is het al geheimen deel tijd?quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:45 schreef MisterO het volgende:
Zo.
Vind ik welquote:Op zondag 30 augustus 2009 22:46 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
is het al geheimen deel tijd?
Ik had teveel wijn gehad, en het was nog happy hour ook, dus we kregen alle drankjes x2!quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:53 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
terwijl je al met n ander dateSkank
Jullie hadden elkaar dit weekend alvast even halverwege in Brussel kunnen ontmoeten, natuurlijk. Om even met een grote teen het water te testen, voor je in het diepe springt.quote:
ok dan nu wel TMM onder ang3l's acount:quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:50 schreef Great_Expectations het volgende:
Als ik ook spontaan positieve dingen ga zeggen over TMM, dan bellen jullie toch wel de politie hè? Want dan is-ie hier ingebroken..
quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:54 schreef MisterO het volgende:
[..]
Ik had teveel wijn gehad, en het was nog happy hour ook, dus we kregen alle drankjes x2!
Zoveel geld heeft ie niet hoorquote:Op zondag 30 augustus 2009 22:54 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Jullie hadden elkaar dit weekend alvast even halverwege in Brussel kunnen ontmoeten, natuurlijk. Om even met een grote teen het water te testen, voor je in het diepe springt..
Ik zei altijd toch al dat je een skank was en niet zo braafquote:
Wat is er skank aan zoenen met SAJ. ik heb geen relatie met iemand, ben niemand iets verschuldigd...quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:57 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik zei altijd toch al dat je een skank was en niet zo braaf
quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ok dan nu wel TMM onder ang3l's acount:
valse kut , nu wordt ie heel mooi.
Ik heb het juist de laatste tijd voor je opgenomen en dan nu dit.
Verraderlijke slang.
Nou dat was dus ook de laatste keer he!
zak in de stront arrogant stuk nichtenvlees
quote:
je date al met een anderquote:Op zondag 30 augustus 2009 23:01 schreef MisterO het volgende:
[..]
Wat is er skank aan zoenen met SAJ. ik heb geen relatie met iemand, ben niemand iets verschuldigd...
O ja, je hebt geen relatie inderdaadquote:Op zondag 30 augustus 2009 23:01 schreef MisterO het volgende:
[..]
Wat is er skank aan zoenen met SAJ. ik heb geen relatie met iemand, ben niemand iets verschuldigd...
Wie?quote:
quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
ok dan nu wel TMM onder ang3l's acount:
valse kut , nu wordt ie heel mooi.
Ik heb het juist de laatste tijd voor je opgenomen en dan nu dit.
Verraderlijke slang.
Nou dat was dus ook de laatste keer he!
zak in de stront arrogant stuk nichtenvlees
Nu wel.quote:
Nee. Het is zondagavond. Het leven zuigt.quote:
Heb ik iets gemist of zo? Zat dit eraan te komen?quote:
Nogal.quote:Op zondag 30 augustus 2009 23:14 schreef wonderer het volgende:
[..]
Heb ik iets gemist of zo? Zat dit eraan te komen?
Ja nou ja, ik heb het altijd gezellig met mezelf hier geloof ik, als ik weer eens post-na-post-na-post ehh... post.quote:
quote:Op zondag 30 augustus 2009 23:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee. Het is zondagavond. Het leven zuigt.
Nlou ja zeg, hoe kom je daar nou bijquote:
Oh. Gemist dusquote:
Dan mag ik ook nog wel even zeggen dat ik dit per ongeluk las en dat ik echt dacht van, joh, teiltje? Hier? Nu?? Jeweettog? Dat DOE je toch allemaal niet? Dat is toch... toch...quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:08 schreef Eustace. het volgende:
Ik had nog beloofd verslag te doen, maar ik was in slaap gevallen.
Het was supertof! Elkaar getroffen in Groningen en ergens in zo'n 1e klas hokje gaan zitten met z'n tweeën. Uiteindelijk komen twee meisjes van het kaliber Miep & Colinda bij ons zitten. Ik heb ze weggejaagd met harde boemboemschreeuw muziek.Rest van de reis ging prima.
Toen waren we in Amsterdam! We wisten beiden 0,0 van Amsterdam dus we hebben eerst maar wat onwennig rondgelopen en alles mooi zitten vinden. Uiteindelijk hebben we, met behulp van mijn mobiel, onszelf maar naar de Kalvestraat gebracht waar we een fucking huge mofo Rituals winkel zagen.Daar van alles uit zitten proberen.
Ook leuk van Amsterdam was dat we daar gewoon hand in hand durfden te lopen (nja meer dat hij dat daar durfde, ik durf dat overal wel), en we nog ergens voor een of andere gaywinkel hebben staan zoenen.
Ik had hem ook bijna zover gekregen om voor het oog van een verknipte Jezusgroupie te gaan zoenen. Om een uur of 13.45 (?) hadden we Amsterdam wel gezien. Toen gingen we naar Utrecht voor een Starbucks koffietje.
Toen het daar druk was toch maar doorgegaan naar Den Haag. Daar hebben we het Binnenhof en zo gezien, en hebben daar romantisch avondgegeten bij de Subway. We deelden zelfs ons broodje.
Toen hebben we onze weg vervolgd naar de Albert Heijn en kochten een grote fles rose. Toen heb ik nog mijn ex moeten bellen om te vragen welke tramding naar Scheveningen gaat.
Uiteindelijk vonden we het en vonden we het vet wauwie mooi en zo. Eerst zijn we bovenop de stijger gaan lopen, waar we nog paar foto's van onszelf hebben gemaakt (komen later), en hebben daar geproost. We hebben nog Titaniclike staan zoenen.
(Hij met zijn voeten op de railing van die stijger, ik achter hem staan en zijn handen in die van mij, hij hoofd gedraaid en mij zoenend
). Daarna zijn we het strand op gegaan en zijn we eerst maar wat gaan zitten. De rose, overgegoten in onze Spa-flesjes, ging er in als water. Na een tijdje kreeg hij traantjes in zijn ogen, en ik zo van 'wat is er?
'. En toen, toen, toen, toen zei hij dat hij gewoon zo gelukkig met mij is en dat nooit meer kwijt wil.
![]()
![]()
(Ja, dat vinden zelfs jullie vertederend, geef maar toe). Toen heb ik hem ongegeneerd midden op het strand zitten troosten en knuffelen. Wat later zoenen werd. Wat later debiele wannabe modelfoto's van elkaar maken werd. Wat later vrij tipsy dansen op het strand werd. Je begrijpt het al, we maakten helemaal de blits.
Toen terug gegaan met de metro richting Den Haag CS. Daar nog twee kleine flesjes rose gekocht.We zaten in de trein in de coupe met een of ander Libelle lezend pittig mokkel. Maar we hadden geen last van haar. We knuffelden en deden dingen naar hartelust. En toen moest hij weer weg.
![]()
Noot: intieme danwel not suitable for your eyes info is achtergehouden.
quote:
Hoezo dat?quote:Op zondag 30 augustus 2009 23:18 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ja dat is wel allemaal nieuw voor mij!
geeft weer gesprekstof bij de koffie morgenochtend. Maar voor jou is het voor herhaling vatbaar ?quote:
quote:Op zondag 30 augustus 2009 23:15 schreef MisterO het volgende:
[..]
Nlou ja zeg, hoe kom je daar nou bij
Ik ookquote:Op zondag 30 augustus 2009 23:19 schreef Waxxer het volgende:
[..]Dat liedje heb ik, naast een hele erbij horende show, in het echt gezien
Ja, leuk hè. Een soort interactieve soap.quote:Op zondag 30 augustus 2009 23:20 schreef Steve het volgende:
Wat een heerlijke soap is deze reeks zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |