Op het eerste oog lijkt het me een Verbeekje.quote:Sollied vertrekt bij SC Heerenveen
SC Heerenveen gaat op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Friezen, die zo matig aan het nieuwe seizoen waren begonnen, maken maandag op de officiële website bekend dat zij in onderling overleg met Trond Sollied heeft besloten om de samenwerking met de Noor te beëindigen. In het kielzog van Sollied vertrekt ook zijn assistent Chris van Puyvelde, die al jaren lang een vast duo met de coach vormt. De vijftigjarige Sollied was slechts één jaar werkzaam in de Nederlandse Eredivisie.
De oefenmeester maakte vorig jaar zomer de overstap van het Belgische AA Gent naar Heerenveen en kende een succesvol eerste seizoen in Friesland. Heerenveen eindigde op een keurige vijfde plaats in de Eredivisie en pakte voor het eerst in haar clubhistorie de nationale beker, door in de finale FC Twente te verslaan. Voor Sollied was dit overigens geen nieuwe ervaring: de coach won al vier keer eerder een nationale beker.
In het nieuwe voetbaljaar kende Heerenveen een stroeve start. De ploeg miste een hoop middenvelders en haalde uit de eerste vijf competitiewedstrijden slechts vier punten. Na de nederlaag bij NAC Breda ging Sollied met het bestuur van Heerenveen om tafel en werd er besloten dat het beter zou zijn als beide partijen uit elkaar zouden gaan. De directie wijt het uiteengaan aan cultuurverschillen tussen club en trainer.
De training van het eerste elftal wordt voorlopig waargenomen door hoofd jeugdopleidingen Jan de Jonge en beloftentrainer Johnny Jansen. Het ligt in de bedoeling dat De Jonge als interim-trainer zal fungeren, maar daar is nog geen definitieve beslissing overgenomen. Over de exacte invulling van de technische staf hoopt de directie van de club spoedig nadere mededelingen te kunnen doen: wel staat vast dat Foppe de Haan beschikbaar is om de nieuwe staf terzijde te staan.
.. en betere spelers.quote:Op maandag 31 augustus 2009 16:08 schreef ElYefe het volgende:
Foppe met Jan de Jonge het seizoen af laten maken, en dan in alle rust op zoek gaan naar een goeie vervanger..
aad de mos bestaat nietquote:
quote:
quote:Op maandag 31 augustus 2009 16:39 schreef Espabilado het volgende:
Kluivert, kan ie carpoolen met Popov.
quote:Op maandag 31 augustus 2009 16:39 schreef Espabilado het volgende:
Kluivert, kan ie carpoolen met Popov.
Iemand van Cambuur, ligt dat niet te gevoelig?quote:Op maandag 31 augustus 2009 16:31 schreef Fortitudo het volgende:
Ik noem een grote kanshebber:
Stanley Menzo
daar heeft hij sowieso geen problemen mee.quote:Op maandag 31 augustus 2009 19:49 schreef Dos37 het volgende:
Maaskant lijkt me niet kan me niet aan de indruk onttrekken dat ie goed in zijn vel zit bij NAC
quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:12 schreef Glijdt_licht het volgende:
[ afbeelding ]
Aad: "Deze club had ik nog niet in mijn verzameling!"
quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:30 schreef TheZapster het volgende:
[ afbeelding ]
Heerenveen is mein kloeb.
quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:58 schreef Sieps het volgende:
Zou wel vet zijn als Co terugkomt in Nederland
Zou Foppe en yme het wel zo leuk vinden als er een mannetje van het kaliber Co in de organisatie kwam?quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:58 schreef Sieps het volgende:
Zou wel vet zijn als Co terugkomt in Nederland
Nee, Fun Only!quote:Op maandag 31 augustus 2009 21:26 schreef Grimm het volgende:
[..]
Zou Foppe en yme het wel zo leuk vinden als er een mannetje van het kaliber Co in de organisatie kwam?
Andersom is helaas niet het geval...quote:Op maandag 31 augustus 2009 21:12 schreef Hork het volgende:
[..]
Vind Heerenveen ook wel bij hem passen.
Hij lijkt me niet iemand die zich door geld laat leiden, en bij Heerenveen liggen m.i. toch wel mogelijkheden om iets op te bouwen.quote:Op maandag 31 augustus 2009 21:40 schreef Andromache het volgende:
[..]
Andersom is helaas niet het geval...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |