Feliquote:Op vrijdag 4 december 2009 17:16 schreef Robin-e30 het volgende:
Zie toevallig net dit topic
Ik heb de N900 uurtje geleden gehaald![]()
quote:Op vrijdag 4 december 2009 17:38 schreef soapie het volgende:
Waar hebben jullie hem vandaan, ben aan het rondkijken maar ben er nog niet uit.....
quote:Op woensdag 25 november 2009 18:10 schreef Tegan het volgende:
Volgens Kieskeurig het goedkoopst.
http://www.algebeld.nl/index.php?Page=AbonnementCadeau&ProviderID=0&AbonnementID=0&Duration=0&Extends=0&Brand=1&PhoneID=483&BrandTypeColour=834&ProductPlusCategories=0&ProductPlusProducts=0&Order
quote:Op vrijdag 4 december 2009 22:35 schreef lkb9000 het volgende:
Mooi om te weten dat deze telefoon niet gemaakt is voor mensen die 'egt' zeggenscheidt het iPhone publiek weer mooi van het n900 publiek
quote:Op vrijdag 4 december 2009 22:35 schreef lkb9000 het volgende:
Mooi om te weten dat deze telefoon niet gemaakt is voor mensen die 'egt' zeggenscheidt het iPhone publiek weer mooi van het n900 publiek
Die flinke storing had mn vriendin ook last van ja, bijna 24uur dr telefoon niet kunnen gebruikenquote:Op zaterdag 5 december 2009 14:19 schreef Tegan het volgende:
Vodafone is het beste qua internet. En verder heb ik ook geen klachten, al 8+ jaar tevreden klant, hoewel ze laatst wel een aantal storingen hadden (maar daar heb ik niets van gemerkt).
quote:Zorgeloos internet op je telefoon, zodat je overal kunt e-mailen en internetten, wanneer je maar wilt? Kies dan voor één van deze telefoons met mobiel internet. Met onze Zorgeloos Internet BloX kun je supersnel downloaden (3600 Kb/s) en uploaden (384 Kb/s).
Dat laatste zegt lekker veel...quote:Het datagebruik mag niet regelmatig 10x zoveel (of meer) per maand zijn dan het gemiddelde datagebruik van alle gebruikers.
Dus wel 10x zoveel...quote:Op zaterdag 5 december 2009 14:42 schreef Tegan het volgende:
[..]
[..]
Dat laatste zegt lekker veel...
Ja precies, en de rest van de providers zullen wel dezelfde regel hanteren dus dan blijft vodafone sowieso de bestequote:Op zaterdag 5 december 2009 16:44 schreef Tegan het volgende:
Het feit dat er bij Vodafone het snelste internet is zegt ook wel dat het gemiddelde daar wat hoger zal liggen...
Ik heb niet echt het geld om in 1 keer zo'n grote aankoop te doen, ik betaal het liever per maand af aan de provider, ook als het uiteindelijk iets meer geld kost.quote:Op zaterdag 5 december 2009 16:51 schreef Tegan het volgende:
Ik heb trouwens de N900 nog niet op de Vodafone-site gezien. Ik heb een goed sim-only abonnement en de telefoon koop ik wel los.
50% van wat ik betaal is voor internet en sms, dus dan is sim-only helemaal niet handigquote:
60 euro, teringquote:Op zaterdag 5 december 2009 17:42 schreef Robin-e30 het volgende:
egt echt...![]()
Ben overigens al wat veder met de telefoon gister avond liggen stoeien en denk dat het wel goed komt
Ik heb trouwens een hi/kpn abbo sins gister
betaal voor internet 14 euro middel snel
1000 smsjes 10 euro
325 bel of 600 smsjes 27,50
verzekering 9 euro
en vroeger vond ik 15 euro al veel
mooi kut, ben benieuwd wanneer ik gezeik krijg hierover. Mn abonnement gaan btw pas in over 1 maandquote:2. Met Eindeloos online is het je helaas niet toegestaan om gebruik te maken van:
* Voice-over-IP en aanverwante toepassingen
* Applicaties die e-mail automatisch afleveren op je mobiele telefoon en die gebruikelijk in de markt worden aangeboden aan zakelijke gebruikers
* een bedrijfsnetwerk via een Virtual Private Network verbinding
3. De simkaart behorende bij de aansluiting waarop je Eindeloos online hebt afgesloten, mag alleen worden gebruikt in een mobiele telefoon
Nog niet geprobeerd, ben benieuwd hoe het werktquote:Op zondag 6 december 2009 15:51 schreef sc00p het volgende:
Hoe gebruiken jullie msn? ik heb nu Amsn installed maar die werkt echt veel te traag...
haze plugin ofzo dacht ik. Dan kan je msn gewoon toevoegen onder 'accounts'quote:Op zondag 6 december 2009 15:51 schreef sc00p het volgende:
Hoe gebruiken jullie msn? ik heb nu Amsn installed maar die werkt echt veel te traag...
Die nieuwe standaard. Een usb-ding. Geen idee hoe dat heetquote:Op zondag 6 december 2009 19:16 schreef Tegan het volgende:
Watvoor oplader-aansluiting zit er eigenlijk aan? Zelfde als bij de N95?
Zelfde als de N97. mini-usb.quote:Op zondag 6 december 2009 19:16 schreef Tegan het volgende:
Watvoor oplader-aansluiting zit er eigenlijk aan? Zelfde als bij de N95?
quote:Op zondag 6 december 2009 19:31 schreef Boschkabouter het volgende:
[..]
Zelfde als de N97. micro-usb.
Verzekering...quote:Op zaterdag 5 december 2009 17:42 schreef Robin-e30 het volgende:
egt echt...![]()
Ben overigens al wat veder met de telefoon gister avond liggen stoeien en denk dat het wel goed komt
Ik heb trouwens een hi/kpn abbo sins gister
betaal voor internet 14 euro middel snel
1000 smsjes 10 euro
325 bel of 600 smsjes 27,50
verzekering 9 euro
en vroeger vond ik 15 euro al veel
klopt ik heb ook Haze,quote:Op zondag 6 december 2009 16:34 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
haze plugin ofzo dacht ik. Dan kan je msn gewoon toevoegen onder 'accounts'
whoowquote:
Mijn een keer bij een reisverzekering vergoed gekregen, ahah, was wel op reis daar niet van. Gelukkig dat ik niet zon dure verzekering had afgesloten bij mn gsmquote:Op dinsdag 8 december 2009 14:00 schreef Olle. het volgende:
[..]
whoow
ik heb ook een verzekering
wil een toestel a 600 euro echt wel verzekerd hebben...
had mijn vorige ook laten stuiteren zonder pardon een nieuwe gekregen.
dus verzekering zeker wel!
Op maemo talk heb je echter ook mensen die klagen dat hun n900 stuk is. Vermelden ze pas later dat ze de devel repo hebben gebruikt.quote:Op zaterdag 12 december 2009 10:14 schreef Boze_Appel het volgende:
Gister gehaald. 'Dure' KPN-bundel genomen zodat hij gratis was en over drie maandjes bundel downgraden.![]()
Beste mobiele stukje techniek ooit! Tenminste, zodra je de extra en extra devel repositiries aanzet zodat je een hele zwik aan extra software krijgt.
quote:
1 2 3 4 5 6 | deb https://downloads.maemo.nokia.com/fremantle/mr0 ./ deb http://repository.maemo.org/extras/ fremantle free non-free deb http://browser-extras.garage.maemo.org/browser-extras/ chinook browser-extras deb http://repository.maemo.org/extras/ fremantle free non-free deb http://repository.maemo.org/extras-devel/ fremantle free non-free |
Je kan ze ook gewoon via je App.manager in je Application Catalogs toevoegen als je wat minder terminalsavvy bent.quote:Op zaterdag 12 december 2009 13:21 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
[ code verwijderd ]
Staat bij mijn etc/apt/sources.list.d/hildon-application-manager.list
Het is een lijst met applicatiearchieven (http://maemo.org/development/sources/)
hmm ik hoop dat dat bij vodafone niet zo is want ik heb op een dag al 100mb verstooktquote:Op zaterdag 5 december 2009 14:49 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Dus wel 10x zoveel...Bij Hi is dat ook zo.
Bij Hi zitten zoveel opgelichte mensen die internet aangesmeerd hebben gekregen, maar het nooit gebruiken, dat het gemiddelde blijkbaar onder de 23mb per maand ligt bij Hi
gelukkig voor jou niet!quote:Op donderdag 10 december 2009 20:53 schreef dabadbass het volgende:
[..]
Mijn een keer bij een reisverzekering vergoed gekregen, ahah, was wel op reis daar niet van. Gelukkig dat ik niet zon dure verzekering had afgesloten bij mn gsm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |