abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:15:40 #1
174134 skittelman
Blijf kalm en grappig
pi_72070595
Welkom bij het 1708e deel van de Algemene Kennis Quiz!


De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurt als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1709
    749 qonmann
    730 Ofyles2
    509 mr_anonimous
    361 De_Hertog
    305 ScottTracy
    301 starla
    296 tomtomaat
    274 BasOne
    180 Cobra4
    177 Terpentin07
    171 Burnett
    169 Mark
    157 Neleos
    155 Yankee
    153 LaStrange
    141 Tanjaa
    134 Rucebo
    120 Yurithemaster
    102 Robbie85
    102 PhysicsRules
    92 iggy_in_the_house
    91 Siniti
    89 zebaz
    85 slaveloos
    82 vaagsel
    79 tong80
    77 Dagobert
    71 RoofingBurner
    70 PierreTT
    69 steekbal
    68 MaJo
    67 Szura
    64 erkel
    55 Susi
    55 Hawaii_Tim
    55 Nico_S
    47 Lubje25
    43 skittelman
    43 Homdeck
    37 Clesar03
    36 pulletje
    34 mividaloca
    33 Etcetera
    30 iamredleader
    27 Belsen
    25 Dr_Flash
    25 UnderTheWingsOfLove
    25 hhhpsycho
    23 Berkery
    23 ASroma
    23 Thomaster
    21 Induhskaai
    19 Platina
    19 PrintScreen
    18 Tombolafan
    18 Parademars
    16 Nembrionic
    16 Kali-Mist
    16 nappei
    16 Yeux
    15 banaantjeEE
    15 kraaksandaal
    14 Aishlin
    14 NelsonWandelaar
    13 Maizena
    13 Bram2301
    13 svk1985
    12 macondo
    12 Meursault
    12 Rots
    12 norich
    11 Puntenslijpsel
    10 Aeque
    9 FunkyHomosapien
    9 Frambozenpudding
    9 LadyBlack
    9 lamers
    8 BC88
    8 Carolyne1575
    8 ElizabethR
    7 Induhskaai
    6 Anywhere
    6 De_Kromme
    6 snetto888
    6 Its-Jojo-4you
    5 Acinonyx
    6 chufi
    5 Elkem
    5 Sporttv
    5 Waaghals
    5 Asap
    5 Stormqueen
    4 Bierjoost
    4 Arth_NL
    4 donroyco
    4 en_door_slecht
    4 kutstudent_
    4 Morendo
    4 mrkrul
    4 OneOfTheseDays
    4 Whiteguy
    4 cafca
    3 Barney74
    3 Bolkesteijn
    3 boyv
    3 Dichtpiet.
    3 EdgarD
    3 Ludootje
    3 Sig000
    3 dyonvbaal
    3 TheZapster
    2 borisz
    2 Coo67
    2 Daffodil31LE
    2 Diablo_sam
    2 Ezechielk
    2 IgnisMutatres
    2 knillis
    2 Levolution
    2 lezzer
    2 Soempie
    2 Timmmm
    2 X-Cessive
    2 sam93dor
    2 Zeroku
    1 Adolecens
    1 agentstarling
    1 Apekoek
    1 Deceit
    1 Gaylordf0kker
    1 Harmonica
    1 J.Herrer
    1 Jor_dii
    1 Juicyhil
    1 Karrel_Laaglawaai
    1 komopzeg
    1 KudFokker
    1 Madmaster
    1 Mailb0mber32
    1 mctondeusevis
    1 Melochan
    1 Mister1977
    1 Mr. Jorn.
    1 Nanking
    1 Paradijsvogeltje
    1 redunzl
    1 rosbief
    1 Ro_bin
    1 -skippybal-
    1 stievun1234
    1 Theebag
    1 TimmyAsd
    1 Twerk
    1 vollebollegijs
    1 zalk
    1 Joewy
    1 IndridKoud
    1 Jepzert
    -4 JoeThePlumber


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ # 1660 Waar Dan Brown dubbele punten uitdeelt!AKQ #1670 Waltz with Bashir in Waterloo
    AKQ #1670 Waltz with Bashir in Waterloo
    AKQ#1680 Harry Mulisch en de VeganStreaker op de Twin Towers
    AKQ# 1690 Dubbele punten scoren voor de volgende awards!
    AKQ # 1691 Waar bellen naar Moskou gratis is.
    AKQ #1692 Shizzle to the Frizzle
    AKQ #1693 - we are not numbers, we are free (wo)men
    AKQ #1694 - Ofyles2 opent ook
    AKQ #1695 - Waar Atlas het hemelgewelf op schouders draagt..
    Algemene Kennis Quiz Deel 1696
    AKQ # 1697 Waar Mecha's frittatas maken!
    AKQ #1698 - Sfeerchecken met sferoïdes
    AKQ #1699 - Met mooie foto's
    AKQ # 1700 Dubbele Punten op je zilvervlootspaarrekening!
    AKQ # 1701 Koning Bhumibol en de treurwilg
    AKQ # 1702
    AKQ# 1703 Simon & Garfunkel zoeken Joe D.
    AKQ #1704 Zie ginds komt de ...
    AKQ#1705 Juliana, Bernard en het hele gezin
    AKQ#1706 Topic zonder titel
    AKQ #1707: Betaal hier met uw CFA-franken
    AKQ #1708 - Met coaches in het buitenland

    [ Bericht 0% gewijzigd door skittelman op 21-08-2009 14:35:24 ]
  • Lege virente, virent cuncta
    pi_72070605
    Wat is de Amerikaanse staat met de minste inwoners?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:17:32 #3
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72070652
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 14:16 schreef PhysicsRules het volgende:
    Wat is de Amerikaanse staat met de minste inwoners?
    die mag iemand anders doen
    ik ga punten bijwerken
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72070818
    alaska ??
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72070832
    Rhode island?
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:26:46 #6
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72070903
    bijgewerkt!
    ik zeg Hawai
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72070940
    3x nee,
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_72070953
    kansas ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:28:58 #9
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72070970
    Wyoming?
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72070973
    1 van de kleine staatjes in het noordoosten denk ik. Delaware?
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_72071182
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 14:28 schreef skittelman het volgende:
    Wyoming?
    een van de grotere qua oppervlakte

    Punten in deel 1709
    1 skittelman
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_72071210
    South Dakota?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:39:32 #13
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72071285
    we blijven in du-joe-es-of-eej
    Waar begint en waar eindigt de route 66 (staat of plaats allebei keur ik goed)
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72071300
    chicago- los angeles
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:43:53 #15
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72071389
    chicago (illinois) is goed
    LA is fout
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72071399
    californie dan
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 14:45:23 #17
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72071424
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 14:44 schreef tomtomaat het volgende:
    californie dan
    Dat is wel goed
    Van Chicago naar Santa Monica

    Punten in deel 1709
    1 skittelman
    1 TomTomaat
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72071433
    volgens het liedje is het van chicago to LA..
    pi_72071520


    Wie?
    pi_72071946
    speelde in diverse tv series.....
    pi_72071969
    landon ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72072228
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 15:05 schreef qonmann het volgende:
    landon ?
    Michael Landon

    Punten in deel 1709
    1 skittelman
    1 TomTomaat
    1 qonmann
    pi_72072268
    Lucky Jim
    Wie schreef dat boek ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 15:25:41 #24
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_72072635
    Zijn achternaam is een Frans meervoud.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72073102
    pi_72073183
    vrienden zelfs
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72073227
    Amis?
    pi_72073320
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 15:53 schreef tomtomaat het volgende:
    Amis?
    Kinsley Amis
    TT+1


    Punten in deel 1709
    1 skittelman
    2 Tomtomaat
    1 qonmann
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72073476
    Ken ik niet, zonder hints had ik hem nooit geraden..



    Wie?
    pi_72073725
    Jan Decleir?
    pi_72073763
    Nee, soort vervolgvraag....
    pi_72073798
    Is het die knakkert die in Kinderen Geen Bezwaar speelt?[/b]
    pi_72073907
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 16:11 schreef Neleos het volgende:
    Is het die knakkert die in Kinderen Geen Bezwaar speelt?[/b]
    Nee, een Brits acteur. Oscar winnaar...
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 16:22:08 #35
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72074086
    Hij lijkt op Charles Xavier van X-men
    Dus Patrick Stewart (of die een oscar heeft )
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72074093
    Hint: Gandhi
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 16:23:56 #37
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72074142
    haha nu snap ik hem
    Ben Kinsley
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72074183
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 16:23 schreef skittelman het volgende:
    haha nu snap ik hem
    Ben Kingsley
    skittelman +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    2 Tomtomaat
    1 qonmann
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 16:27:36 #39
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72074251
    Wat maakt deze telefoon (de nokia 1100) zo bijzonder (waarom is hij zo extreem gewilt)
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72074375
    Niet breekbaar en kan onder water?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 16:34:55 #41
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72074412
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 16:33 schreef tomtomaat het volgende:
    Niet breekbaar en kan onder water?
    het is meer iets watie kan maar eigenlijk niet zou moeten kunnen
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72074445
    afluisteren ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72074584
    gratis bellen?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 16:45:36 #44
    174134 skittelman
    Blijf kalm en grappig
    pi_72074691
    moet mn trein halen, solly
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Lege virente, virent cuncta
    pi_72074766
    dat gaat niemand raden..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 vrijdag 21 augustus 2009 @ 17:01:45 #46
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72075057
    Goeiemorgen

    Nieuwe vraag please

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 18:34:32 #47
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72077161
    tvp
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 19:44:12 #48
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72079008
    Waarmee is Bertje Jens bekend geworden?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 19:50:43 #49
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079189
    Het stichten van het Pieterpad
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 19:51:27 #50
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72079206
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    2 Tomtomaat
    1 qonmann
    1 mr_anonimous
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 19:55:29 #51
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079334
    Welke oud-president was ooit chef van de CIA?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72079351
    hoover
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72079390
    Eisenhower?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 19:58:09 #54
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079421
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 19:55 schreef qonmann het volgende:
    hoover
    Die was van de FBI en volgens mij nooit president......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 19:58:40 #55
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079435
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 19:57 schreef Neleos het volgende:
    Eisenhower?
    Die is wel president geweest maar was daarvoor Generaal bij de Landmacht.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72079490
    ik wil ook niet meer gokken ..ben weer weg hier
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:01:23 #57
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079512
    Het is een iets recentere president.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:04:04 #58
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72079603
    Nixon?
    pi_72079620
    Carter?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:06:43 #60
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079668
    Nee. Later. Maar heeft wel net als hun maar 1 term gehad......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:07:18 #61
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72079688
    Reagan

    nee, natuurlijk niet dombo
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:07:30 #62
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72079697
    Johnson?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:08:02 #63
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079715
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:07 schreef Stormqueen het volgende:
    Reagan
    Die heeft 2 terms gehad.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:08:41 #64
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079732
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:07 schreef Ofyles2 het volgende:
    Johnson?
    Die was nog voor Carter en Nixon......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72079739
    Bush Sr?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:09:21 #66
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72079751
    het zal die voor bush sr. wel zijn, maar wie was dat nou
    disclaimer
    pi_72079784
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:09 schreef Stormqueen het volgende:
    het zal die voor bush sr. wel zijn, maar wie was dat nou
    Reagan zat voor Bush sr toch?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:11:03 #68
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079793
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:08 schreef Neleos het volgende:
    Bush Sr?
    George Herbert Walker Bush. Door Gerald Ford daar aangesteld maar het is algemeen bekend dat dat op aandringen van het old boys network genaamd Skull and Bones is gebeurd.

    Neleos +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    2 Tomtomaat
    1 qonmann
    1 mr_anonimous
    1 Neleos
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:11:46 #69
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72079812
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:10 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Reagan zat voor Bush sr toch?
    ik suck in Amerikaanse politiek. Waarvan akte
    disclaimer
    pi_72079834
    quote:
    yo afgelopen donderdag
    was ik met koopavond in het centrum
    Welk nummer van wie?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:14:57 #71
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72079907
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:12 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Welk nummer van wie?
    Extince met viervoeters?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:15:27 #72
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72079932
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:12 schreef Neleos het volgende:

    [..]

    Welk nummer van wie?
    Nummer 0 van 9 Below Zero ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_72079957
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:14 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Extince met viervoeters?
    Netjes hoor.
    De eerste 2 regels.

    mr_anonimous + 1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    2 Tomtomaat
    1 qonmann
    2 mr_anonimous
    1 Neleos
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:22:40 #74
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080128
    Welke Caribisch eilandengroep staat bekend als witwas paradijs?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72080182
    bahamas
      Trouwste user 2022 vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:24:40 #76
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72080197
    St Vincents ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:25:44 #77
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080231
    Geen Bahamas of St Vincent
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72080286
    Panama?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:29:02 #79
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080293
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:28 schreef banaantjeEE het volgende:
    Panama?
    Dat is geen eilandengroep.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:30:22 #80
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72080336
    ST Kittens ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_72080337
    nederlandse antillen
      Trouwste user 2022 vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:30:41 #82
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72080349
    Seychellen ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:31:01 #83
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080361
    Het is een Brits overzeesgebied.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72080375
    Het eiland MAN?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080377
    tong 1 antwoord per keer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:31:36 #86
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080379
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:30 schreef tong80 het volgende:
    Seychellen ?


    Die liggen in de Pacific volgens mij......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72080395
    Kaaiman eilanden?
      Trouwste user 2022 vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:32:22 #88
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72080401
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:31 schreef tomtomaat het volgende:
    tong 1 antwoord per keer
    Mijn god. Ga je een ban aanvragen ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_72080413
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:32 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Mijn god. Ga je een ban aanvragen ?


    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080428
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:32 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Mijn god. Ga je een ban aanvragen ?


      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:35:03 #91
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080468
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:32 schreef tomtomaat het volgende:
    Kaaiman eilanden?
    Yep zo'n beetje de enige plek ter wereld nog waar je je zwart verdiende centjes kan brengen zonder vragen....

    tomtomaat +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    1 qonmann
    2 mr_anonimous
    1 Neleos
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:36:13 #92
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080501
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:32 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Mijn god. Ga je een baan aanvragen ?


    je hebt toch net een baan gekregen?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72080539
    Het eiland is een eiland in de Ierse Zee. Het is net als de Kanaaleilanden een Crown dependency die direct onder de Britse Kroon valt. Het is geen onderdeel van het Verenigd Koninkrijk noch van de Europese Unie. Het staatshoofd is Elizabeth II, die de titel Lord of voert.

    Welk eiland?
    pi_72080542
    en banaanvraag is voorbehouden aan banaantjeEE !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72080545
    man
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72080555
    Man
    pi_72080589
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:37 schreef qonmann het volgende:
    man



    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    2 mr_anonimous
    1 Neleos
    pi_72080616
    BAH
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080620
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:37 schreef qonmann het volgende:
    en banaanvraag is voorbehouden aan banaantjeEE !
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080650
    Hoofdstad van Henegouwen ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72080672
    Bergen?
    pi_72080673
    Bergen of Mons
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080682
    bergen
    pi_72080685
    Hoe traag ben ik
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080687
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:42 schreef Neleos het volgende:
    Bergen?
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    2 mr_anonimous
    2 Neleos
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72080705
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:42 schreef banaantjeEE het volgende:
    Hoe traag ben ik
    nou nee je had mons niet moeten tikken..
    (het scheelde nu 1 post).
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72080737
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:42 schreef banaantjeEE het volgende:
    Hoe traag ben ik
    je schrijft teveel....
    pi_72080747
    Ik ken Henegouwen helemaal niet, maar wel de oud voetballer Edwin van Bergen-Henegouwen. Vandaar mijn gok. Is 't nog goed ook!
    pi_72080793
    Hoe heette de moordenaar die vrijkwam in plaats van Jezus Christus?
    pi_72080813
    Bathazar ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:48:43 #111
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080824
    Barabas
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:49:07 #112
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72080833
    Dat moest wel want die had de teletijdmachine gemaakt.......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72080887
    Lucas?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72080907
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:48 schreef mr_anonimous het volgende:
    Barabas
    mr_anonimous + 1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    3 mr_anonimous
    2 Neleos
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:56:32 #115
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72081068
    Wat is Sodomie en hoe komen ze aan die naam?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72081080
    van sodom en gomorra ..homo's daar
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72081090
    (zei de Bijbel over de passage over Lot)
    en nu maar hopen dat het geen onzin is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 20:57:52 #118
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72081104
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:56 schreef qonmann het volgende:
    van sodom en gomorra ..homo's daar
    Sodom en Gomorra klopt maar het had niet alleen met homo's te maken..... Het heeft een ruimere betekenis.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72081105
    Die naam komt ongetwijfeld van Sodom en Gomorra.
    Maar wat het precies is? Een heleboel verkeerde en smerige dingen doen?
    pi_72081130
    seks met dieren of is dat niet bestialiteit?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:00:37 #121
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72081177
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 20:57 schreef Neleos het volgende:
    Die naam komt ongetwijfeld van Sodom en Gomorra.
    Maar wat het precies is? Een heleboel verkeerde en smerige dingen doen?
    Sodomie betekent letterlijk tegennatuurlijke sexuele handelingen. In de stad Sodom werd buiten anale sex tussen mannen en sex met dieren, ook aan incest, verkrachting en overspel gedaan. Een heleboel smerige dingen komt dan meer in de buurt dan alleen homo's.

    Neleos +1


    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    3 mr_anonimous
    3 Neleos
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72081242
    Wie schreef het boek The Alchemist?
    pi_72081251
    sex met dieren in Sodom en Gmorra ?
    weet je het zeker , ik kan me die passages niet herinneren
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72081292
    Coelho
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:06:33 #125
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72081334
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:03 schreef qonmann het volgende:
    sex met dieren in Sodom en Gmorra ?
    weet je het zeker , ik kan me die passages niet herinneren
    Sodomie word gebruikt om anale sex, orale sex of bestialiteit aan te duiden. Dus lijkt het me wel dat het daar genoemd wordt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72081340
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:05 schreef banaantjeEE het volgende:
    Coelho
    banaantjeEE + 1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    3 mr_anonimous
    3 Neleos
    1 banaantjeEE
    pi_72081435


    Welk land is dit?
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72081477
    Laos?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:12:19 #129
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72081493
    Angola
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72081534
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:12 schreef mr_anonimous het volgende:
    Angola
    Correct

    +1 mr_anonimous
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
    pi_72081565
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
    Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:20:32 #132
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72081769
    is de naam waaronder de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Canada, Australië en Nieuw-Zeeland zich gezamenlijk inspannen om wereldwijd alle vormen van communicatie af te luisteren

    Wat is ?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:29:52 #133
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72082121
    Clearwater?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:31:16 #134
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72082170
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    Clearwater?
    Nee.....het ontleend zijn naam aan bepaalde type computers uit de jaren 70...
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:36:05 #135
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72082337
    Commodore?
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:36:38 #136
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72082355
    Pentiac?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:41:07 #137
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72082521
    Het woord betekend ook hiearchy
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72082540
    tree ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:43:58 #139
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72082612
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:41 schreef qonmann het volgende:
    tree ?
    Nee.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:44:36 #140
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72082633
    Succession?
    pi_72082654
    jaren 70 toen waren er nog geen PC's toch..hmm ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:45:56 #142
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72082670
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:45 schreef qonmann het volgende:
    jaren 70 toen waren er nog geen PC's toch..hmm ?
    nee, maar wel computers
    disclaimer
    pi_72082693
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:45 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    nee, maar wel computers
    tuurlijk dat wel
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:47:22 #144
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72082710
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:45 schreef qonmann het volgende:
    jaren 70 toen waren er nog geen PC's toch..hmm ?
    Computers dan....

    Nooit van gehoord? is nog een schandaal geweest niet zo lang geleden toen de omvang van dit project aan het licht kwam....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72082811
    we delen niet allemaal jouw interesse voor misdaad/diensten enzo ..:)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:54:41 #146
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72082922
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 21:50 schreef qonmann het volgende:
    we delen niet allemaal jouw interesse voor misdaad/diensten enzo ..:)
    Fair maar dit was toch wereldschokkend nieuws. Het gaat hier wel om het feit dat al je telefoongesprekken gescreend worden.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:56:01 #147
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72082965
    waarschijnlijk is dit zo'n aha-erlebnis antwoord
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:59:05 #148
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72083072
    Echelon heet het omvangrijke afluisterproject....... Enemy of the state en Eagle Eye zijn echt geen fictie meer helaas......


    Hoe heten de thuistapsystemen van Heineken en InBev?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72083090
    beertender
    HO2I Ca2O
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 21:59:43 #150
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72083093
    Beertender?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:00:49 #151
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72083127
    Dat is die van Heineken hoe heet die van InBev?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:05:55 #152
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083292
    perfect draught?
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:10:39 #153
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72083432
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:05 schreef Stormqueen het volgende:
    perfect draught?
    Perfect draft idd

    Stormqueen +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    3 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:11:38 #154
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083465
    w00t, een punt!
    Bij een biervraag kan dat ook niet missen eh
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:13:46 #155
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083541
    Om maar even de trend door te zetten...

    Tsjechie is het grooste bierland van de wereld. Wat is het bekendste Tsjechische biermerk?
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:14:08 #156
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72083558
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:13 schreef Stormqueen het volgende:
    Om maar even de trend door te zetten...

    Tsjechie is het grooste bierland van Europa. Wat is het bekendste Tsjechische biermerk?
    Budweiser
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:14:29 #157
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72083565
    Pilzener?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:14:53 #158
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083581
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:14 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Budweiser
    Budweiser is Amerikaans, edoch geinspireerd door een Tsjechisch merk
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:15:13 #159
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083590
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:14 schreef Ofyles2 het volgende:
    Pilzener?
    Warm, ik mis nog iets
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:15:47 #160
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72083603
    Pilzener Pils?
    pi_72083613
    lager ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:16:25 #162
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083622
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:15 schreef Ofyles2 het volgende:
    Pilzener Pils?
    Nein
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:17:02 #163
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083639
    Pilsner .......
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:18:15 #164
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72083677
    Gambrinus dan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:18:15 #165
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72083678
    Braunbier?
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:19:43 #166
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72083723
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:14 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    Budweiser is Amerikaans, edoch geinspireerd door een Tsjechisch merk
    Er is ook een Tsjechisch merk Budweiser. Die Amerikanen wilden zelfs met een rechtzaak die brouwerij laten sluiten maar dat is niet gelukt.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:21:25 #167
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083765
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:19 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Er is ook een Tsjechisch merk Budweiser. Die Amerikanen wilden zelfs met een rechtzaak die brouwerij laten sluiten maar dat is niet gelukt.
    nein, dat is Budvar, maar nog steeds minder bekend dan wat ik bedoel. Gambrinus is trouwens de nummer drie.
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:21:37 #168
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083773
    Het begint met een U
    disclaimer
    pi_72083801
    Uralt ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:23:43 #170
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083840
    shit man, ik heb er honderden liters van op, en ik maar denken dat ik een relatief makkelijke vraag stelde
    disclaimer
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 22:24:33 #171
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72083864
    Er zit ook eenQ in...
    disclaimer
    pi_72084269
    had het al gegoogled intussen .(Fok was down enzo)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 23:45:59 #173
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72084321
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 23:44 schreef qonmann het volgende:
    had het al gegoogled intussen .(Fok was down enzo)
    Joh
    Gaan we het afwachten of zullen we een nieuwe doen?
    disclaimer
    pi_72084382
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 23:45 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    Joh
    Gaan we het afwachten of zullen we een nieuwe doen?
    nieuwe mag wel ..weet niet of er nog meer spelers zijn
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      vrijdag 21 augustus 2009 @ 23:51:03 #175
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72084461
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 23:48 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    nieuwe mag wel ..weet niet of er nog meer spelers zijn
    Die hebben het allemaal al opgegeven vrees ik

    Okee, een vraag zonder bier!

    Het regende in Magnolia, maar geen water. Wat wel?
    disclaimer
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 01:27:49 #176
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72084886
    Rozen?
    pi_72085433
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 22:13 schreef Stormqueen het volgende:
    Om maar even de trend door te zetten...

    Tsjechie is het grooste bierland van de wereld. Wat is het bekendste Tsjechische biermerk?
    Urquel?
    pi_72085578
    quote:
    Op vrijdag 21 augustus 2009 23:51 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    Die hebben het allemaal al opgegeven vrees ik

    Okee, een vraag zonder bier!

    Het regende in Magnolia, maar geen water. Wat wel?
    wijn?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 02:35:19 #179
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72085691
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 02:24 schreef tomtomaat het volgende:

    [..]

    wijn?
    Het regent dieren, maar wat voor dieren?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 02:36:16 #180
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72085704
    Ondertussen een punt voor Urquell...

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    pi_72085914
    Niemand hier? Doe ik wel een vraag.



    Wie?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 02:57:43 #182
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72085929
    Nog een gitarist, dit ga ik niet weten...

    Lars Ulrich?
    pi_72085943
    Bluesrock gitarist

    En Lars Ulrich is een drummer _!
    pi_72086170
    kikkers trouwens...
    HO2I Ca2O
    pi_72086172
    het regent kikkers in magnolia
    HO2I Ca2O
    pi_72086173
    Nee hij is ook geen kikkers. Kikkers zijn groen en al is dit een zwart-wit foto denk ik wel dat je eruit op kan maken dat hij niet groen is.
    pi_72086178
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 03:58 schreef Robbiev85 het volgende:
    het regent kikkers in magnolia
    Oh dat klopt maar dat is hier toch niet relevant

    Ierse Blues-Rock gitarist geboren in 1948, gestorven in 1995.
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:01:47 #188
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086184
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 03:58 schreef Robbiev85 het volgende:
    het regent kikkers in magnolia
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85

    Rockervraag blijft wel open.
    pi_72086185
    Oh wacht, dat was de vorige vraag. Toch handig dat hij niet in bold was zodat ik hem niet zag
    pi_72086194
    dank u maar ik zou helaas niet weten wie de gitarist is
    HO2I Ca2O
    pi_72086199
    Heeft dezelfde achternaam als iemand die over een wonderlijke muur zong en zijn voornaam rijmt op cory
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:12:33 #192
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086209
    Rory Gallagher?
    pi_72086214
    Dat is hem, heel knap gegokt



    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:21:40 #194
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086225
    Welke kalender telt altijd 354 dagen?
    pi_72086228
    juliaanse?
    HO2I Ca2O
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:24:56 #196
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086238
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 04:23 schreef Robbiev85 het volgende:
    juliaanse?
    Nee, die had er 365.
    pi_72086242
    Chinese?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:30:09 #198
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086247
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 04:27 schreef Siniti het volgende:
    Chinese?
    Telt ook 365 dagen.
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:35:36 #199
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086255
    Hint: De elfde maand.
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 04:38:16 #200
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72086263
    Ik ga slapen, de spoiler niet openen voordat je het juiste antwoord geraden denkt te hebben:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 12:34:20 #201
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72089653
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 04:12 schreef Ofyles2 het volgende:
    Rory Gallagher?
    Weisst
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 12:35:42 #202
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72089676
    Rustig hier weer.
    Weisst
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 13:08:05 #203
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72090238
    Wat is het laatste stukje koloniaal grondgebied op het vaste land van Europa?
    Weisst
    pi_72090259
    Jekaterinenburg?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 13:13:53 #205
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72090356
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 13:09 schreef Neleos het volgende:
    Jekaterinenburg?
    Ligt in Azië volgens Wiki. Maar dus ook niet wat ik zocht.
    Weisst
    pi_72090468
    koningsburg, dat stukje boven polen?
    HO2I Ca2O
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 13:27:37 #207
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72090594
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 13:19 schreef Robbiev85 het volgende:
    koningsburg, dat stukje boven polen?
    Misschien doel je op Kaliningrad. Nee, die ook niet.

    Kolonie is een veroverd gebied in het verleden. Zoek het meer naar het zuid-westen.
    Weisst
    pi_72090621
    cyprus?
    pi_72090627
    nee wacht das zuidoost _!
    pi_72090628
    Kalinigrad. Die bedoelde ik wel daarnet.
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 13:35:59 #211
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72090756
    Het grondgebied ligt op ongeveer 20 kilometer van Afrika en heeft zelfs een zeestraat naar zich vernoemd.
    Weisst
    pi_72090935
    gibraltar?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 13:49:26 #213
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72090995
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 13:46 schreef Siniti het volgende:
    gibraltar?
    Yeah! Siniti +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    Weisst
    pi_72091108
    Ik zoek iemand die voor 494 (volgens imdb) films de muziek heeft gecomposeerd. Wie?
    pi_72091242
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 13:56 schreef Siniti het volgende:
    Ik zoek iemand die voor 494 (volgens imdb) films de muziek heeft gecomposeerd. Wie?
    ennio moricone?
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
    pi_72091293
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    1 Siniti
    1 tombolafan
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 14:43:52 #217
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72091929
    En dat was het dan weer vandaag, mensen!
    Weisst
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:11:00 #218
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72092389
    Waarom is het nu weer zo stil?

    Hoe heet het stadion van Arsenal?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:21:42 #219
    266081 RAID0
    Transfering data
    pi_72092552
    tvp
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:23:14 #220
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72092582
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 15:21 schreef RAID0 het volgende:
    tvp
    Nee zo heet het stadion niet....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72092585
    Emirates
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:23:54 #222
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72092594
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 15:23 schreef Siniti het volgende:
    Emirates
    Het Emirates Stadium idd.

    Siniti +1
    tombolafan -1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    4 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    2 Siniti
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72092610
    En het stadion van FC Groningen?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:26:35 #224
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72092644
    De Euroborg
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72092808
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    5 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    2 Siniti
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:39:56 #226
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72092858
    Sleepy Hollow is een echt bestaand dorpje in de Staat New York. Het dorpje is met name bekend van de Legende van de Headless Horseman. Waar kwamen de stichters van Sleepy Hollow vandaan?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:49:48 #227
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_72093002
    Deutschland?
    Weisst
    pi_72093020
    Nederland?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:50:46 #229
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093024
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 15:49 schreef erkel het volgende:
    Deutschland?
    Nee... maar wel in de buurt....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:53:07 #230
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_72093054
    Polen?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:53:26 #231
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093065
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 15:53 schreef Ofyles2 het volgende:
    Polen?
    Nee......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093076
    denemarken?
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 15:55:23 #233
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093103
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 15:54 schreef tombolafan het volgende:
    denemarken?


    De oorspronkelijke naam was Beekmantown......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093128
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 15:55 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]



    De oorspronkelijke naam was Beekmantown......
    eeeeh Belgie?
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
      Trouwste user 2022 zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:01:26 #235
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_72093193
    Z-Afrika ?

    Goeiemorgen trouwens

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:03:56 #236
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093233
    Morning Tong....

    Geen België of Zuid Afrika... wie hadden New York als eerste geclaimd?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093244
    Nederland
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:06:26 #238
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093271
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:04 schreef Neleos het volgende:
    Nederland
    Siniti +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    5 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    3 Siniti
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093273
    Ik heb Nederland al gezegd.
    pi_72093303
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:06 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Siniti +1


    jij maar denken; waarom noemt niemand nederland
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
    pi_72093308
    Wie schreef "Animal Farm"?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:10:48 #242
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093326
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:09 schreef Siniti het volgende:
    Wie schreef "Animal Farm"?
    Orwell
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:12:51 #243
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093360
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:09 schreef tombolafan het volgende:

    [..]



    jij maar denken; waarom noemt niemand nederland
    Komt door die klote haperingen van Fok!......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093366
    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    6 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    3 Siniti
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:15:33 #245
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093389
    Wat is unagi?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093413
    Zelfmoord in het Japans?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:17:39 #247
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093425
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:16 schreef Neleos het volgende:
    Zelfmoord in het Japans?
    nee absoluut niet.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093461
    absolute zelfcontrole en zelfbewustzijn en bewust van je omgeving zijn

    (en vissushi... )
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:22:53 #249
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093481
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:21 schreef tombolafan het volgende:
    absolute zelfcontrole en zelfbewustzijn en bewust van je omgeving zijn

    (en vissushi... )
    Jij kijkt te veel friends....vissushi komt het meest in de buurt.....

    Denk aan volendam mensen.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093501
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:22 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Jij kijkt te veel friends....vissushi komt het meest in de buurt.....

    Denk aan volendam mensen.....


    paling?
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
    pi_72093504
    Dan is het een gigantisch grote slang die heel snel groter wordt naarmate hij meer eet.
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:26:16 #252
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093531
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:24 schreef tombolafan het volgende:

    [..]



    paling?
    Een zoetwaterpaling idd.

    tombolafan +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    6 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    3 Siniti
    1 tombolafan +1
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:27:39 #253
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093568
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:24 schreef Neleos het volgende:
    Dan is het een gigantisch grote slang die heel snel groter wordt naarmate hij meer eet.
    Nee, het is niet Jan Smit.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093592
    geboorte dan?
    pi_72093597
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:26 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Een zoetwaterpaling idd.

    tombolafan +1
    hoera!!!

    een makkelijke:
    wat is het grootste zoogdier ter wereld?
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:29:27 #256
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72093612
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:28 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    hoera!!!

    een makkelijke:
    wat is het grootste zoogdier ter wereld?
    Potvis?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72093632
    blauwe vinvis
    pi_72093645
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:29 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Potvis?
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
    pi_72093713
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:30 schreef Siniti het volgende:
    blauwe vinvis


    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    6 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    4 Siniti
    1 tombolafan +1
    J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
    Het zijn de kleine dingen die het doen <3
    pi_72094148
    Woops vraag komt eraan, had net een racemap unlocked die 8:20 minuten duurde om uit re rijden
    pi_72094183
    Noem 4 acteurs/actrices die in Inglourious Basterds spelen.
    pi_72094199
    Brad pitt
    Till schweiger
    Terrifying Kittysaurus: "Limitations are the shackles we bind to ourselves"
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 16:54:56 #263
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72094214
    Mike Meyers en DIane Kruger
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72094253
    En daarom is het handig bij dit soort vragen pas te posten als je er 4 weet

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    7 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    4 Siniti
    1 tombolafan +1
    pi_72094267
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 16:56 schreef Siniti het volgende:
    En daarom is het handig bij dit soort vragen pas te posten als je er 4 weet

    Ik gun andere ook punten. En ik kwam zelf echt maar tot 2 dus
    Terrifying Kittysaurus: "Limitations are the shackles we bind to ourselves"
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 17:03:37 #266
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72094409
    Wie is dit?

    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72094468
    waarom weet ik niet, maar ik moet denken aan eddie the eagle..
    Terrifying Kittysaurus: "Limitations are the shackles we bind to ourselves"
    pi_72094473
    Eentje van Hollenboer?
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 17:08:20 #269
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72094507
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 17:06 schreef dyonvbaal het volgende:
    waarom weet ik niet, maar ik moet denken aan eddie the eagle..
    Dat denk je dan erg goed! Michael Edwards alias Eddie the Eagle.... de man die ieder jaar weer mee deed aan het schansspringen in Garmisch Spastischkirchen en meestal crashte....

    dyonvbaal +1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    7 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    4 Siniti
    1 tombolafan
    1 dyonvbaal
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72094662
    Hopelijk niet te onduidelijk of te makkelijk:

    Bij wie horen deze ogen?
    Terrifying Kittysaurus: "Limitations are the shackles we bind to ourselves"
      zaterdag 22 augustus 2009 @ 17:18:10 #271
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_72094692
    Leatitia Casta?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_72094718
    Nicole Kidman?
    pi_72094770
    quote:
    Op zaterdag 22 augustus 2009 17:19 schreef Neleos het volgende:
    Nicole Kidman?
    Hij was dus te makkelijk

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    2 qonmann
    7 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    4 Siniti
    1 tombolafan
    1 dyonvbaal
    1 Neleos
    Terrifying Kittysaurus: "Limitations are the shackles we bind to ourselves"
    pi_72097389
    Hij doet 't weer.

    Wat is de oudste betaald voetbalclub in Nederland?
    pi_72097415
    ergens het zuiden des land ? sittard ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72097515
    Nee, wel een beetje in het Zuiden ja. Fortuna Sittard is een fusie-club.
    pi_72097705
    Geen Limburg dus..DOS ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72097747
    Geen Limburg inderdaad. En ik zoek wel een nog bestaande betaald voetbalclub. DOS is FC Utrecht.
    pi_72097863
    vitesse ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72097927
    Nope, uit 1888. Ze spelen in de Eredivisie...
    pi_72098006
    Zo veel clubs spelen er nu ook weer niet in de eredivisie, die ook nog zuidelijk zijn en niet limburg
    Feyenoord
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 23 augustus 2009 @ 11:34:41 #282
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72098042
    NAC?
    disclaimer
    pi_72098071
    Feyenoord en NAC beiden niet goed. Maar geografisch wel warm.
    pi_72098076
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 11:34 schreef Stormqueen het volgende:
    NAC?
    Niet
    Altijd
    Correct

    Gezien je smiley zal het wel goed zijn
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72098080
    Sparta
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 23 augustus 2009 @ 11:37:37 #286
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72098094
    RKC dan?
    disclaimer
    pi_72098111
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 11:36 schreef qonmann het volgende:
    Sparta


    Ik dacht even een makkelijke lostrekvraag te stellen.

    qonmann + 1

    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    3 qonmann
    7 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    4 Siniti
    1 tombolafan
    1 dyonvbaal
    1 Neleos
    pi_72098141
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 11:38 schreef Neleos het volgende:

    [..]
    Ik dacht even een makkelijke lostrekvraag te stellen.
    Limburg stond in mijn geheugen..dat zal wel iet anders zijn dan
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72098169
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 11:39 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Limburg stond in mijn geheugen..dat zal wel iet anders zijn dan
    MVV is ook vrij oud dacht ik...
    pi_72098234
    You're No Good !

    Van wie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72098273
    Prodigy?
    pi_72098364
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 11:45 schreef Neleos het volgende:
    Prodigy?
    Nee ..het is wel heel vaak gecovered, een zangeres had er een nummer 1 hit mee, lang geleden
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zondag 23 augustus 2009 @ 11:53:29 #293
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_72098508
    heb het antwoord al opgezocht, maar was er nooit op gekomen
    disclaimer
    pi_72098552
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 11:53 schreef Stormqueen het volgende:
    heb het antwoord al opgezocht, maar was er nooit op gekomen
    ook niet een van de vele covers ?

    heeft relaties gehad met enkele beroemdheden, onder wie Jerry Brown, destijds gouverneur van Californië, en filmregisseur George Lucas, maar ze is nooit getrouwd.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72099062
    Doe we een andere

    Van wie is "Fuck you "
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72099187
    Mij vragen vallen niet echt in goede aarde.
    Ze was op Lowlands:

    Een fan aan het woord:
    quote:
    De tocht naar de Alpha is er een die me steeds verder richting podium voert. kickt ass. blijkt het stiekeme hoogtepunt van de dag. Ergens is er nog even schaamte, maar dat is nergens voor nodig: zingt zich moeiteloos een weg door de Alpha heen, tot het einde van de tent, terwijl ze vrolijk op haar decimeter hoge naaldhakken op en neer staat te springen en te dansen. Het is echt een bijzonder optreden, een aaneenschakeling van hits, maar heel goed gedaan.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72099254
    Lily Allen
    pi_72099315
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 12:21 schreef Neleos het volgende:
    Lily Allen
    Met 4 ellen


    Punten in deel 1709
    2 skittelman
    4 Tomtomaat
    3 qonmann
    7 mr_anonimous
    1 banaantjeEE
    1 Stormqueen
    1 Robbiev85
    1 Ofyles2
    4 Siniti
    1 tombolafan
    1 dyonvbaal
    2 Neleos
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_72099445
    Wie speelt de duivel in de clip van Tenacious D - Tribute?
    pi_72099473
    quote:
    Op zondag 23 augustus 2009 12:14 schreef qonmann het volgende:
    Doe we een andere
    [b]
    Het antwoord op de eerdere vraag was Linda Ronstadt (en tallozen hebben het gecovered)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')