Iemand heeft telefonisch bestelt en aan het mail order team gevraagd wanneer de party zou zijn en diegene aan de telefoon zei dat het onofficieel volgende week zou zijn (unconfirmed). Of dat zo is is natuurlijk afwachten...quote:Op woensdag 26 augustus 2009 14:39 schreef River1 het volgende:
Roddels op het IFVertel pleeeaaaaase, alhoewel het keuze/wens-lijstje dat nu de ronde doet niet echt iets voor mij is....
quote:Op woensdag 26 augustus 2009 15:28 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Iemand heeft telefonisch bestelt en aan het mail order team gevraagd wanneer de party zou zijn en diegene aan de telefoon zei dat het onofficieel volgende week zou zijn (unconfirmed). Of dat zo is is natuurlijk afwachten...
Het maken en testen van een produkt duurt bij Lush meer dan een paar dagen. En na de ontploffende YYY flessen zullen ze helemaal voorzichtig zijn voordat ze niet voldoende geteste produkten gaan verkopen.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 17:58 schreef Dipkip het volgende:
Hoezo niet? Stemronde is al een paar dagen dicht en ze doen made to order dus als het testproduct ok is kunnen ze de party toch gewoon doen?
Dat mag ik hopen jaquote:Op woensdag 26 augustus 2009 18:24 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Het maken en testen van een produkt duurt bij Lush meer dan een paar dagen. En na de ontploffende YYY flessen zullen ze helemaal voorzichtig zijn voordat ze niet voldoende geteste produkten gaan verkopen.
Oow, dat wist ik niet, heb het party verhaal niet meer zo gevolgd omdat ik dacht dat die voorlopig nog niet zou zijn.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 17:58 schreef Dipkip het volgende:
Hoezo niet? Stemronde is al een paar dagen dicht en ze doen made to order dus als het testproduct ok is kunnen ze de party toch gewoon doen?
Das waar ook, had ik alweer verdrongenquote:Op woensdag 26 augustus 2009 18:24 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Het maken en testen van een produkt duurt bij Lush meer dan een paar dagen. En na de ontploffende YYY flessen zullen ze helemaal voorzichtig zijn voordat ze niet voldoende geteste produkten gaan verkopen.
Wat bedoel je? Hoe die dingen ruiken?quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:39 schreef River1 het volgende:
Oow, dat wist ik niet, heb het party verhaal niet meer zo gevolgd omdat ik dacht dat die voorlopig nog niet zou zijn.
Hmm, ik zou alleen evt voor een SG gaan, maar van de SG die in het rijtje staan, zou ik niet weten wat de geur is, en om op de gok en SG aan te schaffen....
Kan iemand helpen ?
Tnx.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 20:55 schreef Cat22 het volgende:
Die A&C smoothy: ik heb hem maar ben hopeloos in het beschrijven van geuren. Iedere batch ruikt ook anders, de vorige vond ik niks aan, maar deze ruikt zacht zoet, hint van cocos maar vooral amandelen. Maar dan een stuk subtieler dan - zeg- Snowcake.
Werkt geweldig bij plekjes en vlekjes (eczeem, psoriasis, zonnebrand etc.)quote:Op donderdag 27 augustus 2009 15:08 schreef Tamashii het volgende:
Kan iemand mij vertellen wat er zo geweldig is aan de dream cream? Ik heb hem nu een paar dagen, maar merk nog niet zoveel. Misschien was mijn standaard heel hoog. :$
En antwoord dat ik binnen 7 dagen een nieuwe pot krijg toegestuurd.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 18:56 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Tnx.
Ik heb de reviews er ook al op nageslagen, maar die zurige lucht kom ik nergens tegen, dus het zal wel een verkeerde batch zijn, ik ga toch even mailen.
Thanks! Misschien komt het nog, of misschien moet je het niet iedere dag gebruiken. Hij ruikt wel heel erg lekker.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 19:59 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Werkt geweldig bij plekjes en vlekjes (eczeem, psoriasis, zonnebrand etc.)
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 07:03 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik heb een goede week kunnen genieten van m'n comforter solid perfume, hij heeft gisteren degene die onze OK-pakken wast erg blij gemaakt.
Zeepjes drogen erg uit in hun papiertje. Als je het voor het kado zo ingepakt wil laten is dat geen probleem, maar ik zou dan wel aan de ontvanger zeggen ze in plastic te verpakken om te bewaren. Ik persoonlijk zou dat meteen al doen, maakt het toch net wat specialer, al die kleurtjes (wel naamkaartjes erop doen!) in een pakje. De jelly zit prima in zijn potje.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 10:07 schreef Olle. het volgende:
Mensen,
ik heb de lush producten binnen
heb er nog zelfs een zeepje bij gekregen!![]()
zal eens even een mooi pakketje maken en dan aan haar geven.
Alleen uuh zoals die Jelly zit in een potje en die zeepjes zitten goed in gepakt. Kan ik dat beter zo laten?
Of maakt het niets uit en kun je dat mooi in een folie leggen?
de Jelly moet in het bakje blijven neem ik aan
en bedankt voor jullie hulp
ik zal het vanavond geven dus laat het je weten cat!quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 10:14 schreef Cat22 het volgende:
Zeepjes drogen erg uit in hun papiertje. Als je het voor het kado zo ingepakt wil laten is dat geen probleem, maar ik zou dan wel aan de ontvanger zeggen ze in plastic te verpakken om te bewaren. Ik persoonlijk zou dat meteen al doen, maakt het toch net wat specialer, al die kleurtjes (wel naamkaartjes erop doen!) in een pakje. De jelly zit prima in zijn potje.
Laat je hier nog weten hoe ze het vond?
het besef ging zo:quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 11:18 schreef Dipkip het volgende:
Ik zou het even overschrijven want die etiketten die vervagen snel.
@clums maar wat eerder die extra sp doen dan? Hij ligt voor je klaar
En de onderhandeling doe je met Dipkip.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:16 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
het besef ging zo:
'OH GODVERDEGODVERPOEPZOOI!'
*uitleg voor de mensen om me heen, omdat ik slecht ben in in stilte schelden*
In chronologische volgorde: woede, ontkenning (misschien zit hij nog in mijn tas! Gewoon harder zoeken!), en verdriet. De acceptatie kwam torn ik me bedacht dat jij er nog één had en ik weer kon ademen.
Overigens snap ik wel dat je 'm niet lekker vindt, hij is echt bizar zoet. Ik doe ook echt maar een heel klein vleugje op, anders raak ik high.
Eigenlijk had ik er meer dan 20 dus zo gek was het niet dat ik wonquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 00:35 schreef Mirjam het volgende:
oeh, tofheid! wat voor recept had je?
quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 23:24 schreef Cat22 het volgende:
Welkom verslaafden!
Dipkip!Goede buit voor één avondje! Hoezo, recessie?
Batty barquote:Hello All.
Today we made some final decisions on the forum party products, so I thought that I would put the basic info up here - even though I don't yet have QI's, photos etc. But most of the stuff you need to know at the moment has been finalised today, so thought I would get it up here asap and follow up with the fine detail later.
So:
The product you voted to commemorate Euro Diva is:
Batty Cake Bubble Bar Slice. 100g £2.85
( fragranced with Marzibain and a new, specially created Fruity Jam frag )
All proceeds will be going to a charity that is close to Euro Divas heart - details to follow.
The two runner up products will also be made for the party.
Uluru Shower Gel. 500ml £13.95
Avoshower Gel 500ml £14.95
Products will be on sale for one day only. We will be making them to order, once all the orders are in.
Party will be Thurs Sept 10th.
Phones will be open 10am to 9pm
There will be a free 50g Charity Pot with each order ( whilst stocks last )
There will be a few leftovers - which we are still counting up, etc - so will announce at a later date.
We will also be offering Steam Cream ( shorter use by date ) for £4.95
MS Credits can be used as normal.
10% Vouchers do not apply on any of the Forum Special products but can be used against all Lush and Retro items.
Standard shipping rates apply (please see website for details).
That's pretty much it for now.
:thumbsup:
hilary @ Lush
Ik vind hem sinaasappelig wat ik normaal een heerlijke geur vind, maar deze was te sterk en scherp voor mijn smaak. Ik werd er niet echt kalm van maar voelde me meer alsof ik bekogeld werd met sinaasappelen.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:25 schreef Dipkip het volgende:
Yay![]()
Avo lijkt me erg lekker maar Uluru ken ik nog nietga maar s beschrijvingen lezen op de site... Wat vind jij van die geur Cat?
Ik houd niet van asbakdouchegel, dat klopt.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:32 schreef Dipkip het volgende:
Had jij niet ook iets tegen Happy 4 Sad? Lijkt ie daar enigzins op?
Lief van je vriendjes. En laat die tranen maar komen.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:37 schreef oh-oh het volgende:
Ik kreeg van mijn liefste vrienden een flinke lush doos met de post zaterdag, om me een beetje te troosten met het verlies van mijn Fritsje.
Zepen , een jelly en de none of your beesewax ( die laatste is echt jummie).
Zo lief![]()
Ik moest er ook om huilen maar ik moet echt om alles huilen tegenwoordig
Tuurlijk wel!quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:43 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik houd niet van asbakdouchegel, dat klopt.Maar daar lijkt Uluru niet op. Vinnik.
En je MOET een meelul batty bar bestellen.![]()
[..]
Lief van je vriendjes. En laat die tranen maar komen.
Kannik maandag evengoed langskomen of is dat nu even niet handig?
Hij is dus nog sinaasappeliger dan H4S?quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:43 schreef Cat22 het volgende:
Ik houd niet van asbakdouchegel, dat klopt.Maar daar lijkt Uluru niet op. Vinnik.
En je MOET een meelul batty bar bestellen.![]()
Daar lees ik niet, word ik jankig van. Sterkte moppie. *digiknuf*quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:43 schreef oh-oh het volgende:Ja, ik heb mn vorige week maandag helaas in laten slapen...
Staat in het in memoriam topic in F & F
Top!quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:44 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Tuurlijk wel!
Ik moet alleen nog even kijken of ik zuurvlees zelf maak, want zondag zijn we wandelen in Soest.
Maar die afspraak staat gewoon hoor
H4S ruikt naar asbak. Geen sinaasappel in te bekennen. Punt.quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:44 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Hij is dus nog sinaasappeliger dan H4S?Maar dan ook kruidig ofzo? Njam.
Jij bent echt raaaaar, ik ruik helemaal geen rook er in en ik haaat rook sinds ik niet meer rook (quote:Op dinsdag 1 september 2009 23:50 schreef Cat22 het volgende:
H4S ruikt naar asbak. Geen sinaasappel in te bekennen. Punt.
Oeiquote:Op dinsdag 1 september 2009 23:43 schreef oh-oh het volgende:Ja, ik heb mn vorige week maandag helaas in laten slapen...
Staat in het in memoriam topic in F & F
Flying Fox lekker ruiken? Ik heb een flesje gekregen bij m'n allereerste shop-aankopen vorige week maar kan de geur met de beste wil van de wereld niet lekker vinden. Ik weet niet of shampoo's ook soms vreemd-ruikende batches hebben, maar ik ruik er indringende, soort van petroleumgeur (oid) in, bah!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 00:34 schreef Dipkip het volgende:
[..]
- kleine flying fox douchegel omdat ik ineens spontaan de geur heerlijk vond![]()
![]()
[..]
Dus ze begreep de stille hint wel. Nou, voor 20 euro ben je NIET op je bek gegaan en weet je WEL waar je aan toe bent.quote:Op woensdag 2 september 2009 14:24 schreef Olle. het volgende:
Ik zal nog even een reactie plaatsen van mijn samengestelds cadeau, ze vond het super leuk en vond de zeepjes / douchegel heerlijk!
had een fotó gemaakt van het cadeau maar dat lukt nog niet helemaal
helaas heeft ze mij wel verteld dat ze mij niet het type vond wat bij haar past,
dus met andere woorden verkapt vertellen dat ze mij niet wil.
quote:Op woensdag 2 september 2009 14:17 schreef HaveANiceDay het volgende:
[..]
Flying Fox lekker ruiken? Ik heb een flesje gekregen bij m'n allereerste shop-aankopen vorige week maar kan de geur met de beste wil van de wereld niet lekker vinden. Ik weet niet of shampoo's ook soms vreemd-ruikende batches hebben, maar ik ruik er indringende, soort van petroleumgeur (oid) in, bah!![]()
Omdat ik de Lush producten die ik tot nu toe geprobeerd heb bij gebruik vaak anders (lekkerder) vind ruiken dan droog heb ik de FF toch een keer geprobeerd, maar ook bij gebruik vind ik 'm echt vies.Nou ja, deze ga ik dus echt niet opkrijgen. Liefhebbers?
quote:En verder kan ik dus niet wachten tot de Snowcake weer verkrijgbaar is. Met dank aan Cat22 en haar asielactie Lushkraam.![]()
Nee hoor, iedereen kan bellen met mailorder!quote:De Batty-cake lijkt me dus ook wel wat, maar ik begrijp dat je daarvoor geregistreerd moet zijn op het UK Lush Forum?
Leuk om nog wat ervan te horen! Fijn dat ze het pakketje lekker vond, wel jammer dat jij op liefdesgebied minder in de smaak viel. Maar nu weet je in ieder geval wel waar je aan toe bent en volgens mij heeft ze het gebaar heel erg gewaardeerd.quote:Op woensdag 2 september 2009 14:24 schreef Olle. het volgende:
Ik zal nog even een reactie plaatsen van mijn samengestelds cadeau, ze vond het super leuk en vond de zeepjes / douchegel heerlijk!
had een fotó gemaakt van het cadeau maar dat lukt nog niet helemaal
helaas heeft ze mij wel verteld dat ze mij niet het type vond wat bij haar past,
dus met andere woorden verkapt vertellen dat ze mij niet wil.
preciesquote:Op woensdag 2 september 2009 14:25 schreef Stefan het volgende:
[..]
Dus ze begreep de stille hint wel. Nou, voor 20 euro ben je NIET op je bek gegaan en weet je WEL waar je aan toe bent.
Zoeken? Spreek een Lush-date af met Ollequote:Op woensdag 2 september 2009 14:41 schreef Cat22 het volgende:
* Cat22 gaat op zoek naar potentiële lover die ook Lush pakketjes samenstelt*
Snowcake, is dat die witte kerstzeep die naar amandel ruikt? Ik heb daar nog +/- 100gr (in 2 stukken) van liggen en ik vind er niks aan. Dus als je het niet meer uit kunt houden...quote:Op woensdag 2 september 2009 14:41 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ter overbrugging kun je een potje Smitten kopen (handcreme die ruikt naar Snowcake). Ik weet niet meer of ik die ook in jouw vlop had geduwd.
Dat issum! HaveANiceDay: JUMP!quote:Op woensdag 2 september 2009 14:49 schreef -Peach het volgende:
[..]
Snowcake, is dat die witte kerstzeep die naar amandel ruikt? Ik heb daar nog +/- 100gr (in 2 stukken) van liggen en ik vind er niks aan. Dus als je het niet meer uit kunt houden...
* HaveANiceDay JUMPT van JOY!quote:Op woensdag 2 september 2009 14:49 schreef -Peach het volgende:
[..]
Snowcake, is dat die witte kerstzeep die naar amandel ruikt? Ik heb daar nog +/- 100gr (in 2 stukken) van liggen en ik vind er niks aan. Dus als je het niet meer uit kunt houden...
Ja gek he, eerder vond ik m altijd vies en nu ineens vind ik m wel lekker. Maar een klein flesje is de verzendkosten niet waardquote:Op woensdag 2 september 2009 14:17 schreef HaveANiceDay het volgende:
Flying Fox lekker ruiken? Ik heb een flesje gekregen bij m'n allereerste shop-aankopen vorige week maar kan de geur met de beste wil van de wereld niet lekker vinden. Ik weet niet of shampoo's ook soms vreemd-ruikende batches hebben, maar ik ruik er indringende, soort van petroleumgeur (oid) in, bah!![]()
Omdat ik de Lush producten die ik tot nu toe geprobeerd heb bij gebruik vaak anders (lekkerder) vind ruiken dan droog heb ik de FF toch een keer geprobeerd, maar ook bij gebruik vind ik 'm echt vies.Nou ja, deze ga ik dus echt niet opkrijgen. Liefhebbers?
Morgen of overmorgen ben ik weer thuis, dan kijk ik ff hoeveel gram het is en laat ik nog weten over hoe en wat!quote:Op woensdag 2 september 2009 16:28 schreef HaveANiceDay het volgende:
[..]
* HaveANiceDay JUMPT van JOY!!!![]()
![]()
![]()
Yes please. Ruilen voor een 100gr. flesje Flying Fox?![]()
Haha nee hoor, ik wil 'm sowieso héél graag van je overnemen!
quote:Op woensdag 2 september 2009 14:41 schreef Cat22 het volgende:
Ter overbrugging kun je een potje Smitten kopen (handcreme die ruikt naar Snowcake). Ik weet niet meer of ik die ook in jouw vlop had geduwd.
Omdat het naar Snowcake zou ruiken heb ik dus ook een pot Smitten gekocht vorige week, maar eerlijk gezegd vind ik Smitten veel meer pure marsepein dan de Snowcake. En laat ik nou niet echt van marsepein houden. Snowcake heeft in mijn beleving ook een zacht zeepgeurtje erbij en ik ruik er ook wel een soort cake(deeg) geur in. Apart, maar lekkerrr!quote:Op woensdag 2 september 2009 14:52 schreef Miracle_Drug het volgende:
Ik vind Smitten niet lekker ruikenMaar ik krijg er wel gladde handen van, dus ik maak de pot wel even leeg
Oh dus ook voor niet-forummers is het mogelijk om te bestellen. Omdat het een forum-party heet dacht ik dat het alleen voor forummers is. Maar goed, ik heb net flink ingeslagenquote:Nee hoor, iedereen kan bellen met mailorder!![]()
Het is alleen zo dat de nieuwtjes en updates over speciale produkten alleen op het UK forum worden gezet. Maar er zijn genoeg fokkers die daar vaak rondhangen en het hier kunnen quoten.
Hmm ja, zo'n flesje past waarschijnlijk net niet door de brievenbus natuurlijk. Wat houdt een flopjesruil precies in dan? Ik heb nl. nog niet zo heel veel ruilmateriaal he, vorige week was m'n eerste Lush-uitspatting. Ruilen tegen wat snowcake vind ik natuurlijk ook prima.quote:Op woensdag 2 september 2009 16:55 schreef Dipkip het volgende:
Ja gek he, eerder vond ik m altijd vies en nu ineens vind ik m wel lekker. Maar een klein flesje is de verzendkosten niet waardwe kunnen wel een flopjesruil doen als je dat leuk vindt, ik heb ook nog zat snowcake liggen. Mn moeder verklaarde het tot haar favoriete product dus ik heb heel voortvarend 7 stukken ingeslagen en toen ontdekte ze een week later karma en was snowcake ineens saai
VROUWEN
_!
Helemaal goed! Ik wacht geduldig af.quote:Op woensdag 2 september 2009 16:56 schreef -Peach het volgende:
Morgen of overmorgen ben ik weer thuis, dan kijk ik ff hoeveel gram het is en laat ik nog weten over hoe en wat!
Flopjes --> dingen ruilen die in enveloppenpost kunnen, in het kader van we máken het passend worden BBSen verkruimeld en vloeibaar spul in dubbelverpakte en omgetapete ziplockzakjes gedaan (kun je gewoon kopen bij appie).quote:Op woensdag 2 september 2009 19:06 schreef HaveANiceDay het volgende:
Hmm ja, zo'n flesje past waarschijnlijk net niet door de brievenbus natuurlijk. Wat houdt een flopjesruil precies in dan? Ik heb nl. nog niet zo heel veel ruilmateriaal he, vorige week was m'n eerste Lush-uitspatting. Ruilen tegen wat snowcake vind ik natuurlijk ook prima.![]()
Cathastrophe Cosmetic.quote:
Zoiets vermoedde ik al inderdaad, na de ervaring met Cat's proefjesflop. Haar ziplockzakjes werkten in ieder geval perfect, nu nog hopen dat ik net zo goed ben in verpakken als Cat. Ik ga er mijn best op doen!quote:Op donderdag 3 september 2009 16:14 schreef Dipkip het volgende:
Flopjes --> dingen ruilen die in enveloppenpost kunnen, in het kader van we máken het passend worden BBSen verkruimeld en vloeibaar spul in dubbelverpakte en omgetapete ziplockzakjes gedaan (kun je gewoon kopen bij appie).
Met Dipkip's flop en -Peach's Snowcake kan ik wel even toe denk ik? Ben nog niet zo thuis in de hoeveelheden en het verbruik. Maar ik hou 't in gedachten en laat het je evt. weten. En sowieso bedankt voor het aanbod natuurlijk.quote:Op donderdag 3 september 2009 12:38 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik heb ook nog snowcake liggen ik ben niet zo van de zeepjes dus als je die ook wilt laat maar even weten
Die is lekker!quote:
Ja is goedquote:Op donderdag 3 september 2009 18:35 schreef HaveANiceDay het volgende:
Zoiets vermoedde ik al inderdaad, na de ervaring met Cat's proefjesflop. Haar ziplockzakjes werkten in ieder geval perfect, nu nog hopen dat ik net zo goed ben in verpakken als Cat. Ik ga er mijn best op doen!![]()
Mjn FF voor jouw Snowcake is onze ruil dan? Als je mij je adres PM't, stuur ik jou het mijne.
Neequote:Op donderdag 3 september 2009 18:35 schreef HaveANiceDay het volgende:
Die is lekker!Had er een proefje van meegekregen en we vonden 'm hier ook heerlijk. Staat dus op het wenslijstje voor een volgende bestelling of bezoek. Die plannen we dan mooi tegen half/eind oktober, als de seizoensproducten ook verkrijgbaar zijn. Ik heb tenminste begrepen dat ik met mijn Snowcake-liefde ook de Snow Fairy, Snow Jelly en/of Snow Showers moet binnen zien te halen?
Alle zwarte potjes met draaideksel tellen meequote:Op donderdag 3 september 2009 18:35 schreef HaveANiceDay het volgende:
Oh ja, nog een vraagje aan de ervaren Lushies hier, ik lees steeds over lege potjes inleveren. Hoe gaat dat precies in z'n werk, geldt dat voor alle potjes of alleen voor bepaalde producten? Voordat ik potjes ga weggooien die ik beter had kunnen bewaren.
Wat zij zegt.quote:Op donderdag 3 september 2009 18:47 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Nee![]()
Snow Fairy ruikt naar suikerspin, snow jelly ís champagne snow showers (dus 1 product) maar dat ruikt naar citroen.
Je hebt een PM terug.quote:
Dank voor de uitleg! Marzibain klinkt goed en de Snow jelly heb ik inderdaad van Cat mogen proberen. Die rook zeker niet verkeerd.quote:Nee![]()
Snow Fairy ruikt naar suikerspin, snow jelly ís champagne snow showers (dus 1 product) maar dat ruikt naar citroen.
Je kunt wel marzibain nemen, dat is een BBS die naar snowcake ruikt.
Ah okay, dus m'n pot Smitten en de pot Curly Wurly moet ik bewaren. En dan, bij 5 lege potjes? Gratis opnieuw gevuld of korting?quote:Alle zwarte potjes met draaideksel tellen meegewoon schoonmaken en inleveren. Staat er ook op meestal
Dat is waar ook, die heb ik beide geprobeerd uit jouw vlop en bevielen me stukken beter dan de Flying Fox.quote:Op donderdag 3 september 2009 19:01 schreef Cat22 het volgende:
Wat zij zegt.
(Champagne) Snow Showers heb je in mijn vlop gehad. Da's dat flubberige brokje witte jelly.Er is ook een solid parfum van die ik ook in een paar vloppen heb gedouwd, maar ik weet niet of die bij jou erin zat. Ruikt hetzelfde: citroen met een beetje cognac.
Champagne mag er niet meer voor staan omdat een bepaalde streek in Frankrijk bezwaar maakte.
Subtiele glitters met de kerstdagen lijkt me op zich niet heel erg. Het is er in ieder geval wel het seizoen voor dan.quote:Op donderdag 3 september 2009 19:39 schreef Cat22 het volgende:
Ik haat mierzoet. Maar als ik in de stemming ben is Snowfairy best lekker. Maar dan ook weer niet zo geweldig dat ik voor een jaar meer dan 100 ml nodig heb.
Dipkip: die glitters in Snowfary zijn niet eng! Die blijven keurig op de bodem van de fles plakken en niet op jou!
Natuurlijk wil ik altijd wat nieuws proberen. Maar voel je niet verplicht hoor, ik ben al lang blij dat ik iemand blij kan maken met de Flying Fox, want hier staat het flesje toch maar stof te vangen.quote:Op donderdag 3 september 2009 19:53 schreef Dipkip het volgende:
Wil je verder nog wat proberen? Misschien kan ik nog wat proefjes maken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |