zie de kaartjesquote:Op dinsdag 5 januari 2010 18:05 schreef Frenkel het volgende:
Wij gaan een weekendje naar Berlijn (vrijdag tm zondag) ..
Zijn er speciale meerdaagse passen voor de Metro's ?
En we komen aan op vliegveld Berlin-Schönefeld, is de trein het snelste vervoer naar de stad dan?
Inderdaadquote:Op woensdag 6 januari 2010 14:06 schreef MCH het volgende:
KroegentochtBerlijn
![]()
Ga lekker naar België met je collega's
Je kunt kaartjes kopen voor één dag, maar ook voor twee.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 18:05 schreef Frenkel het volgende:
Wij gaan een weekendje naar Berlijn (vrijdag tm zondag) ..
Zijn er speciale meerdaagse passen voor de Metro's ?
En we komen aan op vliegveld Berlin-Schönefeld, is de trein het snelste vervoer naar de stad dan?
Kun je ook meerdaagse tickets kopen zonder dat je "vastzit" aan kortingen e.d.? Die heb ik niet kunnen vinden in de kaartjesautomaat toen ik er was, en ik zag zoiets ook niet staan in het tarievenoverzicht op de website van het BVG.quote:Op woensdag 6 januari 2010 14:45 schreef HeaRt_woRm het volgende:
[..]
Je kunt kaartjes kopen voor één dag, maar ook voor twee.
Tot hoelaat ze zelf willenquote:Op maandag 11 januari 2010 19:07 schreef Frenkel het volgende:
Tot hoe laat zijn de meeste kroegen / discotheken normaal eigenlijk open in het weekend?
Sinds half december zo'n beetje, de laatste twee jaar hebben ze elk jaar de prijs van een enkeltje met een tientje verhoogd. Het wordt tijd om de http://www.mitfahrgelegenheit.de/ een keer uit te proberenquote:Op dinsdag 26 januari 2010 18:52 schreef Terpentin07 het volgende:
Zijn de treintickets vanuit Amsterdam eigenlijk al een tijdje zo duur?Kan mij nog herinneren voor 60 retour te gaan.Nu kost het al 100¤.
Bedankt voor de tip.Helaas is het nog wat mager qua lifts.Misschien toch maar weer eens gaan met Eurolines voor 60¤.quote:Op woensdag 27 januari 2010 16:23 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Sinds half december zo'n beetje, de laatste twee jaar hebben ze elk jaar de prijs van een enkeltje met een tientje verhoogd. Het wordt tijd om de http://www.mitfahrgelegenheit.de/ een keer uit te proberen
Zeker een aanrader!quote:Op woensdag 27 januari 2010 18:01 schreef Terpentin07 het volgende:
Heeft hier ook iemand ervaring met het EastSeven Hostel? Of hebben jullie nog wat tips voor relaxte goedkope hostels.
Ja ruim een jaar, en nu terug in Nederland voor een master want in Berlijn hadden ze geen leuke/goede masters helaas. Kom er gelukkig nog wel regelmatigquote:Op vrijdag 29 januari 2010 23:07 schreef Faerie het volgende:
* woont in Berlijn!
Nog maar 4 dagen maar toch. Ik ben hier al 2x geweest en vond het geweldig. Heb er zin in om Berlijn te ondekken, ik heb er immers een half jaar voor!
Is hier iemand die er ook voor langere tijd heeft gezeten?
Dat is niet duur, waar heb je geboekt?quote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:37 schreef remlof het volgende:
Ik ga eind februari weer voor drie dagen met een stel vrienden. Vlucht plus appartement in Prenzlauer Berg voor ¤100 de man.
Ok leuk, vooral dat je hier een jaar bent geweest!quote:Op zaterdag 30 januari 2010 17:34 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Ja ruim een jaar, en nu terug in Nederland voor een master want in Berlijn hadden ze geen leuke/goede masters helaas. Kom er gelukkig nog wel regelmatig.
Waar woon je en wat doe je zoal aldaar?
Heeft een vriend van me gedaan. Maar vlucht met Ryanair vanaf Weeze en appartement gewoon gegoogled.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 22:11 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Dat is niet duur, waar heb je geboekt?
Klinkt goed, wat voor internet marketing bedrijf? Ik heb gestudeerd en gewerkt, daar heb ik wel veel mensen leren kennen. Ik woonde op een Wohnheim (soort campus) vlakbij de Messe helemaal in het westen. Enorm goedkoop maar ik zou nu liever iets in Prenzlauer Berg of Kreuzberg zoeken maar ja. Wel veel mensen leren kennen op de campus en natuurlijk leuke feestjes enzoquote:Op zondag 31 januari 2010 11:46 schreef Faerie het volgende:
[..]
Ok leuk, vooral dat je hier een jaar bent geweest!
Ik woon in Tiergarten... niet echt geweldige locatie omdat ik altijd de bus moet nemen, en die rijden hier nu allemaal te laat. En vannacht wilde ik vanaf Hauptbahnhof ook de bus nemen maar zag mijn bus niet op het scherm staan. Dus maar taxi genomen..
Ik ga hier stage lopen bij een internet marketing bedrijf in de Rosenthaler Strasse. Morgen begint het dus ben erg benieuwd!! Waar woonde jij al die tijd? En hoe heb jij een beetje mensen leren kennen hier?
Ah oke, ik dacht dat het een soort combinatie aanbieding was. Maar helaas weer dat nare Weeze, dat zie ik niet zo zittenquote:Op zondag 31 januari 2010 11:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Heeft een vriend van me gedaan. Maar vlucht met Ryanair vanaf Weeze en appartement gewoon gegoogled.
volgens mij zag ik van de week dag er genoeg sneeuw ligt daar.. er is nog noooit zoveel sneeuw geweest sinds jaren daar.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 17:30 schreef Lauwheid het volgende:
Morgen naar Berlijn! Ligt er nog sneeuw daar nu of..?
Ja hoor, kijk maar: http://www.berlin.de/webcams/index.php/alexquote:Op vrijdag 5 februari 2010 17:30 schreef Lauwheid het volgende:
Morgen naar Berlijn! Ligt er nog sneeuw daar nu of..?
Haha het is geen sneeuw meer hier, maar gewoon ijs. Je kunt echt nergens normaal lopen, spek- en spekglad! Het is wel heel grappig om iedereen zo te zien klunzen.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 17:30 schreef Lauwheid het volgende:
Morgen naar Berlijn! Ligt er nog sneeuw daar nu of..?
Haha inderdaadquote:Op zaterdag 6 februari 2010 00:10 schreef Faerie het volgende:
[..]
Haha het is geen sneeuw meer hier, maar gewoon ijs. Je kunt echt nergens normaal lopen, spek- en spekglad! Het is wel heel grappig om iedereen zo te zien klunzen.
Wij wilden afgelopen weekend ook uitgaan in Berlijn, en kregen te horen dat we op Alexanderplatz moesten zijn (we hadden het gevraagd aan een paar mensen). Alleen was het zondag, en schijnbaar is er op zondag weinig te beleven qua uitgaan.. Wel jammer, had verwacht dat er wel meer te doen zou zijn. Uiteindelijk dus niet echt uitgeweest.quote:Op woensdag 10 februari 2010 19:53 schreef Faerie het volgende:
Afgelopen zaterdag heb ik met 2 andere meisjes geprobeerd om hier uit te gaan, maar zoals ze hier ook wel zeggen: het duurt in Berlijn een uur om overal te komen. Was bij ons dus ook. We wilden naar een aziatische cocktailbar gaan: dicht. Daarna zijn we maar naar de Warschauerstrasse gegaan, maar we wisten totaal niet waar we naar toe moesten haha. Toen we de metro uitkwamen moesten we links of rechts. Uiteindelijk links gekozen wat echt een verkeerde keuze was! Het was ijskoud en uiteindelijk hebben we een taxi genomen naar de rechterkant zeg maar. Om precies te zijn; naar de Simon-Dachstrasse. Heel veel barretjes en restaurantjes, erg leuk! We hebben om half 2 's nachts nog uitgebreid gedineerd.
Maar voor het echte uitgaan moet je niet naar de Simon-Dachstrasse, er zijn wel veel mensen en het was gezellig, maar meer als je een beetje in een bar wil praten zonder hele harde muziek. Ik had juist heel erg zin in lekker dansen! Waar ik dat zou kunnen doen, weet ik nu nog niet. Ik ga binnenkort wel naar de Berghain (erg bekende discotheek hier in Berlijn). En dan zal ik het uiteraard hier laten weten!
Dat heeft niks met Nederlanders te maken hoor.quote:Op woensdag 10 februari 2010 23:35 schreef MCH het volgende:
Heerlijk hoe alle 'hippe' Nederlanders het uitgaansleven van Berlijn niet weten te vinden.
Je kunt vaak het hostel of het hotel ook opbellen en vragen of je kan boeken zonder creditcard, vaak doen ze het dan wel. Heb ik namelijk ook zo gedaan in Berlijn en heel veel andere steden.quote:Op maandag 22 februari 2010 18:15 schreef angelfish het volgende:
Hoe goedkoop moet het zijn? Ik heb op booking.com gekeken en daar staat heel erg veel op. Je hebt alleen wel een creditcard nodig voor het boeken. Ze schrijven niks af, maar houden het achter de hand voor als je niet op komt dagen. Je kan het beste zoeken naar hotels in Mitte. Da's het centrum.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |