Ze bezorgen ook 's avonds, maar die wijken zijn zo groot dat als ze 's avonds gaan bezorgen ze niet uit komen met de tijd.quote:Op vrijdag 2 april 2010 15:09 schreef kikoooooo het volgende:
Ze moeten gewoon 'savonds pakketten gaan bezorgen. Overdag slaat toch gewoon nergens op?
Volgens mij kan dit gewoon hoor.quote:Op vrijdag 2 april 2010 14:23 schreef conradm het volgende:
Jammer dat het bij TNT niet mogelijk is om aan te geven wanneer je je pakket zou willen ontvangen, scheelt ze een hoop werk en een hoop ergernis aan de kant van de ontvanger.
Ook opties als wel/niet bij buren online doorgeven lijkt me erg handig
Dat mailen kun je wel laten hoorquote:Op vrijdag 19 maart 2010 18:13 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Bah![]()
http://www.tntpost.nl/voorthuis/klantenservice/klacht/
Of bellen met klantenservice, het telefoonnummer staat op de sit.
Wat ik wel eens heb meegemaakt is dat de postcode niet helemaal juist is gekoppeld aan je code (dus verkeerd is ingetypt bij de TNT balie.)quote:Op vrijdag 2 april 2010 22:03 schreef l0c4lh0st het volgende:
Eergisteren is er een pakketje verstuurd naar mij.
Maar als ik de tracktrace code invoer + mijn postcode zie ik:
"Shipment(s) not found. Please check your barcode number and postcode or try again later"
Wat moet ik hier nou uit op maken? Dat het pakketje nog op het postkantoor ligt?
Volgens mij heb ik wel meer gezien in topics van WGR dat je dan niet bij TNT, maar bij Selexyz moet zijn?quote:Op dinsdag 13 april 2010 19:25 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Dat mailen kun je wel laten hoorEr zou op 6 april een pakje naar mij moeten zijn verstuurd door Selexyz. Tot op de dag van vandaag nog geen pakje gezien, geen briefje in de bus, buren hebben het niet. Volgens Selexyz moest ik eerst bij TNT zijn, gedaan met een mailtje, mailtje belandde doodleuk unsend terug in m'n spambox
Ga morgen wel bellen. Weinig zin in
Oh dat weet ikquote:Op dinsdag 13 april 2010 20:45 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik wel meer gezien in topics van WGR dat je dan niet bij TNT, maar bij Selexyz moet zijn?
Typisch kastje naar de muur..
quote:Op dinsdag 13 april 2010 21:36 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Oh dat weet ikmaar Selexyz zei eerst bij TNT te checken, en ach, dat doe ik dan maar. Ik weet nu al dat ik bij TNT geen antwoord ga krijgen, want heb niet eens een T&T nummer. Maar dan heb ik het in elk geval geprobeerd. En dán I'm going to give Selexyz Hell
Misschien heeft hij een typfoutje gemaakt bij het doorgeven? Bijv een 0 (nul) als een O (hoofdletter o) geschreven?quote:Op donderdag 29 april 2010 09:58 schreef electronique het volgende:
een verkoper heeft gisteren mijn pakketje verzonden, aangetekend als het goed is, maar als ik dan de track&trace code invul op de site van TNT staat er dat de code niet gevonden is
zit de verkoper me nu te fucken of TNT? want een Track&trace code faken lijkt me niet iets wat een oplichter zou doen
3SRRCB5184691 er zit geen 0 of O inquote:Op donderdag 29 april 2010 12:43 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Misschien heeft hij een typfoutje gemaakt bij het doorgeven? Bijv een 0 (nul) als een O (hoofdletter o) geschreven?
dat vraag ik me ook af, want mijn pakketje zit in afleverroute maar kan ik m dan vandaag nog verwachten?quote:Op donderdag 29 april 2010 23:49 schreef toimoi het volgende:
Wordt er eigenlijk bezorgd op Keuninginnedag?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |