Is wel zo, maar ik vind dit toch nog redelijk onverwacht, had em nog wel 2 jaar door zien gaan. Ik vond het meer op een dipje lijken. Okee, een flinke dip.quote:Op woensdag 9 september 2009 13:02 schreef Szura het volgende:
[..]
De sleet zit er al een tijdje in inderdaad.
Kurt Asle Arvesen op Twitter.quote:kaarvesen; I am riding for Team Sky 2010!
Hij sprint nergens meer mee. Normaal was ie altijd wel goede voor een zege in de Vuelta maar ik zie het dit jaar niet gebeuren. Hoe hij het gisteren deed was beschamend, Boom reed nog sneller. En dan gaat bij Oscarito het koppie hangen en laat ie het gewoon maar lopen.quote:Op donderdag 10 september 2009 09:57 schreef Leatherface het volgende:
Ik zou Freire nog niet helemaal afschrijven, maar hij heeft het nu zichtbaar moeilijk.
quote:Cavendish stapt uit koers met een infectie
Mark Cavendish heeft de Ronde van Missouri verlaten. Dat heeft zijn team Columbia bekendgemaakt. Cavendish won van de week twee ritten in Missouri en werd woensdag verslagen door Thor Hushovd.
Volgens Team Columbia was de Brit al een hele week op de sukkel met een infectie, die nu is overgeslagen op z'n longen.
Cavendish is van plan om in de VS nog enkele dagen uit te zieken en daarna terug te keren naar Europa.
Vriendje van Armstrong héquote:Op vrijdag 11 september 2009 13:45 schreef wimderon het volgende:
Spaanse media melden dat Markel Irizar voor 2 jaar naar The Shack gaat.
bron: l1.nlquote:Ploeggenoot Brentjens de cel in
De Australische mountainbiker Chris Jongewaard van de ploeg van Bart Brentjens is vrijdag veroordeeld tot een gevangenisstraf van negen maanden. De 30-jarige Jongewaard reed twee jaar geleden in een dronken bui met zijn auto trainingsmaat Matthew Rex van zijn fiets.
Rex liep daarbij diverse botbreuken op en moest zijn fietscarrière beëindigen. Meervoudig Australisch kampioen Jongewaard mag ook de komende tien jaar niet autorijden.
quote:UCI zet Skil-Shimano in de wacht
Skil-Shimano heeft nog altijd geen duidelijkheid gekregen van de Internationale Wielerunie (UCI) of het volgend seizoen onder een ProTour-licentie kan rijden. Inmiddels zijn er diverse ploegen die een ProTour-licentie hebben aangevraagd en is er ook door verschlilende ploegen verlenging van hun licentie aangevraagd.
Skil-Shimano heeft samen met RadioShack en Team Sky een licentie aangevraagd voor de ProTour. Daarbij hebben AG2R, Bbox Bouygues, Lampre, Cofidis en Milram een verlenging van hun licentie aangevraagd. In totaal zijn er nu 21 teams (inclusief Fuji-Servetto dat nog geen nieuwe sponsor heeft voor komend seizoen) die volgend seizoen willen uitkomen in de ProTour. Echter is er slechts ruimte voor twintig ploegen.
Verwacht wordt dat na de Vuelta en voor het WK in Mendrisio de licenties worden vergeven door de UCI.
Precies, ze hebben er eigenlijk niets te zoeken. Ze kunnen beter gewoon voor wildcards gaan. Misschien volgend jaar de Giro, met de start in Amsterdam. Voor de Tour hebben ze nu weinig kans zonder die Fransen.quote:Op vrijdag 11 september 2009 14:11 schreef Szura het volgende:
Als je naar kwaliteit kijkt zeg je gewoon nee.
Helemaal nu die Fransen weg zijn
Je zou dan eerder Vacansoleil verwachten, aangezien die meer kwaliteit hebben. Hebben die eigenlijk de ambitie om een ProTour ploeg te worden?quote:Op vrijdag 11 september 2009 14:11 schreef Szura het volgende:
Als je naar kwaliteit kijkt zeg je gewoon nee.
Helemaal nu die Fransen weg zijn
Ze willen, meen ik, binnen nu en een paar jaar ProTour ploeg worden.quote:Op vrijdag 11 september 2009 15:52 schreef Barnet_Bee het volgende:
[..]
Je zou dan eerder Vacansoleil verwachten, aangezien die meer kwaliteit hebben. Hebben die eigenlijk de ambitie om een ProTour ploeg te worden?
Op een wild card voor de Tour lijken ze nu al een erg grote kans te maken en voor de Vuelta zullen ze ook wel opnieuw worden uitgenodigd. Ook de voorjaarsklassiekers zullen ze allemaal wel rijden (behalve misschien MSR), dus op korte termijn is het ook niet nodig om nu al Pro-Tour te worden.quote:Op vrijdag 11 september 2009 19:25 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ze willen, meen ik, binnen nu en een paar jaar ProTour ploeg worden.
quote:Allan Davis maakt rentree in Parijs-Brussel
11/09/2009 | 20:01
Onze Aussie Allan Davis maakt zijn rentree in Parijs-Brussel, nadat hij in de Vuelta op moest geven met 'gastroenteritis'. "Ik hoop dat de problemen nu opgelost zijn. Ik voel me een stuk beter in ieder geval. Gisteren trainde ik 5 uren en ik heb daar een goed gevoel aan over gehouden. Morgen sta ik aan de start in Parijs-Brussel, de eerste keer in mijn loopbaan", klinkt het bij Davis.
"Voor mij is het belangrijk om nu wedstrijden te rijden met het oog op het Wereldkampioenschap in Mendrisio. Na Parijs-Brussel start ik in aanloop naar het WK in de Innergetic Pijl, Desselgem en de GP Wallonie."
PARIJS-BRUSSEL (12/09)
Sylvain Chavanel, Allan Davis, Steven De Jongh, Dries Devenyns, Kevin Hulsmans, Jerôme Pineau, Francesco Reda, Sebastien Rosseler.
D.s.: Rik Verbrugghe.
INNERGETIC PIJL (13/09)
Sylvain Chavanel, Allan Davis, Steven De Jongh, Dries Devenyns, Mauro Facci, Kevin Hulsmans, Andrei Kunitski, Jerôme Pineau, Francesco Reda, Sebastien Rosseler, Branislau Samoilau, Hubert Schwab.
D.s: Rik Verbrugghe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |