Die er nu in zit kan ik wel doen. Daarom vroeg ik het mij ook af van dat gewichtsloos neuken.quote:Op donderdag 3 september 2009 00:38 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Is te duur denk ik
Zit soms wel een leuke vrouw in![]()
Ik heb even niet opgelet wie er nu inzit, maar die blonde is wel leukquote:Op donderdag 3 september 2009 00:40 schreef Coos het volgende:
[..]
Die er nu in zit kan ik wel doen. Daarom vroeg ik het mij ook af van dat gewichtsloos neuken.
'rekening houden met...' Nou voel ik me echt sneu.quote:Op donderdag 3 september 2009 00:25 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik denk dat het niet onderschat moet worden hoe snel mensen zich buitengesloten voelen als een club anderen elkaar (IRL) kent.
En als je bij diezelfde club hoort, dan is het allemaal gezellig en leuk. Maar als je er niét bij hoort, niet.
Het vervelende is: het is juist zo léuk om over gezamelijke onderwerpen te praten. Alleen als een bepaalde 'kliek' de overhand krijgt, wordt het voor de anderen minder leuk.
Dus daar moeten we misschien wat meer rekening mee gaan houden. Er zijn nu een paar mensen die op een fatsoenlijke wijze hebben aangegeven dat ze het niet zo leuk meer vinden.
Het is geen bewust buitensluiten, alleen het wordt als niet prettig ervaren. Laten we zoenen allemaal![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 3 september 2009 00:45 schreef Talitha het volgende:
[..]
'rekening houden met...' Nou voel ik me echt sneu.Laten we het maar alleen op zoenen houden.
![]()
Gezelligquote:Op donderdag 3 september 2009 00:52 schreef liesje1979 het volgende:
Ik denk dat het verstandig is als ik met bezoek mee naar bed ga.
![]()
Voor mij, niet persé voor hem
Nee, ga ik vandaag niet doen. Ik ga vroeg naar bed.quote:Op donderdag 3 september 2009 00:52 schreef HiDiHo het volgende:
Heb je pokerstars er al op staan Coos?
http://www.pokerstars.nl/poker/download/
't Zou wel wat voor je zijn, dat heb je in ieder geval niets meer te mekkeren over die <60 kilo limietquote:Op donderdag 3 september 2009 00:40 schreef Coos het volgende:
[..]
Die er nu in zit kan ik wel doen. Daarom vroeg ik het mij ook af van dat gewichtsloos neuken.
Dat je nog naar dat programma kijktquote:Op donderdag 3 september 2009 00:55 schreef Coos het volgende:
[..]
Nee, ga ik vandaag niet doen. Ik ga vroeg naar bed.
Zie nu bij Knevel en vdb een mafkees die zegt dat ie door god genezen is van HIV.
Jij snapt het.quote:Op donderdag 3 september 2009 00:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
't Zou wel wat voor je zijn, dat heb je in ieder geval niets meer te mekkeren over die <60 kilo limiet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |