Gewoon de pampers..quote:Op woensdag 2 september 2009 12:31 schreef Troel het volgende:
Ticootje, welke luiers heb je in Monaco gebruikt dan dat Jennifer er uitslag van kreeg? Want dat hoeft natuurlijk niet bij elk merk hetzelfde te zijn.
Ah, hier gebruiken ze op het kdv ook Pampers en die gebruiken we thuis ook. Hoop dat nummer 2 die ook goed past, want als je ze op de juiste momenten scoort zijn ze goedkoper dan veel andere merkenquote:Op woensdag 2 september 2009 12:32 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Gewoon de pampers..
Bij pampers heeft ze er meestal het minste last van, de goedkope meuk van het kdv is een crime.
Je hebt verschillende vormen katoenen luiers. Je kan het op de ouderwetse manier doen (oogjesluiers met spelden en tape vast en dergelijkequote:Op woensdag 2 september 2009 12:38 schreef blackie007 het volgende:
Bedoel je met Katoenen luiers de Hydrofielen variant met een omhulsel er om heen?
Zo doe ik het ook hoor. Ff door de wc halen en gewoon de was in. Ik doe niet aan spoelen thuis.quote:Op woensdag 2 september 2009 13:46 schreef mijsje het volgende:wat leuk die katoenen kleurtjes! zo wil ik ook wel aan de katoenen luiers als het zover is...
mijn vader vertelde dat hij het zo deed met poep in luiers; als het dik was, gewoon uitschudden in de wc. als het dun was, dan hing hij de luier in de wc, en spoelde hij door met de luier dus onder water (z'n handen natuurlijk niet...), dan spoelde de losse poep eraf en kon het daarna gewoon in de wasmachine.
Om te drogen bedoel je?quote:Op woensdag 2 september 2009 14:12 schreef Pvoesss het volgende:
Ik vind katoenen luiers wel heel leuk maar ik ben bang dat ik er niet genoeg ruimte voor heb...
Ik ben gezegend met een tuintje. Ik hang mn was veel liever op dan dat ik het in de droger gooi. Maar het weer is er nu niet naar. Ik heb dan een wasrekje op Jen haar kamertje staan, maar daar gaat echt niet alle was op sie ik heb.quote:Op woensdag 2 september 2009 14:18 schreef Pvoesss het volgende:
Ja puur om het drogen. Rekjes is in principe ook best lastig door hoe de deuren openen.
Hebben ze dus echt niet over nagedacht. En in de winter tocht het enorm als ik de ene deur open heb waar die in past.. En verder ook geen ruimte in de badkamer ofzo.
Deze lijken me leuk. Zonder inlegvellen en doeken als ik het goed begrijp?quote:Op woensdag 2 september 2009 15:06 schreef owlet het volgende:
Leuke foto's, Ticoo! Dan mag mijn dochter in wasbaar natuurlijk niet achterblijven
In een itti bitti snap in one
[ afbeelding ]
Ehm, ik begrijp je niet. Dit is een All in One Itti Bitti.quote:Op woensdag 2 september 2009 22:02 schreef Bass-Miss het volgende:
Ow ja, maar in de itti bitti All in One dan niet blijkbaar.
Ow ja, sorry, ik zie het, ik dacht dat dat de 'snap' was.quote:Op woensdag 2 september 2009 22:31 schreef oeke het volgende:
[..]
Ehm, ik begrijp je niet. Dit is een All in One Itti Bitti.
Maar 100 euro is wel een prettige bijkomstigheid. Is dat een speciale regeling voor het millieu ofzo?
En hoe lang zal ze dan nog in de luiers zitten? Misschien wel de moeite waard hoor.
quote:Op woensdag 2 september 2009 22:34 schreef Bass-Miss het volgende:
Fons was zindelijk iets voor hij twee werd.
Ja, die discussie heb ik al eens gehad hier.quote:Op woensdag 2 september 2009 22:44 schreef oeke het volgende:
[..]
Dat wil ik ook! Alle kindjes om mij heen waren pas zindelijk vlak voor ze 4 werden.
Nee hoor. Ik snap het nog steeds niet. Hier zijn het echt de 'probleemgevallen' qua zindelijkheid die tegen dan nog niet zindelijk zijn. Geen idee waar het aan ligt trouwens. Bij Fons en alle oppaskindjes (buiten eentje) die hier intussen geweest zijn ging dat gewoon vanzelf.quote:Op woensdag 2 september 2009 22:54 schreef oeke het volgende:
Maar als je die discussie al eens gehad hebt zit je er natuurlijk niet op te wachten die weer te voeren.
dat zal je later niet in dank worden afgenomen denk ik. Niet dat hij nu last van de bloemetjes heeft. ;pquote:Op woensdag 2 september 2009 23:04 schreef oeke het volgende:
Gek hoor. Ik hoop dus met die wasbare luiers dat ik Ko een beetje kan helpen eerder zindelijk te zijn.
Ik heb hem erbij gezet Ticootje. Die bloemetjes fb ziet er zo leuk uit. Maar niet echt voor een jongetje, wel?
Ik heb gewoon besteld en zowel bumgenius als totsbots werden zonder problemen bezorgd. Voor zover ik weet zijn ze alleen streng als het gaat om motherease maar ook die glippen er soms wel doorheen.quote:Op zondag 6 september 2009 19:10 schreef WupWup het volgende:
Van Twinkle Twinkle: Please note under the terms of our distributors we cannot ship BumGenius, Motherease, Tots Bots, Nappy Buckets outside of UK
We wilden dus een stapel BumGenius one size gaan bestellen, maar het word niet makkelijk gemaakt zo. Niemand ambities om een goedkope luierwebshop te gaan beginnen met BG onder de ¤17,-?
De hoofdreden is voor mij het feit dat mijn jongste dochter altijd luieruitslag (tot bloedens toe, soms in combinatie met een schimmelinfectie) krijgt van wegwerpluiers.quote:Op zondag 6 september 2009 20:02 schreef mikoxx het volgende:
Ik ken dit helemaal niet, waarom gebruiken jullie wasbare luiers (behalve de kosten)? Ik ben nieuwsgierig geworden....!
Tuurlijk, een potje aan twee postbode-elastieken aan de beentjes werkt toch zeker ook gewoonquote:Op zondag 6 september 2009 22:48 schreef owlet het volgende:
[..]
Ik heb gewoon besteld en zowel bumgenius als totsbots werden zonder problemen bezorgd. Voor zover ik weet zijn ze alleen streng als het gaat om motherease maar ook die glippen er soms wel doorheen.
Over die webwinkel heb ik serieus gedacht maar het is gewoon niet mogelijk. De reden dat luiers in engeland zo goedkoop zijn is omdat ze in het lage BTW tarief vallen. In Nederland zijn luiers een luxeproducten dus moet er dikke BTW over betaald worden.
[..]
De cushietushie's zijn binnen!![]()
[ afbeelding ]
Nee. Ze hebben zo te zien een beetje ingenaaide vulling en er komen twee inleggers bij. Een soort maandverbanden van dubbele hennep (of bamboe, dat weet ik niet meer)-jersey met een fleece drooghoudtlaagje.quote:Op dinsdag 8 september 2009 13:22 schreef WupWup het volgende:
Wat een leuke prints op die cushietushie'sZijn dat pocketluiers?
quote:Op dinsdag 8 september 2009 13:39 schreef oeke het volgende:
Die Cushie Tushies zijn leuk!![]()
Vanavond komt mijn pakket luiers!En mijn broertje!
![]()
Ghe, ik zie echt uit naar een pakket luiers.![]()
Ik heb ook een aantal luiers waar een verkleuring in zit en dat krijg ik er ook niet helemaal uit. Voor zover ik weet hebben weken en dingen als ossegal alleen maar een nadelige werking op de PUL, BV-vlekken zijn echt gewoon rot.quote:Toch nog even mijn vraagje herhalen ook al vind ik hem best dom.
Hoe blijven al die tweedehands luiers zo wit?
De bv poep is hier echt vaak oranje en laatst was de BG volgepoept. Toen heb ik hem eerst uitgespoeld in het toilet, daarna in de wasmachine, maar er blijven gele vlekken te zien. Moet ik hem echt goed uitspoelen voor ik hem in de was doe? Of in een emmer weken? of met ossengalzeep aanvallen?
Ik heb geen mogelijkheid ze in de zon te hangen.
Het moet vadervriendelijkquote:Op vrijdag 11 september 2009 09:55 schreef owlet het volgende:
Bij de buren staan er geregeld wat te koopen ik heb nog drie, misschien vijf, luiers te koop. Soms maar één of twee van een merk maar dat kan dan net wel weer handig zijn om wat te proberen.
Wil je hip en kleurrijk, wil je oerdegelijk waarbij het niet uit maakt hoe het er uit zien, wil je zo makkelijk (en "vadervriendelijk") mogelijk, wil je zo goedkoop mogelijk en toch wel kleurrijk, wil je zo goedkoop mogelijk en maakt het niet uit hoe het er uit ziet. Wil je absoluut geen synthetisch materiaal, etc. etc.
quote:Op vrijdag 11 september 2009 10:28 schreef Ticootje het volgende:
Nou ik vind de fb toch behoorlijk vadervriendelijk, ik vouw zelf alles voor en leg het dan in de la en nog doet ie het verkeerd. Had ie een fb aangedaan en daaroverheen nog een fleecebroek. Soms hè.......
Ah ja, dat vond ik ook even zoeken. Net als hoe veel inleggers je moet gebruiken. In het begin zat ik echt met al die witte lappen om me heen na de eerste verse luierwas zo vanquote:Op vrijdag 11 september 2009 12:18 schreef oeke het volgende:
Leuk dat je het vraagt Owlet!
Ze bevallen heel goed! Ik heb alleen nog maar de BG en de Tots Bots gebruikt. De Itti Bitti inleggers zitten in de was. Wel een paar keer doorgelekt, we moeten een beetje zoeken hoe strak ze moeten zitten.
quote:Mijn vriend vind de TB's een beetje te hysterisch, hij denkt erover een circus act te beginnen met Ko als levende kanonskogel in zijn oranje met witte sterren luier.![]()
Bij de meeste luierwinkels maar ook wel bij de hema, blokker, marskramer, etc. Wat ik ook prettig vind om te hebben is zo'n waterdichte zak die de meeste luierwinkels wel verkopen. Om vieze luiers in mee naar huis te nemen als je weg bent.quote:Oja, zo'n wasnet, waar kan je dat eigenlijk kopen?
Ik lees dit nu pas!quote:Op woensdag 2 september 2009 12:28 schreef oeke het volgende:
Asynur, wat stoer dat je voor echt old school katoen gaat!
Ik heb ze een paar maanden geleden gebruikt, niks op aan te merken eigenlijk. Zowel voor Emma als Ruben.quote:Op dinsdag 15 september 2009 11:37 schreef Vicky het volgende:
ff een vraagje over de gewone luiers..
Wie gebruikt er Aldi luiers?
quote:Op donderdag 17 september 2009 10:43 schreef MeNicole2 het volgende:
Gisteren bij het cb was ook een stel waarvan hun zoontje katoenen luiers aan had. Die moeder vertelde heel trost dat haar dochter door die luiers met 2,5 al zindelijk was. Van mijn: Oh maar mijn oudste was met 2,5 ook al zindelijk maar gewoon met wegwerpluiers!! was ze niet zo gecharmeerd![]()
Maar het zag er wel heel gaaf uit. Hij had ook zo'n broekje aan met een printje erop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |