Vrienden blijven is het allerstomste wat je kunt doen. Je wilt helemaal geen vrienden zijn, je wilt haar. En face it, dat zit er niet meer in.quote:Op zaterdag 5 september 2009 01:24 schreef Johan_81 het volgende:
Ja,. nouja. Ze heeft het dus vandaag definitief uitgemaakt. Ik wil \graag met haar vrienden blijven
			
			
			
			Dan denk ik dat je echt niet helemaal eerlijk bent tegen die vriendin en tegen andere vrouwen (zoals ik) die tegen vergelijkbare dingen aanlopen. Denk jij nou echt dat ik bij de eerste twijfels de knoop had kunnen of zelfs moeten doorhakken? Op dat moment weet je dat gewoon nog niet of is de situatie nog lang niet zo nijpend en vind je het verschrikkelijk dat je überhaupt twijfels hebt. Een alternatief voor zwijgen totdat je het plotseling uitmaakt is dat je alle zieleroerselen bespreekt met je partner. Nee, dat is fijn als het negen van de tien keer loos alarm is. Ik kan je garanderen dat de vriend in dat geval ook door een hel gaat hoor. Uiteindelijk moet je gaan voor de gulden middenweg, maar die is vrij lastig te vinden als je overrompeld wordt door de bijbehorende emoties die bij die twijfels horen.quote:Op maandag 7 september 2009 11:41 schreef cmck het volgende:
Ja, maar dat was de discussie niet. De discussie was dat vrouwen altijd om de zaken heen blijven draaien en mannen onnodig aan het lijntje houden zoals nu ook weer het geval blijkt te zijn. De vriendin van TS was al langer van plan om het uit te maken, en ik weet zeker dat het nog langer had geduurd als TS als een mak lammetje achter haar aan was blijven lopen.
			
			
			
			En dat is nu juist hetgene wat ik bedoel. Vrouwen zijn altijd op zoek naar een uitweg die er niet is. Een relatie vereist duidelijkheid en eerlijkheid en bovenal dat beide personen zich volledig voor alkaar inzetten. Als je echt van elkaar houd ga je door en ga je je onzekerheid overwinnen. En als je dat niet kan moet je ermee kappen.quote:Op maandag 7 september 2009 20:06 schreef Black_Tulip het volgende:
[..]
Dan denk ik dat je echt niet helemaal eerlijk bent tegen die vriendin en tegen andere vrouwen (zoals ik) die tegen vergelijkbare dingen aanlopen. Denk jij nou echt dat ik bij de eerste twijfels de knoop had kunnen of zelfs moeten doorhakken? Op dat moment weet je dat gewoon nog niet of is de situatie nog lang niet zo nijpend en vind je het verschrikkelijk dat je überhaupt twijfels hebt. Een alternatief voor zwijgen totdat je het plotseling uitmaakt is dat je alle zieleroerselen bespreekt met je partner. Nee, dat is fijn als het negen van de tien keer loos alarm is. Ik kan je garanderen dat de vriend in dat geval ook door een hel gaat hoor. Uiteindelijk moet je gaan voor de gulden middenweg, maar die is vrij lastig te vinden als je overrompeld wordt door de bijbehorende emoties die bij die twijfels horen.
			
			
			
			Oh, alles is zwartwit?quote:Op dinsdag 8 september 2009 08:58 schreef cmck het volgende:
[..]
En dat is nu juist hetgene wat ik bedoel. Vrouwen zijn altijd op zoek naar een uitweg die er niet is.
Mee eens.quote:Een relatie vereist duidelijkheid en eerlijkheid en bovenal dat beide personen zich volledig voor alkaar inzetten. Als je echt van elkaar houd ga je door en ga je je onzekerheid overwinnen.
Soms gaat het gewoon wat moeilijker.. Of denk je dat het wel goed komt, zou je graag willen dat het goed komt, maar blijkt het er toch niet in te zitten.quote:En als je dat niet kan moet je ermee kappen.
			
			
			
			Vrouwen en mannen zoeken vaak naar een uitweg. Soms is ie er, soms ook niet. Valt verder weinig over te zeggen..quote:Op dinsdag 8 september 2009 08:58 schreef cmck het volgende:
En dat is nu juist hetgene wat ik bedoel. Vrouwen zijn altijd op zoek naar een uitweg die er niet is. Een relatie vereist duidelijkheid en eerlijkheid en bovenal dat beide personen zich volledig voor alkaar inzetten. Als je echt van elkaar houd ga je door en ga je je onzekerheid overwinnen. En als je dat niet kan moet je ermee kappen.
			
			
			
			Dat zeg ik niet. Ik ben op dit moment vrijgezel, maar ik weet heel goed wat ik zoek in een relatie. En ook wat ik niet zoek. En dan vind ik het niet moeilijk om een keuze te maken of ik ergens door mee wil gaan of niet.quote:
Sommige dingen zijn net zo moeilijk als dat je ze zelf maakt.quote:Soms gaat het gewoon wat moeilijker.. Of denk je dat het wel goed komt, zou je graag willen dat het goed komt, maar blijkt het er toch niet in te zitten.
			
			
			
			
			
			
			
			Helemaal mee eens!quote:Op donderdag 10 september 2009 11:22 schreef usrfobiwan het volgende:
Waarom moet er met de vrouwen van tegenwoordig altijd een 'gevoel' zijn?
Wat is er mis met dingen voor elkaar over hebben, een partner waar je op kan bouwen en die altijd voor je klaar staat, die je kan vertrouwen en met wie je alles kan bespreken zonder bijsmaken, mee kan lachen en leuke dingen kan doen, elkaar steunen in financieel of emotioneel opzicht en gewoon heel prettig samenleven en genieten van elkaar.
Wat heeft het 'gevoel' dan voor betekenis? Dat 'gevoel' is toch alles wat ik hierboven beschrijf of wil je tot in de eeuwigheid verliefd blijven? Als dat is wat je wil blijven voelen dan zal je nooit slagen in een relatie...
			
			
			
			
			
			
			
			Bespreek jij je twijfels dan niet met je partner? Als je iets aan ziet komen wat wel eens voor problemen zou kunnen zorgen dan bespreek je dat toch JUIST om te voorkomen dat het problemen, laat staan nijpende problemen, gaan worden?quote:Op maandag 7 september 2009 20:06 schreef Black_Tulip het volgende:
[..]
Dan denk ik dat je echt niet helemaal eerlijk bent tegen die vriendin en tegen andere vrouwen (zoals ik) die tegen vergelijkbare dingen aanlopen. Denk jij nou echt dat ik bij de eerste twijfels de knoop had kunnen of zelfs moeten doorhakken? Op dat moment weet je dat gewoon nog niet of is de situatie nog lang niet zo nijpend en vind je het verschrikkelijk dat je überhaupt twijfels hebt.
Als je wacht met je zieleroerselen communiceren tot ze bij jou inderdaad een probleem zijn geworden dan zou het best wel eens te laat kunnen zijn om er nog wat aan te doen. Een relatie betekent dat je niet alleen maar op de roze wolk leeft, je loopt af en toe ook eens door een goeie bui, al wordt die veroorzaakt door de ander.quote:Een alternatief voor zwijgen totdat je het plotseling uitmaakt is dat je alle zieleroerselen bespreekt met je partner. Nee, dat is fijn als het negen van de tien keer loos alarm is. Ik kan je garanderen dat de vriend in dat geval ook door een hel gaat hoor. Uiteindelijk moet je gaan voor de gulden middenweg, maar die is vrij lastig te vinden als je overrompeld wordt door de bijbehorende emoties die bij die twijfels horen.
			
			
			
			Nou ja, bij je eerste langdurige relatie weet je dat nog niet en ik kan me indenken dat sommige vrouwen misschien wel meer relaties nodig hebben om erachter te komen wat goed bij hen past en wat ze verlangen in een relatie.quote:Op donderdag 10 september 2009 10:55 schreef cmck het volgende:
Dat zeg ik niet. Ik ben op dit moment vrijgezel, maar ik weet heel goed wat ik zoek in een relatie. En ook wat ik niet zoek. En dan vind ik het niet moeilijk om een keuze te maken of ik ergens door mee wil gaan of niet.
Eens...quote:Sommige dingen zijn net zo moeilijk als dat je ze zelf maakt.
Wat kan je meer zeggen dan dat je niet weet wat je voelt of wil? Is het niet juist het kenmerk van besluiteloosheid dat er even geen actie te ondernemen valt?quote:Wat ik probeer te zeggen is dat vrouwen te vaak alleen hun gevoel uiten in plaats van dat ze zeggen wat ze ermee gaan doen. Antwoorden geven als: "ik weet niet wat ik /voelwil" zijn antwoorden waarmee je mensen aan het lijntje houdt wat helemaal niet nodig is.
Het gevoel is de basisvoorwaarde voor al die dingen die je noemt. Als dat gevoel er niet is, is het ook niet prettig samenleven en genieten van elkaar en wordt de rest ook wat lastiger. En het is iets heel anders dan verliefd zijn.quote:Op donderdag 10 september 2009 11:22 schreef usrfobiwan het volgende:
Waarom moet er met de vrouwen van tegenwoordig altijd een 'gevoel' zijn?
Wat is er mis met dingen voor elkaar over hebben, een partner waar je op kan bouwen en die altijd voor je klaar staat, die je kan vertrouwen en met wie je alles kan bespreken zonder bijsmaken, mee kan lachen en leuke dingen kan doen, elkaar steunen in financieel of emotioneel opzicht en gewoon heel prettig samenleven en genieten van elkaar.
Wat heeft het 'gevoel' dan voor betekenis? Dat 'gevoel' is toch alles wat ik hierboven beschrijf of wil je tot in de eeuwigheid verliefd blijven? Als dat is wat je wil blijven voelen dan zal je nooit slagen in een relatie...
Ik sloeg door naar de andere kant, dat wil zeggen, ik zei misschien teveel. En nee, erover praten hielp uiteindelijk niet.quote:Op donderdag 10 september 2009 12:44 schreef RonaldV het volgende:
Bespreek jij je twijfels dan niet met je partner? Als je iets aan ziet komen wat wel eens voor problemen zou kunnen zorgen dan bespreek je dat toch JUIST om te voorkomen dat het problemen, laat staan nijpende problemen, gaan worden?
Het is alleen vervelend als het maar blijft regenen ook als je aangeeft wat je stoort.quote:Als je wacht met je zieleroerselen communiceren tot ze bij jou inderdaad een probleem zijn geworden dan zou het best wel eens te laat kunnen zijn om er nog wat aan te doen. Een relatie betekent dat je niet alleen maar op de roze wolk leeft, je loopt af en toe ook eens door een goeie bui, al wordt die veroorzaakt door de ander.
Ik kon hem niet accepteren zoals hij was ook al heb ik dat heel lang geprobeerd. En nu wil ik erover ophouden want de kans is groot dat mijn ex meeleest.quote:Ik geloof er in ieder geval niks van dat je 'overrompeld' kunt worden door twijfels. Als dat je overkomt was je al niet eens eerlijk tegen jezelf, laat staan tegen je partner. Ik kan me daar maar één uitzondering bij voorstellen: Als je tegen een heel leuke derde persoon aan bent gelopen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nee, zoals ik al zei was ik niet blij met het verdwijnen van de basisvoorwaarde van een relatie (namelijk liefde) waardoor de rest als een kaartenhuis ineenstortte. En het was niet meteen. Dat heeft nog vrij lang geduurd.quote:Op vrijdag 11 september 2009 09:31 schreef usrfobiwan het volgende:
Het gevoel is de basisvoorwaarde voor al die dingen die je noemt. Als dat gevoel er niet is, is het ook niet prettig samenleven en genieten van elkaar en wordt de rest ook wat lastiger. En het is iets heel anders dan verliefd zijn.
Dus met één of twee van mijn opgenoemde items was je niet blij mee. Dus moet je het maar meteen stoppen?
Heel leuk allemaal maar op een gegeven moment moet je erkennen dat je bepaalde dingen niet kunt nemen zonder je eigen gevoelens daarover te verloochenen. Sommige dingen vind je onbewust onacceptabel, hoe hard je ook tegen jezelf schreeuwt dat je het moet accepteren omdat dat er nou eenmaal bij hoort. Je kunt niet met ieder willekeurig persoon samenwonen en alles van hem klakkeloos slikken omdat je verwacht wordt dat te doen in een relatie en het is eveneens onzin dat er nergens op deze aardbodem iemand anders rondloopt die geen verpersoonlijking is van desbetreffende dealbreaker.quote:Ik kon hem niet accepteren zoals hij was ook al heb ik dat heel lang geprobeerd. En nu wil ik erover ophouden want de kans is groot dat mijn ex meeleest.
Ja sorry hoor maar het is geven en nemen in een relatie. Als je dat niet eens kunt, dan is wat jij zoekt een illusie waar geen één man aan kan voldoen.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik snap na deze post best dat je vriendin bij je is weggelopenquote:Op zondag 13 september 2009 22:41 schreef andlikethathesgone het volgende:
Ik ben ook zeer recentelijk gedumpt door een dame na 1,5 jaar relatie. Zomaar, ineens, en de redenen blijven vaag. Wel heeft ze me verzekerd dat er absoluut geen ander in het spel is en dat neem ik maar van haar aan.
Wat je beschrijft in dit topic is voor een ieder die hier ervaring mee heeft herkenbaar: de deur gaat op slot en de sleutel gooit ze weg. Zeer, zeer pijnlijk. Ook ik heb drie dagen lopen janken, maar voel me na 2 weken alweer een stuk beter! Want wat is er nu helemaal aan de hand? Je hebt te maken met instabiele emotiegedreven en sociaal beinvloedbare wezens: vrouwen. Wezens die hun vrijheid nu optimaal willen beleven omdat daarginds de onverbiddelijke biologische klok klinkt. Want op onze leeftijd zullen de vrouwen met wie we omgaan er op redelijk korte termijn aan moeten geloven: ze moeten gaan settelen. Het is dus niet zo gek dat al die tikkende dames als ongeleide projectielen heen en weer schieten, zich suf neukend (met voorbehoedsmiddelen) op allerlei kerels along the way..
Maar realiseer je, als gedumpte man, eens het volgende: Je hebt alle tijd van de wereld! Er geldt voor jou geen biologische klok! Sterker nog, je wordt, in tegenstelling tot je ex-dame, ook nog eens steeds aantrekkelijker naarmate de jaren vorderen! Het is perfectly done om straks als 40-jarige kerel een 22-jarig sletje te batsen, als je huidige ex-mevrouw in de rij staat voor de basisschool om haar krijsende koters in de bakfiets te pleuren...
En realiseer je eens dit: Je hebt al lang aan je biologische plicht voldaan! Je hebt immers een of meerdere dames geneukt, en dat is basically alles wat de natuur van jou verwacht. Lekker belangrijk dat zij er voor koos om je zaad tegen te houden met een stukje stinkend rubber? You did your thing and can chill the fuck out.
Ikzelf zie het positief, maar natuurlijk doet aan de kant gezet worden pijn. Zeker als ze over 3 weken, veel langer zal het niet zijn, wordt gebatst door alpha male nummer 2. Maar hey, het is toch te triest voor woorden dat vrouwen niet alleen kunnen zijn? Hun sociale kring dringt altijd maar op een ding aan: aan de man. En dat is alles waar ze direct en indirect mee bezig zijn, naast het non-stop versterken van hun sociale netwerken. Dan blijft er inderdaad niet veel tijd over om een relatie op een behoorlijke manier af te sluiten.
Treur dus niet! Je bent man, en mannen zorgen voor de creatie, de noeste arbeid, de progressie in de wereld. Waarom denk je dat vrijwel alle grote kunstenaars, artiesten, schrijvers, musici, sporters en kampioenen mannen zijn? Juist, omdat ze zich ergens aan durven committeren.
Bitcheeeeees!
"You will lose a lot of money chasing women, but you will never lose women chasing money/fame/whatever the fuck you choose."
			
			
			
			Ze is bij me weggelopen omdat ik voor haar koos in plaats van voor het leven/iets anders. Op zo'n moment ben je geen uitdaging meer voor een vrouw. My bad! Won't happen again tho.quote:Op zondag 13 september 2009 23:10 schreef griekjeee het volgende:
[..]
Ik snap na deze post best dat je vriendin bij je is weggelopen
			
			
			
			Ik kan niet over haar oordelen, maar na jouw post wel deels over jouquote:Op zondag 13 september 2009 23:17 schreef andlikethathesgone het volgende:
[..]
Ze is bij me weggelopen omdat ik voor haar koos in plaats van voor het leven/iets anders. Op zo'n moment ben je geen uitdaging meer voor een vrouw. My bad! Won't happen again tho.
			
			
			
			quote:Op zondag 13 september 2009 23:21 schreef griekjeee het volgende:
[..]
Ik kan niet over haar oordelen, maar na jouw post wel deels over jou
			
			
			
			Op wie z'n naam staat jullie woning? Als het op jou naam staat, zou ik alvast haar spullen in vuilniszakken stoppen en die alvast bij de deur zetten. Als je haar ziet, haar laten verantwoorden en dan de zakken meegeven. Oprotten ermee. een vrouw die jou na 6 jaar zo aan de kant zet, is je sowieso niet waard moet je maar denken.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:52 schreef dick_laurent het volgende:
Heel maf om dit verhaal te lezen....
Mij is pretty much exact hetzelfde overkomen... alleen dan NOG extremer! Ik en mn vriendin waren dik 6 jaar samen. Woonden al iets van 4 jaar samen, waarvan we vorig jaar zelfs in het buitenland hebben gewoond. We waren alebij voor elkaar de eerste liefde...
Onze relatie is vaak door dips gegaan... maar we kwamen er altijd uit, en ik dacht dat we een erg sterke band hadden.
2,5 maanden geleden ging zij voor een stage naar Amerika, voor de periode van bijna 3 maanden.
Ik vond het wel erg kut dat ze weg ging voor zo lang, maar ik ging haar sowieso halverwege een weekje opzoeken en ik zag het allemaal wel positief in.
Binnen fucking 1 maand, heeft ze het via email vanuit de states uitgemaakt.
Compleet bizar. Vervolgens heeft ze na een paar emails waarin ze min of meer uitlegde waarom ze er opeens klaar mee was het contact zo goed als verbroken.
Na een relatie van bijna 7 jaar... opeens pats boem, klaar... licht ging uit. en zonder een centje pijn van haar kant. Alsof ik een stuk vuilnis was... compleet emotieloos.
Vrouwen..... they're a mystery.
Ze komt over anderhalve week terug.... ik zal haar dan dus voor de eerste keer weer zien en spreken. Ik heb geen idee hoe ik er mee moet omgaan... maar dit is het meest bizarre en surrealistische wat me ooit is overkomen. Ik heb al weken geen contact meer met haar, maar ik hoor via via dat ze op haar facebook (ik heb haar uit mijn vriendenlijst verwijderd) alleen maar loopt te posten dat ze niet weg wil, het zo geweldig heeft daar en nooit meer terug wil.
Compleet bizar, dat je 6,5 jaar relatie binnen een paar weken zomaar kan opgeven alsof het niks is, en dan ook nog eens zoiets hebben van 'het zal me worst zijn als ik hem nooit meer zie'.
Maar voor mij is het inmiddels ook klaar. Ze kan doodvallen. Ik vind het vreselijk dat het zo is beëindigd. Walgelijk, dat doe je niet met iemand waar je jaren lief en leed mee hebt gedeeld. Ik zou bijna zeggen het is traumatiserend... maar gelukkig heb ik een sterke persoonlijkheid, en kan ik inzien dat ZIJ hier de lafaard is. Het uitmaken via de email vanuit het buitenland.... mijn god zeg...loser!
Nouja, all I wanna say is... gozer, drink een biertje...wetende dat jouw chick het tenminste uit heeft gemaakt face to face en je haar tranen hebt gezien. Hoe kut het ook voor je is, ze heeft wel laten zien dat het niet niks was voor haar. Dat je wel wat betekent heeft! Ik heb een email gekregen en that's it... over 2 weken zal ze haar spullen komen ophalen, en dat was het dan.... pats boem, klaar.
So, always look on the bright side of life! (om maar even met monthy python te smijten)
			
			
			
			
			
			
			
			Ik heb er geen woorden voorquote:Op maandag 14 september 2009 00:25 schreef dick_laurent het volgende:
Woning is van mij, maar ja... al mijn kosten gaan nu wel verdubbelen dus = problem.
Ja, zoals ik al in mijn verhaal zei, ik vind het compleet bizar dat iemand na dik 6 jaar lief en leed gedeeld te hebben zich zo radicaal kan omdraaien en zonder enige emotie alles gewoon wegooien alsof het niks is.
Maar het kan dus blijkbaar....
Ik verdien dit niet vind ik... maar ja, ik gaf wel om haar en ik mis haar nog wel... Het zal me gewoon tijd kosten om haar uit mijn hart te krijgen. Ze is in ieder geval kwa mijn respect en waardering gezonken als een baksteen, want wat een ontzettend emotioneel gehandicapte trut ben je als je een relatie op zo'n manier beëindigd zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |