Ja, een pruilsmoeltje.quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:35 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
Carice kan altijd zo lekker sip kijken... Alsof iemand totaal onverwacht haar ballon afgepakt heeft.
quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:50 schreef AardappelAnders. het volgende:
Volgende week Pechtold, dat lijkt me interessant.
Voordeel zal zijn dat Pechtold waarschijnlijk zelf dingen heeft om over praten.quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:54 schreef waxmask het volgende:
[..]
Ja daar hoop ik ook op, al hoop ik niet dat het weer verneukt wordt door stompzinnige vragen.
Dat is inderdaad het enige wat we van deze avond geleerd hebben. Maar kan zijn dat de "bladen"mutsen het al lang wisten...quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:56 schreef Ryon het volgende:
Ik was nog even bier aan het halen bij de AH.. Maar is het uit tussen haar en die duitser?
Dat dusquote:Op zondag 16 augustus 2009 21:57 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Voordeel zal zijn dat Pechtold waarschijnlijk zelf dingen heeft om over praten.
Nee ze is zo kippig als de pest.quote:
Ja ben ook erg benieuwd hoe het is gegaan. Van iemand uit de provincie, skyrocket tot nummer 1 van een vervallen partij, en die nu weer opkrabbelt naar een middel/kop partij. Welke stappen zijn daar tussen geweest en welke keuzes... Kortom , reuze interessant als je van politiek houdt.quote:Op zondag 16 augustus 2009 21:57 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Voordeel zal zijn dat Pechtold waarschijnlijk zelf dingen heeft om over praten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |