En ze zijn ook bij de AHquote:Op maandag 7 september 2009 22:14 schreef Syrena het volgende:
[..]
OOOOOOOOOOOOOH! Wat ben ik toch een schele eend![]()
Gelukkig staat er nog een tripje Ikea op de planning binnenkort![]()
Doooohhh.
Echt! Kijk maar:quote:
Mwaaaaaquote:
Aaaaahwquote:
Euhm, nou van dat pretty weet ik niet, ik heb er laatst wel iets gepost ja. Maar dat was een luky shot, normaal zit ik er lang zo leuk niet bij.quote:Op maandag 7 september 2009 22:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
Welkom, Bob! Jij was toch dat pretty meisje met die foto in Userfoto's?(dat herinner ik me tevens omdat ik toen moest denken aan Blackadder 4, met die vrouw die in het leger wou en dus een pet opzette en zichzelf Bob noemde
)
Veel succes iig!
Euhm, als ik het me kan herinneren, van vandaag weet ik het al nauwelijks meer.quote:Op maandag 7 september 2009 22:51 schreef uniekhoorn het volgende:
Hey Bob.... succes!
Doe je ook lijstjes posten?
Nou, ik ben na 11 dagen bloedvrij en nu heb ik zin!Laters (hoeveel kcal was een orgasme? )
Mijn broertje heeft er nog een, waar hij nooit meer op speelt/gaat spelen...quote:Op maandag 7 september 2009 21:46 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Leuk!![]()
Ik speelde vroeger altijd klarinet, nu twee jaar niet meer gespeeld. Moet alleen een klarinet kopen om weer te kunnen spelen en die krengen zijn duurKomt later wel weer een keer.
Ik ben nu sinds en week bezig met Evy, en dat bevalt goed! En daarnaast probeer ik mezelf in ieder geval om de dag zo ver te krijgen om wat pilates te doen.quote:Op maandag 7 september 2009 23:03 schreef Chicolate het volgende:
Hey Bob. Succes met het beteren van je leven
. Wat is het plan precies?
Chico vs Excel, ik denk dat ik gewonnen heb.
Aaah roeien is echt zo leuk.quote:Op maandag 7 september 2009 23:08 schreef P.F het volgende:
[..]
Mijn broertje heeft er nog een, waar hij nooit meer op speelt/gaat spelen...
Ik heb geroeid vandaag! Woei!
Goed zo! Ik vond roeien echt ideaal, want je moet altijd afspraken maken met je ploegje, dus dan ga je wel. En bovendien vond ik het zo leuk dat ik ook helemaal niet meer wilde afzeggen eigenlijk. Maar ik heb maar heel kort geroeid in de lente, als het kouder begint te worden lijkt het me wel lastiger.quote:Op maandag 7 september 2009 23:13 schreef P.F het volgende:
Nou ik heb een aantal weken afroeien.. En als ik het leuk vind en vaak genoeg kom, dan kan ik daar "op roeien". Maar ik ben al om!!
Ik weet jou nog wel eigenlijk!
Das heul niet waar nie! Een mokkelquote:Op dinsdag 8 september 2009 08:17 schreef motorbloempje het volgende:
En stiekem vond ik het heul niet leuk... stond ik daar in mn pak, zag eruit als een stereotype pot, mannelijk type door mijn vormvrije verschijning terwijl alle dames mooi in hun mantelpakjes stonden te brallen met de matjes-meneren![]()
gelukkig houd ik wel >2000 euro en een hoop andere ervaring over aan mn bestuursjaar
No.Fucking.Way.quote:Op dinsdag 8 september 2009 09:25 schreef motorbloempje het volgende:
wel in dat pakmet m'n haar en mn stropdas en well, dat pak
![]()
Ik geloof er ook niks vanquote:Op dinsdag 8 september 2009 09:23 schreef Viking84 het volgende:
Nee joh, MoBlo, je ziet er niet uit als een pot.
Zorgverzekering (die van mij dan) is veel te traag. Als ik het door hen laat afhandelen krijg ik iedere keer herinneringen en aanmaningen.quote:Op dinsdag 8 september 2009 09:27 schreef motorbloempje het volgende:
weet iemand hoe het zit met declareren van meuk bij de zorgverzekering?
Ik moet m'n tandartsmeuk regelen, maar nu staat er dat ik het aan mezelf of aan de aanbieder kan laten betalen, maar dat gaat dan weer met bepaalde voorwaarden
kan ik gewoon zeggen dat ze alles naar die tandartstoko moeten overschrijven?
Anders ga ik zo wel even bellen, maar het lijkt me zo'n domme vraag
nope, broek 'moet', aangezien ik het zelfde pak heb als de secretaris zeg maar. We zijn met 2 mannen en 2 vrouwen, en de mannen hebben matching en de vrouwen ook... en zij wilde perse geen rok, dus daar heb ik me maar in geschiktquote:Op dinsdag 8 september 2009 09:34 schreef loveli het volgende:
Een paar figuurnaadjes laten aanpassen geen optie? Of evt een rokje erbij aantrekken?
Bah, wat vervelend.quote:Op dinsdag 8 september 2009 09:39 schreef motorbloempje het volgende:
het duurste van de hele rekening, het terugzetten van mijn prothese, is mislukt: loop nu alweer een week met een tand minder rond![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |