bronquote:AMSTERDAM - Make-up voor mannen gaat het helemaal worden. Hun uiterlijke verzorging blijft tegenwoordig niet meer bij een lekker luchtje en een verzorgende crème. Ook eyeliners, nagellak en mascara kun je binnenkort in de toilettas van je man of vriend tegenkomen, als hij tenminste met zijn tijd wil meegaan.
rendwatchers waren er al een tijdje over uit: make-up voor mannen is helemaal hot. Make-upfabrikanten gingen in op deze nieuwe trend. Zo werd er een ’guyliner’ (eyeliner) van Taxi Man op de markt gebracht, lanceerde ontwerper Jean Paul Gaultier een uitgebreide mannenmake-up lijn op de markt en dat deed ook het merk Mac.
Eisen
Toch zien we de Nederlandse man nog niet zo snel naar een mascara grijpen in de winkels. Ze moeten toch nog een bepaalde drempel nemen. Volgens Martin Graaman van het merk Ego Cosmetics moet mannenmake-up aan bepaalde eisen voldoen. Zo moet een goede foundation ”absoluut onzichtbaar, lichtgewicht, matterend en neutraal van geur zijn.”
Heel normaal
In de wereld van mode en entertainment is het heel normaal dat mannen worden opgemaakt. Acteurs, presentatoren...allen worden bijgewerkt voor de camera. Ook in de muziekwereld zie je dat mannen gebruik make-up niet schuwen. Denk maar eens aan de band Tokio Hotel die hun gezichten goed in de schmink zetten en Chris Martin, de zanger van Coldplay, die met roze en rode nagellak is gespot.
Niet erg ontopic, maar ze IS schatje.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:38 schreef NightH4wk het volgende:
Je hebt de avatar gejat van schatje. Of heb je een username verandering gekregen die ze zogenaamd nooit geven?
quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:37 schreef Karasta het volgende:
Ik ga wel met de tijd mee maar het moet natuurlijk niet te gek worden
Al kan ik wel bedenken hoe lichte mannen mascara in de toekomst iets heel gewoon zou kunnen worden
Dat zou men toen ook van huidverzorging voor mannen. En skinny jeans. Ik weet nog wat de reacties toen ik dat topic opende in 2006 ofzo. Nu heeft het allemaal een plek veroverd in de markt.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:37 schreef Karasta het volgende:
Ik ga wel met de tijd mee maar het moet natuurlijk niet te gek worden
Dat zijn de emo's en goths die dat dragen. Die zullen dit soort troep wel weer gebruiken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:40 schreef Mylene het volgende:
[..]
Dat zou men toen ook van huidverzorging voor mannen. En skinny jeans. Ik weet nog wat de reacties toen ik dat topic opende in 2006 ofzo. Nu heeft het allemaal een plek veroverd in de markt.
Een oude bekende van vroeger. Ja, mijn username is veranderdquote:Op maandag 10 augustus 2009 14:38 schreef NightH4wk het volgende:
Je hebt de avatar gejat van schatje. Of heb je een username verandering gekregen die ze zogenaamd nooit geven?
Je loopt weereens een paar jaar achterquote:Op maandag 10 augustus 2009 14:38 schreef NightH4wk het volgende:
Je hebt de avatar gejat van schatje. Of heb je een username verandering gekregen die ze zogenaamd nooit geven?
Het goede doel was een betere username? Schatje was ook nice btw.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:42 schreef Mylene het volgende:
[..]
Een oude bekende van vroeger. Ja, mijn username is veranderd.
Dat was een aktie van FOK! voor een goed doel.
Niet nodig, mijn huid is perfect.quote:Ontopic, wanneer ga jij een mascara kopen?
Welke inderdaad qua fashionability zeer goed draagbaar zijn nu.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:47 schreef Bowlingbal het volgende:
Oh, is dit weer die Telegraaf welke eerder al zei dat diep uitgesneden V-hals shirts het helemaal zouden worden?
Bij die vieze voetballers is het iig wel een hype.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:47 schreef Bowlingbal het volgende:
Oh, is dit weer die Telegraaf welke eerder al zei dat diep uitgesneden V-hals shirts het helemaal zouden worden?
Ja.
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:43 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Afschuwelijk, de volgende stap is mannen in jurken?
Gelukkig heb ik een man die daar niet begint. En als hij dat wel doet zou dat een enorme afknapper zijn.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:33 schreef Mylene het volgende:
Wat vind jij van make-up voor mannen? Zou jij er bezwaar tegen hebben als jouw man of vriend gebruik maakt van foundation, mascara of een eyeliner?
We hebben toch al jurkdragende mannen hier: we noemen het moslims.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:43 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Afschuwelijk, de volgende stap is mannen in jurken?
Dat is echt verschrikkelijk.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Check die kuiten ook.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Check die kuiten ook.
Mijn God, daar kan ik nooit nat van worden.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Check die kuiten ook.
Normaal gesproken kunnen witte sokken, behalve dan om te sporten, niet. Maar als Marc Jacobs het draagt kan het wel. Ik voorspel dan ook dat het dragen van witte sokken binnenkort done is.quote:
Verder dan de Schotten, Romeinen en de Arabische landen moet het niet gaan. Rokken voor mannen als mode-artikel...nee.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Check die kuiten ook.
Stel je niet zo aan zeg. Over een paar jaar draag ook jij een luchtige foundation en mascara.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:58 schreef Ps2K het volgende:
Wanneer begrijpen die teringlijers nou eens dat mannen geen make up nodig hebben of willen. Godverdomme laat die homo's dan gewoon dat wijven spul kopen, scheelt ook weer in de marketing.
Ik snij nog liever met een bot roestig mes een aantal vingers afquote:Op maandag 10 augustus 2009 15:00 schreef Mylene het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan zeg. Over een paar jaar draag ook jij een luchtige foundation en mascara.
Dat riepen alle kenners een paar jaar geleden ook al...quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:00 schreef Mylene het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan zeg. Over een paar jaar draag ook jij een luchtige foundation en mascara.
onzeker over je mannelijkheid? stoere praat om dat te compenseren zeker?quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:04 schreef Ps2K het volgende:
[..]
Ik snij nog liever met een bot roestig mes een aantal vingers af
Pssst...quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:47 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
Het goede doel was een betere username? Schatje was ook nice btw.
[..]
Niet nodig, mijn huid is perfect.Een keer probeerde m'n vriendin wat handcreme op me te smeren maar dat werd totaal niet absorbeerd door m'n huid en bleef lekker glibberig. Ik zou geen mascara kopen, iig niet voor mezelf
Voor de Romeinen was juist de broek een fashionitem voor verwijfde barbarentypes. Echte mannen droegen een tunica.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:56 schreef trovey het volgende:
Rokken voor mannen als mode-artikel...nee.
Je klinkt zo bang en gefrustreerd dat ik vrees dat jij de eerste bent die eraan gaat.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:58 schreef Ps2K het volgende:
Wanneer begrijpen die teringlijers nou eens dat mannen geen make up nodig hebben of willen. Godverdomme laat die homo's dan gewoon dat wijven spul kopen, scheelt ook weer in de marketing.
quote:'Cosmetica schadelijk voor vruchtbaarheid mannen'
NIJMEGEN - Het gebruik van cosmetica kan de vruchtbaarheid van mannen aantasten.
Uit de voorlopige resultaten van onderzoek door UMC Radboud in Nijmegen onder honderden mannen blijkt dat mannen die twee of meer cosmeticaproducten als lotion en deodorant gebruiken, een vijf keer groter risico lopen dat hun zaad minder vruchtbaar wordt.
Een woordvoerster van het UMC heeft zaterdag een bericht daarover in de Volkskrant bevestigd.
Volgens de onderzoekster, Nel Roeleveld, is het voor het eerst dat dergelijke uitkomsten over cosmetica worden gevonden. ''De uitkomsten zijn met een onzekerheidsmarge omgeven'', tekent ze daarbij aan.
Die indruk had ik ook. Elk jaar beweren 'kenners' weer dat het er aan komt. Lijkt me een typische 'push' van de industrie om een nieuwe doelgroep simpelweg te creëren. Huidverzorging wordt al amper gebruikt- en terecht - en dat duwen ze ook al jaren de markt in.quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:20 schreef patatmetfriet het volgende:
Mannenmakeup.. Riepen ze dat jaren geleden ook al niet? Volgens mij komt dat er niet echt doorheen hoor.
quote:"You can put lipstick on a pig," he said as the crowd cheered. "It's still a pig."
Man naar mijn hartquote:Op maandag 10 augustus 2009 14:41 schreef Ruud het volgende:
Mannen met make-up
Ik zie vrouwen trouwens ook het liefst zonder make-up.
Klopt, want die gothic figuren zijn zo héél gewoontjes.quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:14 schreef EilandjeOnline het volgende:
nagellak bij mannen vind ik ook niet vreemd, zie je vaak , vooral bij gothic figuren
quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:27 schreef kingmob het volgende:
[..]
Die indruk had ik ook. Elk jaar beweren 'kenners' weer dat het er aan komt. Lijkt me een typische 'push' van de industrie om een nieuwe doelgroep simpelweg te creëren. Huidverzorging wordt al amper gebruikt- en terecht - en dat duwen ze ook al jaren de markt in.
bronquote:Mannencosmetica stuwt L’Oreal
HOOFDDORP – Mannencosmetica is intussen goed voor 5 procent van de verkopen van L’Oreal in Nederland. Dit is opvallend omdat de fabrikant het assortiment pas drie jaar verkoopt bij supermarkt en drogist.
Dat meldt Het Financieele Dagblad. L’Oreal heeft een jaaromzet van 17,5 miljard euro. Daarvan wordt ongeveer 1,5 procent in Nederland gerealiseerd. Vorig jaar groeide de markt voor mannencosmetica met 19 procent, zo stelt Jean-Charles Bondy van L’Oreal Benelux in de krant. Andere groeiproducten voor de fabrikant is oog make-up voor vrouwen.
L’Oreal vierde gisteren het honderdjarige bestaan. Volgens Bondy gebruiken niet alleen jongens de cosmecia, maar ook andere generaties. ‘Je ziet altijd dat zoiets redelijk snel door alle bevolkingslagen sijpelt. De totale omzetgroei van L’Oreal in Nederland bedroeg vorig jaar 5 procent. In het eerste kwartaal van 2009 viel dit terug naar 0,9 procent.
bronquote:Mannencosmetica stijgt met tien procent
De Nederlandse man wordt steeds bewuster van zijn uiterlijk en besteedt ook veel meer aandacht aan zijn look en aan lichaamsverzorging. Ze worden niet alleen ijdeler, of beter gezegd: ijdel waren ze altijd al, maar nu schamen ze zich er niet meer voor. Ze hebben er ook veel geld voor over om hun uitstraling een handje te helpen. Dat blijkt uit het jaarverslag (2007) van de NCV (Nederlandse Cosmetica Vereniging).
Mannencosmetica
De omzet in mannencosmetica is ook in 2007 weer gegroeid. De groei is 10%, naar een omzet van 292 miljoen euro. Onder mannencosmetica worden de volgende twee categorieën verstaan: haarverzorgingsproducten (haarkleuring, shampoo, gel, versteviging) en huidverzorgingsproducten (deodorant, douchegel, bodylotion, huidcrèmes).
De markt voor mannenverzorging werd in eerste instantie gedomineerd door een beperkt aantal, noodzakelijke, mannenproducten zoals scheergel,- schuim en aftershave. De populaire merken zagen hier ook brood in en brachten steeds meer verschillende mannenproducten op de markt. Dit heeft de aankoopdrempel verlaagd voor de man. De omzet in mannencosmetica groeide in 2007 sneller dan de omzet in de totale persoonlijke verzorging. De groei komt vooral voor rekening van de deelmarkt huidverzorging. De man staat steeds meer open voor gezichtsverzorging. Hij koopt producten die resultaatgericht en probleemoplossend zijn. Het zijn vooral de A-merken die een zeer sterke groei laten zien.
2008
Het aandeel mannencosmetica binnen het totaal cosmetica is de laatste jaren hard gegroeid en bedraagt nu 17,7%. Volgens de NCV is de markt voor mannencosmetica nog lang niet verzadigd en zijn er nog voldoende mogelijkheden om de categorie mannencosmetica verder uit te breiden. Daarom verwacht de NCV voor 2008 weer een groei van mannenproducten.
bronquote:'Mannen worden steeds vrouwelijker'
AMSTERDAM - De Nederlandse man verschilt steeds minder van de Nederlandse vrouw als het gaat om zogeheten typische vrouwenzaken. Mannen geven per maand gemiddeld meer geld uit aan kleding dan vrouwen. Bovendien besteedt hij per maand ook al meer geld aan verzorgingsproducten. Daarnaast neemt de 'vrouwelijke onzekerheid' bij de man toe.
Dit blijkt uit het nationaal onderzoek dat het mannenblad Men's Health en onderzoeksbureau Trendbox lieten uitvoeren onder 780 mannen en vrouwen tussen de 18 en 50 jaar. Beiden constateren dat mannen zich veel bewuster zijn geworden van hun uiterlijk. Hij geeft zichzelf dan ook direct een hoger cijfer dan vijf jaar geleden in het onderzoek: een 7,3. In 2001 was dat 7,2.
Zeker 75 procent van de man vindt zijn uiterlijk belangrijk, maar om helemaal goed voor de dag te komen tast hij flink in de buidel. Maandelijks geeft hij gemiddeld 106 euro uit aan kleding.
Verzorging
Dat is een stijging van 50 procent ten opzichte van 2001. De vrouw geeft daar in diezelfde periode maar 69 euro aan uit. Hetzelfde geldt voor verzorgingsproducten. Een man legt daar gemiddeld 27 euro per maand voor op tafel, een vrouw 23 euro.
Ook in de gedragingen wordt de man steeds meer vrouw. Zo voelt 54 procent zich zekerder wanneer hij tijd besteedt aan zijn uiterlijk. Vijf jaar geleden was dat nog 33 procent. Zo besteedt ook een grotere groep meer aandacht aan zijn uiterlijk en vindt 61 procent van de mannen dat hij door zijn manier van kleden laat zien wie hij is. In 2001 deelde nog maar 45 procent die mening.
Sportschool
Zorgen maakt de man zich in toenemende mate over zijn uiterlijk in gezelschap en op feestjes of voor de seksuele prestaties in het algemeen, constateren de onderzoekers. Om die onzekerheid wat weg te poetsen sleutelt de man aan zijn lichaam. Hij gaat veel meer naar de sportschool dan in 2001. Dat percentage steeg van 8 procent in 2001 naar 23 procent nu.
Daarnaast scheert hij niet alleen meer het gezicht, maar ook de neus (58 procent), de schaamstreek (41 procent), de oksels en oren (30 procent).
Metroseksueel
Hoofdredacteur Jan Peter Jansen van Men's Health zegt dat de Nederlandse man zich in zeer korte tijd erg bewust van zichzelf is geworden. Het fenomeen van de metroseksueel is daar van grote invloed op geweest.
Jansen: "Daar is nu wel het überseksuele element aan toegevoegd. De metroman was narcistisch en gevoed door onzekerheid die hij zichzelf oplegde. Het empathische in de man is weer terug, ondanks zijn hoge verzorgingsgraad. Maar die is vanzelfsprekend geworden."
quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Sorry, maar dan ben je gewoon een wijf, verzorging is voor mij schoon zijn en de haargroei op je lijf enigzins in goede banen leiden. Eventueel wat nivea en labello om een schraal smoelwerk te voorkomen en een luchtje bij gelegenheden.
Gekker moet het niet worden.
Ik herhaal:quote:
Ik zie nergens in het artikel iets over mascara, lippenstift of nagellak staan.quote:Onder mannencosmetica worden de volgende twee categorieën verstaan: haarverzorgingsproducten (haarkleuring, shampoo, gel, versteviging) en huidverzorgingsproducten (deodorant, douchegel, bodylotion, huidcrèmes).
Ringo cowboy, lees eerst de quote waarop ik reageer.quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:31 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik herhaal:
[..]
Ik zie nergens in het artikel iets over mascara, lippenstift of nagellak staan.
quote:Huidverzorging wordt al amper gebruikt- en terecht - en dat duwen ze ook al jaren de markt in.
Mylene, schone jonkvrouw, het ging me om het feit dat iedereen hier doet alsof mannen zich als vrouwtjes zijn gaan gedragen en, als het aan de marketingboys ligt, zij hun ogen,lippen en nagels moeten verven.quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:35 schreef Mylene het volgende:
Ringo cowboy, lees eerst de quote waarop ik reageer.
Ik ken welgeteld nul mannen die het gebruiken. Als ik je bronnen ook lees wordt er vooral over groei gepraat, wat bedrijventaal is voor veel omzet wordt er nog niet gemaakt maar we zien er brood in. De grens tussen de 'nieuwe' producten en de oude wordt bewust vaag gehouden en de enige keer dat ze er op ingaan is het een quote en geen harde cijfers. Het enige wat in de buurt komt is een onderzoek van Men's health, een hevig door exact die bedrijven gesponsord blad. Het versterkt mijn beeld van een PR praatje om het toch vooral zo gewoon mogelijk te maken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:35 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ringo cowboy, lees eerst de quote waarop ik reageer.
[..]
blauw grijs bruin bordeuax en beige?quote:
Een Schotse kilt vind ik dan wel weer stoer.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 04:09 schreef Skaai het volgende:
Mannen met eyeliner. Mannen met rokken?
Er is maar 1 soort rok die een man mag dragen en dat is een kilt, en dan alleen tijdens feesten en partijen!
mannen en zwarte eyeliner. Dat draag ik zelf niet eens.
Stap 1 is een aantal jaren geleden al gezet: Toen sommige "mannen" dachten dat het waarschijnlijk hip zou zijn/worden om roze overhemdjes te gaan dragen.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:43 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Afschuwelijk, de volgende stap is mannen in jurken?
Want homo's komen alleen voort uit andere homo's natuurlijkquote:Op donderdag 13 augustus 2009 04:14 schreef Daffodil31LE het volgende:
Eén voordeel: Echte homo's planten zich zeer moeilijk voort.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Check die kuiten ook.
Mijn huidige theorie is dat roze overhemden een soort van 'vlaggen' is voor echtgenotes en vriendinnen. Als een man een roze overhemd draagt zegt zijn vrouw: "Kijk, hij is bezet, hij is van mij en je hoeft niets te proberen want zoals je ziet heb ik hem goed onder de duim."quote:Op donderdag 13 augustus 2009 04:14 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Stap 1 is een aantal jaren geleden al gezet: Toen sommige "mannen" dachten dat het waarschijnlijk hip zou zijn/worden om roze overhemdjes te gaan dragen.
Bordeaux lipstick, en dat boven een mooi maatpak in klassiek antraciet.quote:Op woensdag 12 augustus 2009 21:14 schreef Manono het volgende:
[..]
blauw grijs bruin bordeuax en beige?
Hier ben ik het wel mee eens. Mijn ex wilde me ook steeds in dit soort kleren hebben en sjaaltjes aansmeren e.d.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 09:42 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Mijn huidige theorie is dat roze overhemden een soort van 'vlaggen' is voor echtgenotes en vriendinnen. Als een man een roze overhemd draagt zegt zijn vrouw: "Kijk, hij is bezet, hij is van mij en je hoeft niets te proberen want zoals je ziet heb ik hem goed onder de duim."
Na even doorvragen bij de mannen in kwestie wordt deze theorie ook steeds bevestigd. Natuurlijk zullen ze zeggen dat ze dat roze kledingstuk als modieuze man zelf uitgekozen hebben maar als je door blijft vragen blijkt keer op keer dat zijn vrouw het heeft voorgesteld en dat het hem eerst niets leek maar het uiteindelijk toch gedaan heeft 'omdat roze zo mooi bij zijn huid past'.
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 09:42 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Mijn huidige theorie is dat roze overhemden een soort van 'vlaggen' is voor echtgenotes en vriendinnen. Als een man een roze overhemd draagt zegt zijn vrouw: "Kijk, hij is bezet, hij is van mij en je hoeft niets te proberen want zoals je ziet heb ik hem goed onder de duim."
Na even doorvragen bij de mannen in kwestie wordt deze theorie ook steeds bevestigd. Natuurlijk zullen ze zeggen dat ze dat roze kledingstuk als modieuze man zelf uitgekozen hebben maar als je door blijft vragen blijkt keer op keer dat zijn vrouw het heeft voorgesteld en dat het hem eerst niets leek maar het uiteindelijk toch gedaan heeft 'omdat roze zo mooi bij zijn huid past'.
Ik had laatst zelf-bruinende-opspraybare-geparfumde-zonnebrandcreme idd. De reden? Ze hadden niets andersquote:Op donderdag 13 augustus 2009 12:50 schreef MinderMutsig het volgende:
De zelfbruinende gezichtscrème voor mannen verkoopt volgens mij toch ook al aardig. Van daar is de stap naar make-up weer een stukje kleiner.
Met jou voorop?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 09:51 schreef nandoR het volgende:
De reden dat je er nog niks van merkt is omdat NL altijd gruwelijk achterloopt in hypes. Over een jaartje doen we hier allemaal net zo gay mee.
Zijn zelf waarschijnlijk allemaal metromannen met een dandy-kaspel en mascara... zucht.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 @ 12:56 schreef cerror het volgende:
"gaat het helemaal worden" .Zelfverklaarde hipsters die zichzelf trendwatchers noemen.
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 13:02 schreef Natalie het volgende:
[..]
Zijn zelf waarschijnlijk allemaal metromannen met een dandy-kaspel en mascara... zucht.
Dat mensen die op tv komen worden opgemaakt, a la. Dat moet ook bijna wel met al die lichten op je. Maar bij hen zie je het tenminste niet zitten. De eerste presentator met nagellak moet ik nog tegenkomen.
Nee, dat begrijp je verkeerd. Ik bedoel dat echte homo's zeer lastig voor nageslacht kunnen zorgen.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 07:08 schreef -Trinity- het volgende:
[..]
Want homo's komen alleen voort uit andere homo's natuurlijk.
Klinkt vrij nutteloos in mijn oren.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 14:17 schreef modesnoepje het volgende:
Mannen met make-up kan zolang het niet te zien is dat ze make-up op hebben.
Net als op televisie of in het theater: Je ziet het niet als iemand make-up op heeft. Maar je ziet het wel als dat niet het geval is.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 14:18 schreef Ruud het volgende:
[..]
Klinkt vrij nutteloos in mijn oren.
Oh zo.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 14:20 schreef Ringo het volgende:
[..]
Net als op televisie of in het theater: Je ziet het niet als iemand make-up op heeft. Maar je ziet het wel als dat niet het geval is.
Pas als homos iets doen dan "mag" de hetero man het? In fact, dan zou het modieus zijn? Wat een bullshit.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:56 schreef Mylene het volgende:
[..]
Normaal gesproken kunnen witte sokken, behalve dan om te sporten, niet. Maar als Marc Jacobs het draagt kan het wel. Ik voorspel dan ook dat het dragen van witte sokken binnenkort done is.
In nemen van de man-licensentie en testicles is de enige manier waarop dit soort figuren door mogen.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 09:42 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Mijn huidige theorie is dat roze overhemden een soort van 'vlaggen' is voor echtgenotes en vriendinnen. Als een man een roze overhemd draagt zegt zijn vrouw: "Kijk, hij is bezet, hij is van mij en je hoeft niets te proberen want zoals je ziet heb ik hem goed onder de duim."
Na even doorvragen bij de mannen in kwestie wordt deze theorie ook steeds bevestigd. Natuurlijk zullen ze zeggen dat ze dat roze kledingstuk als modieuze man zelf uitgekozen hebben maar als je door blijft vragen blijkt keer op keer dat zijn vrouw het heeft voorgesteld en dat het hem eerst niets leek maar het uiteindelijk toch gedaan heeft 'omdat roze zo mooi bij zijn huid past'.
Als je een unibrow hebt dan zou ik idd wat shit weg halen, maar als je wenkbrauwen normaal zijn, wtf ga je er dan aan kutten?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 14:17 schreef modesnoepje het volgende:
Mannen met make-up kan zolang het niet te zien is dat ze make-up op hebben. Ofwel highlighter, een lichte foundation moet kunnen.Ken genoeg mannen die hun wenkbrauwen ook een beetje bijwerken..dus waarom dan niet een beetje lichte make-up?Eyeliner en mascara wordt al snel te zwaar...
haha, ja sommig zijn ook in het bezit van een unibrowquote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:04 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
Als je een unibrow hebt dan zou ik idd wat shit weg halen, maar als je wenkbrauwen normaal zijn, wtf ga je er dan aan kutten?
Ik hou niet zo van roze shirt bij mannen maar toch heeft mijn man er twee, eigen keuze dusquote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:02 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
In nemen van de man-licensentie en testicles is de enige manier waarop dit soort figuren door mogen.
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 09:51 schreef Ringo het volgende:
[..]
Bordeaux lipstick, en dat boven een mooi maatpak in klassiek antraciet.
Alle collega's hier op de boekhoudkundige afdeling zijn stikjaloers op mijn fashionstatement.
Voor mij het verschil tussen een frisse, leuke vent en een ondefinieerbaar persoon (die ogen, whoaaah).quote:
Vreselijkquote:Op zondag 16 augustus 2009 12:54 schreef Countess het volgende:
Manscara
Guylliner
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
Zo ziet een gemiddeld meisje uit de Bijlmer er uit, is mijn ervaringquote:Op zondag 16 augustus 2009 17:53 schreef Anyanka het volgende:
Ik vind het bij Lafayette uit TrueBlood best wel leuk staan eigenlijk:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Alleen moet hij dan weer een homo voorstellen. Wel een stoere:
marc jacobs met zn comme de garcons kiltsquote:Op maandag 10 augustus 2009 14:51 schreef Mylene het volgende:
[..]
Zeg nou eerlijk, een rok staat toch best wel goed bij Marc Jacobs van Louis Vuitton:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Check die kuiten ook.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |