Neequote:Op dinsdag 1 september 2009 00:30 schreef Szura het volgende:
Nijmegen is al niet een stad die steunt op ontzettend grote studentenverenigingen. Er heerst eerder een grote afkeer van die vervelende ballen die uit de hoogte doen omdat ze toevallig bij zo'n kankervereniging zitten.
De grootste haat gaat uit richting Carolus Magnus, het afvoerputje waar ballen zijn beland die niet in Delft of Leiden gingen studeren![]()
Ovum Novum, de tweede vereniging van de stad komt er al niet veel beter vanaf.
Je kent ze wel, van die gastjes met half lang, vettig, naar achter gekamd haar, dan wel half lang krulletjes. Op de één of andere manier zien die flikkers er allemaal hetzelfde uit![]()
Vanmiddag was de opening van het Academisch Jaar met lezingen en prijsuitreikingen, je kent het wel. En ze waren er weer hoor, helemaal trots dat ze op een gereserveerde stoel mochten zitten en allemaal in zo'n net pak gestoken met opa-sokken en lelijke leren schoenen.
![]()
![]()
Dat waren dan de gasten die in het bestuur zitten. Man o man wat denken ze dat ze geweldig zijn en alles bereikt hebben wat ze maar kunnen bereiken.
Sterf klootviolen![]()
Klacht: ballen in Nijmegen die denken dat ze heel wat zijn omdat ze bij een studentenvereniging zitten die helemaal niks voorstelt
LOL, wij posten precies tegelijk!1!!1!!quote:Op dinsdag 1 september 2009 00:36 schreef Chuck_Norris het volgende:
Die lui hebben wel allemaal hetzelfde haar ja.
Nee, een topic openen op FOK!. Dat helpt.quote:Op dinsdag 1 september 2009 00:37 schreef Szura het volgende:
[..]
Want dan zie je die mongolen niet meer?
spoorknor wellichtquote:Op dinsdag 1 september 2009 00:33 schreef LaStrange het volgende:
TS is een knor en kan er niet mee omgaan.
in dit topic posten helptquote:Op dinsdag 1 september 2009 00:39 schreef o.us het volgende:
[..]
Nee, een topic openen op FOK!. Dat helpt.
If swarma says it, it must be true.quote:
Dus we kunnen gelijk KLB opdoeken zekerquote:Op dinsdag 1 september 2009 00:39 schreef o.us het volgende:
[..]
Nee, een topic openen op FOK!. Dat helpt.
Zat ik te zoeken op die sites van die kutverenigingen maar zul je zien dat ik net een foto post van iemand die hier lid isquote:
Kom op man, iets van studentenverenigingen verwachten.quote:Op dinsdag 1 september 2009 00:41 schreef Szura het volgende:
[..]
Dus we kunnen gelijk KLB opdoeken zeker![]()
![]()
Waar verwacht ik iets van die vereningen?quote:Op dinsdag 1 september 2009 00:43 schreef o.us het volgende:
[..]
Kom op man, iets van studentenverenigingen verwachten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |