Mijn poezebeest is volgens de DA ook te dik

. En at te snel waardoor ze er als bonus buikklachten bij kreeg. Dus moest ze op dieet. Uiteindelijk zijn we na wat dingen proberen hier op terecht gekomen: 's morgens voer afwegen, eerst 55 gram per dag, is uiteindelijk 45 gram geworden omdat ze aan bleef komen.
Dat voer gaat in een klein voetballetje (geen normaal snackballetje, maar een balletje van de speelgoedwinkel, gat in knippen en afplakken met tape zodat je zelf kan bepalen hoe groot het gat is). Eerst snapte ze het niet, maar als je honger hebt ga je vanalles proberen. Ze is linkspotig

en ondertussen behoorlijk bedreven in het brokjes eruit krijgen. En in het aandacht vragen als ze dr bal ergens klem heeft gelegd.
Maargoed, ze komt nu niet meer aan. Een slanke poes zal het niet meer worden, ze is al 10 jaar oid? en heeft een hangbuik met los vel. Van de buikklachten is ze nu in ieder geval af

. Ze doet nu ook veel langer over de porties, waardoor het ook haar niet zo opvalt dat ze vrij weinig krijgt.
Zwart kleedt af, dus ik heb geen foto's waarop je ziet dat ze te dik is

.
Op
maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)