En daar zal het westen wel niks van meekrijgen zeker?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:36 schreef Oom_Agent het volgende:
Die buitjes boven de Noordzee en voor de Belgische kust zijn nog niet erg actief. Het gaat met name om de prefrontalebuien die zo moeten gaan ontstaan boven het warme land. Ineens ontstaan er dan rode pitten op de radar. Die lijn voor de kust kan later voor een 2e onweersbui zorgen. Maar het zware weer gaat dus om buien die nog niet te zien zijn.
daarom heeft het westen ook een 1 bij Estofex, terwijl de rest van Nederland een alarmfase 2 krijgtquote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:38 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
En daar zal het westen wel niks van meekrijgen zeker?
Dat is slecht nieuws voor de zwaarte van de buien in het westen. Hoop dat het tijdelijk is.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:35 schreef Cootz het volgende:
Aan de gehele kust draait de wind nu naar west. Ik hou het op spektakel vanaf 15:30.
Hier (ook Gouda) schijnt de zon nogquote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:22 schreef 0100 het volgende:
Omgeving Gouda nu bijna volledig bewolkt. De wind trekt al wat aan.
Daar schijn je momenteel gezandstraald te worden.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:38 schreef Impry het volgende:
http://www.cameramanager.(...)0.swf?camera_id=8759
Het strand wordt leger en leger, de golven hoger en hoger. Het ziet er dus naar uit dat de lol eraf is op het strand in Zeeland.
Ook lekkerquote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:40 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Daar schijn je momenteel gezandstraald te worden.
teringquote:
Nu ook hier weer. Maar er kunnen grote verschillen zijn.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:40 schreef Lente_ninja het volgende:
[..]
Hier (ook Gouda) schijnt de zon nog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |