Dankjewel man. Dit kende ik helemaal nog niet. Die Zoo Keeper Prank is echt hilarischquote:
Generaliseren.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 08:56 schreef Repeat het volgende:
[..]
Jammer dat lifters in 99% van de gevallen ongeschoren hippies zijn
Yeah...like thats ever gonna happenquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 13:47 schreef Grumpey het volgende:
Als ik iets TS kan aanraden is mee te doen met een liftwedstrijd.
quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 14:00 schreef Grumpey het volgende:
Geef het inderdaad weinig kans, voor een wedstrijd heb je namelijk ook vrienden nodig.
Waarom denk je dat ik dat in ONZ plaats.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 09:12 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Bedankt voor de inhoudelijke toevoegen
Kwaliteitstopic van Chai
De d/t kwestie besproken door 14-16 jarigen
Valt wel meequote:Op vrijdag 14 augustus 2009 08:55 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Lifters die te lui zijn om geld uit te geven aan de maatschappij en werkschuw zijn, zijn vaak hippies en lowlifes.
Dat ze een auto hebben en betalen voor benzine, is hun keus. Veel mensen vinden het leuk om wat aanspraak te hebben onderweg en iemand anders verder te helpen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 23:51 schreef Elwood1802 het volgende:
Voor nop ergens komen, mensen die met de auto gaan betalen wel voor de benzine. Moet jij ook doen, hoef je tenminste niet een paar uur langs de weg te staan met je duimpje omhoog en je kartonnen bordje in je andere hand
en dan springen er 3 vette mannen uit de struik die mee moetenquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 08:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat dus.
FF zonder dollen.
Alleen wanneer het een lekker mokkel is die met haar tieten staat te liften.
Nog even en net zo verzuurd als ik!quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 02:49 schreef Manono het volgende:
Liften is een way of life uit de 60's 70's en early 80's. Toen was er over het algemeen nog love and peace in Nederland en heel gewoon om te liften (denk aan fragmenten uit Turks Fruit). Lifters deden dat meestal niet alleen vanwege het geld, maar voor de sport, het avontuurlijke & aanspraak. In die tijd waren de salarissen niet zo hoog en was een auto nog een luxe. Zo konden idd ook studenten naar bijeenkomsten, concerten en naar het buitenland. Maar liften past zeker niet meer in deze tijd.
Even terzijde, dat is gelul. Een beetje lifter zorgt ervoor dat hij er netjes uitziet, want dat vergroot gewoon de kans dat iemand je meeneemt met minstens een factor tien. Schone kleren, geschoren kop. Dat hoort. Je bent te gast in andermans auto.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 12:44 schreef Tuvai.net het volgende:
Even terzijde, het zijn ook meestal van die hartstikke ranzige types die ik zie liften. Niet echt uitnodigend zoiets.
Stoer. En toen heb je je thuis door je moeder laten pijpen? Jij durft.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 11:19 schreef Panzerknacker666 het volgende:
ik deed dat laatste met een pool die er niet uitzag, eerst gestopt, die gast komt aanlopen, vervolgens langzaam door laten rollen, gast volgt nog. Toen gestopt, gast is er bijna, toen hard weggereden en getoeterd![]()
quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 10:45 schreef Ringo het volgende:
[..]
Nog even en net zo verzuurd als ik!
Ben het overigens heel erg met je oneens. Liften is een way of life overal waar auto's rijden. Je gaat ergens staan en je wacht totdat je wordt meegenomen. Kon toen, kan nu nog steeds.
Het gaat niet om de mensen die je niet meenemen. Dat is 99% van de mobiele populatie, een stoet grijze muizen die je aandacht niet waard zijn. Het gaat om de mensen die wél voor je stoppen. Zij begrijpen hoe het spel in elkaar steekt.
Tja, het kan verkeren. Ik heb duizenden kilometers door Nederland gelift en nooit, echt nóóit problemen gehad, laat staan dat ik me in een auto onveilig heb gevoeld.quote:Op zaterdag 15 augustus 2009 14:00 schreef Manono het volgende:
[..]
Dat duurt nog wel ff!
Lieve schat dat klinkt allemaal leuk en ik weet niet hoe het in Den Haag is maar tegenwoordig is liften veel riskanter dan vroeger. Toen deed iedereen het, nu wordt een lifter vaak gezien als loslopend wild door generaties die er niet mee zijn opgegroeid (oa reacties in dit topic) Helaas stoppen er tegenwoordig ook veel mensen die een ander spel spelen.
Zoals laatst een verdwaalde toerist in het centrum zijn hotel niet kon vinden en een auto aanhield om de weg te vragen. De chauffeur bood hem een lift aan, de man stapte in, werd beroofd en in Zuid Oost uit de auto gezet.
FrankNL is ofwel nog steeds orchideeen aan het fotograferen ofwel heeft een afslag gemist waardoor hij nu ergens in een of andere Russische negorij tot zijn enkels in de bagger staat te verkleumen, ofwel is helemaal in de stress geschoten omdat zijn stopwatch het tijdens de laatste laatste liftpoging heeft begeven. Maar misschien is hij wel gewoon zijn aantekeningen boek verloren.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 23:39 schreef Elwood1802 het volgende:
FrankNL de koninglifter is hier nog niet gesignaleerd? Wat een wonder.. die man zal binnen korte tijd hier wel verschijnen met een heel verhaal hoe vervuilend het wel niet is als iedereen alleen in een auto zit etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |