ik liep in het glas aan de kant van de jassenquote:Op vrijdag 11 september 2009 13:02 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Geen idee hoe je eruit ziet hoor. Stond je achter de bar, of bij jassen?
aah, in de file bij nijmegen ?quote:Op vrijdag 11 september 2009 14:30 schreef aardappel het volgende:
Gisteren naar coldplay geweestWas echt superveeeeeet
Mijn vriendin zit op kamers in het centrum van Nijmegen, dus ik was er zo met het fietsjequote:
aah dat is dan weer beterquote:Op vrijdag 11 september 2009 14:33 schreef aardappel het volgende:
[..]
Mijn vriendin zit op kamers in het centrum van Nijmegen, dus ik was er zo met het fietsje
Van Loon (Westermarkt) heeft af en toe wel een leuk 2e hands fietsje in de collectie, maar dan moet je geluk hebben...quote:Op vrijdag 11 september 2009 13:22 schreef krioro het volgende:
Hoi. Ik heb een vraag aan de fietsfanaten hier. Waar in Tilburg kan ik het beste kijken voor een fatsoenlijke (2e hands) mountainbike? Mag oud en simpel zijn, als ie maar degelijk is. Voorvorkvering heb ik bijvoorbeeld zelfs liever niet.
Wat is je budget? Als je voor een hele degelijke wilt gaan zou ik naar Ventoux (Berkdijksestraat) of Rings (Goirle) gaan. Daar hebben ze echt (2e hands) kwaliteits mountainbikes. Bij 'Blade' aan de Bredaseweg verkopen ze geloof ik ook wel leuke mountainbikes. Maar als je een goedkoper model zoekt kun je ook terecht bij een doorsnee fietsenwinkel die 2e hands fietsen verkopen.quote:Op vrijdag 11 september 2009 13:22 schreef krioro het volgende:
Hoi. Ik heb een vraag aan de fietsfanaten hier. Waar in Tilburg kan ik het beste kijken voor een fatsoenlijke (2e hands) mountainbike? Mag oud en simpel zijn, als ie maar degelijk is. Voorvorkvering heb ik bijvoorbeeld zelfs liever niet.
Nieuw wordt me te duur.quote:Op vrijdag 11 september 2009 13:55 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ik ga meestal bij profile, maar zijn alleen nieuwe fietsen
Ah, daar heb ik mijn huidige fiets wel eens laten maken toen ie onderweg daar in de buurt uit elkaar vielquote:Op vrijdag 11 september 2009 16:23 schreef Guard het volgende:
[..]
Van Loon (Westermarkt) heeft af en toe wel een leuk 2e hands fietsje in de collectie, maar dan moet je geluk hebben...
Budget is zo weinig mogelijkquote:Op vrijdag 11 september 2009 16:28 schreef toma het volgende:
[..]
Wat is je budget? Als je voor een hele degelijke wilt gaan zou ik naar Ventoux (Berkdijksestraat) of Rings (Goirle) gaan. Daar hebben ze echt (2e hands) kwaliteits mountainbikes. Bij 'Blade' aan de Bredaseweg verkopen ze geloof ik ook wel leuke mountainbikes. Maar als je een goedkoper model zoekt kun je ook terecht bij een doorsnee fietsenwinkel die 2e hands fietsen verkopen.
En als je gaat mountainbiken dan is voorvering echt een must. Mountainbikes zonder voorvering worden volgens mij niet eens meer gemaakt.
Waar je ook zou kunnen kijken is bij Matra-bikes in Drunen. Daar heb je voor erg weinig geld een leuk fietsje. Maar zei verkopen alleen nieuwe en bieden volgens mij geen service.
Tja. Het beste kun je gewoon even langs gaan bij een fietsen zaak en zeggen wat eisen zijn en je budget is. Bij Ventoux hebben ze hele leuke twee de hands mtb's vanaf 200 euro tot 3000 euro. En het ligt er maar net aan wat ze in huis hebben qua 2e hands fietsen.quote:Op vrijdag 11 september 2009 16:50 schreef krioro het volgende:
[..]
Nieuw wordt me te duur.
[..]
Ah, daar heb ik mijn huidige fiets wel eens laten maken toen ie onderweg daar in de buurt uit elkaar viel. Toen niet echt naar de fietsen daar gekeken, zal ik eens doen als ik er langs kom.
[..]
Budget is zo weinig mogelijk. Maar ik heb eigenlijk niet echt een idee wat zoiets moet kosten, paar honderd euro? Die winkel in de Berkdijksestraat ken ik ja, maar ben er nog nooit binnen geweest. Die andere 2 ken ik niet geloof ik. Hoeveel zou een simpele mountainbike daar ongeveer kosten? Drunen is me al weer te ver, teveel moeite.
Vroeger had niemand vering. Maar ik ga ook niet hardcore mountainbiken hoor, het zal vooral voor in de stad zijn.
Oh, ik dacht aan zo'n 200 euro als bovengrens van mijn budgetquote:Op vrijdag 11 september 2009 16:59 schreef toma het volgende:
[..]
Tja. Het beste kun je gewoon even langs gaan bij een fietsen zaak en zeggen wat eisen zijn en je budget is. Bij Ventoux hebben ze hele leuke twee de hands mtb's vanaf 200 euro tot 3000 euro. En het ligt er maar net aan wat ze in huis hebben qua 2e hands fietsen.
En uit eigen ervaring weet ik dat je met een omafiets ook "goed" over een mountainbike-parcours kuntquote:Op vrijdag 11 september 2009 17:14 schreef Tegan het volgende:
Ze hebben gloednieuwe omafietsen voor 150,- bij de Karwei... Spuit hem een felle kleur, klaar. Inc. tien jaar garantie op fabrieksfouten en twee jaar garantie op onderdelen.
Omafietsen horen niet nieuw te zijn, en niet duurder dan een tientjequote:Op vrijdag 11 september 2009 17:14 schreef Tegan het volgende:
Ze hebben gloednieuwe omafietsen voor 150,- bij de Karwei... Spuit hem een felle kleur, klaar. Inc. tien jaar garantie op fabrieksfouten en twee jaar garantie op onderdelen.
Nope, ik heb geen vak dat zo heetquote:Op vrijdag 11 september 2009 17:23 schreef toma het volgende:
Ej Tegan, heb jij toevallig vandaag het 3e en 4e uur Basiswiskunde gehad?
Nou ik wist dat je bij me op school zit en aangezien ik met een hoop mensen van ook andere opleidingen college's volg had dat best gekund.quote:Op vrijdag 11 september 2009 17:27 schreef Tegan het volgende:
[..]
Nope, ik heb geen vak dat zo heet.
edit: Dacht je me dat je me spotte?
Naja, aan de ene kant kut, maar aan de andere kant wel fijn dat je er nu al achter komtquote:Op vrijdag 11 september 2009 19:04 schreef toma het volgende:
[..]
Maar ik denk dat ik ga stoppen met m'n opleiding. Vind het schakeljaar nu al erg zwaar en ik heb geen zin om dit nog zo'n 4 jaar vol te houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |