Vooral in Nijmegen maakt het niet uit, heb ik begrepen. Gewoon actief worden in je studievereniging, en je leert genoeg mensen kennen (als je daar zorgen om maakt).quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:15 schreef djm008 het volgende:
OKey dan valt het nog mee. Bij mij zou het Nijmegen zijn geweest.
Van de andere kant, mensen die later instromen kunnen ook niet mee doen;).
Nijmegen hier: boeit geen reet. Weekje nadat de colleges begonnen zijn ken je iedereen al, weet je al wie dr neukbaar zijn en welke geiten je niet mag aaien.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:15 schreef djm008 het volgende:
OKey dan valt het nog mee. Bij mij zou het Nijmegen zijn geweest.
Van de andere kant, mensen die later instromen kunnen ook niet mee doen;).
Ja, want die optie bestaat alleen tijdens de intro en niet tijdens je 8 jarige studie?quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:18 schreef Quyxz_ het volgende:
Je mist echt wat als je niet gaat. Het is echt leuk, mensen leren kennen, de stad leren kennen, en vooral gewoon bier natuurlijk.
5,6,7 dagen lang zuipen gebeurt bij mij toch niet al te vaak hoor.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:21 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ja, want die optie bestaat alleen tijdens de intro en niet tijdens je 8 jarige studie?
quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:18 schreef Quyxz_ het volgende:
vooral gewoon bier natuurlijk.
Komt omdat jij vast een duffe piet bent!quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:26 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
5,6,7 dagen lang zuipen gebeurt bij mij toch niet al te vaak hoor.
Maar bij jou misschien wel dat je 8 jaar over je studie doet.
Hoe weet je dat dat 90% is? Volgens mij valt het wel mee namelijk.quote:Op maandag 17 augustus 2009 02:19 schreef Market_Garden het volgende:
Ik denk dat het erg aan de stad en instelling ligt..
Hier in Enschede doet +90% mee aan de intro van de UT, en in mijn geval (redelijk kleine studie) ken je alle namen van de studie al (behalve de niet introductiemensen) en die hebben in de eerste paar dagen/weken toch een beetje een achterstand daar.. Maar dat trekt snel zat bij.
Ik denk ook dat de 90% procent bij lange na niet gehaald wordt bij de introducties. Bij mijn opleiding heb ik al gehoord dat ze blij zijn als 40% van de studenten komt ..quote:Op maandag 17 augustus 2009 08:53 schreef RRGJL het volgende:
[..]
Hoe weet je dat dat 90% is? Volgens mij valt het wel mee namelijk.
Zou ook wel eens cijfers willen zien van het percentage mensen dat deelneemt aan de intro en de studie haalt, en het percentage dat niet deelneemt en de studie haalt. Ik heb zo mijn vermoedens
Jeuj, zuipuhhhh.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:26 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
5,6,7 dagen lang zuipen gebeurt bij mij toch niet al te vaak hoor.
Maar bij jou misschien wel dat je 8 jaar over je studie doet.
mijn gedachtequote:
Zo moet het dus.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik heb half mee gedaan. Al de kut zooi heb ik overgeslagen. Ben gekke mohammed niet.
Mensen buiten je studie leren kennen lijkt me nuttiger/leuker dan mensen binnen je studie, die laatste leer je later wel kennen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 10:48 schreef Pitom het volgende:
In Utrecht maakt 't geen hol uit of je gaat of niet. De kans is erg klein dat je al tijdens de UIT veel mensen van je daadwerkelijke opleiding leert kennen. Dat neemt verder niet weg dat de introducties gewoon leuk en gezellig zijn, dus in die zin kan ik 't iedereen aanraden.
De meeste mensen bouwen in no-time toch wel een aardig netwerkje op, ongeacht of je nou wel een of niet een intro bijwoont. Aangezien dat in de meeste gevallen ook geldt voor je introgenoten, zul je deze eigenlijk alleen nog tegenkomen bij een eventuele 'reünie'. Je gaat toch immers niet je gehele studietijd blijven plakken aan de mensen die je toevalligerwijs bij je intro hebt leren kennen?quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 18:50 schreef Nobu het volgende:
[..]
Mensen buiten je studie leren kennen lijkt me nuttiger/leuker dan mensen binnen je studie, die laatste leer je later wel kennen.
Inderdaad. Je bouwt sowieso al contacten op in je studentenhuis.quote:Op dinsdag 18 augustus 2009 20:15 schreef Pitom het volgende:
[..]
De meeste mensen bouwen in no-time toch wel een aardig netwerkje op, ongeacht of je nou wel een of niet een intro bijwoont. Aangezien dat in de meeste gevallen ook geldt voor je introgenoten, zul je deze eigenlijk alleen nog tegenkomen bij een eventuele 'reünie'. Je gaat toch immers niet je gehele studietijd blijven plakken aan de mensen die je toevalligerwijs bij je intro hebt leren kennen?
Als het alleen daarom draait niet nee.quote:Maar ook als je een grotere studie doet zoals rechten of psychologie leer je echt wel mensen kennen, alleen al tijdens de werkcolleges. Maakt geen zak uit dus, of je meedoet of niet.
Haal gewoon een keer een diploma, lamzak!quote:Op woensdag 19 augustus 2009 01:16 schreef HostiMeister het volgende:
Ik ben zo'n draak die nooit zelf introductie heeft gedaan maar ben nu al voor mijn 5e jaar actief als mentor/organisatie
Precies. Echt sociale types willen geen enkele kans missen om nieuwe vriendjes te maken.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 00:58 schreef TedBundy het volgende:
[..]
Als het alleen daarom draait niet nee.
Sowieso is het "zal ik wel genoeg vriendjes maken"-gehalte een beetje hoog hier.
En herkende diegene van jouw groepje je ook nog?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 00:17 schreef Sport_Life het volgende:
Ik wel , was erg leuk toen.Had nog wel wat leuke contacten eraan overgehouden, tijdje terug nog met iemand gemaild van mijn groepje toen. (is nu 4 jaar geleden )
Same here.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik heb half mee gedaan. Al de kut zooi heb ik overgeslagen. Ben gekke mohammed niet.
Precies hoe ik er ook over denk... Allemaal van die geforceerde gezelligheid waarbij je je lekker "tot in de kleine uurtjes kunt misdragen", en dan zeker met zo'n groep van 20 man in dezelfde shirtjes rond gaan lopen en afvinken hoeveel bier je wel niet op hebt.quote:Op maandag 17 augustus 2009 08:52 schreef RRGJL het volgende:
Het nadeel van introducties lijkt mij dat het een soort studentencarnaval is en ik ben niet zo van dat soort feestjesNatuurlijk doe je ook andere dingen, maar ik vind het allemaal zo geforceerd." Zo jongens, en nu gaan we lekker gek doen met z'n allen! Yeahh
"
Ja het hele concept is al vervelend, maar dat gedrag dan ook... Schreeuwend over straat. Dingen naar mensen roepen enzoquote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:07 schreef Omniej het volgende:
[..]
Same here.
De 'belangrijke' dingetjes tijdens de introductie pak ik nog wel mee ('t is toch wel handig als je weet waar en hoe je je moet inschrijven voor van alles en nog wat), maar van al die activiteiten die ze bedacht hebben, heb ik het merendeel geskipt.
[..]
Precies hoe ik er ook over denk... Allemaal van die geforceerde gezelligheid waarbij je je lekker "tot in de kleine uurtjes kunt misdragen", en dan zeker met zo'n groep van 20 man in dezelfde shirtjes rond gaan lopen en afvinken hoeveel bier je wel niet op hebt.
Ze wist iig mn naam nogquote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:55 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
En herkende diegene van jouw groepje je ook nog?
Opschieten danquote:Op donderdag 20 augustus 2009 00:28 schreef Stefanovich het volgende:
Ik wil wel op zich, maar de meeste into's zijn al geweest of inmiddels begonnen, en ik heb nog geen idee wat ik moet gaan studerenKansloos... wordt wars een jaar er tussen uit.....
Dat heb ik altijd met studentenverenigingen... daar wordt je zo moe vanquote:Op donderdag 20 augustus 2009 01:05 schreef foqqer het volgende:
Ben er na een dag mee gestopt. Ongezellig groepje, arrogante begeleiders ("Wij studeren Rechten!") en een stad ontdekken die je al kent is gwn niet leuk. Vooral niet als je al ervaring hebt met het studentenleven.
Ik heb vorig jaar ook niet meegedaan maar het is niet echt nadeling als je gewoon sociaal bent.quote:Op maandag 17 augustus 2009 01:03 schreef djm008 het volgende:
Zijn er ook mensen die niet deelnemen aan een introductie van hun nieuwe opleiding? Ik kan zelf wegens omstandigheden niet mee doen en vroeg mij af hoe "erg"/nadelig dit is...
Tsja, om die reden heb ik dus voor een deel wel meegedaan met de introductie, zodat ik me in elk geval fatsoenlijk voor alle cursussen in kon schrijven en m'n boeken kon regelen e.d.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 10:33 schreef maurick het volgende:
Ik heb ook niet meegedaan aan de introductie @ Nijmegen, maar nu heb ik wel een probleem met m'n boeken, aangezien deze werden verschaft tijdens de intro-week.
DJM008, hoe heb jij dat geregeld met je boeken?
en waar staat eigenlijk je rooster e.d.?
Ik had gisteren de facultaire intro. Ik was papa van een groepje van tien waarvan er 5 de introductieweek niet hadden gedaan. We sloten de avond af met uitgaan in de stad en toen werd het opnieuw pijnlijk duidelijk. Zij stonden er een beetje triest bij met geen enkele beweging te herkennen en hoefden geen biertje als ik ze een rondje gafquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 23:34 schreef Tuinboon het volgende:
Mensen vinden entroductieweken over het algemeen leuk, als je van een biertje en een feestje houdt tenmiste. Als je kan moet je dus sowieso meedoen!
Bij mijn week 2 jaar geleden zag ik duidelijk dat de mensen die niet hadden meegedaan over het algemeen de minder sociale mensen waren en vaak bij hun ouders bleven wonen.
Het gaat ook niet zo om de redenen waarom je het wel zou doen, maar meer om de redenen waarom je het niet zou doen.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 09:13 schreef Grumpey het volgende:
jemig mensen, ik blijf het gewoon herhalen, het is gewoon een goed geregeld en unieke kans op een leuke week gezelligheid. Daar hoef je toch helemaal geen scala aan redenen voor te hebben? Ik snap gewoon niet dat je niet zou gaan, tenzij je moet werken om rond te komen.
Goh, hoe zou dat nou komenquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:50 schreef Ra-z het volgende:
Ligt ook aan de opleiding, op de ict opleidingen hier zijn intro's helemaal niet populair iig
Die hebben een intro week in WOW of iets dergelijks, en die maken geen introgroepen maar guilds, ipv bier estefette gaan zij elkaar virtueel bevechtenquote:
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 20:57 schreef znarch het volgende:
Die hebben een intro week in WOW of iets dergelijks
Precies.quote:Op dinsdag 1 september 2009 00:43 schreef alexis_ het volgende:
Stukken beter dan zaklopen, kroegentochten en andere nutteloze praktijken.
dat vind ik nou ook. Al die laffe spelletjes en geforceerde "gezelligheid"quote:Op dinsdag 1 september 2009 00:43 schreef alexis_ het volgende:
Zat heerlijk in mijn stoeltje in een bergachtig gebied in zuid oost-europa. Stukken beter dan zaklopen, kroegentochten en andere nutteloze praktijken. Niks aan die introducties.
Klinkt heul gezellig jah! En je kan ze niet anders dan verwelkomen bij een onderwijsrelateerde activiteit, omdat me die meer vanuit de uni regelt zijn?quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:13 schreef motorbloempje het volgende:
maar, het kan toch ook 'gewoon gezellig' zijn?
Onze mentorkindjes waren over het algemeen dan ook een echt gezellige vrijwillige groep op een gegeven moment,met wat uitzonderingen dus, maar die mochten gewoon naar huis en werden de dag erna gewoon weer verwelkomd bij een onderwijsgerelageerde activiteit
Ik las het meer alsof je echt een paar rotte appels tussen had zitten!!quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:20 schreef motorbloempje het volgende:
mensen kiezen er zelf voor om mee te doen, en de mensen die graag mee wilden doen, die waren met elkaar erg gezellig. de mensen die meer op zichzelf waren en puur voor de onderwijsgerelateerde zaken kwamen, die gingen niet mee uit eten en dat soort dingen. Maar dan was het onder de mensen die wel bleven echt gezellig, en niet 'gemaakt'.
De naar huis-gaanders vielen overigens verder voor de groep er niet buiten dus, dat bedoel ik, want ook de blijvers deden niet raar of laagdunkend tegenover de mensen die liever alleen de serieuze dingen mee-deden
Geen problemen dus, voor elk wat wils, maar het was bij ons niet 'gemaakt' gezellig ofzo
<sarcasm>Geforceerde gesprekjes over computers.... Welke gesprekjes over computers. Heb ik nou niks van gemerkt.</sarcasme>quote:Op dinsdag 1 september 2009 12:26 schreef motorbloempje het volgende:
het is geen must, maar persoonlijk vind ik het erg leuk om mee te maken en te zien hoe van 'elkaar aanstaren en niet echt veel te bepraten hebben' en wat geforceerde gesprekjes over computersze in 2 dagen gegaan zijn naar gezellig kletsen over vanalles en nog wat. Het verschil tussen onwennig en 'geforceerd' was echt duidelijk te zien, en er was niets geforceerds meer aan na enkele dagen, iig niet qua sfeer, enkele activiteiten waren wel wat kansloos
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |