Dat is dus de bedoeling bij levenslang.Maar hij zit nu dus in de TBS!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:53 schreef NightH4wk het volgende:
Detentieongeschiktheid? Gewoon in een hok stoppen met water en brood. Hoe geschikt moet je daar voor kunnen zijn.
Oh hé bah! nou gossie toch wat heb ik nu een medelijden, ach jeetje zeg dat we zo ongevoelig kunnen zijn om een zesvoudig moordenaar in het gevang te doen als hij er niet tegen kan!quote:detentieongeschiktheid van de killer
Politieke partijen hebben daar geen beslissing in. Justitie en psychiaters wel.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:08 schreef Pedroso het volgende:
Zal wel een Groen Linkser zijn die deze arme man een tweede kans willen geven.
Die zijn ook vaak lid van een politieke partij hoor. Zeg ook niet dat het vanuit de partij komt maar het is typisch een Groen Links opvatting om dit soort besluiten te nemen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:12 schreef Fockker het volgende:
[..]
Politieke partijen hebben daar geen beslissing in. Justitie en psychiaters wel.
LOL!quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:20 schreef LXIV het volgende:
Tja, jullie kunnen allemaal wel heel hard roepen dat deze man achter de tralies hoort, maar als hij nu zélf aangeeft detentie-ongeschikt te zijn dan houd het natuurlijk op.
op dit moment is Peter R de Vries aan het woord, bij K&B Hij zegt dat de genomen beslissing NIET meer teruggedraaid kan worden.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:34 schreef Hephaistos. het volgende:
Wat een bizar besluit inderdaad zeg...
Tja, wat zijn de tijden veranderd he.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 00:06 schreef Knip het volgende:
Ik kan me die zaak nog goed herinneren. In die tijd hing er ook nog een politiek sfeertje omheen. Yilmaz was kort daarvoor genaturaliseerd tot Nederlander. Janmaat sprak er schande van dat de Nederlandse nationaliteit zo gemakkelijk verkwanseld werd aan buitenlandse criminelen. Vervolgens buitelde andere partijen over elkaar heen om duidelijk te maken dat extreem rechts een slaatje probeerde te slaan uit dit drama. Schande werd ervan gesproken dat racisten zoiets durfden te beweren.
die vent hoort gewoon zelf een kogel te koppenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:08 schreef aloa het volgende:
Te gek voor woorden dit. 6 mensen dood geschoten, waaronder een meisje van 12. Die vent hoort nooit meer een voet buiten de gevangenis te zetten.
Wat was Janmaat toch ook eigenlijk een intelligente man, een profeet bijna, die dit soort dingen al zeer vroeg doorhad. Jammer dat hij niet de overtuigingskracht had om mensen al vroeg van zijn gelijk te overtuigen. De misdadige hetze van links tegen hem hielp daar natuurlijk ook niet echt aan mee.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 00:06 schreef Knip het volgende:
Ik kan me die zaak nog goed herinneren. In die tijd hing er ook nog een politiek sfeertje omheen. Yilmaz was kort daarvoor genaturaliseerd tot Nederlander. Janmaat sprak er schande van dat de Nederlandse nationaliteit zo gemakkelijk verkwanseld werd aan buitenlandse criminelen. Vervolgens buitelde andere partijen over elkaar heen om duidelijk te maken dat extreem rechts een slaatje probeerde te slaan uit dit drama. Schande werd ervan gesproken dat racisten zoiets durfden te beweren.
Een profeet vind ik wat erg overdreven maar hij had op veel punten gelijk. Het was alleen een beetje een zielige man die een loser uitstraling had.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 10:14 schreef JodyBernal het volgende:
[..]
Wat was Janmaat toch ook eigenlijk een intelligente man, een profeet bijna, die dit soort dingen al zeer vroeg doorhad. Jammer dat hij niet de overtuigingskracht had om mensen al vroeg van zijn gelijk te overtuigen. De misdadige hetze van links tegen hem hielp daar natuurlijk ook niet echt aan mee.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |