quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:24 schreef Smallish het volgende:
En ik ga even in het tuintje bij Annie zitten.![]()
Bij de weg: Annie, ik las ergens (Beau Monde volgens mij) dat Monique Smit haar lievelingstas Annie noemt.Tas, Annie, Jas?
Ik kan het niet meer volgen. Jij?
goed onthouden!quote:Op donderdag 13 augustus 2009 22:17 schreef roosje77 het volgende:
ben benieuwd naar die fotoos.
en vraag me nog steeds af wat de scoop van annie voor de vakantie was...!
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:33 schreef Greys het volgende:
Annie, denk je echt niet dat het om deze foto gaat? Want dit is ook een zogenaamd schuchter wegkijkend meisje met een moedervlek boven haar borst als je goed kijktIk klik het topic na een paar weken weer eens aan en WTF is dit nou weerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dit lijkt me Liza niet om 2 redenen:de borsten: way to big. Tis niet zo dat Liza kleine borsten heeft maar dit is wel erg extreem ![]()
de kleding: oudbollig. Die franjes aan de mouwtjes en de vale spijkerboek Has written Oostblok all over it
Over en uit![]()
Ja die conclusie hadden wij twee topics geleden ook getrokken toen deze foto gepost werdquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:05 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik klik het topic na een paar weken weer eens aan en WTF is dit nou weer![]()
Dit lijkt me Liza niet om 2 redenen:de borsten: way to big. Tis niet zo dat Liza kleine borsten heeft maar dit is wel erg extreem ![]()
de kleding: oudbollig. Die franjes aan de mouwtjes en de vale spijkerboek Has written Oostblok all over it
Over en uit
Dat was niet het vorige topic, maar hierbovenquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja die conclusie hadden wij twee topics geleden ook getrokken toen deze foto gepost werd
Ik dacht alleen dat dit die foto was waar het in het vorige topic over ging (kan je het nog volgen?) toen er gezegd werd dat er een foto bij de bladen was aangeboden.
Oh jaquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:10 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Dat was niet het vorige topic, maar hierboven
Excuus, ik volg het niet zo meerquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja die conclusie hadden wij twee topics geleden ook getrokken toen deze foto gepost werd
Ik dacht alleen dat dit die foto was waar het in het vorige topic over ging (kan je het nog volgen?) toen er gezegd werd dat er een foto bij de bladen was aangeboden.
Wie wel?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:11 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Excuus, ik volg het niet zo meer
Het is ook niet te volgen voor iemand die het niet gevolgd heeftquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:11 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Excuus, ik volg het niet zo meer
Jaquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:26 schreef Nizno het volgende:
was dat alles? yo en wes achtervolgd in 15 seconden??
Dat kijk ik gelukkig vrij standaard dus daar kan ik me ook wel in vinden iddquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:29 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Ja![]()
Maar ze zouden door het programma On Air zijn gevolgd, zometeen ff naar de herhaling kijken![]()
23.35 ned3
Hahaha, hetzelfde fragmentquote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:34 schreef Nizno het volgende:
[..]
Dat kijk ik gelukkig vrij standaard dus daar kan ik me ook wel in vinden idd
de blik in haar ogen.. verandert de kleur van mijn dag.. van zwart als ze boos is... tot blauwer dan blauw als ze lacht.....quote:Op donderdag 13 augustus 2009 23:59 schreef Raug het volgende:
Zing al de hele avond " want die blikken in je ogen, zeggen alles tegen mijhijhij..." Thanks he..
nou ja blij dat ik sowieso kijkquote:
Zo , ik heb gisteren de hele tijd Andre Hazes in me hoofd gehad, dat wordt vandaag dus Doe Maar!!quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 00:21 schreef roosje77 het volgende:
En doe de dingen die ik doe met mun ogen dicht. Knoop je jas dicht, doe un das om..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |