Vanuit Hengeloooo ben er er anders zoooo. Dan maakt de laatste paar minuten ook niet uit.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 09:59 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Nee, je woont niet in Hengelo, heb ik begrepen. En het ooooooosten is nogal groot.
Ik ben een paar minuten verder gereden maar kwam je niet tegen, dus ik ben maar weer terug gegaan.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 14:42 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Vanuit Hengeloooo ben er er anders zoooo. Dan maakt de laatste paar minuten ook niet uit.
Hij kwam net voorbij in WGR FB, dus hij negeert ons gewoon in de WGR SC.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 17:54 schreef ManAtWork het volgende:
Weet iemand trouwens waar FH is? Zit ie alweer/nog steeds op de camping?
Hoop niet dat we hem hier hoeven opgeven,...
Ik zag het ook,...quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 18:20 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Hij kwam net voorbij in WGR FB, dus hij negeert ons gewoon in de WGR SC.
quote:
Make up your mindquote:
En nu? Al aan het speeddaten?quote:Op woensdag 19 augustus 2009 08:51 schreef ManAtWork het volgende:
De teller bij de echte advertentie staat op 0.![]()
Nog zelfs niet bekeken.
Dat weet de rest van WGR toch niet.quote:
Nope. Zit te tikken in de SlowChat.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 19:00 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
En nu? Al aan het speeddaten?
Hoe zie je dat?quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:25 schreef Fogel het volgende:
FH heeft me een note gegeven een poos geleden zag ik. Foei!
Zonder abonnement zie je dat niet, kun je alleen zien hoe veel je er hebt. En je kunt ¤ 4,50 betalen om ze te kunnen lezen, als je notes hebt.quote:
Ik heb er 2, maar ik kan ze niet inzien. Volgens mij zijn ze niet zo heel spannend.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:55 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Hier dus, het aantal: http://www.fok.nl/shop/notes.php
Ik heb er wel 6.
Bij een FOK!full en een FOK!pimp abo krijg je een overzicht van je notes op het moment dat het abo inging.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:51 schreef Fogel het volgende:
Onder abonnementen, Transactieoverzicht gebruikersnaam, en dan op de transactiecode klikken.
Het zal vast ook makkelijker kunnen, maar zo kreeg ik ze te zien.
Ik heb 1 "stoute" note en een positieve note
De "stoute" van FH omdat hij blijkbaar vond dat ik spamde.
Ik denk ook niet dat er veel interessants in mijn notes zal staan. Het zal vast geen ¤ 4,50 waard zijn.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:59 schreef Light het volgende:
[..]
Ik heb er 2, maar ik kan ze niet inzien. Volgens mij zijn ze niet zo heel spannend.
Nou, je bent in ieder geval niet de enige.quote:
Handig,... niet direct kunnen inzien als een MOD je iets positiefs/negatiefs te vertellen heeft.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:51 schreef Fogel het volgende:
Onder abonnementen, Transactieoverzicht gebruikersnaam, en dan op de transactiecode klikken.
Het zal vast ook makkelijker kunnen, maar zo kreeg ik ze te zien.
Ik heb 1 "stoute" note en een positieve note
De "stoute" van FH omdat hij blijkbaar vond dat ik spamde.
Onzin plaatsen in notes waarna users ¤ 4,50 moeten betalen om het te lezen. Er zijn vast users die hun nieuwsgierigheid niet in bedwang hebben.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 21:07 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Handig,... niet direct kunnen inzien als een MOD je iets positiefs/negatiefs te vertellen heeft.
Lijkt het me toch handiger om een PM te sturen.
Of mis ik een handigheidje van een note?
Waarom zou ik in vredesnaam willen betalen om te zien wat een ander persoon over mij heeft te schrijven? Alsof dat zo belangrijk is wat een mod van mij vindtquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Zonder abonnement zie je dat niet, kun je alleen zien hoe veel je er hebt. En je kunt ¤ 4,50 betalen om ze te kunnen lezen, als je notes hebt.
Dat vertellen we zo ook wel. Daar hebben we geen notes voor nodig.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 21:36 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Waarom zou ik in vredesnaam willen betalen om te zien wat een ander persoon over mij heeft te schrijven? Alsof dat zo belangrijk is wat een mod van mij vindt
Dat was wel een hele poos geledenquote:Op dinsdag 25 augustus 2009 20:25 schreef Fogel het volgende:
FH heeft me een note gegeven een poos geleden zag ik. Foei!
Gij spienzertquote:
Neuh, en in de meeste gevallen kun je ook wel raden wat er in de notes staat. Quotes van posts waar je ver over de streep ging, bijvoorbeeld. Handig voor de FA's als ze een ban moeten plaatsen.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 21:36 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Waarom zou ik in vredesnaam willen betalen om te zien wat een ander persoon over mij heeft te schrijven? Alsof dat zo belangrijk is wat een mod van mij vindt
Ah, duidelijk. Een noodzakelijk kwaad dus, als ik het goed begrijp.quote:Op dinsdag 25 augustus 2009 22:26 schreef Light het volgende:
[..]
Neuh, en in de meeste gevallen kun je ook wel raden wat er in de notes staat. Quotes van posts waar je ver over de streep ging, bijvoorbeeld. Handig voor de FA's als ze een ban moeten plaatsen.
Daarnaast zijn notes een persoonsgegeven en moet je ze daarom kunnen opvragen. En die 4,50 euro is de maximumprijs die daarvoor mag worden gevraagd.
En een handig hulpmiddel voor mods en FA's voor het herkennen van users. Als een user in OUD zit te spammen, en dat vervolgens in WGR doet dan kent de WGR mod de user niet, maar kan wel zien dat het een rasechte spammert is.quote:Op woensdag 26 augustus 2009 06:03 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Ah, duidelijk. Een noodzakelijk kwaad dus, als ik het goed begrijp.
Locatie is toch geen belemmering, lijkt me?quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:54 schreef ManAtWork het volgende:
Jawel. Ken er twee. Zit alleen in het oosten van het land.
Bijna vergeten: goedemorgen.
Dat weet ik niet. Sommige mensen willen het in de buurt hebben.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:56 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Locatie is toch geen belemmering, lijkt me?
Je hebt aandelen in alle twee de bedrijven?quote:Op donderdag 27 augustus 2009 09:01 schreef ManAtWork het volgende:
En nee, ik heb geen aandelen in één van beide bedrijven.![]()
Scherp zo op de vroege ochtendquote:Op donderdag 27 augustus 2009 09:20 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Je hebt aandelen in alle twee de bedrijven?![]()
Goeiemorgenquote:Op donderdag 27 augustus 2009 08:07 schreef JumpingJacky het volgende:
Goedemorgen![]()
Kent iemand een 'betrouwbaar' incassobureau, die niet met jaarcontracten etc. werkt en die een eenmalige incassoklus kan doen? Ik zie door de bomen het bos niet meer. Zoveel vage aanbieders, en ik heb graag wat degelijks, die ook daadwerkelijk mijn geld doorstort na het geïncasseerd te hebben.
Sssssst, dat mogen de andere aandeelhouders niet weten.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 09:20 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Je hebt aandelen in alle twee de bedrijven?![]()
No problem.quote:Thanks voor de linkjes.
Ik ookquote:Op donderdag 27 augustus 2009 09:49 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Goeiemorgen
Heb zelf goede ervaringen met Bierens
Het stond vol schimmel? Hmmm,... 'k wee nie,...quote:Baas geeft vrouw advies hoofdpijn op te lossen met seks
Een vrouw die op haar werk over hoofdpijn klaagde, heeft van haar baas te horen gekregen dat seks de oplossing is. De Australische vrouw zei last te hebben van haar longen, hetgeen met hoofdpijn gepaard ging. Ze deed haar beklag bij haar baas, maar die maakte zich er van af met het advies dat "seks het probleem wel zal oplossen". De vrouw heeft klacht ingediend. Uit onderzoek is al gebleken dat het gebouw waar ze werkte, vol schimmel stond.
De lijnen zijn hier niet zo snel.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 12:51 schreef Xcalibur het volgende:
Dus omdat het slowchat is post je nieuws van 6 weken oud?
En ook jij bedankt, dangerous womanquote:Op donderdag 27 augustus 2009 09:49 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Goeiemorgen
Heb zelf goede ervaringen met Bierens
Maar ik heb zelden incassogevalletjes, dus ik wil geen contract waar ik betaal voor iets wat ik niet afneem.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 10:46 schreef sanger het volgende:
Contract kost overigens maar ¤ 250 jaar dacht ik.
Wij zien het meer als een verzekeringquote:Op donderdag 27 augustus 2009 19:34 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Maar ik heb zelden incassogevalletjes, dus ik wil geen contract waar ik betaal voor iets wat ik niet afneem.
Hmm... en bij jou is de zomer nog wat korter, dan kan de sneeuw toch nooit wegsmelten? Of wordt de natuur dan wat geholpen? Het schiet natuurlijk niet op al de sneeuw van het jaar ervoor nog niet weggesmolten is voor de nieuwe sneeuw valt.quote:Op donderdag 27 augustus 2009 23:50 schreef Fogel het volgende:
En even iets heel anders... de berg sneeuw van ca 5000 vrachtwagens vol wat afgelopen winter in een depot is gemikt bij Oslo ipv in het fjord te dumpen is nu bijna weggesmolten. Nog 1,5 tot 2 meter is er over (op de rechterfoto onder het zwarte gruis).
[ afbeelding ]
Binnenkort zal er wel weer nieuwe sneeuw liggen
Ik weet niet wat het BNP van Noorwegen is, maar het oliefonds is geeneens 500 miljard.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 00:00 schreef Light het volgende:
Ik heb nog niet over die zaak gehoord in het nieuws hier. Maar het lijkt idd op een slechte soap. Al was het maar omdat Noorwegen niet echt verantwoordelijk gehouden kan worden voor iets dat Noren doen. Tenzij het in opdracht is natuurlijk. Verder slaat die 500 miljard USD ook nergens op. Het BNP van Noorwegen is amper 500 miljard USD, dus de kans dat Congo zo'n bedrag krijgt is nihil. En de kans dat een internationale rechter Noorwegen zal veroordelen tot het betalen van zo'n bedrag is zo mogelijk nog kleiner
Ze verwachten dat de sneeuw binnen een week weg is.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 00:02 schreef Light het volgende:
[..]
Hmm... en bij jou is de zomer nog wat korter, dan kan de sneeuw toch nooit wegsmelten? Of wordt de natuur dan wat geholpen? Het schiet natuurlijk niet op al de sneeuw van het jaar ervoor nog niet weggesmolten is voor de nieuwe sneeuw valt.
quote:Op donderdag 27 augustus 2009 23:43 schreef Fogel het volgende:
De rechtzaak is net een slecht geschreven soap serie. In hun berekening haalde ze feiten aan van Lockerbie... erg relevant *not*. En omdat een van die lui een heus securitas uniform bij zich had is hij nu opeens een spion. Zover ik begrepen heb, worden ze voor zowel een civiele als een militaire rechtbank gedaagd.
Ik weet niet of ze (niet de Noren, maar de anderen) paddos knagen voordat ze de rechtzaal ingaan ofzo, maar het lijkt er wel op. De eis is dus 65 keer het BNP van heel Congo, dat kan je toch niet serieus menen? En deze eis is dus in een civiele rechtzaak naar voren gekomen en gericht aan de Noorse staat, niet aan die twee gasten die eventueel iemand vermoord hebben (en als ze dat al gedaan hebben heeft dat natuurlijk weinig met de Noorse staat te maken, al vind de rechter het wel logisch om dat te eisen omdat hij een foto heeft gezien van deze jongens in een militair uniform -genomen tijdens dienstplicht enkele jaren geleden, maar dat mag de pret niet drukken- ).
Is deze zaak nog niet in het Nederlandse nieuws?
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 09:15 schreef DonJames het volgende:
[..]
![]()
![]()
Maar ja, wat verwacht je dan ook van een land wat zich door België heeft laten koloniseren
Congo is toch een voormalig Franse kolonie?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 09:15 schreef DonJames het volgende:
[..]
![]()
![]()
Maar ja, wat verwacht je dan ook van een land wat zich door België heeft laten koloniseren
Nope, belgie. Belgisch Kongo heette het toen.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 09:43 schreef Light het volgende:
[..]
Congo is toch een voormalig Franse kolonie?
Hebben we het over Congo-Kinshasa of Congo-Brazzaville? Beide landen worden ook wel Congo genoemdquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 09:59 schreef sanger het volgende:
[..]
Nope, belgie. Belgisch Kongo heette het toen.
Ik neem aan Congo-Kinshasa. Verreweg de grootste (en meest bekende) van beide Congo's. En in Congo-Brazzaville wonen dus socialistische Pygmeeën, ik neem aan dat die Noren uit piëteit geen Pygmeeën hebben omgelegdquote:Op vrijdag 28 augustus 2009 10:03 schreef Light het volgende:
[..]
Hebben we het over Congo-Kinshasa of Congo-Brazzaville? Beide landen worden ook wel Congo genoemd
Assumption is the mother of all fuck-ups.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 10:33 schreef DonJames het volgende:
[..]
Ik neem aan Congo-Kinshasa. Verreweg de grootste (en meest bekende) van beide Congo's. En in Congo-Brazzaville wonen dus socialistische Pygmeeën, ik neem aan dat die Noren uit piëteit geen Pygmeeën hebben omgelegd
dus het is wel Congo-Kinshasa.quote:En av meldingene lød: «Det er viktig at du ikke bruker noens navn over hode. Det vil gi dem store, store problemer, spesielt i DRC (Den demokratiske republikken Kongo, red.anm.)». Meldingen er signert Mike, som Moland har brukt som alias.
Voor het geval je het nog niet hebt meegekregen in het verre oostenquote:Op donderdag 27 augustus 2009 13:02 schreef ManAtWork het volgende:
De lijnen zijn hier niet zo snel.
Bronquote:Gepubliceerd: Woensdag 28 augustus 2002
Auteur: Lukas Pruski
Sony heeft bekend gemaakt eind dit jaar te stoppen met de productie van Betamax videorecorders. Sony wil zich volledig op de dvd-standaard gaan toeleggen.
27 jaar geleden is Sony het gevecht aangegaan met Philips en het bedrijf Victor. Het was de tijd van de grammofoonplaat. De in opmars komende compactcassette, de fm-radio en quadrofonie waren 'state of the art'. De consument was nog nauwelijks gewend aan het idee om zelf muziek op te kunnen nemen of de strijd barste los om een systeem aan te kunnen bieden dat tv-beelden kon opnemen.
Binnen de kortste keren zou de markt verdeeld in drie kampen. Grundig en Philips hadden gezamenlijk patent op de Video Compact Cassette, beter bekend als Video-2000. Victor had zijn Video Home System (VHS) en Sony zwoer bij zijn Betamax.
Uiteindelijk was het het VHS-systeem dat zowel Video-2000 als het Betamax-systeem overleefde. Sony richtte zich vooral op de beeldkwaliteit van het systeem. Victor (JVC) richtte zich echter meer op de toepassing van het systeem. In Amerika lukte het om Thorn-EMI te strikken voor het aanbieden van VHS-films in videotheken.
Binnen de kortste keren bleek VHS de troef in handen te hebben: mensen verkozen videofilms te huren boven deze te kopen.
Sony bleef het formaat ondersteunen maar stapte in 1988 zelf ook over op het vervaardigen van VHS-recorders. Hiermee was de strijd feitelijk al gestreden. Hoewel Betamax nog steeds door Sony wordt ondersteund heeft VHS de overhand. In 2001 produceerde Sony toch nog 2800 Betamax-recorders.
Video van Nederlandse bodem
Technisch gesproken was Video-2000 veruit het superieure systeem. Het was in die tijd het enige videosysteem dat door middel van electronische toetsen bediend kon worden. Zijn VHS en Betamax tegenhangers waren voorzien van mechanische bediening die deed denken aan een mechanische typemachine of een oude bandrecorder.
Ook konden de videocassettes, net als een gewone muziekcassette, op twee kanten worden beschreven, iets wat noch VHS noch Betamax kon bieden.
Video-2000 was echter geen lang leven beschoren. Dit technisch staaltje van Nederlands-Duitse bodem werd het eerste slachtoffer in de strijd om dé videostandaard. Het werd pas in 1980 op de markt gebracht. En ook al was Philips de uitvinder van de eerste commerciële videostandaard (VCR genaamd), de Eindhovenaren waren domweg te laat op de markt gekomen met hun product.
Kwaliteit
Vaak werd gewezen op de betere kwaliteit van Betamax ten opzichte van VHS. Dit mag echter naar het rijk der fabelen worden verwezen. Zeker, in 1978 was het Betamax systeem kwalitatief beter dan het VHS systeem, maar in de jaren tachtig waren de VHS-recorders dusdanig verbeterd dat deze niet voor Betamax onderdeden.
Revolutie
Stilaan voltrok zich in de jaren tachtig een revolutie. Sony en Philips hadden de Compact Disc uitgevonden en de consument ging langzaam maar zeker over op 'digitaal'. In 1987 werd de vcd-standaard uitgebracht. Hierdoor werd het mogelijk om 74 minuten aan digitale video op een cd-schijfje op te slaan. Vcd sloeg niet meteen aan bij het grote publiek. Het systeem was duur en, bovenal, er waren slechts weinig 'blockbusters' beschikbaar. Ook de meeste videotheken boden slechts een karig aanbod aan vcd-films aan.
Toch was de toon al gezet. In 1994 stelden Sony en Philips de 'Multi Media CD' (MMCD) voor. Het had al veel weg van de huidige dvd zij het dat het vooral gericht was op de professionele gebruiker. Time Warner en Toshiba hadden eveneens een opvolger voor de compact disc maar deze was meer gericht op de thuisgebruiker.
Gedurende acht maanden rivaliseerden de twee kampen over het systeem van de toekomst. Uiteindelijk werd 25 augustus 1995 de dvd geboren. Slechts twee jaar later was de eerste dvd-video-speler al te koop.
De geboorte van de dvd luidde echter ook de pensioengerechtigde leeftijd voor de huidige videorecorder in.
quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:15 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Voor het geval je het nog niet hebt meegekregen in het verre oosten![]()
![]()
[..]
Bron
Woon jij bij mij in de buurt?quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 21:42 schreef ManAtWork het volgende:
Beetje wind, beetje flitsen en 2,7 mm regen.
Ach, scheelt weer sproeien.
* ManAtWork checkt profiel.quote:
Zo. Eerste dag van 14 uur zit erop. Vanmorgen om 7 uur in de auto richting Brabant. Op 21 uur voeten omhoog op de bank. Morgen het vervolg. Een erg prettig weekend met voldaan gevoel.quote:
Hier 7,2 mm gisteren. En 2,1 mm op 20 augustus.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 21:42 schreef ManAtWork het volgende:
Beetje wind, beetje flitsen en 2,7 mm regen.
Ach, scheelt weer sproeien.
Een dag heeft toch gewoon 24 uur?quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 21:24 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Zo. Eerste dag van 14 uur zit erop. Vanmorgen om 7 uur in de auto richting Brabant. Op 21 uur voeten omhoog op de bank. Morgen het vervolg. Een erg prettig weekend met voldaan gevoel.
Wat voor 'punten'? Stroompunten, waterpunten, gaspunten?quote:Op zondag 30 augustus 2009 00:06 schreef Fogel het volgende:
Eerder deze week heb ik ook een deur gezet plus een stuk wand er omheen en daardoorheen weer de nodige meters buizen getrokken en plek voor koppelpunten uitgeboord en die erin gezet. Misschien overdreven om 5 punten te hebben en ca 10 meter buis voor een wand van nog geen 2m2, maar ach.
ha! ik had het woensdag al gedaanquote:Op zondag 30 augustus 2009 10:52 schreef JumpingJacky het volgende:
Zo, eindelijk de aangifte IB verzonden, ruim op tijd voor 1 september
Stroom en netwerk.quote:Op zondag 30 augustus 2009 10:54 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Wat voor 'punten'? Stroompunten, waterpunten, gaspunten?
Mwah, ik wacht altijd eerst het oordeel van de inspecteur maar af. Die kan het allemaal nog veel duurder maken.quote:Op zondag 30 augustus 2009 12:05 schreef Xcalibur het volgende:
[..]
ha! ik had het woensdag al gedaan
Duur geintje weer
Ships, die moet ik ook nog versturen.quote:Op zondag 30 augustus 2009 10:52 schreef JumpingJacky het volgende:
Zo, eindelijk de aangifte IB verzonden, ruim op tijd voor 1 september
Aantal keren dat het profiel is bekeken: nul komma nul keer.quote:Op zondag 30 augustus 2009 12:29 schreef JumpingJacky het volgende:
Kan MaW ons even een update geven aangaande de TT?Anders moeten we de TT doorzetten naar het volgende deeltje.
Ik denk dat we dat juist niet kunnen constateren. Ik heb de tekst op MP gehad, en daar kwamen wel reacties op, al dan niet serieus. Het lijkt dus meer aan de locatie te liggen dan aan de tekstquote:Op zondag 30 augustus 2009 12:38 schreef ManAtWork het volgende:
Dussss,... ik denk dat we wel kunnen constateren dat de inhoud die JJ heeft voorgesteld niet het verwachte effect heeft.
Marktplaats is niet echt vergelijkbaar met sites die er specifiek voor zijn opgezet. Zoals je zegt, van de ontvangen reacties waren lang niet altijd serieus. En de overige reacties heb je verder niet onderzocht. Dus daar is ook niet veel van de zeggen.quote:Op zondag 30 augustus 2009 13:30 schreef JumpingJacky het volgende:
[..]
Ik denk dat we dat juist niet kunnen constateren. Ik heb de tekst op MP gehad, en daar kwamen wel reacties op, al dan niet serieus. Het lijkt dus meer aan de locatie te liggen dan aan de tekst
1 september was voor mij niet van belang. Had geen uitstel aangevraagd dus was al veeeeeeeel te laat.quote:Op zondag 30 augustus 2009 10:52 schreef JumpingJacky het volgende:
Zo, eindelijk de aangifte IB verzonden, ruim op tijd voor 1 september
Ik ben braaf, dus ik hou met netjes aan de deadlines.quote:Op maandag 31 augustus 2009 11:58 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
1 september was voor mij niet van belang. Had geen uitstel aangevraagd dus was al veeeeeeeel te laat.
Helaas, daar kan ik niet aan meedoen. Ik ga naar het 'hoop'-topic, waar ik ga zitten hopen dat het nog lang duurt voordat de fiscus de aanslag oplegt.quote:Maar nu kan ik eindelijk in het 'klaag-topic' zeuren waar mijn geld blijft.
quote:Op maandag 31 augustus 2009 12:11 schreef Sjeen het volgende:Heb geloof ik toch een beetje een kater...
Kermis in de stad?quote:Op maandag 31 augustus 2009 12:11 schreef Sjeen het volgende:Heb geloof ik toch een beetje een kater...
Dank voor de koffiequote:Op maandag 31 augustus 2009 12:18 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
![]()
Wie weet helpt het.
Poes, poes, poes,....
Zoiets ongeveer maar dan voor grote mensenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |