 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 09:11 schreef Swetsenegger het volgende:
IK begrijp nog steeds het argument "Andere kinderen van 13 zitten in een slechte situatie en daar wordt niets aan gedaan" niet. Dus omdat een ander iets ergs overkomt moet toegestaan worden dat zij wellicht OOK in een levensgevaarlijke situatie komt? Volgens mij heb je dan allerlei kinderen + 1 in een slechte situatie. Dus hoe draagt het negeren van deze situatie bij aan het algemeen welzijn van jonge kinderen?
 
											 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 09:06 schreef UncleErnie het volgende:
Die sebastiaan is haast zo sneu als moussie
Hier heb ik verder eigenlijk weinig toe te voegen, behalve dat ik er een beetje misselijk van word dat dat kind maar door blijfttttttttttttt drammen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat ze een grote bek heeft boeit me niet. Maar ze blijft maar zeiken en zeiken om haar zin te krijgen. Eens is genoeg, en moet je je conclusies trekken.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 09:14 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Ach, doordrammen is ieders goed recht. Helaas werkt de wereld vrij plat wat dat betreft. Een grote bek is mooi meegenomen.
 ) gaan zeiken, en bij de rechter gaan drammen om haar zin te krijgen. En als ze daar haar zin niet krijgt, is ze van plan naar Nieuw Zeeland te gaan, om daar te drammen. Het is toch belachelijk?
 ) gaan zeiken, en bij de rechter gaan drammen om haar zin te krijgen. En als ze daar haar zin niet krijgt, is ze van plan naar Nieuw Zeeland te gaan, om daar te drammen. Het is toch belachelijk? 
 
			 
			
			
			Ik vond het antwoord van haar bij het jeugdhournaal ook wel typerend. Volgens mij heeft ze de uitspraak van de rechter ook niet op de stream gevolgd. Want op de vraag wat ze de dame van het onderzoek zou vertellen was het antwoord 'ja gewoon hoe ik ben opgevoed, dat dat anders is als andere kinderen'. Maar duh, dat had de rechter ook al aangestipt, het gaat niet om haar unieke zeilkennisquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 09:22 schreef UncleErnie het volgende:
[..]
Dat ze een grote bek heeft boeit me niet. Maar ze blijft maar zeiken en zeiken om haar zin te krijgen. Eens is genoeg, en moet je je conclusies trekken.
Eerst bij haar pa drammen dat ze op wereldreis wil. Nou, die heeft ze overgehaald. Dan met pa en dreigementen naar ma. Die vindt het dan uiteindelijk ook okay. Dan zijn er goddank nog mensen mét verstand bij de kinderbescherming en de leerplicht, en mag ze niet. Dan gaat ze daar drammen. Het kind krijgt haar zin niet. Wat doet ze? En bij jeugdjournaal () gaan zeiken, en bij de rechter gaan drammen om haar zin te krijgen. En als ze daar haar zin niet krijgt, is ze van plan naar Nieuw Zeeland te gaan, om daar te drammen. Het is toch belachelijk?
En het ergste vind ik nog wel dat half Nederland vindt dat we dit drammende kutkind haar zin maar moeten geven. Dát vind ik treurig, en ook tekenend voor het opvoedkundig talent in Nederland.
Laura doet me nog het meest hieraan denken, maar dan zonder toffe moeder:
 maar om haar sociale-emotionele weerbaarheid die ze nu niet zou kunnen hebben gezien haar leeftijd.
  maar om haar sociale-emotionele weerbaarheid die ze nu niet zou kunnen hebben gezien haar leeftijd.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Stel je niet zo aan joh.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 09:33 schreef UncleErnie het volgende:
Vooral dat ze zegt dat het haar niet uitmaakt wat de rechter en minister zegt, dat ze het toch gewoon doet, vond ik zeer zorgwekkend. Ze heeft nu al lak aan elk soort gezag. Hoe moet dat kind ooit een baan houden?:')
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik zie niet wat ik heb aan iemand die voor zichzelf gaat zeilen. Geef mij maar een verpleegster of een brandweerman.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 10:19 schreef Kassaa het volgende:
Wees blij dat er tenminste iemand in Nederland een droom heeft en er alles voor over heeft om die te verwezenlijken. Dat zijn de mensen waar je ooit wat aan hebt. Het is natuurlijk gevaarlijk voor zo'n meisje, maar als ze achttien zou zijn is het net zo gevaarlijk. Als je met haar een 'contract' afsluit dat ze als ze terug is gewoon nog een jaar of vier/vijf leerplicht heeft zie ik niet zo'n probleem.
 
			 
			
			
			Als het erover gaat een illegaal van 19 jaar terug te sturen naar Ghana, dan is het land te klein. Die jongen heeft daar niemand. Je kunt niet van een 19-jarige verwachten dat hij het alleen redt in een, voor hem, vreemd land.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 10:19 schreef Kassaa het volgende:
Wees blij dat er tenminste iemand in Nederland een droom heeft en er alles voor over heeft om die te verwezenlijken. Dat zijn de mensen waar je ooit wat aan hebt. Het is natuurlijk gevaarlijk voor zo'n meisje, maar als ze achttien zou zijn is het net zo gevaarlijk. Als je met haar een 'contract' afsluit dat ze als ze terug is gewoon nog een jaar of vier/vijf leerplicht heeft zie ik niet zo'n probleem.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dus, als ouders iets goedvinden wat hun kinderen willen, mag daar niemand zich mee bemoeien?quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Over Somalische piraten zei ze in een ander interview dat ze dan wel even om zou varenquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 10:45 schreef Vivi het volgende:
Ik vind het een rritant drammerig meiske en het interview wat ik net heb gezien bevestigd voor mij eens te meer dat ze geen clou heeft waar ze over praat. Zeilkennis zal ze heus wel hebben maar golven zo hoog als een flat, piraten, ziektes en ga zo maar door hoor ik het nest niet over. Maar wb mag ze gaan en afzinken als ze zo nodig wil. Die ouders zijn niet helemaal lekker.
 .
 .
											 
			 
			
			
			Volgens mij is dit wel wereldnieuws. Die piraten liggen straks gewoon al op haar te wachten, gok ik.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 10:49 schreef Mylene het volgende:
[..]
Over Somalische piraten zei ze in een ander interview dat ze dan wel even om zou varen.
 
			 
			
			
			En hoe vaak ga je dat nog herhalen?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 10:49 schreef Mylene het volgende:
[..]
Over Somalische piraten zei ze in een ander interview dat ze dan wel even om zou varen.
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |