En ik zie nu dat ze een aanbieding hebben tot 4 uur vanmiddag, een luxe album op A4 formaat voor slechts 17,95 incl verzendkosten.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 11:47 schreef TNA het volgende:
De Consumentenbond heeft het recent getest. Webprint had verreweg de beste afdruk- en albumkwaliteit, alleen de gebruikersvriendelijkheid van de software is nogal beroerd.
Maar bestel er vooral geen album als je geen zin hebt om ontzettend gefrustreerd te raken van de software.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:08 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
En ik zie nu dat ze een aanbieding hebben tot 4 uur vanmiddag, een luxe album op A4 formaat voor slechts 17,95 incl verzendkosten.
Blurb is goedkoop, maar hou er rekening mee dat je foto's donkerder worden agedrukt dan ze eigenlijk zijn. Ik heb zelf ook goede ervaringen met Pixum en ik kreeg net een mailtje dat mijn album bij profotonet klaar is.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:25 schreef slashyou het volgende:
albeli of blurb
Beide goede kwaliteit, tenminste als je bij albeli de groote vierkante met glanspapier neemt.
Een album van profotonet is ook een aanrader maar wel een tikkie duurder dan de rest denk ik en max. 60 pagina's. Hij is mooi gewordenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 14:19 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Blurb is goedkoop, maar hou er rekening mee dat je foto's donkerder worden agedrukt dan ze eigenlijk zijn. Ik heb zelf ook goede ervaringen met Pixum en ik kreeg net een mailtje dat mijn album bij profotonet klaar is.
quote:Op maandag 24 augustus 2009 21:59 schreef H-blast het volgende:
www.blurb.com
iedereen ook even dit boek bestellen: http://www.blurb.com/bookstore/detail/807594
dank bij voorbaat!
Ik moet ook levenquote:Op maandag 24 augustus 2009 22:26 schreef PdeHoog het volgende:
[..]USD 76 voor een vakantiealbum van iemand anders
Sorry, maar denk niet dat ik dat ga doen
Neh...quote:Op maandag 24 augustus 2009 23:40 schreef H-blast het volgende:
[..]
Ik moet ook leven
Maar denk er anders nog even over na!![]()
haha nee.. Maar heb je iets van een preview optie? Ben wel even benieuwd qua foto's enzoquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 00:05 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Neh...Tenzij jij die van mij wilt bestellen?
Ik laat hem bij Profotonet afdrukken en het kost je maar EUR 100
Ik hoop dat je duits goed is, maar kijk hier eens.... http://www.fotobuch.de/produkte/fotobuch_professional/quote:Op zondag 30 augustus 2009 23:28 schreef PKfotografie het volgende:
iemand een idee waar je extra grote boeken kan laten printen?
dus A3 of nog groter?
mijn duits is slecht, maar verder ziet het er goed uit, leveren ook gewoon in nederland?quote:Op maandag 31 augustus 2009 00:13 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik hoop dat je duits goed is, maar kijk hier eens.... http://www.fotobuch.de/produkte/fotobuch_professional/
quote:Op dinsdag 1 september 2009 19:57 schreef MCH het volgende:
Daarnaast weet ik dat de consumentenbond hier laatst ook een test over heeft gepubliceerd. De resultaten daarvan zijn ook welkom.
Bedankt voor de snelle reactie. Dat van die gebruiksvriendelijkheid komt inderdaad terug in de test.quote:Op dinsdag 1 september 2009 20:00 schreef TNA het volgende:
Webprint.nl heb ik zelf geprobeerd, en geloof me, de gebruikersvriendelijkheid is extreem laag. Onmogelijke software en veel te weinig mogelijkheden. Beter 15 euro meer en een weekend minder frustraties.
quote:Op dinsdag 1 september 2009 19:57 schreef MCH het volgende:
Binnenkort wil ik een fotoalbum laten maken van een hele rits foto's op de computer. Dit kan tegenwoordig online, maar er zijn een heleboel aanbieders. Dus wie heeft er tips bij welke site ik dit het beste kan laten doen. Kwaliteit en gebruiksgemak staan voorop, de kosten zijn niet belangrijk. Daarnaast weet ik dat de consumentenbond hier laatst ook een test over heeft gepubliceerd. De resultaten daarvan zijn ook welkom.
k ken een macgebruiker die gebruik maakt van www.pictoprint.nl, www.taopix.com of in Nederland www.service2sales.com en http://www.blurb.com/quote:Op dinsdag 8 september 2009 09:54 schreef Jarno het volgende:
Iemand ervaring met goede (!) software voor de Mac wat dit betreft? Dat Albelli spul (van Albumprinter geloof ik) is op een gegeven moment gewoon stuk gegaan en de Kruidvat software waar we het laatste album mee gemaakt hebben doet het niet onder Snow Leopard (OSX 10.6).
iPhoto vind mijn vrouw te beperkt qua layout keuzes en vrijheid en is ook wel erg duur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |