Sjuustem, met zijn 40 blogabets in een jaarquote:Op donderdag 3 september 2009 23:24 schreef Gabbylicious het volgende:
[..]
Oh die gast uit WOS!
Hahaha, ja idiote gast
Waar is die in vredesnaam gebleven?quote:Op donderdag 3 september 2009 23:27 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Sjuustem, met zijn 40 blogabets in een jaar
Waar hoop je op?quote:Op donderdag 3 september 2009 23:29 schreef Damzkieee het volgende:
Ban dacht ik.
Of dood.
Of zijn sollicitatiebrief aan het schrijven.
Die 3e. Kunnen we weer een tijdje lachen.quote:
Ik hoop juist op een fanatieke Feyenoorder of PSV-er, die dan ook al die honderden Ajax-topics vol met onzin moeten volgenquote:Op donderdag 3 september 2009 23:37 schreef Red_85 het volgende:
Doe maar een Ajacied. Speciaal voor die 21 die op de knop gedrukt hebben
Waarom niet specifiek iemand die meer voetballiefhebber is en geniet van het spelletje. Iemand die goed is met taal en bekend staat om zijn oprechtheid? Iemand die niet per sé supporter is van 1 club.quote:Op donderdag 3 september 2009 23:39 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ik hoop juist op een fanatieke Feyenoorder of PSV-er, die dan ook al die honderden Ajax-topics vol met onzin moeten volgen
En bovenal geen zwak heeft voor Marokkaanse spelers.quote:Op donderdag 3 september 2009 23:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Waarom niet specifiek iemand die meer voetballiefhebber is en geniet van het spelletje. Iemand die goed is met taal en bekend staat om zijn oprechtheid? Iemand die niet per sé supporter is van 1 club.²
Dat is vrij paradoxaal, als je van het het spelletje houdt ben je al gauw gek op Marokkaanse ballers, om hun (verfijnde) techniek, gogme, balbehandeling en genialiteit:quote:Op donderdag 3 september 2009 23:51 schreef Ritmo het volgende:
[..]
En bovenal geen zwak heeft voor Marokkaanse spelers.
quote:Op donderdag 3 september 2009 23:59 schreef mcyodogg het volgende:
Is Taarabt je liefde kwijt?
Nu wel ja, maar ik was even bang dat je het mannetje was vergeten in de middelmatigheid van de Championship.quote:
Graag zelfsquote:Op vrijdag 4 september 2009 00:05 schreef rubbereend het volgende:
Ik neem aan dat ik weer gewoon terug kan komen
Hmm. Ik ben pas een weekje begonnen met mijn studie, dus echt inschatten hoeveel tijd ik er kwijt aan ben weet ik nog niet natuurlijk. Ik mis echter veel basiskennis waardoor ik thuis heel veel moet bijspijkeren, wil ik succesvol studeren, that is. Mezelf kennende die alles altijd goed en serieus wilt doen, weet ik nu al dat het modschap onder de studie gaat lijden. En andersom. Daarom zou ik het geen slimme zet van mezelf vinden. Voorlopig in ieder geval.quote:Op donderdag 3 september 2009 21:05 schreef RayMania het volgende:
[..]
Je hoeft alleen maar elk weekend (elke dag en elke wedstrijd verplicht online) te modden? Kan toch wel?
Zonder gekheid; zoveel tijd hoeft het niet te kosten. Ik werk ook 'gewoon' fulltime en ben sowieso 50% van de Eredivisiewedstrijden niet online. Met elkaar is het makkelijk te doen.
quote:Op vrijdag 4 september 2009 11:03 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Hmm. Ik ben pas een weekje begonnen met mijn studie, dus echt inschatten hoeveel tijd ik er kwijt aan ben weet ik nog niet natuurlijk. Ik mis echter veel basiskennis waardoor ik thuis heel veel moet bijspijkeren, wil ik succesvol studeren, that is. Mezelf kennende die alles altijd goed en serieus wilt doen, weet ik nu al dat het modschap onder de studie gaat lijden. En andersom. Daarom zou ik het geen slimme zet van mezelf vinden. Voorlopig in ieder geval.
Vroeger? Opaquote:Op vrijdag 4 september 2009 11:08 schreef Happel het volgende:
Al die studenten hebben toch zeeën van tijd? Ik vroeger wel tenminste.
quote:Op vrijdag 4 september 2009 11:28 schreef Rob van Dijk het volgende:
[..]
Zo voel ik me onderhand wel, bij het lezen van dit forum
Happel is toch al lang dood?quote:Op vrijdag 4 september 2009 11:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Zo voel ik me onderhand wel, bij het lezen van dit forum
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |