Nee ok...quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, ik heb Nederlands gestudeerd en kan ook met jongeren werken in het onderwijs. Dat wil toch ook niet zeggen dat dit traineeship aansluit op mijn opleiding?
Ja, ok, daar heb je wel gelijk inquote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:35 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Nee ok...
Maar ik vind daar nogal een verschil in zitten.
Ik heb stages gelopen binnen het jongerenwerk, en ook tijdelijk werk gedaan. En activiteiten opgezet in samenwerking met jongeren. Op die manier denk ik dat het wel bij mijn opleiding aansluit. Het aan de slag gaan met jongeren, en samen met hen tot een passende baan voor hen komen bijvoorbeeld.
Bij motivatie heb ik niks ingevuld.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:42 schreef Viking84 het volgende:
Ik zag trouwens ook dat er een apart veld 'motivatie' is, terwijl je je brief gewoon als bijlage moet meesturen. Hebben jullie nog iets met dat veld 'motivatie' gedaan of daar gewoon 'zie brief' ingevuld?
Ik zou er geen haastwerk van maken iig.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:44 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Bij motivatie heb ik niks ingevuld.
Zit er nog over te denken of ik die vragenlijst vandaag af maak, of em gewoon na lowlands invul... dan ik wat relaxter en kan ik beter nadenken, denk ik.
Kan...ctrl ingedrukt houden. Er is geen veld 'opmerkingen'.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zou er geen haastwerk van maken iig.
Maar kun je nu ook meerdere regio's invullen? (of bijv in een apart veld 'opmerkingen')
De casus die ik heb ingevuld gaat over hoe je een grote groep moeilijk belangrijke jongeren aanspoort om ove hun eigen toekomst na te gaan denken, om initiatief te nemen. De andere was uhm... weet ik niet meerquote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:54 schreef Viking84 het volgende:
Kun je wel iets meer vertellen over de casussen?(en uiteraard moet je niet je antwoord verklappen hier, duh, doe ik ook niet
). En jammer dat je maar 200 woorden mag gebruiken. Ik ben nogal lang van stof
.
Nou dat is wel een omscholing van heb ik jou daar!quote:Op donderdag 20 augustus 2009 15:03 schreef Buckle het volgende:
Trouwens, sinds een klein poosje overweeg ik een complete omscholing! Aangezien ik mijn studie heb afgemaakt om iets heel anders te gaan doen, zie ik ook neit echt een reden om in de journalistiek te blijven hangen.
Toen heb ik dus iets bedacht waar volgens mij altijd vraag naar zal zijn, welke crisis er ook is. Het probleem is alleen, dat hoe goed ik ook zoek, er in Nederland geen opleidingen zijn te vinden voor dit beroep. Wel één in belgië en in frankrijk, maar ja, das me toch iets te ver weg.
wat ik dan wil worden? Slotenmaker! Lijkt me zo leuk, lekker bij mensen thuis komen, ze helpen als ze de deur in het slot hebben laten vallen, beetje technisch pielen, en ze adviseren hoe het veiliger kan.
Iemand hier een idee hoe ik slotenmaker wordt zonder eerst 2 jaar een onbetaalde stage te lopen?
quote:Op donderdag 20 augustus 2009 15:05 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nou dat is wel een omscholing van heb ik jou daar!.
Omscholen lijkt me idd wel verstandig, want de journalistiek gaat érg lastig worden...
Jouw situatie lijkt me echt heel naar (we hebben er al eens over gepmd). In zo'n situatie zou ik me gewoon laten omscholen, want om de rest van m'n leven in zo'n onzekere situatie te zitten: no wayquote:Op donderdag 20 augustus 2009 19:04 schreef _Arual_ het volgende:
Ik heb me vier jaar terug ook suf gesolliciteerd op een baan in de journalistiek. Uiteindelijk ben ik maar voor mezelf begonnen, maar het is al met al meer een betaalde hobby. Ik heb er een 'bijbaan' naast, sinds anderhalf jaar, totaal iets anders. En onder mijn niveau - althans, op papier. In de praktijk is het gelukkig toch wel pittig. Maar het blijft een beetje knagen dat het me nu, vier jaar na mijn afstuderen, nog altijd niet is gelukt om een passende baan te vinden.
Ik hoop toch nog een keer te belanden op het punt waar ik wil belanden. Maar dit lijkt me niet de meest geschikte periode om maar weer te gaan solliciteren.
Toen ik in 2005 bij het UWV stond, werd ik er bijna uitgelachen. 'Niet allochtoon? Niet al op jonge leeftijd ontspoord? En u heeft een academische opleiding? Mag ik u dan verzoeken het pand te verlaten!' Goed om te lezen dat ze daarin wat veranderd zijn.
En ondanks dat knagende gevoel: ergens heb ik nu ook wel rust. Ik heb net een vast contract gekregen bij die bijbaan, een luxe in deze tijd. Ik heb leuke collega's die stuk voor stuk ook nog een eigen bedrijfje ernaast hebben, veel contact met een bijzondere groep mensen en het is ook nog eens op kruipafstand. En daarnaast doe ik wat ik wil doen met m'n eigen bedrijfje, ook al is bedrijfje in dit geval synoniem voor hobby.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 19:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Jouw situatie lijkt me echt heel naar (we hebben er al eens over gepmd). In zo'n situatie zou ik me gewoon laten omscholen, want om de rest van m'n leven in zo'n onzekere situatie te zitten: no way.
Mag je eigenlijk principes hebben als je werkzoekend bent? Op een gegeven moment zal je toch weer aan het werk moeten. Maar ik zou zelf nog dingen hebben die ik écht niet wil doen, uit principiële redenen. Out-Bound callcenter bijvoorbeeld. Ik heb zelf een hekel als ik gebeld word tijdens het eten, Yay voor infofilter, dus ik ga het anderen ook niet aandoen. Net zoals ik dus niet op straat ga enqueteren. Zet me dan maar aan een draaibank, of een assemblagelijn. Doe ik tenminste nog iets productiefs.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:15 schreef Buckle het volgende:
Werkcoach Arnhem:
'oh, je wilt absoluut niet in een call-center werken? waarom niet? Nou ja, dan ben ik bang dat ik je ook nietverder kan helpen. Tja, je studie is ook niet erg een verstandige keuze geweest hé, je kan daar niet zoveel mee. Hier heb je een lijst met uitzendbureaus, ga je daar maar inschrijven.'![]()
Werkcoach Den Haag:
'ik voer even je gegevens in.' 20 minuten later: 'Nou, het lijkt me dat jij prima zelf weet hoe je moet solliciteren, houd me maar op de hoogte en ik bel je over twee weken.'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |