quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:09 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Mijn stream loopt 30 seconden achter of jij bent helderziend
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eredivisie live sinds gisterquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:09 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Mijn stream loopt 30 seconden achter of jij bent helderziend
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:10 schreef toma het volgende:
[..]Eredivisie Live StreamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Confidence through competence
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:13 schreef Kopbal het volgende:
Stoere jongens veel succes Wesley
quote:
Het kwam er niet uit zichzelf neequote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:20 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Doek hadden jullie toch gejat of niet Superheld?
33. Niemand haalt een punt in Amsterdam. Oh wachtquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:34 schreef lammegiraf het volgende:
VVV gaat zo 34 punten halen! zou wel uniek zijn lijkt me!
Ze hadden beter 2 keer kunnen winnen en 3x verliezen, levert meer punten op dan dit.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 20:34 schreef lammegiraf het volgende:
VVV gaat zo 34 punten halen! zou wel uniek zijn lijkt me!
Gelukkig is het hier wel druk.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:29 schreef Damzkieee het volgende:
Jezus ik zit een uur in het verkeerde topic te F5'en
Hoeft niet hoorquote:
Volgens Radio M juist een zeer aantrekkelijke eerste helft, met veel kansen en cornersquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:34 schreef Damzkieee het volgende:
Niet om aan te gluren Utrecht-Sparta
0-0
Roest.
Hm dan heb ik een andere interpretatie van een aantrekkelijke wedstrijd, vind het maar een saaie pot.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:49 schreef Stampie22 het volgende:
[..]
Volgens Radio M juist een zeer aantrekkelijke eerste helft, met veel kansen en corners
Geen idee, ik kan het niet zien. Hoop dat Mulenga er even twee in knaltquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:51 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Hm dan heb ik een andere interpretatie van een aantrekkelijke wedstrijd, vind het maar een saaie pot.
Andere Jacob is ook goedquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:54 schreef Stampie22 het volgende:
[..]
Geen idee, ik kan het niet zien. Hoop dat Mulenga er even twee in knalt
En Van Dijk met de 2-0.quote:
2e helft niet meer. Vervangen in de rust door Keller.quote:
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 22:47 schreef Paul het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 22:59 schreef Stampie22 het volgende:
Wat is er met Henny van Schoonhoven? Hoor op Radio M dat hij dodelijk ziek is?
quote:FC Utrecht-publiek eert zieke Van Schoonhoven
De fans van FC Utrecht hebben gisteren tijdens de match tegen Sparta (2-0) voormalig speler Henny 'De Tank' van Schoonhoven op indrukwekkende wijze een eerbetoon gebracht.
De spijkerharde verdediger heeft de strijd tegen kanker moeten opgeven en was samen met zijn gezin, familie en vrienden in een van de skyboxen in Stadion Galgenwaard aanwezig.
Door middel van massale spreekkoren en vele spandoeken wilden de Utrechtse fans Van Schoonhoven steunen in zijn laatste levensfase en hem bedanken voor zijn fanatieke inzet tijdens zijn FC Utrecht-periode.
Thx, jullie niet meerquote:Op zondag 30 augustus 2009 09:52 schreef venomsnake het volgende:
[..]
.
Leuk ploegje hebben jullie, Paulus.
Wat ik wel echt poep vind achteraf, is dat de dom nu op het shirt staat, lijkt net dat alle shirts vies zijnquote:Op zondag 30 augustus 2009 11:22 schreef venomsnake het volgende:
Waarom hebbie zo'n poep kleur Paul?
Ben je nu alwéér aan het slijmen?quote:Op zondag 30 augustus 2009 11:26 schreef venomsnake het volgende:
Ik vind de shirts van Utrecht eigenlijk wel mooi dit seizoen.
Alleen staat dat Phanos iets te hoog.
Ik vond ze ook mooi maar kijk maar eens als ze spelen die dom komt er niet mooi uit lijkt gewoon een vieze zwarte vlekquote:Op zondag 30 augustus 2009 11:26 schreef venomsnake het volgende:
Ik vind de shirts van Utrecht eigenlijk wel mooi dit seizoen.
Alleen staat dat Phanos iets te hoog.
In je onderbroek vanmorgen ook.quote:Op zondag 30 augustus 2009 11:35 schreef Paul het volgende:
[..]
Ik vond ze ook mooi maar kijk maar eens als ze spelen die dom komt er niet mooi uit lijkt gewoon een vieze zwarte vlek
Ik erger me alleen dood aan die kale coach van jullie wiens naam als een goedkope Franse wijn klinkt.quote:
Kijjjjjk, je kunt het wel!quote:Op zondag 30 augustus 2009 11:41 schreef venomsnake het volgende:
Ik erger me alleen dood aan die kale coach van jullie wiens naam als een goedkope Franse wijn klinkt.
Je bent gewoon jaloersquote:Op zondag 30 augustus 2009 11:41 schreef Stofje het volgende:
[..]
Het is nog augustus hoor. Als ze in maart nog zo hoog staan, is het goed ja.
quote:Op zondag 30 augustus 2009 11:41 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik erger me alleen dood aan die kale coach van jullie wiens naam als een goedkope Franse wijn klinkt.
Tuurlijk. NAC stond vorig jaar in november op de eerste plaats en hebben dit jaar drie ronden europees gevoetbald. Erg jaloers, ik herken je weelde totaal niet.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |