Ijzersterk betoog.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 01:25 schreef Ghazi het volgende:
Die Naftaniel begon ineens emotionele te doen ( 4 Israelische kinderen gedood) en op de man te spelen. Want waarom begon hij steeds over die Arabieren uit het Midden-Oosten?
AEL-topman begon een ijzersterke betoog met degelijke argumenten, waarbij duo Knevel en Brink alsmede Maftaniel geen speld tussen konden krijgen, maar gaandeweg liet hij zich uit de tent lokken door de CIDI, en eindigde het in politieke gezwam.
quote:Vandaag om 23:00
Ab Klink
Het ministerie van VWS is gestart met een publiekscampagne over de Mexicaanse griep. Maar de kritiek op de manier waarop de overheid informatie geeft over de pandemie groeit. Tegenstrijdige adviezen en een gebrekkige informatievoorziening zouden de burgers in verwarring hebben gebracht. Ab Klink, de minister van Volksgezondheid, reageert vanavond in 'Knevel & Van den Brink'.
Arnold Karskens
In Afghanistan worden vandaag, onder de dreiging van aanslagen, de tweede presidentsverkiezingen gehouden sinds de val van het Taliban-regime. Er zijn inmiddels een aantal raketaanvallen uitgevoerd op stemlokalen. Eén kind is hierbij overleden. Oorlogsverslaggever Arnold Karskens is net terug uit Afghanistan. In 'Knevel & Van den Brink' zijn commentaar op de verkiezingen, die vanwege de Nederlandse aanwezigheid in Uruzgan ook in ons land op de voet gevolgd worden.
Gerrit Hiemstra
Nederland was de hele dag in afwachting van het voorspelde noodweer. Was het afgegeven weeralarm nodig? Meteoroloog Gerrit Hiemstra, bekend van het weerbericht in het NOS Journaal, geeft uitleg.
Bij de verkiezingen in Europa vliegen de bommen dan ook niet om je oren. Bovendien getuigd het van weinig intellect wil je niet begrijpen waarom er zoveel aandacht is voor de verkiezingen in Afghanistan.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 21:59 schreef Klopkoek het volgende:
Wel erg veel aandacht voor Afghanistan. Verkiezingen in Europa krijgen lang niet dezelfde aandacht.
Wordt uiteraard door de rechtse kerk gedaan om moslims in een kwaad daglicht te zetten.
En er zijn natuurlijk echt geen andere landen waar het een zootje is hequote:Op donderdag 20 augustus 2009 22:18 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Bij de verkiezingen in Europa vliegen de bommen dan ook niet om je oren. Bovendien getuigd het van weinig intellect wil je niet begrijpen waarom er zoveel aandacht is voor de verkiezingen in Afghanistan.
Niemand, behalve de moslims zelf zetten zich in een kwaad daglicht.
Gewoon: Hij zei dat meteorologen met onzekerheid omgaan en dat we ook op die manier met de Mex. griep moeten omgaan.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:22 schreef Hephaistos. het volgende:
Was dat nou die weerman die opeens over vaccins en onzekerheid begon te ouwehoeren?
Jawel, er zijn genoeg andere landen in de wereld waar het een zooitje is, maar dat zijn niet de landen waar Nederland militair of in een andere manier bij betrokken is. Bovendien is Nederland op militaire basis vooral in Afghanistan aanwezig om het land opnieuw op te bouwen. Niet gek dat de Nederlandse media er dan vrij veel aandacht aan besteed en dan nog te bedenken dat er sinds de inval van de Sovjet-Unie in Afghanistan geen vrije verkiezingen meer zijn geweest. Redelijk historisch lijkt het me dus.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:03 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
En er zijn natuurlijk echt geen andere landen waar het een zootje is he![]()
De nederlandse journalistiek van vandaag de dag volgt de valselijke wijsheid van wijlen Fortuyn: "overal waar oorlog is zijn er moslims bij betrokken".
Onzin. Naftaniel probeerde Abdou constant iets aan te praten maar deze bleef consequent zijn beweegredenen volhouden, namelijk de spiegel die hij de samenleving wil voorhouden. Vervolgens begon Naftaniel op de man te spelen en probeerde de misstanden in de Arabische wereld erbij te betrekken waarna hij er terecht op werd gewezen dat ook Israel alles behalve schone handen heeft. Ik vind de verdachtmakingen van mensen als Naftaniel echt smerig, hij wurmt zich in allerlei bochten om anderen in het antisemitische hoekje te drukken.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 02:56 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ijzersterk betoog.
Naftaniel en Knevel prikten gewoon door de leugens van Abdou heen. Het ging hem niet om de Westerse samenleving een spiegel voor te houden, maar enkel om zijn haat jegens de Israeliers te uiten. Bovendien kwam Abdou over als een onbeschofte en ongemanierde idioot waar niet mee te discussiëren valt. Het weigeren om iemand zijn handen te schudden zegt genoeg lijkt mee. Nee, de enige verliezer van vanavond is de Abdou. Overigens merkte Naftaniel goed op dat voordat Abdpi ons een spiegel wil voorhouden, hij zich beter kan richtten op de misstanden in de Arabische samenlevingen.
Naftaniel probeerde Abdou helemaal niets aan te praten, maar hij probeerde simpelweg de maskerade van Abdou bloot te leggen. Alsof het Abdou enkel ging om ons een spiegel voor te houden, terwijl dat duidelijk niet het geval was. De cartoons waren resultaat van antisemitische gevoelens binnen de AEL. En wat jij noemt op de man spelen, noem ik simpelweg het tonen van de hypocritisme die binnen in de AEL aanwezig is. Je mag gerust je oogkleppen eens afdoen.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:39 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
Onzin. Naftaniel probeerde Abdou constant iets aan te praten maar deze bleef consequent zijn beweegredenen volhouden, namelijk de spiegel die hij de samenleving wil voorhouden. Vervolgens begon Naftaniel op de man te spelen en probeerde de misstanden in de Arabische wereld erbij te betrekken waarna hij er terecht op werd gewezen dat ook Israel alles behalve schone handen heeft. Ik vind de verdachtmakingen van mensen als Naftaniel echt smerig, hij wurmt zich in allerlei bochten om anderen in het antisemitische hoekje te drukken.
Jammer dat je voor zo'n zielige afsluiting kiest.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:49 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Naftaniel probeerde Abdou helemaal niets aan te praten, maar hij probeerde simpelweg de maskerade van Abdou bloot te leggen. Alsof het Abdou enkel ging om ons een spiegel voor te houden, terwijl dat duidelijk niet het geval was. De cartoons waren resultaat van antisemitische gevoelens binnen de AEL. En wat jij noemt op de man spelen, noem ik simpelweg het tonen van de hypocritisme die binnen in de AEL aanwezig is. Je mag gerust je oogkleppen eens afdoen.
quote:Vanavond Paul de Leeuw, Daphne Bunskoek, misdaadverslaggever John van de Heuvel. Rest volgt nog
Ach.. John zal wel weer een boek hebben geschreven dat gepromoot dient te wordenquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 13:35 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://twitter.com/andriesgknevel/status/3448010284
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik hoop vanavond op een leuke show. Geen fan van Paul, maar altijd garantie voor gekkigheidEn Daphne is gewoon een schatje.
Ik hoop alleen niet dat John inderdaad alleen maar langskomt om wat Vale al zei...AFC AJAX
Nee er komen meer gasten..De bron die ik gisteren hier melde had ik van mediacourant.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:51 schreef Fappie het volgende:
Ik dacht dat Paul en Daphne samen de avond gingen vullen.
Okee.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:20 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Nee er komen meer gasten..De bron die ik gisteren hier melde had ik van mediacourant.
".. Maar om erachter te komen wat dat is moet je eerst zijn boek kopen. Hallo John, welkom. Je bent hier om je boek te promoten"quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:28 schreef Washington het volgende:
[..]
Okee.
Er stond net op tv in de reclame: "John Van Den Heuvel: onthullend horror-verhaal"
Klinkt goed.
Live is het leuker.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:36 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Kan je op uitzendinggemist terug kijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |