Als ik het goed heb zijn die witte kastjes voor de camera's.quote:Op woensdag 30 september 2009 19:29 schreef swarmahoer het volgende:
wat is rechtsboven voor kastjekan t me niet herinneren
Alleen nog even het licht aan doen en de tune starten.quote:Op woensdag 30 september 2009 20:29 schreef Gert het volgende:
Nou hop! Tweede schakelbord erin, deelnemers naar beneden, draaien maar.
Heb er zin inquote:Op woensdag 30 september 2009 20:30 schreef Dementor het volgende:
[..]
Alleen nog even het licht aan doen en de tune starten.
quote:Op woensdag 30 september 2009 20:30 schreef Dementor het volgende:
[..]
Alleen nog even het licht aan doen en de tune starten.
Dottey leuk dat je deze foto's plaatst, bedankt.quote:Op woensdag 30 september 2009 17:30 schreef Dottey het volgende:
jajaja ik zal de oude foto's zo updaten.. Rustig op de zaak
De ombouw of de witte frontjes van de apparatuur?quote:Op woensdag 30 september 2009 19:29 schreef swarmahoer het volgende:
wat is rechtsboven voor kastjekan t me niet herinneren
Bij de vergadering was er toch gesproken over vrijwilligers met schep en emmertje?quote:Op woensdag 30 september 2009 20:29 schreef Gert het volgende:
Nou hop! Tweede schakelbord erin, deelnemers naar beneden, draaien maar.
Ga jij ze leren hoe een gasmasker te gebruiken en onderhouden?quote:Op woensdag 30 september 2009 20:37 schreef NoNickOne het volgende:
Is er al een datum voor een vervolg dan?
Beloofd is beloofdquote:Op woensdag 30 september 2009 21:37 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Dottey leuk dat je deze foto's plaatst, bedankt.
Ziet er allemaal heel mooi uit.
quote:Op woensdag 30 september 2009 20:00 schreef MeraViglioSa het volgende:
hulde aan Alsido en Johan, die alles zelf geknutseld hebben
die witte frontjes zijn dus van de cameras, maar daaronder lijkt net een deurbellensysteem ofzo te zitten, wasda?quote:Op woensdag 30 september 2009 22:27 schreef Dottey het volgende:
[..]
De ombouw of de witte frontjes van de apparatuur?
Je hebt de verkeerde voor je..quote:Op woensdag 30 september 2009 22:29 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ga jij ze leren hoe een gasmasker te gebruiken en onderhouden?![]()
wie weet kan je als instructeur van dienst zijn![]()
Als je dan maar wel weer gaat douchen daar
ik denk het niet.. maar goedquote:Op woensdag 30 september 2009 23:02 schreef NoNickOne het volgende:
[..]
Je hebt de verkeerde voor je..
Gister eindelijk je vraag kunnen stellen, en het zit in lekentaal zo: De witte kastjes zijn inderdaad de output kastjes van de camera's. Daar vandaan gaan er lijntjes naar de witte kastjes eronder, die de kanalen per 4 bundelen, en daar vandaan gaat het beeld weer naar de tv schermen, die zo dus per scherm de beelden van 4 camera's tegelijk kunnen laten zien.quote:Op woensdag 30 september 2009 22:36 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
die witte frontjes zijn dus van de cameras, maar daaronder lijkt net een deurbellensysteem ofzo te zitten, wasda?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |