Als altijd een nieuwsdump en ook als altijd niet eens de moeite nemen te formatteren. Onverbeterlijk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:36 schreef tong80 het volgende:
In Groot-Brittannië is verbijsterd
gereageerd op de heldenontvangst die de
Libische geheim agent Al Megrahi heeft
gekregen bij zijn terugkeer.Hij werd op
het vliegveld van Tripoli toegejuicht
door honderden Libiërs.Ze zwaaiden ook
met Libische en Schotse vlaggen.
Al Megrahi had levenslang gekregen voor
de aanslag op een PanAm-vliegtuig boven
het Schotse plaatsje Lockerbie.Hij werd
gisteren vrijgelaten omdat hij lijdt
aan een terminale vorm van kanker.
De Britse minister van Binnenlandse
Zaken heeft gewaarschuwd voor ernstige
diplomatieke gevolgen.Ook nabestaanden
van slachtoffers zijn verbijsterd.
Teletekst 101
Nogmaals ik CP gewoon van teletekst.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:56 schreef voyeur het volgende:
[..]
Als altijd een nieuwsdump en ook als altijd niet eens de moeite nemen te formatteren. Onverbeterlijk.
En dat weet jij omdat?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:07 schreef Chadi het volgende:
Gek he ! Die man heeft er geen zak mee te maken en moet vervolgens 10 jaar brommen voor niks. Hij is gewoon geslachtofferd door de politiek om het zooitje te sussen. De nabestaanden worden gewoon in de zeik genomen met dat vonnis om hem als schuldige aan te wijzen.
Laat me raden. Deze man is moslim, jij bent moslim. Puur en alleen daarom neem je hem in bescherming, ondanks dat je totaal geen bewijzen hebt dat hij onschuldig is.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:07 schreef Chadi het volgende:
Gek he ! Die man heeft er geen zak mee te maken en moet vervolgens 10 jaar brommen voor niks. Hij is gewoon geslachtofferd door de politiek om het zooitje te sussen. De nabestaanden worden gewoon in de zeik genomen met dat vonnis om hem als schuldige aan te wijzen.
Hoezo heeft hij er geen zak mee te maken?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:07 schreef Chadi het volgende:
Gek he ! Die man heeft er geen zak mee te maken en moet vervolgens 10 jaar brommen voor niks. Hij is gewoon geslachtofferd door de politiek om het zooitje te sussen. De nabestaanden worden gewoon in de zeik genomen met dat vonnis om hem als schuldige aan te wijzen.
Daarom.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:44 schreef buachaille het volgende:
Filmpje:
Overigens maken britse oliebedrijven nu een grotere kans op opdrachten in Libië, ze zijn niet helemaal gek die britten.
Zou toch leuk zijn geweest als er stiekem een bom in zijn vliegtuig zat, en dat die afging boven Libië, koekje van eigen deeg.quote:
Inderdaad, beetje naief. Maar ja in de UK zijn ze al een tijdje de weg kwijt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:40 schreef DrWolffenstein het volgende:
Wat dachten ze dan? Dat de moordenaar van 270 ongelovigen met de nek aan gekeken zou worden?
En dat is al helemaal triestquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:44 schreef buachaille het volgende:
Overigens maken britse oliebedrijven nu een grotere kans op opdrachten in Libië, ze zijn niet helemaal gek die britten.
Hebben ze nu iets om eens goed overna te denkenquote:Maar ja in de UK zijn ze al een tijdje de weg kwijt.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:40 schreef DrWolffenstein het volgende:
Wat dachten ze dan? Dat de moordenaar van 270 ongelovigen met de nek aan gekeken zou worden?
Dan ga je ervan uit dat die mensen zodra ze het nieuws hoorden naar het vliegveld stormden om de vermeende bommenlegger toe te juichen, omdat ze het zo goed van hem vinden dat hij ongelovigen heeft gedood. Dat is een aanname, en een aanname die ik wat vergezocht vind.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:40 schreef DrWolffenstein het volgende:
Wat dachten ze dan? Dat de moordenaar van 270 ongelovigen met de nek aan gekeken zou worden?
Wat is jouw aanname dan, dat ze er voor de lol stonden en toevallig hem uit het vliegtuig zagen komen, en dat ze die Schotse vlaggen ook per toeval ergens in een tas hadden liggen?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:18 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dan ga je ervan uit dat die mensen zodra ze het nieuws hoorden naar het vliegveld stormden om de vermeende bommenlegger toe te juichen, omdat ze het zo goed van hem vinden dat hij ongelovigen heeft gedood. Dat is een aanname, en een aanname die ik wat vergezocht vind.
Volgens mij denkt ze dat dus echtquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:21 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Wat is jouw aanname dan, dat ze er voor de lol stonden en toevallig hem uit het vliegtuig zagen komen, en dat ze die Schotse vlaggen ook per toeval ergens in een tas hadden liggen?
Mijn aanname is dat de Libische overheid een stuk of wat mensen heeft verzameld. Die mensen deden het voor het geld, voor de partij (weet ik veel?), omdat ze bedreigd werden, omdat ze niets anders te doen hebben, omdat de man volgens hen een martelaar is, het slachtoffer van het repressieve Westen. Een aanname die ik al met al wat minder vergezocht vind.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:21 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Wat is jouw aanname dan, dat ze er voor de lol stonden en toevallig hem uit het vliegtuig zagen komen, en dat ze die Schotse vlaggen ook per toeval ergens in een tas hadden liggen?
Jezus man, omdat ze niks anders te doen hebben? En jij vind ons raar praten met vergezochte theorieën? Volgens mij probeer je het maar op zo'n manier te verdraaien zodat er maar een schrijntje hoop is voor de Islamieten dat zij buiten beschouwing blijven voor het eren van een massamoordenaar.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:25 schreef Monidique het volgende:
[..]
Mijn aanname is dat de Libische overheid een stuk of wat mensen heeft verzameld. Die mensen deden het voor het geld, voor de partij (weet ik veel?), omdat ze bedreigd werden, omdat ze niets anders te doen hebben, omdat de man volgens hen een martelaar is, het slachtoffer van het repressieve Westen. Een aanname die ik al met al wat minder vergezocht vind.
Whatever. Rare troll.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:28 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Jezus man, omdat ze niks anders te doen hebben? En jij vind ons raar praten met vergezochte theorieën? Volgens mij probeer je het maar op zo'n manier te verdraaien zodat er maar een schrijntje hoop is voor de Islamieten dat zij buiten beschouwing blijven voor het eren van een massamoordenaar.
Ja natuurlijk speel het maar weer op de persoon, knap hoor, applaus.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Socialism is the philosophy of failure, the creed of ignorance and the gospel of envy.
- W. Churchill
Dat lijkt me stug. Ieder weldenkend mens dat de zaak een beetje kent weet dat het een politiek proces is en dat de bewezenverklaring slaat als een tang op een varken.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:25 schreef Lkw het volgende:
[..]
Laat me raden. Deze man is moslim, jij bent moslim. Puur en alleen daarom neem je hem in bescherming, ondanks dat je totaal geen bewijzen hebt dat hij onschuldig is.
Klopt hè?
Dat is het patroon in alle topics waar een Moslim iets gedaan heeft.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:25 schreef Lkw het volgende:
[..]
Laat me raden. Deze man is moslim, jij bent moslim. Puur en alleen daarom neem je hem in bescherming, ondanks dat je totaal geen bewijzen hebt dat hij onschuldig is.
Klopt hè?
Aangezien zoveel mensen in dit topic helemaal overtuigd lijken te zijn van deze man zijn schuld, kan men mij dan wellicht niet meer inlichten? Want ik kan niet bijster veel informatie vinden.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:03 schreef msnk het volgende:
Hoe overtuigend waren de bewijzen tegen hem eigenlijk. Ik hoor mensen nu wel zeggen; "hoe weet je dat hij onschuldig is", maar hoe weten jullie zo zeker dat hij onschuldig is? Was het bewijs zo overweldigend? Hij was, als ik het mij goed herinner, chief of security van een bepaald luchtvaartmaatschappij maar is dat alles?
Indien hij wel echt schuldig is (en dus al het bewijs zeer overtuigend is) dan vind ik deze helden ontvang natuurlijk uitermate shockerend.
Dat de rechter hem veroordeeld heeft is genoeg.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:44 schreef msnk het volgende:
[..]
Aangezien zoveel mensen in dit topic helemaal overtuigd lijken te zijn van deze man zijn schuld, kan men mij dan wellicht niet meer inlichten? Want ik kan niet bijster veel informatie vinden.
Of maakt het jullie niks uit of de man (on)terecht de gevangenis in is gestuurd
Dat is altijd zo typisch inderdaad. Zie je zelfs bij politici, zoals Dibi en Albayrakquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:25 schreef Lkw het volgende:
[..]
Laat me raden. Deze man is moslim, jij bent moslim. Puur en alleen daarom neem je hem in bescherming, ondanks dat je totaal geen bewijzen hebt dat hij onschuldig is.
Klopt hè?
Onrecht bestaat niet in een Westerse samenleving?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:46 schreef qonmann het volgende:
[..]
Dat de rechter hem veroordeeld heeft is genoeg.
Als jij vind dat ie onschuldig is zal je dat moeten aantonen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:48 schreef msnk het volgende:
[..]
Onrecht bestaat niet in een Westerse samenleving?
Intrigerend.
Dit is een zeer zware beschuldiging, kun je die hard maken ?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:52 schreef Mwanatabu het volgende:
Daarnaast is de schuld van de man inderdaad discutabel
Ik heb nooit gezegd dat ik hem onschuldig vind. En ik dacht altijd dat iemand vrij was totdat het tegendeel is bewezenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:51 schreef qonmann het volgende:
[..]
Als jij vind dat ie onschuldig is zal je dat moeten aantonen.
Maar jij ziet hem liever als Held wsl.
Hij is toch veroordeeld ?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:55 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat ik hem onschuldig vind. En ik dacht altijd dat iemand vrij was totdat het tegendeel is bewezen
Waarom zou ik hem liever als held zien dan?
quote:Hoe overtuigend waren de bewijzen tegen hem eigenlijk. Ik hoor mensen nu wel zeggen; "hoe weet je dat hij onschuldig is", maar hoe weten jullie zo zeker dat hij onschuldig is? Was het bewijs zo overweldigend? Hij was, als ik het mij goed herinner, chief of security van een bepaald luchtvaartmaatschappij maar is dat alles?
Indien hij wel echt schuldig is (en dus al het bewijs zeer overtuigend is) dan vind ik deze helden ontvang natuurlijk uitermate shockerend.
http://www.guardian.co.uk/uk/2007/oct/12/lockerbie.scotlandquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:54 schreef qonmann het volgende:
[..]
Dit is een zeer zware beschuldiging, kun je die hard maken ?
Heeft de rechter zo maar iets gedaan ?
Merciquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:05 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
http://www.guardian.co.uk/uk/2007/oct/12/lockerbie.scotland
http://www.dailymail.co.u(...)sts-doubt-guilt.html
http://news.bbc.co.uk/2/hi/1872996.stm
http://www.channel4.com/n(...)ahi+is+freed/3316102
http://www.empireonline.com/forum/tm.asp?m=2482164&mpage=1&key=&NID=0#2482226
http://anonw.wordpress.com/2009/08/21/abdelbaset-ali-al-megrahi/
De vraag is of hij terecht is veroordeeld .. en dat is in dit geval dus niet duidelijk. Zo heeft de verdediging belangrijke papieren nooit gekregen en zijn diverse getuigen door de aanklager betaald, er zijn zelfs aanwijzingen dat het bewijs tegen hem gefabriceerd is. Hij is dan ook al jaren bezig met het een na het ander beroep, hij blijft volhouden onschuldig te zijn, en er is steeds meer bewijs en er zijn steeds meer mensen die hem steunen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:56 schreef qonmann het volgende:
[..]
Hij is toch veroordeeld ?
Ik begrijp geen jota van je reactie![]()
quote:On 14 August 2009, Megrahi withdrew his appeal. South of Scotland SNP MSP Christine Grahame said, "There are a number of vested interests who have been deeply opposed to this appeal continuing as they know it would go a considerable way towards exposing the truth behind Lockerbie.... In the next days, weeks and months new information will be placed in the public domain that will make it clear that Mr Megrahi had nothing to do with the bombing of Pan Am 103."[35] Tam Dalyell, the former Labour MP for West Lothian has long believed Megrahi is the victim of a catastrophic miscarriage of justice, and has publicly stated that Megrahi is merely a scapegoat.
Hij is toch niet blank. Dan weet je toch genoeg? Nu niet ineens gaan doen alsof je er meer van wil weten.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:54 schreef qonmann het volgende:
Dit is een zeer zware beschuldiging, kun je die hard maken ?
Heeft de rechter zo maar iets gedaan ?
Als ik zo de verschillende bronnen doorspit, moet ik bekennen dat alles inderdaad niet zo eenduidig lijkt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:39 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat lijkt me stug. Ieder weldenkend mens dat de zaak een beetje kent weet dat het een politiek proces is en dat de bewezenverklaring slaat als een tang op een varken.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:12 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij is toch niet blank. Dan weet je toch genoeg? Nu niet ineens gaan doen alsof je er meer van wil weten.
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:10 schreef moussie het volgende:
[..]
De vraag is of hij terecht is veroordeeld .. en dat is in dit geval dus niet duidelijk. Zo heeft de verdediging belangrijke papieren nooit gekregen en zijn diverse getuigen door de aanklager betaald, er zijn zelfs aanwijzingen dat het bewijs tegen hem gefabriceerd is. Hij is dan ook al jaren bezig met het een na het ander beroep, hij blijft volhouden onschuldig te zijn, en er is steeds meer bewijs en er zijn steeds meer mensen die hem steunen.
van de wiki
[..]
Alleen als de Verenigde Staten er een vinger in de pap hadden, en natuurlijk achter de schermen deze meneer gemarteld hebben.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:44 schreef Salvad0R het volgende:
Is het niet dat die aanslag door geheime diensten is gepleegd en dat die gast onterecht ervoor veroordeeld was, wat meteen een verklaring zou zijn voor zijn gerechtigde ontvangst in zijn thuisland?
Neem je het nu opeens op voor deze Libiër? Of interpreteer ik je bericht verkeerd?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:45 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Alleen als de Verenigde Staten er een vinger in de pap hadden, en natuurlijk achter de schermen deze meneer gemarteld hebben.
Dat laatstequote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:51 schreef msnk het volgende:
[..]
Neem je het nu opeens op voor deze Libiër? Of interpreteer ik je bericht verkeerd?
Nee hoor.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:45 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Alleen als de Verenigde Staten er een vinger in de pap hadden, en natuurlijk achter de schermen deze meneer gemarteld hebben.
Als die schuldig is is die schuldig, whatever die is, maar zijn schuld staat dus niet vast .. iedereen die het nieuws een beetje volgt zou dat moeten weten ..quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:32 schreef Slappy het volgende:
[..]
Ach door hebben we onze zogenaamde jood die Moslim isUiteraard als het een atheïst was geweest dan was ie natuurlijk wel schuldig
Nou wat het eerste aangaat had je anders wel gelijk .. de Amerikanen, de CIA, heeft belangrijke papieren achter gehouden voor de verdediging, maar op die papieren is die dus wel veroordeelt (over de timer)quote:
Dat hoor je mij niet zeggen en iemand die vliegtuig opblaast vind Moslim noemen niet waardig ik ga toch ook geen Taliban als goedheilige moslims noemenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:13 schreef moussie het volgende:
[..]
maar ja, dat bij sommigen iedere moslim per definitie schuldig is weten we inmiddels wel
Het kan ook in scene gezet zijn de grote man van Libië houdt van provocerenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:48 schreef Clairvaux het volgende:
Ze konden verwachten dat hij met gejuich onthaald werd.
Het zijn en blijven islamieten en hij heeft met zijn daad de "grote satan" aangevallen.
Goede les voor een volgende keer, direct voor het vuurpeleton. Is ook goedkoper.
Misschien voor intern gebruik, goed mogelijk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:49 schreef Slappy het volgende:
[..]
Het kan ook in scene gezet zijn de grote man van Libië houdt van provoceren
Ook dat.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:54 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Misschien voor intern gebruik, goed mogelijk.
Ghadaffi zelf loopt al een tijdje aan de "leiband" van het westen (VS).
Zijn schuld stond klaarblijkelijk genoeg vast om hem tot een levenslange gevangenisstraf te veroordelen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:13 schreef moussie het volgende:
[..]
Als die schuldig is is die schuldig, whatever die is, maar zijn schuld staat dus niet vast ..
Nou, het blijkt nu dus dat de mediaorganen beelden van feestvierende Palestijnen uit 1993 hebben gebruikt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:51 schreef RAVW het volgende:
kijk eens naar WTC (0911) hoeveel van die Moslims en zo gingen toen met vlaggen en toeterende auto's door de straten om dat de VS hard was aangepakt.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:31 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Nou, het blijkt nu dus dat de mediaorganen beelden van feestvierende Palestijnen uit 1993 hebben gebruikt.
Voormalig directeur van universiteit van Bethlehem en ambassadeur Manuel Hassassian zegt het.
Ach plz, bespaar ons je complotrommel.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:53 schreef Salvad0R het volgende:
[..]
Nee hoor.
Het zijn voornamelijk invloeden van Europese inlichtingendiensten die hier een handje van hebben.
Zo waren die metro-aanslagen in London op zijn minst twijfelachtig te noemen... met dezelfde modi operandae als 9/11 in de USA.
Of dat onze altijd-behulpzame AIVD de handgranaten had geleverd aan de Hofstadgroep, waarmee ze het AT bestookten en wat voor de enige reden zorgde waarvoor die jongens nu vast zitten...
Denk je dat.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:37 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ach plz, bespaar ons je complotrommel.
Je gelooft het niet, maar de policy in NWS is dat je een eigen mening toevoegt. Is al een half decennium of meer zo en dat weet je ook best.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nogmaals ik CP gewoon van teletekst.
Ik zie een normaal bericht.
Weet niet eens wat formateren is
Het is dan ook al een tijdje duidelijk dat die man hoogstwaarschijnlijk onschuldig is .. dus niks 'grote satan' aanvallen, ze zijn blij dat hij thuis mag komen om te sterven ..quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 21:48 schreef Clairvaux het volgende:
Ze konden verwachten dat hij met gejuich onthaald werd.
Het zijn en blijven islamieten en hij heeft met zijn daad de "grote satan" aangevallen.
Goede les voor een volgende keer, direct voor het vuurpeleton. Is ook goedkoper.
Tuurlijk, stond het bij Ruben Carter ook, om maar een bekende naam te roepen, hij is zwart dus hij moet het wel gedaan hebben rechtspraak .. die logica kom ik hier ook tegenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 23:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Zijn schuld stond klaarblijkelijk genoeg vast om hem tot een levenslange gevangenisstraf te veroordelen.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:37 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ach plz, bespaar ons je complotrommel.
http://en.wikipedia.org/wiki/Abdelbaset_Ali_Mohmed_Al_Megrahiquote:1. His lawyers claim that vital documents, which emanate from the Central Intelligence Agency (CIA) and relate to the Mebo timer that allegedly detonated the Lockerbie bomb, were withheld from the trial defence team.[16]
2. Tony Gauci, chief prosecution witness at the trial, is alleged to have been paid $2 million for testifying against Megrahi.[17]
3. Mebo's owner, Edwin Bollier, has claimed that in 1991 the FBI offered him $4 million to testify that the timer fragment found near the scene of the crash was part of a Mebo MST-13 timer supplied to Libya.[18]
4. Former employee of Mebo, Ulrich Lumpert, swore an affidavit in July 2007 that he had stolen a prototype MST-13 timer in 1989, and had handed it over to "a person officially investigating the Lockerbie case".[19]
Lees de links verder in het topic. En ik weet niet of je toen de zaak gevolgd hebt maar het stinkt een uur in de wind. De schuldigen lopen nog steeds rond en de nabestaanden hebben nog steeds niet gehad waar z erecht op hebben namelijk de waarheid .quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:36 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoezo heeft hij er geen zak mee te maken?![]()
Er zijn geen overtuigende stukken waaruit blijtk dat hij het gedaan heeft. De Libiers , Britten en Amerikanen verzwijgen een hele hoop . Dat hele process was een schande want er werd geen enkel moment aan waarheidsbevinding gedaan. Die man is gewoon als zwarte piet naar voren geschoven om iedereen maar tevreden te houden.quote:
Toen ook al niet natuurlijk. Ze hebben één verdachte veroordeeld en één vrijgesproken, terwijl met de vrijspraak van de één het hele verhaal van de schuld van de ander ook niet kon kloppen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 10:31 schreef voyeur het volgende:
En de kleren die om de bom gewikkeld zaten zouden op Malta gekocht zijn, maar de winkelverkoper had zijn verklaring vele malen gewijzigd in maar liest 17 getuigenverhoren.
Een van de rechters die hem veroordeeld had heeft later ook verklaard niet langer te geloven in man's schuld.
Laat me raden je bent rechts extremist en xenofoob?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:25 schreef Lkw het volgende:
[..]
Laat me raden. Deze man is moslim, jij bent moslim. Puur en alleen daarom neem je hem in bescherming, ondanks dat je totaal geen bewijzen hebt dat hij onschuldig is.
Klopt hè?
Er hoeft niks meer bewezen te worden. Deze terrorist is in 2001 in Den Haag door de rechters schuldig verklaard. Voor een leek is dat verder voldoende bewijs, tenzij je Peter R. de Vries heet.quote:
Iedereen die veroordeeld is , heeft het ook echt gedaanquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:06 schreef buachaille het volgende:
[..]
Er hoeft niks meer bewezen te worden. Deze terrorist is in 2001 in Den Haag door de rechters schuldig verklaard. Voor een leek is dat verder voldoende bewijs, tenzij je Peter R. de Vries heet.
Je draait het nu om, lever eens onbetwistbaar bewijs dat hij het niet gedaan heeft dan? En dan niet komen met bronnen zoals eerder in dit topic als "Winkelverkoper wijzigde mening" en dat soort bs.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:09 schreef Chadi het volgende:
[..]
Iedereen die veroordeeld is , heeft het ook echt gedaan
Maar vooralsnog is er geen enkel bewijs dat die man het gedaan heeft. Mocht je dat wel hebben, zien we het graag.
Sorry hoor maar nu draai jij het om. Bewijs moet geleverd worden dat ie schuldig is . Iemand is onschuldig totdat bewezen is dat hij het wel is.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:10 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Je draait het nu om, lever eens onbetwistbaar bewijs dat hij het niet gedaan heeft dan? En dan niet komen met bronnen zoals eerder in dit topic als "Winkelverkoper wijzigde mening" en dat soort bs.
Nee, want hij is al veroordeeld. Dus het is 'jullie' taak om het tegendeel te bewijzen, waarom zouden wij moeten bewijzen dat hij schuldig is als de rechter hem al schuldig heeft bevonden?quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:12 schreef Chadi het volgende:
[..]
Sorry hoor maar nu draai jij het om. Bewijs moet geleverd worden dat ie schuldig is . Iemand is onschuldig totdat bewezen is dat hij het wel is.
Nou nee hoor het is niet mijn taak om jou daarvan te overtuigen. Ieder weldenkend mens weet aan de hand van de veroordeling dat die zaak niet klopt.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:13 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Nee, want hij is al veroordeeld. Dus het is 'jullie' taak om het tegendeel te bewijzen, waarom zouden wij moeten bewijzen dat hij schuldig is als de rechter hem al schuldig heeft bevonden?
En waarom is dat wel onze taak dan?quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:15 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou nee hoor het is niet mijn taak om jou daarvan te overtuigen. Ieder weldenkend mens weet aan de hand van de veroordeling dat die zaak niet klopt.
Ik heb nooit gezegd dat het jouw taak is. Ik heb gezegd dat jij niet met bewijs kan komen dat die man het gedaan heeft.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:18 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
En waarom is dat wel onze taak dan?
Ik neem aan dat een hooggerechtshof het beter weet dan de gemiddelde Fok!ker dus ik vertrouw er ook maar op dat de beslissing buiten mijn invloedssfeer ligt. Daarnaast heb ik geen inzage in officiële documenten en onderzoeken van geheime diensten en eventuele communicatie met Libië.
Ofwel, hij is schuldig bevonden door heel wat meer capabele mensen (in de recht) dan ik, dus ik zie het niet als mijn taak om anderen te gaan overtuigen van zijn schuld als diezelfde schuld al 'bewezen' is in de rechtszaal.
Tja zover is het nog niet.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:20 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat het jouw taak is. Ik heb gezegd dat jij niet met bewijs kan komen dat die man het gedaan heeft.
En het heeft niets te maken met meer capabel. Meer capabele mensen in het recht maken dagelijks fouten.
En er zijn ook meer vcapabele mensen die grote vraagtekens hebben bij die veroordeling.
"Mr Gauci's testimony at the trial in Camp Zeist in the Netherlands has already come under attack from the Scottish criminal cases review commission (SSRC). It announced in June that it feared al-Megrahi was the victim of a miscarriage of justice and sent his conviction to the appeal court.":
Hij zit dus niet op z'n luie reet in Libië?quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:19 schreef qonmann het volgende:
Schitterende kop en dus vrijgelaten op humanitaire gronden, niet omdat er plotseling een ander oordeel uitgesproken is ofzo. Hij is gewoon schuldig dus, niks vrij man wat sommigen in dit topic beweerden.
Dat klopt, en ik heb daarover gezegd dat ik geen inzage heb in officiële documenten en en rapporten van geheime diensten en niet beschik over tapes met communicatie met Libië e.a.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:20 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat het jouw taak is. Ik heb gezegd dat jij niet met bewijs kan komen dat die man het gedaan heeft.
Ja, maar ik ben er niet een van.quote:En het heeft niets te maken met meer capabel. Meer capabele mensen in het recht maken dagelijks fouten.
En er zijn ook meer vcapabele mensen die grote vraagtekens hebben bij die veroordeling.
In de Puttense moordzaak werden er ook 2 veroordeeld.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:22 schreef qonmann het volgende:
[..]
Tja zover is het nog niet.
Vooralsnog is ie gewoon veroordeeld
Even een vraag tussendoor. Heb je het toen gevolgd of niet? Ik bedoel daarmee de zittingen en dergelijke. Want het was dagelijks op TV.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:24 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dat klopt, en ik heb daarover gezegd dat ik geen inzage heb in officiële documenten en en rapporten van geheime diensten en niet beschik over tapes met communicatie met Libië e.a.
Dus het is nogal een makkelijke uitweg van je stelling om te zeggen 'lever maar bewijs', want ik neem aan dat de gemiddelde Nederlander (ik blijf bescheiden) niet in staat is om hier mee op de proppen te komen.
[..]
Ja, maar ik ben er niet een van.
Dat kan wel zo zijn, maar dat wil niet zeggen dat ik ook inzage heb in documenten die er toe doen, en deze kan gebruiken in een redelijk onderbouwde beargumentatie om deze meneer in vrijheid te stellen. Zoals qonmann al eerder stelde, hij is officieel nog steeds een veroordeeld crimineel.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:28 schreef Chadi het volgende:
[..]
Even een vraag tussendoor. Heb je het toen gevolgd of niet? Ik bedoel daarmee de zittingen en dergelijke. Want het was dagelijks op TV.
Idd, en de aanvraag op herziening stop gezet, een herziening waarvan diegenen die wel inzage hebben in de relevante documenten zeggen dat die tot vrijspraak zou hebben geleid ..quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:19 schreef qonmann het volgende:
Schitterende kop en dus vrijgelaten op humanitaire gronden, niet omdat er plotseling een ander oordeel uitgesproken is ofzo. Hij is gewoon schuldig dus, niks vrij man wat sommigen in dit topic beweerden.
Dat zou opgaan als hij gewoon veroordeeld was. Maar er was natuurlijk niks gewoon aan die veroordeling. Het was van voor tot achter een politiek proces, mogelijk gemaakt door de politiek, vormgegeven door de poliltiek en georganiseerd door de politiek.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 11:31 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Dat kan wel zo zijn, maar dat wil niet zeggen dat ik ook inzage heb in documenten die er toe doen, en deze kan gebruiken in een redelijk onderbouwde beargumentatie om deze meneer in vrijheid te stellen. Zoals qonmann al eerder stelde, hij is officieel nog steeds een veroordeeld crimineel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |