Sonja Bakker zou volgens geruchten zich al in Rio bevinden.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:45 schreef beeer het volgende:
[..]
Die dietisten hebben een ieder geval een motief om hem te vermoorden. Stel je voor dat de wereld zou ontdekken dat duivenvoer het beste afslankdieet is
Wat triest, ik ben echt verbaasd dat die man vermoord is.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:09 schreef NightH4wk het volgende:
Bah, vast een zwerver die dacht dat hij 10 euri kon vinden. De man liet schijnbaar veel mensen over de vloer.
Wie wil er nou een bejaarde oude vogelvoer etende vrek om het leven brengen?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:51 schreef Maron het volgende:
Hij is dus vermoord..
veendam -
Gerben Hoeksma uit Veendam is door een misdrijf om het leven gekomen. Dat bevestigt de politie. De 65-jarige man, beter bekend als de eter van duivenvoer, werd 19 augustus dood in zijn woning aangetroffen. Hij is vermoedelijk met meerdere messteken om het leven gebracht.
Bron: Dagblad v.h. Noorden
Vast zo'n type zonder vertrouwen in banken met een flinke duit ergens verborgen in huis...quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:14 schreef Stali het volgende:
[..]
Wat triest, ik ben echt verbaasd dat die man vermoord is..
Maar je zou nog wel eens gelijk kunnen hebben dat iemand gedacht heeft: die man leeft zo zuinig daar valt vast een hoop te halen.
ik denk dat het wel gezond is ja, er zit geen vet in en wel veel mieralen en Vitamine Cquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:45 schreef beeer het volgende:
[..]
Die dietisten hebben een ieder geval een motief om hem te vermoorden. Stel je voor dat de wereld zou ontdekken dat duivenvoer het beste afslankdieet is
Maar geen eiwit en je hebt ook vet nodig dus niet zo gezond.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:29 schreef henkway het volgende:
[..]
ik denk dat het wel gezond is ja, er zit geen vet in en wel veel mieralen en Vitamine C
maar of het lekker is
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:33 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Maar geen eiwit en je hebt ook vet nodig dus niet zo gezond.
quote:Zonnebloem: De zonnebloem is een bijzonder waardevolle plant die niet alleen in de geneeskunde wordt gebruikt als urinedrijvend middel, maar ook omdat uit de zaden meervoudig onverzadigde olie geperst wordt. Er zijn twee hoofdvarianten, het zwarte zonnebloemzaad en het witte zonnebloemzaad. Op het witte zonnebloemzaad komen soms zwarte strepen in de lengte voor. De zaden hebben een aangename, nootachtige smaak en zijn zeer voedzaam. De olie van de zonnebloemzaden is meervoudig onverzadigd. Belangrijk voor mensen die zich bezighouden met voeding en cholesterolgehalten. Ook bevat de olie van de zonnebloemzaden veel mineralen.
Het is dan ook niet verwonderlijk dat de zonnebloem als voedselproduct zo populair is.
Door de yoghurt en voorgeweekt lijkt me goed te doen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:29 schreef henkway het volgende:
[..]
ik denk dat het wel gezond is ja, er zit geen vet in en wel veel mieralen en Vitamine C
maar of het lekker is
bronquote:Jongens vast voor moordzaak duivenman
VEENDAM - De politie heeft twee jongens van 16 en 18 jaar uit Veendam aangehouden wegens betrokkenheid bij de dood van de 65-jarige Veendammer, 'duivenman' Gerben Hoeksma.
Dat maakte de Groningse politie donderdag bekend. Het slachtoffer verwierf in 2003 landelijke bekendheid omdat hij uitsluitend duivenvoer at.
De jongens zitten vast in het cellencomplex in Groningen en worden de komende dagen gehoord over hun betrokkenheid.
Het slachtoffer werd woensdag 19 augustus dood in zijn woning aan het Bocht Oosterdiep gevonden. Het lichaam van de man vertoonde letsel dat op moord duidde. Het Nederlands Forensisch Instituut heeft nog geen exacte doodsoorzaak kunnen vaststellen. Daar wordt nader onderzoek naar verricht.
Bronquote:De politie heeft een 16- en 18-jarige jarige jongen aangehouden wegens betrokkenheid bij de moord op de Veendammer Gerben Hoeksma. De 16-jarige is Thomas B. uit Delfzijl die eerder dit jaar verdween in Frankrijk toen hij daar door jeugdzorg te werk was gesteld bij een boer. Hij is nu al enige tijd ondergebracht bij een gezin in Veendam.
B. is één van de zeven tieners die regelmatig bij Hoeksma over de vloer kwam om softdrugs te gebruiken en alcohol te drinken. De politie heeft zich vanaf de vondst van de dode Hoeksma op 19 augustus met name op deze groep jongeren gericht.
De politie doet verder geen mededelingen over de identiteit van de aangehouden verdachten.
Alles wijst erop dat roof het motief was voor de moord op Veendammer Gerben Hoeksma. Uit de jas van het slachtoffer was zijn portemonnee verdwenen. Het huis van Hoeksma, die dood werd aangetroffen in het keldertje van zijn woning, was volledig overhoop gehaald.
Hoeksma werd op woensdag 19 augustus dood in zijn woning in Veendam aangetroffen. Vastgesteld is dat hij door geweld om het leven is gekomen. Vermoedelijk is hij op maandagavond 17 augustus om het leven gebracht. Getuigen hebben rond elf uur een persoon op een fiets bij zijn huis gezien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |