quote:Op maandag 31 augustus 2009 02:39 schreef Rimas het volgende:
Damn ik heb het ook gelezen. Nu moet ik even bijkomen.
quote:Op maandag 31 augustus 2009 09:09 schreef TNA het volgende:
Goed geschreven en een schrijnend gebrek aan argumenten.
Wat is hyves? Facebook?quote:Op woensdag 29 december 2010 20:19 schreef opastokvis het volgende:
google is je vriend, nu ook op hyves en facebook![]()
![]()
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ascorbinezuur
En hier ben ik het gewoon mee eens hoor, het Engels van Nederlanders is natuurlijk niet supergoed maar het is wel zo dat Nederlanders denken dat het wel heel superieur is als je het vergelijkt met andere non-native landen. Ik reis ook veel en overal hebben ze over het algemeen beter Engels dan Nederlanders (zelfs in de armste landen) maar Nederlanders zijn volgens mij ook gewoon beter in Duits leren.quote:Op maandag 31 augustus 2009 23:14 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:
[..]
Gast, ik praat over office language, niet over het alledaagse Engels van een Nederlandse boerenlul die nog steeds over een 'breadje healthy' of 'I am sitting nog steeds on school' spreekt.
Dat is, veelal, mens eigen en niet nationaliteitafhankelijkquote:Op maandag 3 januari 2011 10:32 schreef draaijer het volgende:
Eens met TS dat er wat mis is met de attitude van de meeste Nederlanders. Niet willen werken, maar wel geld willen of hetzelfde als de hardwerkende buurman
Ik denk dat Nederlanders daar toch wel iets anders in zijn. In de UK mag het gezien worden als je financieel succesvol bent. Als je hier al met een wat dikkere auto rijdt, ben je opeens een patser of crimineelquote:Op maandag 3 januari 2011 11:55 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat is, veelal, mens eigen en niet nationaliteitafhankelijk
Zie het verband tussen de berichten niet.quote:Op maandag 3 januari 2011 12:45 schreef draaijer het volgende:
[..]
Ik denk dat Nederlanders daar toch wel iets anders in zijn. In de UK mag het gezien worden als je financieel succesvol bent. Als je hier al met een wat dikkere auto rijdt, ben je opeens een patser of crimineel
Wel goeie PR van de chinezen verderquote:Op maandag 3 januari 2011 10:52 schreef Swetsenegger het volgende:
Mensen die het over de spreekwoordelijke nijverheid van Chinezen hebben, hebben in het dagelijks leven waarschijnlijk weinig met Chinezen te maken.
Het punt is dat er net wordt gedaan alsof het een enorme deugd is, een specifiek doel dat bereikt moet worden. Dat slaat natuurlijk nergens op. Een utopische samenleving lijkt mij er een waar iedereen zoveel werkt als hij zelf wil, niet een waar iedereen 24 uur per dag werkt.quote:Op maandag 3 januari 2011 13:41 schreef Ringo het volgende:
De verheerlijking van het Harde Werken ontgaat mij ook volkomen. Dat is toch echt een lagere moraal, voorbehouden aan de verbeeldingsloze horden en het voortploeterende burgervolk. Welke intellectueel maakt daar nu goede sier mee.
Ik heb jarenlang plezier gehad met vrijwilligerswerk. Toch wel irritant dat dat alleen mogelijk was met geldschieters die ergens een slaatje uit wilden slaan. En daarom investeerden in onze feesten. Tja het blijft een geld-maatschappij.quote:Op maandag 3 januari 2011 14:08 schreef kingmob het volgende:
[..]
Het punt is dat er net wordt gedaan alsof het een enorme deugd is, een specifiek doel dat bereikt moet worden. Dat slaat natuurlijk nergens op. Een utopische samenleving lijkt mij er een waar iedereen zoveel werkt als hij zelf wil, niet een waar iedereen 24 uur per dag werkt.
Nog afgezien van de farce die 'hard werken' vaak is natuurlijk.
Dat hangt er natuurlijke vanaf in welke mate het werk voorzien is van de interesses die de persoon in kwestie het meest aan het hart gaat.quote:Op maandag 3 januari 2011 13:28 schreef kingmob het volgende:
[..]
Wel goeie PR van de chinezen verder
Sowieso is de verheerlijking van veel werken een merkwaardig iets. Het verbaast me dat zoveel toch intelligente mensen deze moraal zomaar accepteren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |