Met jou kan ik praten.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 14:21 schreef ThaMadEd het volgende:
De term "pittig kort vlot kapsel" is precies hetzelfde als "kansenjongere" of "prachtwijk": het met loze termen proberen op te vijzelen van iets wat door en door verrot is.
Meestal gaan die twee hand in hand.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 16:49 schreef TGVkopper het volgende:
Zou je kunnen zeggen dat een pittig kapsel voor een vrouw is wat een caravan voor een huwelijk is?
Anytimequote:
Het leuke is dat als je bijvoorbeeld langs het zandpad in Utrecht rijdt dat je daar alle mannen van die vrouwen met korte pittige kapsels ziet. Die monsters zitten dan thuis met de kinderen en hij is "overwerken"quote:De verbindende factor? Kinderen; de grootste sloper van je leven en huwelijk.
Ik zou willen stellen dat vaak het pittige, korte kapsel al intrede doet op het moment dat er getrouwd is. Dus imho is "Het Huwelijk" vaak al de vernietigende factor; de buit is binnen, zegmaar.quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 18:27 schreef TimMer1981 het volgende:
De verbindende factor? Kinderen; de grootste sloper van je leven en huwelijk.
Of je neemt een langharige stoeipoes vanuit de kroeg mee naar huis en gaat heerlijk klef zitten doen, zou ook wel duidelijk moeten zijn.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 00:11 schreef Mendeljev het volgende:
Als je het didactisch wilt aanpakken dan laat je als vent zijnde je haar lang groeien en trek je strakke leren broeken aan. Als je vrouw dan nog geen tekenen van inkeer laat zien weet ik het ook niet
Ja, dat had ik ook gelezen! Ik dacht eerst: wat zeikt ze nou, alsof al haar zelfvertrouwen in haar haar lag. Totdat ik dit stukje las:quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:29 schreef Ripley het volgende:
Er staat een leuk verhaal achterin de grazia over een vrouw van 30 die haar mooie lange haar heeft afgeknipt naar een bobje en nu heel veel spijt heeft omdat ze niet meer bijzonder is
Arme vrouw.quote:Ik wilde wel eens meer zijn dan alleen die volle bos op mijn hoofd. En toen ik dertig werd, wist ik het zeker: Ik wilde een nieuwe fase in. Met een kort koppie! Ik heb niemand iets verteld, om de verassing zo groot mogelijk te laten zijn. De kapster waar ik kwam vond het vreselijk. Ze probeerde me over te halen eerst naar halverwege te gaan, maar ik wilde er niets van weten. Bijna een meter haar heeft ze eraf geknipt. Het resultaat was verbluffend. Zelfs de kapster moest toegeven dat het me goed stond - springerig, dik, krullend haar tot over mijn oren, hartstikke 'vlot'.
quote:Ik ben nu een 'dertien in een dozijn'-vrouw. Mensen reageren heel anders op mij. De aandacht die ik vroeger kreeg, is voorbij. Ik heb veel, echt veell minder sjans: schrikbarend hoeveel mannen kennelijk op mijn haar vielen, in plaats van op mij. Maar ook vrouwen behandelen mij anders, ik voel geen bewondering meer. Ook geen afgunst, wat me vroeger wel overkwam, maar kennelijk genoot ik er stiekem toch van. Ik voel me nu vaak heel onzeker.
Wel apart dat je vooral dit noemt. Het lijkt me belangrijker dat je zelf je vrouw nog aantrekkelijk vindt na afknippen van het haar dan wat iemand anders daarvan vindt. Het zou mij iig niet boeien of ik ergens mee kan pronken of niet.quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:47 schreef Gwywen het volgende:
Een man heeft toch, lijkt mij, minder om mee te 'pronken' als hij naast zijn pittig geknipte vrouw door de stad loopt.
Dat dus.quote:Op maandag 31 augustus 2009 21:53 schreef SeLang het volgende:
[..]
Wel apart dat je vooral dit noemt. Het lijkt me belangrijker dat je zelf je vrouw nog aantrekkelijk vindt na afknippen van het haar dan wat iemand anders daarvan vindt. Het zou mij iig niet boeien of ik ergens mee kan pronken of niet.
Inderdaad: meestal zeurderig, liefhebber van roddels en dus dom. Mits ergens tussen de 30 en 60.quote:Op dinsdag 1 september 2009 14:59 schreef stbabylon het volgende:
En toch blijf ik van mening dat kort haar en een kort pittig kapsel twee verschillende dingen zijn. Bij een KPK hoort ook een houding, een levensstijl.
En vadsig, met mom jeans, hangtieten en 12 kinderzitjes achter op de fiets.quote:Op dinsdag 1 september 2009 18:20 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Inderdaad: meestal zeurderig, liefhebber van roddels en dus dom. Mits ergens tussen de 30 en 60.
Aandacht mist dus..quote:Op vrijdag 28 augustus 2009 15:29 schreef Ripley het volgende:
Er staat een leuk verhaal achterin de grazia over een vrouw van 30 die haar mooie lange haar heeft afgeknipt naar een bobje en nu heel veel spijt heeft omdat ze niet meer bijzonder is
Als je het andersom had gedaan had ik de krant op je afgestuurd....quote:Op zaterdag 5 september 2009 23:54 schreef missy_c het volgende:
Ik heb vaker mn haar van lang naar kort laten knippen (net tot m'n oren).
Nee?quote:Op zaterdag 5 september 2009 23:54 schreef missy_c het volgende:
Ik heb vaker mn haar van lang naar kort laten knippen (net tot m'n oren).
Heb nooit negatieve reactie gehad..
Dat is een (verkapte) negatieve reactie mopquote:(shock reactie "WAAR IS JE HAAR? Heb je wel overlegd met je vriend?")
Tja, alleen echt mooie vrouwen zijn nog mooi met kort haar. Blijkbaar was zij zonder haar lange haar inderdaad niet zo bijzonder.quote:Op maandag 31 augustus 2009 20:57 schreef Q_Orianka het volgende:
[..]
Ja, dat had ik ook gelezen! Ik dacht eerst: wat zeikt ze nou, alsof al haar zelfvertrouwen in haar haar lag. Totdat ik dit stukje las:
[..]
Arme vrouw.
[..]
Mja, je begrijpt uit zo'n reactie toch wel dat ze het geen verbetering vonden? Dat ze dat niet recht in je gezicht zeggen is fatsoen.quote:Op zaterdag 5 september 2009 23:54 schreef missy_c het volgende:
Ik heb vaker mn haar van lang naar kort laten knippen (net tot m'n oren).
Heb nooit negatieve reactie gehad.. maar mannen reageren er wel sterker op dan vrouwen.. (shock reactie "WAAR IS JE HAAR? Heb je wel overlegd met je vriend?").. Het is maar haar.. Groeit wel weer terug hoor...
Nee dat was het niet.. Als dezelfde persoon 5 dagen achter elkaar zegt"echt leuk je haar"... Blijkbaar denken veel vriendjes dat ze eigenaar zijn van de kapsel van hun vriendinnetjes.quote:Op zondag 6 september 2009 11:23 schreef Frezer het volgende:
[..]
Mja, je begrijpt uit zo'n reactie toch wel dat ze het geen verbetering vonden? Dat ze dat niet recht in je gezicht zeggen is fatsoen.
Nou toch minstens houder van 50% van de aandelen in de BV haar lijkt me toch. Je haar eraf gooien zonder je vriend in te lichten. Leuk, ik zet de volgende keer ook wel een grote draak op mijn rug zonder jou in te lichten veel plezier daarmee!quote:Op zondag 6 september 2009 14:51 schreef missy_c het volgende:
[..]"... Blijkbaar denken veel vriendjes dat ze eigenaar zijn van de kapsel van hun vriendinnetjes.
Zit wel een *klein* verschil tussen: je haar afknippen is wat minder onomkeerbaar dan een tattoo. Haar groeit weer aan... Kost wat tijd, oke, maar het komt vanzelf weer goed.quote:Op zondag 6 september 2009 15:21 schreef solaire het volgende:
Nou toch minstens houder van 50% van de aandelen in de BV haar lijkt me toch. Je haar eraf gooien zonder je vriend in te lichten. Leuk, ik zet de volgende keer ook wel een grote draak op mijn rug zonder jou in te lichten veel plezier daarmee!
Allemaal lang, maar het merendeel hiervan heeft toch een kop als een vuilnisbak, dus maakt het weinig uit...quote:Op zondag 6 september 2009 15:25 schreef PolkaDots het volgende:
Wat is mooier bij deze vrouwen, kort of lang?
#1 [ afbeelding ]
#2 [ afbeelding ]
#3[ afbeelding ]
#4[ afbeelding ]
#5[ afbeelding ]
ook zo fantastisch dat de meeste foto's met lang haar gemaakt zijn nadat ze de vorige nacht keihard gezopen hebben en geen make-up.quote:Op zondag 6 september 2009 15:25 schreef PolkaDots het volgende:
Wat is mooier bij deze vrouwen, kort of lang?
#1 [ afbeelding ]
#2 [ afbeelding ]
#3[ afbeelding ]
#4[ afbeelding ]
#5[ afbeelding ]
Ja, jij bent dus duidelijk geen man.quote:Op zondag 6 september 2009 16:10 schreef Seven.of.Nine het volgende:
1. Lang
2. Kort
3. Kort
4. Kort
5. Lang
Zo is dat.quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:30 schreef waht het volgende:
[..]
Ja, jij bent dus duidelijk geen man.
Het juiste antwoord voor 1 t/m 5 was 'Lang'.
Ik dacht dat dit soort opmerkingen alleen in ONZ en KLB mochten?quote:Op dinsdag 15 september 2009 12:28 schreef ideanaal het volgende:
als vrouwen dik worden en kort haar nemen dan mag de man ook vreemd gaan
hoezo?quote:Op dinsdag 15 september 2009 14:29 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
Ik dacht dat dit soort opmerkingen alleen in ONZ en KLB mochten?
Nou nou, dit is wel heel naief hoor... Keep the dream alive!quote:Op zondag 6 september 2009 14:51 schreef missy_c het volgende:
[..]
Nee dat was het niet.. Als dezelfde persoon 5 dagen achter elkaar zegt"echt leuk je haar"... Blijkbaar denken veel vriendjes dat ze eigenaar zijn van de kapsel van hun vriendinnetjes.
Trouwens ik ben bijdehand genoeg en als ze het niets vinden dan durven mensen dat wel tegen me te zeggen.
Eigenaar niet, maar je moet ook niet zeiken als je vriend dan opeens naar andere vrouwen kijkt. Wederzijdse sexappeal is een cruciaal onderdeel van een relatie en als die er niet meer is, tsja...quote:Op zondag 6 september 2009 14:51 schreef missy_c het volgende:
[..]
Nee dat was het niet.. Als dezelfde persoon 5 dagen achter elkaar zegt"echt leuk je haar"... Blijkbaar denken veel vriendjes dat ze eigenaar zijn van de kapsel van hun vriendinnetjes.
Laat me raden: kort pittig kapsel en verzuurd vrijgezel?quote:Trouwens ik ben bijdehand genoeg en als ze het niets vinden dan durven mensen dat wel tegen me te zeggen.
Nope.quote:Op dinsdag 15 september 2009 17:37 schreef Nass het volgende:
Timmer1981, je vrouw heeft een kort, pittige kapsel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |