Idd. Als 'ie net zo nerveus achter het stuur zit als 'ie altijd koerste...quote:Op donderdag 3 september 2009 22:49 schreef du_ke het volgende:
boogerd als ploegleider lijkt me ook geen strak plan.
Dan liggen de ploegleiderswagens dadelijk in het ravijnquote:Op vrijdag 4 september 2009 21:02 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Als 'ie net zo nerveus achter het stuur zit als 'ie altijd koerste...
Geniaal lichtquote:Op zaterdag 5 september 2009 02:44 schreef Roberto258 het volgende:
Bovendien reed Boogerd ook niet altijd even slim, en hij moet de renners dan gaan vertellen wat ze moeten doen? Erik Dekker is geschikter
Update: Ik heb me een dag verkeken op de kalender. Ik heb vanmiddag een afspraak en niet morgen.quote:Op donderdag 3 september 2009 17:08 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Dames wielrennenHelaas ben ik zondag verhinderd
Fantaseerde maar wat door johquote:Op zaterdag 5 september 2009 05:05 schreef Szura het volgende:
[..]
Geniaal licht![]()
Waar denk je dat het hier over gaat
Inderdaad. Misschien heeft hij pech gehad? Heb er nog niets van gezien.quote:Op zaterdag 5 september 2009 16:12 schreef Szura het volgende:
Dat is wel verrassend![]()
Absalon wordt als onklopbaar gezien.
quote:Jonge broers naar Euskaltel, Maes genoemd bij RadioShack
De Baskische wielerploeg Euskaltel-Euskadi heeft opnieuw een jong talent gecontracteerd. De Bask Gorka Izagirre Insaustin komt de ploeg versterken, terwijl zijn jongere broer Ion Izagirre voor de opleidingsploeg van Euskaltel gaat rijden. De ploeg trok eerder al Romain Sicard aan.
Ook de nieuwe ploeg van Lance Armstrong lijkt er een nieuwe coureur bij te hebben. Volgens de Belgische krant La Dernière Heure is de 23-jarige Belg Nikolas Maes zo goed als rond met RadioShack. Maes kan de vierde Belg bij RadioShack worden naast de eerder aangetrokken Gert Steegmans, Sébastien Rosseler en Ben Hermans.
quote:BMC winkelt verder en vindt Alexander Kristoff
De transfercarrousel in het wielerpeloton blijft voorlopig op volle toeren draaien. BMC, de nieuwe ploeg van Nederlander Karsten Kroon, maakte de komst van de jonge Noor Alexander Kristoff bekend.
De 22-jarige Kristoff, die ook in de belangstelling stond van Saxo Bank en Katusha, stapt over van Joker-Bianchi. De Noor won zowel dit jaar als vorig jaar een rit in de Ringerike GP.
De sleet zit er al een tijdje in inderdaad.quote:Oscar Freire weldra met pensioen
Oscar Freire (Rabobank) is aan zijn laatste maanden bezig als wielrenner. De 33-jarige Spanjaard kondigt zijn afscheid aan in El Mundo.
"Volgend jaar ga ik op pensioen", aldus Oscarito. "Ik denk dat het voldoende is. Mijn contract loopt af en het beste is om niet voort te doen."
Freire is 33 jaar oud. In 1999, 2001 en 2004 werd hij wereldkampioen op de weg. Eind september wil hij in het Zwitserse Mendrisio een vierde regenboogtrui veroveren. Als hij daarin lukt, wordt hij recordhouder.
De Spanjaard won in 2008 het puntenklassement van de Ronde van Frankrijk en spurtte in zijn carrière ook naar winst in onder andere Tirreno-Adriatico, de Ronde van Spanje, Milaan-San Remo en de Brabantse Pijl.
quote:Frank Schleck moet WK missen
door Van onze Telesportredactie
MURCIA - De Luxemburgse wielrenner Frank Schleck zal eind deze maand niet deelnemen aan de wereldkampioenchappen in het Zwitserse Mendrisio. De 29-jarige coureur van Saxo Bank meldt zich vandaag niet aan de start van de Ronde van Spanje, omdat hij vrijdag wordt geopereerd aan zijn linkerknie.
Het seizoen 2009 is daarmee voor hem vroegtijdig ten einde gekomen. Schlecks problemen komen voort uit een zware valpartij tijdens de Amstel Gold Race.
de kunst is gewoon om tegenwoordig een goed treintje te hebben. Als die trein te vroeg ontregeld wordt zoals vandaag gebeurde dan heb je kans om Cav' te kloppen. En zie het resultaat.quote:Op woensdag 9 september 2009 23:15 schreef Zelva het volgende:
Hushovd onttroont Cavendish in Missouri
Het kan dus toch. Blijkt dat Cavendish toch een stuk zwakker is als zijn ploeg is opgeblazen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |