Laat Mario dan wel een beetje een psyco zijn op een enge manier maar gtst kende maken ze der een borderline trut van compleet met zelfmoord poging en huilbuien.quote:Volgens de acteur zal er wel een klik zijn tussen hen. "Ik heb haar nog niet ontmoet, dat zal volgende week gebeuren. Maar het wordt een feestje. We komen allebei uit Rotterdam." Danny de Jong zit nog steeds in een periode waarin hij de traumatiche gebeurtenissen uit zijn jeugd verwerkt. In dit proces lijkt het handig om moeder Maria erbij te halen. Het geeft volgens Jan meer verdieping aan de personages Danny en zijn broer Rik.
"In het hele familieproces gaat wel heel wat tijd zitten. Maar er staat heel veel op stapel voor Danny dit seizoen, er gaan grote dingen gebeuren, dat kan ik al wel vertellen." aldus jan Kooijma
Om wie?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 22:15 schreef StefanoSanders het volgende:
[..]
Laat Mario dan wel een beetje een psyco zijn op een enge manier maar gtst kende maken ze der een borderline trut van compleet met zelfmoord poging en huilbuien.
En Danny en Rik zijn er dan om te steunen . Rik zou wel de goeie zoon spelen en danny de onbegrepen gevoelige kneusAls nou een van de twee aan de drugs of drank zou gaan kan je er nog ergens mee heen maar dat is in gtst ook al duizend keer gebeurt. Die Rik moet nog rouwen om Anita man
Okee dit was dus wel echt seizoen 9, nogmaals binnen enkele maanden exit: Julian, Kim, Jessica, Daniël en Arthur. Een metamorfose van huize Laura en Hotel Dendermonde weg, gevolgd door AA&F/V. Naar mijn inzichten hadden ze nooit zo ver moeten afdwalenquote:
Gaan ze nu eerst een week herhalingen uitzenden?quote:Op maandag 31 augustus 2009 10:28 schreef Liquidist het volgende:
nog een weekje wachten.. jeuj
Ja.quote:Op maandag 31 augustus 2009 18:58 schreef kissaa het volgende:
[..]
Gaan ze nu eerst een week herhalingen uitzenden?
Met sommige punten ben ik het ook eens, het lijkt simpelweg of ze geen tijd meer willen steken in een realistische opbouw van situaties. Misschien omdat ze bang zijn langdradig te worden, maar ook dat opbouwen kan razend spannend zijn.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 22:22 schreef Mss het volgende:
[..]
Ik had het niet beter kunnen verwoorden, mooi gezegd!
Wat een nostalgie!!!! Al die bekende gezichten, waaronder Guusje Nederhorst. Ik ken niemand meer van tegenwoordigquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |