inderdaad fml.quote:Op woensdag 2 september 2009 17:58 schreef Dreuzel het volgende:
[..]
Ja, én daarna ook weer zolang op seizoen 3
ik heb vorige jaar alle eps gedownload en pas gekeken op een regenachtige dag achter mekaar. Dus die ging voor mij wat sneller.quote:Op woensdag 2 september 2009 18:30 schreef HuubTuub het volgende:
Lijkt ook wel of S2 veel sneller is gegaan dan S1.
Erg jammer dat we na de 13e weer bijna een heel jaar kunnen wachten. Gelukkig volgt Curb Your Enthusiasm de week erna.
Tenzij ze problemen zouden hebben met de cast lijkt me dat een retorische vraag. De serie heeft erg goed gescoord dit seizoen. Verder zijn er minstens 7 boeken in deze serie verschenen. Materiaal is er dus genoeg.quote:Op woensdag 2 september 2009 20:23 schreef Waaghals het volgende:
[..]
ik heb vorige jaar alle eps gedownload en pas gekeken op een regenachtige dag achter mekaar. Dus die ging voor mij wat sneller.
Is het al zeker dat er een S3 komt?
Jazeker! http://www.scifiscoop.com(...)d-true-blood-season/quote:Op woensdag 2 september 2009 20:23 schreef Waaghals het volgende:
[..]
ik heb vorige jaar alle eps gedownload en pas gekeken op een regenachtige dag achter mekaar. Dus die ging voor mij wat sneller.
Is het al zeker dat er een S3 komt?
Ja, het is zo goed als zeker geloof ikquote:Op woensdag 2 september 2009 21:18 schreef Adelante het volgende:
Is er al een seizoen drie aangekondigd?
quote:
Zou uitermate gek zijn als dat niet gebeurt.. kijkcijfers liggen rond de 5 milj elke week, voor HBO is dat best veel.quote:Op woensdag 2 september 2009 21:18 schreef Adelante het volgende:
Is er al een seizoen drie aangekondigd?
Ik telde er tien laatst in de winkel.quote:Op woensdag 2 september 2009 20:58 schreef drexciya het volgende:
[..]
Tenzij ze problemen zouden hebben met de cast lijkt me dat een retorische vraag. De serie heeft erg goed gescoord dit seizoen. Verder zijn er minstens 7 boeken in deze serie verschenen. Materiaal is er dus genoeg.
Nog niet bekend maar meestal bij hbo duurt het weer een heel jaar voor een nieuw seizoen.quote:Op donderdag 3 september 2009 10:51 schreef rthls het volgende:
Snel een tvp, moet 11 nog kijken! Seizoen twee is echt vet geworden!
En idd jammer dat het alweer bijna afgelopen is. Voor wanneer staat s03 gepland?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |