qftquote:Op woensdag 2 september 2009 17:42 schreef sig000 het volgende:
TS kijkt teveel porno
Verklaar je naderquote:Op donderdag 3 september 2009 00:30 schreef sig000 het volgende:
[..]
Iedereen kijkt stiekum naar porno.
Omdat sex iets 'speciaals' zou moeten zijn tussen twee personen die van elkaar houden en hun leven met elkaar willen delen.quote:Op donderdag 3 september 2009 03:29 schreef famousje het volgende:
Who the fuck cares dat ze hoerig zouden zijn? Alleen maar beter voor de voortplanting..
Waar maak je je in godsnaam druk om.. wees blij dat het hier zo makkelijk gaat.
Nee, sex is vies, sex is bah, sex is puur voor kindjes maken maar voor de rest een zonde </relifanaat>quote:Op donderdag 3 september 2009 09:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Omdat sex iets 'speciaals' zou moeten zijn tussen twee personen die van elkaar houden en hun leven met elkaar willen delen.En ik denk niet dat het beter is voor de voortplanting, aangezien al die meiden zich niet snel zullen binden en het (hopelijk) veilig doen.
Dan vraag je je af waar de ouders zijn.quote:Op donderdag 3 september 2009 10:28 schreef murphyjenkins het volgende:
ik ben het gedeeltelijk met TS eens , als ik op straat loop en dan een nederlands meisje van 14 met een marokaan oid van 18 zie lopen denk ik ook van waar ben je mee bezig.
er zijn natuurlijk uitzonderingen
MTV.quote:
Hoe ongelooflijk bekrompen.quote:Op donderdag 3 september 2009 13:36 schreef John_Difool het volgende:
[..]
Dan vraag je je af waar de ouders zijn.
Maar ik ben het wel met TS eens, meisjes moeten kuis blijven en niet met buitenlanders naar bed gaan
Weet zeker dat hij het hier ineens weer niet mee eens is
Maar daar tegenover staat dat je wel alle aflevering kent van serie X. Ook heel belangrijk!quote:Op woensdag 2 september 2009 17:15 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Daar lijkt het op inderdaad.
Aangezien TS zelf ook een aantal dronken sletjes niet wist te weerstaan. Hoe hypocriet dan.
Ik ben zelf 100%, 17 jaar en een maagd. Hoe hoerig is dat.Ik voel me nu wel minderwaardig!
Wat suggereer je nou?quote:Op donderdag 3 september 2009 14:56 schreef Picchia het volgende:
[..]
Maar daar tegenover staat dat je wel alle aflevering kent van serie X. Ook heel belangrijk!
Zal ik doen.quote:Op donderdag 3 september 2009 15:00 schreef Picchia het volgende:
Dat weet ik zelf ook niet zo goed. Ik denk dat je maar een positieve en persoonlijke invulling aan die uitspraak moet geven.
Niet nee, vandaar dat je de post ook eigenlijk ge-edit had. Maar ik was sneller.quote:
bekrompenquote:Op donderdag 3 september 2009 14:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hoe ongelooflijk bekrompen.Vooral het 'buitenlanders' gedeelte.
Wie zegt dat ik die buitenlanders dan ook niet bekrompen zal noemen?quote:Op donderdag 3 september 2009 16:01 schreef John_Difool het volgende:
[..]
bekrompen
1. te simpel van opvatting.
Het is een bekrompen idee om niet te vragen wat de mensen willen eten, maar ze gewoon vlees te geven.
Er is geen verband met mijn uitspraak, ik ken genoeg buitenlanders die het ook zeggen, vreemd genoeg worden hun dan niet bekrompen genoemd.
Hahaha. Een waarheid als een koe.quote:Op donderdag 3 september 2009 18:28 schreef fratsman het volgende:
[ afbeelding ]
Te duidelijk gewoon.
Politie bellen, dat heet loverboy.quote:Op donderdag 3 september 2009 10:28 schreef murphyjenkins het volgende:
ik ben het gedeeltelijk met TS eens , als ik op straat loop en dan een nederlands meisje van 14 met een marokaan oid van 18 zie lopen denk ik ook van waar ben je mee bezig.
er zijn natuurlijk uitzonderingen
Dat heet een vooroordeel.quote:Op vrijdag 4 september 2009 15:00 schreef NekoKoneko het volgende:
[..]
Politie bellen, dat heet loverboy.
Dat is een fabeltje die oudere mensen je vaak wijs willen maken ja.quote:Op donderdag 3 september 2009 09:06 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Omdat sex iets 'speciaals' zou moeten zijn tussen twee personen die van elkaar houden en hun leven met elkaar willen delen.![]()
Ik scheer ze niet allemaal over één kam, ik lijk wel gek om de Chinezen gelijk te stellen met de negers.quote:Op donderdag 3 september 2009 18:08 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik die buitenlanders dan ook niet bekrompen zal noemen?
Het is nogal simpel van opvatting om alle buitenlanders over één kam te scheren inderdaad. Er is dus wel een verband met jouw uitspraak, maar misschien ben je ook gewoon te simpel om dat in te zien.
...stupid ass like you that immediately thinks it is a hooker.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 19:42 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:
If it walks like a hooker and talks like a hooker, it's a.....
Maar jah, dit is dan natuurlijk weer rasistisch ???quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 19:02 schreef Mensa_Allochtoon het volgende:
Waarom vinden moslim jongeren het eigenlijk raar dat ze voor crimineel worden uitgemaakt? Ik doe dat persoonlijk niet in het openbaar, dat is meer iets voor skinheads en hooligans, niettemin denk ik het vaak stiekem wel. Moslim jingeren gedragen zich niet bepaald als de verpersoonlijking van respect.
Je hoeft er meestal niet eens een praatje mee te maken om een klap te krijgen. Een verkeerde look of toevallig ertegen aan lopen. Langs een groep lopen; is vaak voldoende om helemaal in elkaar gemept te worden. En maandag zie je ze weer over straat lopen omzich heen kijkend of er geen politie is, want het is helemaal niet iets bijzonder geweest, je wordt gewoon twee keer per week door een moslim gemept;.niks bijzonders dus;.geen reden voor ze om je te ontlopen; Voorts hebben ze er ook geen problemen mee als er wapens bijkomen en leeftijd van het slachtoffer. Ik praat nu over zogenaamd nette moslims die welopgevoed zijn. Lager opgeleiden zijn veel veel erger.
Wat dacht je van feesten waar ze zich helemaal kunnen uitleven met drugs? Ik blijf het een raar gezicht vinden hoe moslimse jongeren eenmaal op een feest totaal de sfeer weten om te gooien naar spannngen. Ze vragen er in ieder geval zelf voor, dus wellicht is dat formeel gezien niet tuig.
Of kijk maar eens op tv, om 20:00 uur stikt het in het journaal van berichten over moslimse zelfmoord terroristen, zelfs zo erg dat ik me afvraag waarom ze nog naar NL kkomen. Kunnen ze hier wel ongestraft rellen? Ik wordt er ziek van.
Voorts zijn moslims weinige culturen die het toestaan om je vrouw te slaan. Toen ik dit voor het eerst hoorde viel mn mond open van verbazing. Vrouwen slaan omdat ze niet naar een boekje genaamd de Koran luisteren, Stenigen omdat ze seks hebben gehad. Of wat denk je van moslim vrouwen die een biertje drinken. Krijgen gelijk stokslaag. Heb eens een beetje respect man. Wat een reetcultuur is dit zeg.
Er zijn hier zeker uitzonderingen op en dan valt er te denken aan moslimse jongeren uit relatief nette gezinnen waarin de vader en moeder zich aanpassen aan de Nederlandse cultuur en die hun kinderen ook met respect opvoeden
Nee, want moslims zijn geen ras.quote:Op zaterdag 5 september 2009 09:49 schreef Crazy-M het volgende:
Als OP had hier ook kunnen staan:
[..]
Maar jah, dit is dan natuurlijk weer racistisch ???
Nee, iedereen mag zeggen wat hij wil zolang het niet in strijd met de wet is.quote:Maar allochtonen mogen wel over ons zeggen wat ze willen ????
Ik zeg toch ook niet dat ik er zo over denk?quote:Op vrijdag 4 september 2009 23:49 schreef famousje het volgende:
[..]
Dat is een fabeltje die oudere mensen je vaak wijs willen maken ja.
Je weet het maar nooit.quote:Op zaterdag 5 september 2009 09:19 schreef NekoKoneko het volgende:
[..]
Mijn reactie was dan ook heel serieus bedoeld
Je had het over buitenlanders in het algemeen, dat die geen sex moeten gaan hebben met Nederlanders, dus naar mijn mening stel je ze wel degelijk gelijk en scheer je ze allemaal over één kam. Of het nou een Chinees is of een neger (kan trouwens ook gewoon een Nederlander zijn, maar dat terzijde) die sex heeft met iemand van hier, het is allebei fout volgens jou? Ik hoop daarom dat ik er naast zit en je verkeerd begrepen heb...quote:Op zaterdag 5 september 2009 04:32 schreef John_Difool het volgende:
[..]
Ik scheer ze niet allemaal over één kam, ik lijk wel gek om de Chinezen gelijk te stellen met de negers.
Er is niks bekrompen aan, het is juist goed en normaal en heel erg logisch.
TS heeft zeker een punt. Het seksuele moraal is bij dames de laatste 10/20 jaar enorm gedaald. Iedere dame die ik ken, heeft minimaal 10 kerels over hun heen gehad. Soms zelfs uitschieters tot 50+quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:32 schreef jollieboer1 het volgende:
Ik ben het wel grotendeels met TS eens moet ik eerlijk zeggen. Het valt mij ook al jaren op.
Van kwaad tot erger en er zijn amper nog fatsoenlijke mensen lijkt het wel, die vanuit liefde handelen.
Alles draait om seks en vunzigheid. Fatsoenlijke mensen worden er ook door in verlegenheid gebracht en dat deugt niet.
Maar gelukkig zijn niet alle Nederlandse meisjes en vrouwen zo, er zijn ook nog wel normale hoor. Rare mensen / opvallende mensen, bepalen vaak het algemene beeld, maar dat beeld hoeft niet altijd te kloppen.
En dat van die sauna's vind ik ook helemaal waar, vunzigheid ten top.![]()
Iedereen moet opvallen tegenwoordig, lijkt het wel. Over aandachtshoeren gesproken..
Nee, want je ziet toch ook hoeveel negatieve reacties de TS hier krijgt?quote:Op zaterdag 5 september 2009 09:49 schreef Crazy-M het volgende:
Als OP had hier ook kunnen staan:
[..]
Maar jah, dit is dan natuurlijk weer rasistisch ???
Maar allochtonen mogen wel over ons zeggen wat ze willen ????
Dat is juist het puntquote:Op zaterdag 5 september 2009 10:34 schreef eleusis het volgende:
[..]
Nee, iedereen mag zeggen wat hij wil zolang het niet in strijd met de wet is.
o fuck, je hebt gelijk hahaquote:Op zaterdag 5 september 2009 10:49 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Nee, want je ziet toch ook hoeveel negatieve reacties de TS hier krijgt?
En wat zegt dat over de heren? Toch ff lekker je zak legen, terwijl je weet dat de dame in kwestie een uitgewoonde vleestempel is.quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:46 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
TS heeft zeker een punt. Het seksuele moraal is bij dames de laatste 10/20 jaar enorm gedaald. Iedere dame die ik ken, heeft minimaal 10 kerels over hun heen gehad. Soms zelfs uitschieters tot 50+![]()
wil niet weten wat voor vriendinnen jij dan hebt.quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:46 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
TS heeft zeker een punt. Het seksuele moraal is bij dames de laatste 10/20 jaar enorm gedaald. Iedere dame die ik ken, heeft minimaal 10 kerels over hun heen gehad. Soms zelfs uitschieters tot 50+![]()
Alleen dat verhaaltje over de sauna is puur onzin. Ik bezoek ook regelmatig een sauna, en daar kom ik (zoals de meesten) puur voor de ontspanning. De sauna's waar ik kom, hangt er allerminst een seksuele spanning en of vrouwen die uitdagende poses aannemen.
En hoe zit dat met de mannen? Waarom wordt dat wel geaccepteerd?quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:46 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
TS heeft zeker een punt. Het seksuele moraal is bij dames de laatste 10/20 jaar enorm gedaald. Iedere dame die ik ken, heeft minimaal 10 kerels over hun heen gehad. Soms zelfs uitschieters tot 50+![]()
Dat wil je wel wetenquote:Op zaterdag 5 september 2009 10:54 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
wil niet weten wat voor vriendinnen jij dan hebt.
nou nee, want dat soort types valt duidelijk niet binnen mijn "omgang types"quote:
quote:Op zaterdag 5 september 2009 10:55 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
En hoe zit dat met de mannen? Waarom wordt dat wel geaccepteerd?
Ik ken trouwens geen van dat soort meiden, maar dat ter zijde.
quote:Op woensdag 2 september 2009 13:01 schreef VaderVanJezus het volgende:
En mannen mogen zich wel gewoon sufneuken?
quote:Op woensdag 2 september 2009 13:02 schreef NekoKoneko het volgende:
Tuurlijk, dat is cool, dan ben je Macho!
In hoeverre is Nederland een vrij land als mensen niet eens zelf mogen bepalen of ze een hoofddoekje dragen of niet? Verder is hier al een ander topic over.quote:Op zaterdag 5 september 2009 11:43 schreef Tommeke het volgende:
Iesj koeltoer he?
Accepteer het gewoon.
Een voorbeeld:
Waarom moeten moslimvrouwen een hoofddoek op?
Op vakantie in Turkije een paar jaar geleden was het fucking 35 graden en lagen wij in het zwembad te chillen.
Een of andere moslimkerel ook terwijl zijn vrouwtje naast het zwembad maden zat te kweken in haar burka.
Hier in NL is gewoon veel meer vrijheid en gelijkheid, accepteer je dat niet, dan ga je maar ergens anders heen toch?
komt denk ik omdat een vriendje zekerheid en zelfvertrouwen geeft. Ze weten dat het dan niet uitmaakt of ze afgewezen worden of niet, omdat ze toch al iemand hebben.quote:Op zaterdag 5 september 2009 12:47 schreef ssebass het volgende:
Hoerig misschien, ik erger mij enorm aan al die meisjes met vriend die je dan komen versieren. Juist degene met vriend tonen het meest initiatief en zijn het meest volhardend. Het vertrouwen in vrouwen is door deze ervaringen wel redelijk geschaad.
De domste geiten waren natuurlijk die Marokkaanse werknemers van die AH die die zwerver Anja dood schopten omdat ze haar verdachten van diefstal. En als het je allemaal niet bevalt dan hoepel je toch op.quote:Weet je nog een paar jaar geleden, iemand voor een drukke supermarkt werd doodgeschopt terwijl alle Nederlanders als domme geiten voorbij liepen? Dat is een extentie van een dergelijke 'het zal mij een worst wezen zolang ik er maar geen last van heb' houding.
Dat kan wel zo zijn, maar als ik een vriendin heb ga ik niet actief andere meisjes versieren. Zijn het soms allemaal slingerapen.quote:Op zaterdag 5 september 2009 12:53 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
komt denk ik omdat een vriendje zekerheid en zelfvertrouwen geeft. Ze weten dat het dan niet uitmaakt of ze afgewezen worden of niet, omdat ze toch al iemand hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |