balen dat ik jullie allemaal niet gezien hebquote:
quote:Op zondag 16 augustus 2009 11:18 schreef de_huig het volgende:
maar ach..na het eten was het tijd om goed naar de kloten te gaan..te beginnen met de heren donkey rollers:
de laatste paar keren dat ik ze heb gezien waren de optredens wel vet, maar niet supervet..oh boy oh boy..hoe anders was het deze keer..
vertrouwd openen met motherfuck..en daarna alleen maar climaxjes aan elkaar geknoopt, met alle bekende nummers er in..![]()
![]()
wat een helden
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
turned to hellSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Donkey Rollers hadden gewoon weer een ouderwetse heldensetquote:Op zondag 16 augustus 2009 23:03 schreef Tha_Bartman het volgende:
[..]
16 tracks in plusminus 30 min is fucking sick![]()
Beste set van de dag![]()
bij interesse volgen meer tracklists...
![]()
![]()
en dat stukje niks bij Sound Of The Beast blijft geniaal, iedereen rustig en ineens Turned To Hell en raggen
![]()
gelukkig zoveel tracks in dat half uurtje, want was bang dat ik Immeasurably niet ging horen; gelukkig waren die gedachten ongegerond
en hoe, heerlijk was die om te horenquote:
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
Ok ik had beeldmateriaalquote:Op zondag 16 augustus 2009 12:29 schreef Koepert het volgende:
[..]Fucking helden filmpje
Comments...
-vanwaar de 'lege' seconde -> zwart beeld...
Rippert, ouwe headbangertquote:Op maandag 17 augustus 2009 20:11 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ok ik had beeldmateriaal, wilde het niet gebruiken, maar blijkbaar moeten we 'm uit zijn tent lokken want veel zegt ie niet..... watch en enjoy!
1:16![]()
Speak of the devil, die jongen is aardig stil..... heeft ie de terugweg naar huis wel overleeft?quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:18 schreef Koepert het volgende:
En Crusty... wat staat er op je shirt... zit me dwars dat ik t niet kan lezen (goed teken, sta je iig niet stil...)
The devil is backkkkkkkk....quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:20 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Speak of the devil, die jongen is aardig stil..... heeft ie de terugweg naar huis wel overleeft?
Hij gaat er wel weer af natuurlijkquote:Op maandag 17 augustus 2009 20:27 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
The devil is backkkkkkkk....
Deze jongen probeert zijn studie tot een goed einde te brengen, dus is een beetje stil
Tuurlijk heeft deze jongen de terugweg overleefd. Iedereen overleeft een reis met El Tanque (zoals huig dat zo mooi kan zeggen). Ik wilde zondag nog een heel verslagje typen, maar na het lezen van de andere verslagen zou de mijne als mosterd na de het toetje komen denk ik!
Ik kan alleen maar zeggen dat ik Decibel een super geslaagd feestje vond !!![]()
![]()
@Koepert: En de tekst op mijn shirt is; Last night A DJ saved my life, maar het staat in dubbelschrift. Best moeilijk te lezen dus..
@Boy; super filmpje. Leuk screenshot wat Google ook gekozen heeft voor V2![]()
niet losgaan op DR live = niet goed wijsquote:Op maandag 17 augustus 2009 20:34 schreef Tha_Bartman het volgende:
voor de mensen die de ezels gemist hebben (onze MOD bijvoorbeeld)
http://www.youtube.com/user/1adjan1
deze man heeft de hele set opgenomen
Ik heb alleen de laatste 3 nummers meegemaakt ofzo...maar die kleine simpele edits van MF.... heerlijk! pcies op 5 min dusquote:Op maandag 17 augustus 2009 20:34 schreef Tha_Bartman het volgende:
voor de mensen die de ezels gemist hebben (onze MOD bijvoorbeeld)
http://www.youtube.com/user/1adjan1
deze man heeft de hele set opgenomen
Ach, gebeurt bij mij ook altijd hoor. En meer mensen hier op Fok! halen sommige door elkaar... Maar na een paar keer blijven de meeste namen altijd wel hangen.quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:30 schreef ReMcOrE het volgende:
ik vergeet elke keer de naam van mijn mede-FOK!kers en als ik er 1 zie herken ik hem ook vaak moeizaam als zijnde een mede-FOK!ker![]()
precies, ik moet altijd goed kijken voordat ik het zeker weetquote:Op maandag 17 augustus 2009 20:54 schreef Sethje het volgende:
Ik heb dan ook een uiterlijk wat je niet uit duizenden kunt herkennen
quote:Op maandag 17 augustus 2009 20:50 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Ach, gebeurt bij mij ook altijd hoor. En meer mensen hier op Fok! halen sommige door elkaar... Maar na een paar keer blijven de meeste namen altijd wel hangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |