Als mijn informatie over de vijandelijke bewegingen en haar intenties correct zijn nog deze week.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:03 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Wanneer begint de WOIII Barbusse?
Oeh spannend.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:08 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Als mijn informatie over de vijandelijke bewegingen en haar intenties correct zijn nog deze week.
Nou, ik weet niet of het allemaal voor ons beider "best interest" is eigenlijk. Maar ik vrees dat ik geen andere keus heb.quote:
quote:
Gespecialiseerd.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:14 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nou, ik weet niet of het allemaal voor ons beider "best interest" is eigenlijk. Maar ik vrees dat ik geen andere keus heb.Gelukkig ben ik gespecialiseerd in uitputtingsoorlogen.
![]()
Iedereen heeft wel iets waar hij of zij toevallig, zonder verdere educatie, gewoon goed in is. Dit is mijn gave.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:16 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Gespecialiseerd.Tja gewoon maar over je heen laten komen.
![]()
Hoi Lastpost.
Klinkt goed allemaal! En postbode, das lekker buiten zijn. Zal je zeker goed doen nu!quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:17 schreef Lastpost het volgende:
Prima eigenlijk, vandaag voor het eerst sinds m'n 'ex' troubles weer aan het werk en het bevalt prima, al is het wel weer even aanpoten (postbode) moet ik zeggen.
Verder heerlijk gebak aan het maken, gister al brownies en nu muffins en straks heerlijk uit eten met een jeugdvriendin.
En met jou/jullie?
Postbode zijn is heerlijk, mits het lichaam mee werkt natuurlijk en daar had ik de afgelopen 38 maanden voldoende over te klagen dus het is maar hopen dat alles het blijft doen.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:21 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Klinkt goed allemaal! En postbode, das lekker buiten zijn. Zal je zeker goed doen nu!![]()
En met ons? lees mijn voorgaande posts maar...
16 uur per week?quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:26 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Postbode zijn is heerlijk, mits het lichaam mee werkt natuurlijk en daar had ik de afgelopen 38 maanden voldoende over te klagen dus het is maar hopen dat alles het blijft doen.![]()
Ook 'maar' 16 uur in de week gemiddeld, verdienen zo meer als genoeg samen en ik hou lekker de middag vrij, werkdagen van 10:00-14:00 FTW!
En ik zal nog even teruglezen.
M'n vriendin brengt al 1000 euro binnen, scoor nog 100 euro per maand met een krantenwijk (hehe) en zo'n 600 euro per maand met de TNT en dan nog alle toeslagen en ongein erbij en zodoende kunnen we prima vertoeven.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:36 schreef Barbusse het volgende:
[..]
16 uur per week?Damn, daar zou ik dus ook wel van willen kunnen leven...
Klinkt erg lekker! Ach, eerst wat zielerust en strijd voeren en dan? Wie weet...kan ik ook wel zoiets doen...quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:43 schreef Lastpost het volgende:
[..]
M'n vriendin brengt al 1000 euro binnen, scoor nog 100 euro per maand met een krantenwijk (hehe) en zo'n 600 euro per maand met de TNT en dan nog alle toeslagen en ongein erbij en zodoende kunnen we prima vertoeven.
En maar 16 uur werken is heerlijk, de vrijheid en tijd die je over houdt =![]()
Aan de vooravond van woensdag gehaktdag!quote:Op dinsdag 1 september 2009 22:36 schreef Barbusse het volgende:
En volgens mij zijn de vijandelijkheden begonnen.
Beter nog: Op de dag dat Duitsland Polen binnen viel. In ieder geval: ik ben er klaar voor. Come and get them!quote:Op dinsdag 1 september 2009 22:44 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Aan de vooravond van woensdag gehaktdag!
Wat een strijdlust!quote:Op dinsdag 1 september 2009 22:49 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Beter nog: Op de dag dat Duitsland Polen binnen viel. In ieder geval: ik ben er klaar voor. Come and get them! [ afbeelding ]
Ja, ik heb het gehad met mijn engelengeduld betreffende haar houding en omgangsvormen.quote:
Over je heen laten lopen is ook niet goed, dus in dat opzicht is het wel positief vind ik.quote:Op dinsdag 1 september 2009 22:57 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ja, ik heb het gehad met mijn engelengeduld betreffende haar houding en omgangsvormen.Als ze echt wilt wat ze wilt, moet ze het maar komen halen. Maar ze hoeft er niet op te rekenen dat ik het zonder slag of stoot af ga staan. Ik heb haar al te veel gegeven.
Dit is niet echt een positieve emotie hoor. Ben er zelf niet blij mee. Maar ik weet anders niet hoe ik met opgeheven hoofd mezelf in de spiegel aan kan kijken.
Ja, das waar. Maar ik ben doorgaans niet zo'n alles afdwingend persoon. Bij mij valt altijd over alles te praten. Maar als jij wat van mij wilt, dan moet jij wel beginnen met praten. En ik schrik een beetje van mijn reactie op haar weigering om ook maar één keer een fatsoenlijk gesprek te hebben over de materiële zaken. Ze kan alleen maar haar standpunt naar voren brengen. Let wel, haar standpunt, nog niet eens de zakelijke afhandeling. Ik vind dat beneden alle peil. En daar kan ik best kwaad om worden ja.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:02 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Over je heen laten lopen is ook niet goed, dus in dat opzicht is het wel positief vind ik.
Ja, het gaat hard hier de laatste tijd. I plead guilty.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:18 schreef Chev het volgende:
Kijk ff 1 dag niet en ik kan 20 posts bij gaan lezen pff.
Nouja succes Barbusse
Succes Barbusse, hopelijk komt het uiteindelijk toch nog goedquote:Op dinsdag 1 september 2009 22:36 schreef Barbusse het volgende:
De nieuwe Tarantino was een genot!![]()
![]()
En volgens mij zijn de vijandelijkheden begonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |