Ja echter is hij Allience en lijkt het me niet slim om dan 1000 needles te lvlenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 11:24 schreef Silmarwen het volgende:
Arathi Highlands quest erg lekker, boven kant van Stranglethorn ook. Thousand Needles vond ik kut en Stranglehtorn is een van mijn favo landjes.
Hillsbrad Foothillsquote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:16 schreef Vengswiejj het volgende:
[..]
24-28: of ashenvale of 't gebied waar tarren mill licht... ff naam kwijt.
11 spirit = 4 mp5 (en als disc heb je dan geen spellpower extra, bij holy telt dat ook nog mee en kom je eerder op 2:1)quote:Op woensdag 19 augustus 2009 10:56 schreef GI het volgende:
In de progression komt ToC(De heroic dan) ook voor Ulduar. Ik heb het dus over de 5 man en niet over de raid instance.
En spirit heeft ook met mana regen te maken. Maar de +10 mp5 is een andere stat dan +10 spirit. Ik weet de nummers niet uit mijn hoofd maar je hebt heel wat +spirit nodig voor je op +1mp5 terecht komt.
Je zit altijd met afwegingen natuurlijk. De dagger is (imho) beter dan de mace die ik had door de +73 sp boost die erop zat. De regen mis je dan natuurlijk maar met de gem en enchant kan je die 'redelijk' maken waardoor de + in sp het zeer zeker de moeite waard maakt.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 12:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
11 spirit = 4 mp5 (en als disc heb je dan geen spellpower extra, bij holy telt dat ook nog mee en kom je eerder op 2:1)
Op healing items zit alleen meestal véél meer spirit dan mp5. Staar je niet blind op mp5 alleen, maar reken een beetje.
Zover ik het zo 123 kan zien is de dagger op dit moment hetgene wat het beste binnen mijn progressie ligt. Ik hang nog rond in naxx (10 en 25) en zover ik kan zien zijn er zeer zeker nog upgrades voor mij binnen deze content maar niet op main hand weapon.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:05 schreef Vengswiejj het volgende:
Het is zeker geen slechte dagger, maar er zijn daggers die gewoon beter zijn. Natuurlijk heeft 't ook allemaal te maken met waar die persoon voorkeur voor heeft (niet te ver doordenken dat bv: edat een priest prio geeft aan strenght want das gewoon lame).
Zelf loop ik nog rond met Life and Death (sword).
Ik hoop deze binnekort te kunnen vervangen met Turning Tide.
Mja komen altijd veel alts mee en soms wat randoms omdat de helft geen zin meer heeft in naxx25.
En ik = gwoon imba fail @ rollen. Echt zo wazig, Roll ik voor mijn mainspec roll ik niet hoger dan 30 ofzo en verlies ik 90% van alle rolls. Roll ik voor OS (prot/ret gear) roll ik meestal 80+ .
Ik heb er vrij veel over gelezen en is zeer zeker wel wat te zeggen voor intelect stacking maar ik heb naar aanleiding van de verschillende dingen die ik gelezen heb de afweging mp5>int>spirit genoteerd.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:16 schreef Fir3fly het volgende:
Ik speel zelf ook priest (dan wel alleen shadow) maar de discipline priest in mijn guild gaat voor intellect boven mp5 en spirit. Zelfs met de mp5 buff van de laatste patch. En gezien de disc tree lijkt me dat ook het meest logisch.
Poptisse van Ensidia gaat ook vooral voor int. Je zou denken dat ze weet waar ze het over heeft.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 13:16 schreef Fir3fly het volgende:
Ik speel zelf ook priest (dan wel alleen shadow) maar de discipline priest in mijn guild gaat voor intellect boven mp5 en spirit. Zelfs met de mp5 buff van de laatste patch. En gezien de disc tree lijkt me dat ook het meest logisch.
Dat zijn coördinaten, om die te zien moet je een addon hebben. Ik gebruik bijvoorbeeld Coords.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 19:30 schreef Simsfan88 het volgende:
Hoe zoek je op locatie? Ik ben questen aan het doen, en bij sommige gebruik ik het internet voor een quest item, daar staat een locatie "44.56", maar hoe vind ik die? Op de kaart zie ik geen locatie cijfers...?
Questhelper is voor je eerste character nou niet bepaald aan te raden. Het haalt veel fun uit het questen, omdat je steeds je addon achterna loopt.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 19:36 schreef _VoiD_ het volgende:
moet je een addon voor hebben. Maar de beste addon voor questen is Questhelper.
http://wow.curse.com/down(...)ls/quest-helper.aspx
Dat zal per persoon verschillen. Ik vind het bijzonder prettig werken omdat je constant weet waar je naartoe moet. Dat houdt de flow erin.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 19:36 schreef Thormodo het volgende:
[..]
Questhelper is voor je eerste character nou niet bepaald aan te raden. Het haalt veel fun uit het questen, omdat je steeds je addon achterna loopt.
quote:Op woensdag 19 augustus 2009 18:04 schreef Fir3fly het volgende:
Volgens mij is dat vooral omdat je in een raid constant Replenishment hebt, terwijl dat in een 5 man/10 man vaak niet het geval is. Daarom is Spirit op lagere levels in verhouding beter.
En Eoy van Ensidia heeft nog steeds een staff waar ik het gewoon niet mee eens ben.
Ja, en ze heeft ook voor haar speelgedrag zeer zeker een punt, maar ik heb niet de luxe van een groep om me heen die dermate geskilled is en ook heb ik zoals Firefly al zegt ook niet altijd replenishment beschikbaar. Zelfs in mijn 10 man raid omgeving heb ik niet die luxe en bij 25 man is het ook geen zekerheid.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 18:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Poptisse van Ensidia gaat ook vooral voor int. Je zou denken dat ze weet waar ze het over heeft.
Wat? Ongelooflijk, wat een goedkope trucquote:Op donderdag 20 augustus 2009 09:04 schreef Ulreazj het volgende:
MAar zitten wel met die aura wat ze hebben van 75% dam reduction.
dps is toch dps ? Je kan als priest toch ook fear doen?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:27 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Wat? Ongelooflijk, wat een goedkope truc.
Mijn guild one-shotte ze ook, maar ik was om de een of andere reden niet geinvite. Waarschijnlijk omdat ik als shadowpriest zinloos ben daar.
Tja maar ik kan blijkbaar niet AoE'en. En aangezien we ongeveer voor de helft uit druids bestaan inviten ze liever een extra boomkin. Daar heb ik op zich niet zo'n probleem mee, alleen vorige week kon ik niet en nu heb ik de laatste twee bosses nog nooit gedaanquote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:39 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
dps is toch dps ? Je kan als priest toch ook fear doen?
Je kan niet AOE'en ?quote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:49 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Tja maar ik kan blijkbaar niet AoE'en. En aangezien we ongeveer voor de helft uit druids bestaan inviten ze liever een extra boomkin. Daar heb ik op zich niet zo'n probleem mee, alleen vorige week kon ik niet en nu heb ik de laatste twee bosses nog nooit gedaan.
Lees iets verder naar boven, aura van 75% minder AoE damagequote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:52 schreef GI het volgende:
[..]
Je kan niet AOE'en ?Is je mind sear kapot ?
Ow, ik was al ernstig verbaasdquote:Op donderdag 20 augustus 2009 13:55 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Lees iets verder naar boven, aura van 75% minder AoE damage. Net als de trash voor Hodir.
Ik maak mezelf ook helemaal geen illusies hoor, het is echt een afweging die alleen in uitzonderingen maak. Ik heb best wat leuke shadow gear maar meer is het ook niet. Er komt nog wel een tijd dat ik mijn emblems voor niks nuttigs kan gebruiken en dan ga ik wel wat conquest gear aanschaffen voor de offspec. Maar voorlopig is dat nog niet. Eerst eens kijken naar de 60 emblems of conquest die dan naar valor kunnen om eindelijk mijn suffe shoulders eens te verbeteren. (Al hoop ik natuurlijk op een leuke drop)quote:Op donderdag 20 augustus 2009 14:09 schreef Fir3fly het volgende:
Mja ik zeg vaak tegen healing priests die shadow als off-spec willen hebben dat het het eigenlijk niet waard is. De gear is volledig anders en een beetje hit gear gemixed met je healing gear werkt gewoon niet. Shadow spelen is niet moeilijk, alleen iets lastiger om het volledige potentieel eruit te krijgen. Dat is ook een van de redenen waarom ik shadow speel.
Maar ach in heroics maakt het niet zoveel uit, 1800 dps is nog best bruikbaar.
Dit. Mijn interesse in WoW is behalve het raiden met m'n guild en wachten op Icecrown vrij beperkt. En de rest van de Blizzard games boeit me vrij weinig.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 15:41 schreef SharQueDo het volgende:
Nah. BlizzCon boeit me geen ene moer om eerlijk te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |