quote:
Na maandenlang internetdetective te hebben gespeeld op deze site heb ik je gisteren eindelijk gebeld, het ging niet zoals ik had verwacht, maar niks gaat ooit zoals ik het verwacht. Mijn zorgvuldig uitgekiende scenario van wat er was gebeurd, grotendeels aan de hand van een aantal berichten op deze site, is niet gebeurd. Je hebt helemaal niet geprobeerd om contact met me op te nemen je hebt waarschijnlijk al die jaren niet eens aan mij gedacht, tenminste niet op de manier zoals ik aan jou dacht. Ik dacht het hier helemaal uitgevogelt te hebben maar er bleek niets van te kloppen. Zo zie ik maar weer dat ik mijn eigen hoofd niet kan vertrouwen, maar er vanzelfsprekend ook niet zonder kan. Niet dat ik dat erg vind, ik heb ook heel veel plezier van m'n maffe kop en ik heb er door de jaren heen wel mee leren om te gaan dat de werkelijkheid vaak totaal verschilt van wat er in mijn hoofd over ronddobbert. Ik kan dat tegenwoordig makkelijk omschakelen.
Van jou zal ik nog wel blijven houden dat gaat echt niet zomaar weg. Ook al was ik misschien vooral verliefd op het beeld dat ik van jou had in mijn hoofd was ik toch ook echt verliefd op jou. Niet dat je bang hoeft te zijn dat ik met mijn dronken hoofd voor je deur ga staan schreeuwen ofzo, zie het maar zo dat er een extra persoon op de wereld is die echt om je geeft. Maar je hebt gelijk er zwemmen heel veel leuke visjes in de zee (ze bellen alleen wel de politie als ik mijn hengel uitwerp). En ik wist dat je een vriend had en verwachtte niet dat je hem zou verlaten, ik wou je vooral laten weten wat ik voor je voel. In mijn alternatieve versie van de werkelijkheid zat de vork natuurlijk anders in de steel, het was al uit of hij had je met tegenzin teruggenomen nadat je mij niet kon bereiken, hehe, maar mijn versie van de werkelijkheid is meestal alleen gebaseerd op wishful thinking van mij. Ik hoop dat je gelukkig bent met hem, maar ik hoop toch stiekem dat wij ooit nog eens een keer samen een poging kunnen wagen. Ik dacht dat we misschien ook nog wel verder zouden kunnen als vrienden, maar ik denk dat jij daar na mijn hartekreet van gister niet echt op zit te wachten. Jammer.
Dat ik jouw gister belde was trouwens de eerste keer in mijn leven dat ik echt op een meisje/vrouw ben afgestapt (ook al was het dan via de telefoon(ik weet niet wat ik allemaal heb uitgespookt in beschonken toestand maar dat telt niet omdat ik dat ben vergeten)), mijn eerste (donker)blauwtje gelopen. En ik voel me prima! Het viel hartstikke mee. Ik was bang dat ik het niet zou accepteren of boos zou worden als je me af zou wijzen, maar nee ik voelde me meteen klaar om meer (licht)blauwtjes te lopen (maak je geen zorgen hoor, jou laat ik verder met rust) ook al heb ik nog veel te leren en moet ik mijn maagdelijkheid zo snel mogelijk zien te dumpen. Maar ik ben nog jong en voel me klaar om meer van de wereld te zien (lees: wijven neuken, want ik denk niet dat ik heel snel weer verliefd kan worden). Dus! Moeders: sluit uw dochters op! (dan komen die ons tenminste niet storen als we aan het neuken zijn) en studentes; ik kom jullie effe bijspijkeren! Ik ben er helemaal klaar voor.
Ps: dit is de eerste keer dat ik iets op deze site schrijf, niet dat dat je boeit aangezien je in mijn huidige werkelijkheid hier waarschijnlijk nooit bent geweest.
Schenkstroop account.