"Kunnen geraken!"quote:Op vrijdag 25 september 2009 14:20 schreef Ruder het volgende:
[..]
Hoe laat is die demonstratie eigenlijk, wil wei veilig op het station kunnen geraken (sorry ik heb een Belgische radiozender opstaan)
En ja het Linkse tuig is idd vaak erger dan het rechtse tuig, daar heb je helemaal gelijk in Frats
Gezellig, door de woonwijken op hehequote:Op vrijdag 25 september 2009 14:53 schreef fratsman het volgende:
[..]
"Kunnen geraken!"![]()
13.00 beginnen ze vanaf de apotheek daar bij Boedha. Vervolgens door de Fransiscanenstraat over de Groenveldsingel, Laaghuissingel, Karel van Egmondstraat, en dan over de Hertog Reinoudsingel weer terug. Ik ga bij een tante op de Laaghuissingel in de voortuin staan.
Inderdaad. Maar in de wet staat dat men vrijheid van demonstratie heeft. Ze mogen dus demonstreren. Maar ik blijf erbij dat als de pleuris uitbreekt, het van links komt. Zoals HAIM (hierboven) al zei; alles wat het niet met hun eens is,is in principe een racist/facist.quote:Op vrijdag 25 september 2009 15:56 schreef Ruder het volgende:
[..]
Gezellig, door de woonwijken op hehe
Ik weet waar Frats op gaat stemmenquote:Op zaterdag 26 september 2009 16:06 schreef fratsman het volgende:
Smerig links ongewassen kutvolk!Beetje agenten op de fiets aanvallen, en als je er niet langs mag maar een beetje auto's slopen. Met scherp schieten op dit gajes. Tuig!
![]()
Ik had hetzelfde geroepen als de tegenpartij zo los was gegaan.quote:
Tja, het ging om een demonstratie tegen het "casinokapitalisme" en voor het 60% tarief op topsalarissen. De motieven waren in beginsel in ieder geval niet xenofoob. Je zou zeggen dat de AFA en de NVU in het antikapitalisme elkaar wel zouden moeten kunnen vinden. Ik heb er weinig van gezien, zag wel overal politie. (Tot op het Europaplein, in het gras)quote:Op zondag 27 september 2009 23:30 schreef fratsman het volgende:
[..]
Ik had hetzelfde geroepen als de tegenpartij zo los was gegaan.
In ieder geval heeft links zich weer flink laten kennen. Met buitenproportioneel geweld een betoging van misschien 60-70 man proberen te ontregelen. Die hele NVU-betoging stelde geen ruk voor, al begreep ik niet dat de politie niet ingreep bij die "Juden raus" leuzen en Hitlergroeten.
In ieder geval hulde voor de ME. Zij dwongen de NVU tot doorlopen, en hielden de AFA goed op afstand. Ook goed dat ze mensen gewoon oppakten die in de richting van de betoging liepen. Je zag gewoon aan dat volk dat ze kwaad in de zin hadden.
Ik had op straat een leuke discussie met andere mensen die stonden te kijken; Mag een demonstratie doorgaan als je weet dat er gedonder van komt? Het recht op demonstreren is bij wet vastgelegd, maar als het zoveel gezeik oplevert, moet je als burgemeester dan nog toestemming geven?
Constant Kusters heeft in ieder geval gemeld dat ze volgend jaar weer terug willen komen. Ik hoop dat Bruls ze dan gewoon de vinger geeft, en het verbiedt.
Bij de volgende herindeling mogen jullie er ook bij!quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 21:20 schreef Sjoerd102 het volgende:
Een Swalmenaar mag zich vast ook wel melden in dit topic?
Paar jaar in Venlo gewerkt.
quote:Op zondag 4 oktober 2009 00:26 schreef fratsman het volgende:
"Weej hebbe de poet, de ganse poet! Dus zonder poet ziet geej verlore!"
Als dat butnummer van "VenloVerras"had gewonnen had ik EN de gemeente EN de jury van Jocus niet meer serieus genomen. Wat een reclamestuntnummer.quote:Op zondag 4 oktober 2009 10:25 schreef Sjoerd102 het volgende:
[..]
Opus Jocus.
Gisteren live via internet gekeken. Vond het nummer Kald erg leuk.
Jammer genoeg niet het beste nummers volgens vele venlonaren
quote:Op maandag 5 oktober 2009 11:36 schreef Tyler-Girl het volgende:
Zijn jullie serieus NU al bezig over carnaval.....mijn god moet er niet aan denken..![]()
En dan vooral al die takkeherrie/liedjes die dan uitgebracht worden
quote:
Tegelen? GeenStijl? Wtf?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 20:44 schreef fratsman het volgende:
Tegelen weer leuk in het nieuws de afgelopen dagen. Ze halen zelfs GeenStijl...
Ik zou ook geen andere reden kunnen verzinnen dat Tegelen GS zou halen.quote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:38 schreef MPG het volgende:
[..]![]()
[..]
Tegelen? GeenStijl? Wtf?
Ah. De kutmarokkaantjes.
Daar heb je wel een punt jaquote:Op donderdag 8 oktober 2009 21:50 schreef fratsman het volgende:
[..]
Ik zou ook geen andere reden kunnen verzinnen dat Tegelen GS zou halen.
Amsterdam verruilen voor Veldenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 03:59 schreef Mss het volgende:
[..]
Kamer hier is opgezegd, als ik binnen een maand niks nieuws vind zit ik weer in Velden.
Nijmegen een wereldstad noemen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:39 schreef Ruder het volgende:
[..]
Amsterdam verruilen voor Velden
-1000
Nee grapje, er zal wel een goede rede achter zitten
Ach er loopt genoeg leuk vrouwenvolk, je kunt er goed uitgaan en je hebt er een universiteit :pquote:
Pas dan zal ik je credits geven! Berlin!quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:51 schreef Ruder het volgende:
[..]
Ach er loopt genoeg leuk vrouwenvolk, je kunt er goed uitgaan en je hebt er een universiteit :p
Over een paar jaar woon ik in Berlijn, dan praten we wel weer verder meneer Frats!
Ja die planning is om in het 2e jaar een semester te doen in Münster (ook leukquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:56 schreef fratsman het volgende:
[..]
Pas dan zal ik je credits geven! Berlin!
quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 11:23 schreef Ruder het volgende:
[..]
Ja die planning is om in het 2e jaar een semester te doen in Münster (ook leuk) en dan het 4e jaar op de Freie Universität in Berlin
![]()
![]()
en als ik afgestudeerd ben wil ik ook graag nog een aantal jaar in Berlijn vertoeven
en af en toe natuurlijk ff terug naar Venlo voor het dorpse gevoel
Dat wist je toch ook alquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 11:48 schreef fratsman het volgende:
[..]netjes!
Groot dorp inderdaad. De FRS gaat verhuizen (pand van Van Leest, die gaan weg.) en er wordt alweer geluld dat ik dat in januari al wist en eieren voor mijn geld heb gekozen.
Niet dus...quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 19:57 schreef Ruder het volgende:
[..]
Dat wist je toch ook al
Maarre wat gebeurd er met Peter, Jody en Tom?
Is ze net zo knap als Jody?quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 20:17 schreef fratsman het volgende:
[..]
Niet dus...
En beide teams... Tja, niemand weet waar ie aan toe is, daar zullen nog wel gesprekken over volgen. Ik heb in ieder geval een meisje aangenomen van de free, die dat niet af wilde wachten.
Wie ben jijquote:Op maandag 12 oktober 2009 15:58 schreef Tyler-Girl het volgende:
Heb je voor mij ook nog werk dan???? Nu ik eindelijk de V&D verlaten heb....zit ik ook werkeloos thuis..(afgezien van school dan)![]()
PS: de ambulances zijn weg![]()
Bij FRS is nu een vacature voor op de donderdagavond, zaterdag en koopzondagen.quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:58 schreef Tyler-Girl het volgende:
Heb je voor mij ook nog werk dan???? Nu ik eindelijk de V&D verlaten heb....zit ik ook werkeloos thuis..(afgezien van school dan)![]()
PS: de ambulances zijn weg![]()
haha i know....ik was een van de vele La Place meisjes...niet helemaal de V&D maar tog...quote:Op maandag 12 oktober 2009 19:03 schreef Ruder het volgende:
[..]
Wie ben jij
Ik heb ook bij de V&D gewerkt
Dat is wel spannend, een van de vele La Place meisjesquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:40 schreef Tyler-Girl het volgende:
[..]
haha i know....ik was een van de vele La Place meisjes...niet helemaal de V&D maar tog...![]()
ik zal eens naar die vacature kijke dan...
quote:Op woensdag 14 oktober 2009 11:56 schreef Ruder het volgende:
[..]
Dat is wel spannend, een van de vele La Place meisjes
Zat en wel een paar leuke meisjes maar die zijn allemaal wegquote:Op woensdag 14 oktober 2009 16:08 schreef Tyler-Girl het volgende:
Tis maar net wat je spannend noemt he....![]()
Zat er volgens jou iets interesants tussen dan???![]()
stond meestal bij de kassa/koffie
Die baas daar is idd een Lamzakquote:Op woensdag 14 oktober 2009 17:14 schreef Tyler-Girl het volgende:
Hahaha ja dat geloof ik best....en als ik dat zo hoor geef jij je ogen goed de kost![]()
En er zijn er idd een hoop weg bij La Place.
Het was idd geen vetpot en ben echt blij dat ik daar weg ben. de ene dag val je bijna in slaap van vervelen en de andere dag kom je om in het werk (en gezeur van irritante mensen) en dan ook nog zon baas hebben die zich te goed voelt om ook een beetje te werken voor zijn geld...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |