vampire diaries is echt iets heel andersquote:Op zaterdag 17 april 2010 09:15 schreef June. het volgende:
Begint het al bijna weer?Uit totale armoede kijk ik nu Vampire Diaries, maar dat is het toch ook net niet..
Volgens mij mis ik echt iets...quote:Op zaterdag 17 april 2010 20:29 schreef kwakz0r het volgende:
ik besprak laatst eric northman/skarsgard met een vriendinnetje, en we zijn het erover eens dat het gewoon pijnlijk is zo aantrekkelijk die kerel is. mijn hemel. ik tel echt af naar juni...
mwah, als je niet op groot, blond en een beetje afstandelijk valt, dan mis je niks nee...quote:
Eens!quote:Op zaterdag 17 april 2010 20:29 schreef kwakz0r het volgende:
ik besprak laatst eric northman/skarsgard met een vriendinnetje, en we zijn het erover eens dat het gewoon pijnlijk is zo aantrekkelijk die kerel is. mijn hemel. ik tel echt af naar juni...
ik val normaal gezien totaal niet op blond, maar Eric...Jammie!!!quote:Op zaterdag 17 april 2010 20:45 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
mwah, als je niet op groot, blond en een beetje afstandelijk valt, dan mis je niks nee...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 18 april 2010 16:48 schreef Empathologica het volgende:
Serie is zeker een aanrader om te lezen! Alleen de tv-serie wijkt wel heel erg af.Ik hoor juist dat de boekenserie echt erg weinig diepgang heeft. Een soort van gothic doktersromannetjees. En dat Alan Ball er met de TV-serie dan ook iets beters van gemaakt heeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
Het neigt wel naar pulpy (de schrijfster is af en toe lui en gebruikt wel eens dezelfde beschrijvingen, of is soms niet consequent) maar het er gebeurt wel veel en het is aangenaam om te lezenquote:Op maandag 19 april 2010 11:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik hoor juist dat de boekenserie echt erg weinig diepgang heeft. Een soort van gothic doktersromannetjees. En dat Alan Ball er met de TV-serie dan ook iets beters van gemaakt heeft
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Truth is stranger than fiction
Samen de seasons premiere kijken?quote:Op maandag 19 april 2010 09:39 schreef laforest het volgende:
Fantastische serie, kan niet wachten op het vogende seizoen.
Hmm ik weet niet of ze het wel uitzenden in Ierlandquote:Op maandag 19 april 2010 12:29 schreef purplerose het volgende:
[..]
Samen de seasons premiere kijken?
Hehehe, ik bedoel eigenlijk dus dat je een tripje naar nederland rond diezelfde tijd laat vallenquote:Op maandag 19 april 2010 13:10 schreef laforest het volgende:
[..]
Hmm ik weet niet of ze het wel uitzenden in Ierland
Ik heb niet eens tv.
Ja een grote tv voor dvd's maar niet voor normale tv kanalen. Heb al sinds september geen tv meer gekeken.
In Juni ben ik in Noorwegen.quote:Op maandag 19 april 2010 13:16 schreef purplerose het volgende:
[..]
Hehehe, ik bedoel eigenlijk dus dat je een tripje naar nederland rond diezelfde tijd laat vallen
Foxlife zendt het al uit (bij upc/ziggo op kanaal 151 meen ik?).quote:Op maandag 19 april 2010 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is True blood trouwens al aangekocht door een Nederlandse zender of wordt het sowieso de publieke omroep omdat ze ook al andere HBO series uitzenden ? Qua reclames hoop ik van wel alleen jammer dat
ze dit soort series altijd op zoon een achterlijke tijd uitzenden.
Snap ik. Maar dat kan wel eens een argumentatie zijn dat we dit "nooit" op een Nederlandse zender zien. Fox zal dit eerst willen uitzenden op de eigen zender. Mocht het dan ooit gekocht kunnen worden zijn we 3, 4 jaar verder en heeft iedereen die het wil zien het wel gezienquote:
Denk het niet True blood is een van de beste series die ik in jaren gezien heb lijk me niet dat die dan achter de decorder wordt gehouden. Zou in elk geval een erg domme zet zijn .,quote:Op maandag 19 april 2010 16:27 schreef wdn het volgende:
[..]
Snap ik. Maar dat kan wel eens een argumentatie zijn dat we dit "nooit" op een Nederlandse zender zien. Fox zal dit eerst willen uitzenden op de eigen zender. Mocht het dan ooit gekocht kunnen worden zijn we 3, 4 jaar verder en heeft iedereen die het wil zien het wel gezien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |