De ontbrekende seizoenen zijn seizoenen waarin Stekelenburg maar 10 wedstrijden keepte en daarom geen realistisch beeld geven. Maar de statistieken spreken voor zich.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:36 schreef Rijpie het volgende:
[..]
Stuur een PM naar Raymania, die heeft zoiets vast wel in zijn overzichten staan.
Ja, dat vond ik ook al zo vreemd idd.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:50 schreef BliksemSchigt het volgende:
Zonde van Gabri maar wel begrijpelijk, jammer van Lindgren - ook niet echt een slimme keus en raar van Oleguer; ik zou eerst een nieuwe verdediger halen voordat je hem weg doet...
De rest is wel begrijpelijk allemaal, ik denk alleen dat Sarpong het best had kunnen redden bij Ajax, maar niet in dit elftal momenteel. Gezien de namen die weg moeten of mogen, gaat er dus nog wel wat versterking komen her en der.
Als er geen vervangers komen dan is het ''wtf'', over het algemeen komen ze beiden te kort voor Ajax.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:53 schreef bloodysunday het volgende:
Jezus wtf? Gabri wegsturen is hij wel goed bezig, ik geef toe hij is vaak geblesseerd maar wel van waarde. En Oleguer? Waarom? heeft hij de verdediging gezien met Wielaert tering man waarom zetten ze hem niet in de uitverkoop. Oleguer is stukken beter dan Wielaert.
Nou, wat zegt het dan? Het zegt wat mij betreft alleen dat Ajax relatief veel tegendoelpunten krijgt. Ik vind Stekelenburg geen topkeeper maar vind hem niet slechter dan Boschker, ten Rouwelaar, Timmer, Aerts, Sinouh en Waterman die schijnbaar minder ballen doorlaten. Bovendien is een keeper die écht beduidend beter is dan Steek peperduur.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:50 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
De ontbrekende seizoenen zijn seizoenen waarin Stekelenburg maar 10 wedstrijden keepte en daarom geen realistisch beeld geven. Maar de statistieken spreken voor zich.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vind ik reuze meevallen. Kom op zeg. Dan mag Wielaert ook wel ik het lijstje staan...quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:55 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Als er geen vervangers komen dan is het ''wtf'', over het algemeen komen ze beiden te kort voor Ajax.
Duwtje? Bakkal gebruikte 2 handen, da's net effe iets anders.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:58 schreef Breach het volgende:
Oleguer wegsturen en Wielaert hebben staan
Ik weet niet of gister hier het niveau van Wielaert is besproken. Maar wát een drama is dat zeg. Dat duwtje waar ie mee aan de kant werd gezet bijvoorbeeld
Breng je Wielaert dan naar Hollandia?quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:02 schreef HeatWave het volgende:
Oleguer breng ik hoogstpersoonlijk wel naar Omniworld, al moet er nog wel geld bij denk ik.
En dan nog 3 meter doorlopenquote:Op maandag 17 augustus 2009 10:58 schreef Breach het volgende:
Oleguer wegsturen en Wielaert hebben staan
Ik weet niet of gister hier het niveau van Wielaert is besproken. Maar wát een drama is dat zeg. Dat duwtje waar ie mee aan de kant werd gezet bijvoorbeeld
Had ie dan moeten doen? Bij ieder contact had Wielaert van het veld gemoeten.quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:03 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
En dan nog 3 meter doorlopenDat sloeg echt nergens op. En die goal dat hij en vd Wiel mekaar in de weg liepen was ook echt lomp.
Aan de andere kant rugdekking geven....quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:05 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Had ie dan moeten doen? Bij ieder contact had Wielaert van het veld gemoeten.
Ja ja, en al die andere fouten waren zeker omdat ie geen 2e geel wilde pakken. Kom op zeg, alsof Rio Ferdinand niet 100 van zulke duwtjes krijgt in een wedstrijd. Wielaert is gewoon van het niveau subtop (waar hij gehaald is). En dan moet je er ook vanuit gaan dat je dat soort domme dingen erin houdt.quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:01 schreef Nashje het volgende:
[..]
Duwtje? Bakkal gebruikte 2 handen, da's net effe iets anders.
Boschker en Ten Rouwelaar pakken regelmatig punten hoor. Stekelenburg niet.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
Nou, wat zegt het dan? Het zegt wat mij betreft alleen dat Ajax relatief veel tegendoelpunten krijgt. Ik vind Stekelenburg geen topkeeper maar vind hem niet slechter dan Boschker, ten Rouwelaar, Timmer, Aerts, Sinouh en Waterman die schijnbaar minder ballen doorlaten. Bovendien is een keeper die écht beduidend beter is dan Steek peperduur.
Als vd wiel daar niet zo halfbakken verdedigd, hoeft Wielaert ook niet te kiezen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Aan de andere kant rugdekking geven....
Op basis waarvan verdient Gregory vd Wiel een voldoende?quote:Op maandag 17 augustus 2009 11:07 schreef Breach het volgende:
[..]
Ja ja, en al die andere fouten waren zeker omdat ie geen 2e geel wilde pakken. Kom op zeg, alsof Rio Ferdinand niet 100 van zulke duwtjes krijgt in een wedstrijd. Wielaert is gewoon van het niveau subtop (waar hij gehaald is). En dan moet je er ook vanuit gaan dat je dat soort domme dingen erin houdt.
Maar goed. Na 3 wedstrijden hebben ze het al weer voor elkaar om elke hoop op een landstitel te laten vervliegen. Want laten we eerlijk zijn na 3 wedstrijden. Als Suarez er toch niet staat en zolang Aisatti er niet inkomt, is dit Ajax toch niks waard.
Prima dat ze niks (althans niks noemenswaardigs) aankopen in de zomerperiode. Maar na 3 wedstrijden denk ik daar dus niet meer zo over, het is gewoon dramatisch wat daar achterin staat. Van die 4 gasten achterin verdient alleen Blackcard Greg een voldoende. En dat zegt misschien al wel voldoende.
Dit gaat weer een lang en zwaar seizoen worden
Michel Vorm is een toppertje, maar die zal niet echt zin hebben om naar Amsterdam te komenquote:Op maandag 17 augustus 2009 11:07 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Boschker en Ten Rouwelaar pakken regelmatig punten hoor. Stekelenburg niet.
Al zou ik geen beter alternatief weten op dit moment, Vermeer is bij hoge ballen ook niet altijd even zeker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |