Zit iets in, maar dat is ook Margriet aan te rekenen die veel kritischer had mogen reageren op de stellingen die door Trudy geponeerd werden. Het is logisch dat Margiet niet dezelfde materiekennis bezit die de gast (hopelijk) wel heeft, maar dat neemt niet weg dat Margriet de gast het vuur aan de schenen mag leggen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 07:54 schreef Reya het volgende:
Wellicht wist ze haar boodschap gewoon niet goed over het voetlicht te brengen...
Dat deed Margriet ook - toen ze mevr Dehue confronteerde met het feit dat bepaalde negatieve bijwerkingen ook niet aangetoon waren. Het verweer van mevr. Dehue was toen zeer mager, door op te merken dat niet alles ook aan te tonen valt ... Het was juist verre van het feit dat mevr te ver in details schoot. Ze had gewoon een mager verhaal te vertellen en ze vertelde het niet al te best. Maar het had inderdaad nog wel wat harder gekund.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:41 schreef Weakling het volgende:
[..]
Zit iets in, maar dat is ook Margriet aan te rekenen die veel kritischer had mogen reageren op de stellingen die door Trudy geponeerd werden. Het is logisch dat Margiet niet dezelfde materiekennis bezit die de gast (hopelijk) wel heeft, maar dat neemt niet weg dat Margriet de gast het vuur aan de schenen mag leggen.
In de drie zomergasten is ze te terughoudend, te lief, voor de gasten geweest. Bij Victor en Rolf wist ze daardoor niet door de maskers heen te breken. Bij Prem leek het alsof ze hem niet durfde aan te pakken, omdat ze elkaar iets te veel mochten. Bij Trudy slikte ze de stellingen teveel als zoete koek en kwam er slechts sporadisch een aarzelende tegenwerping die meteen weer van tafel verdween.
Misschien ligt het simpelweg niet in de aard van het programma om de gast wat steviger aan te pakken en is het bedoelt als een gezellig knus keuvelavondje zonder scherpe randjes. Echter had ik Margriet ingeschat als een vrouw die zich niet het kaas van het brood laat eten en de gasten zou kunnen prikkelen om meer van zichzelf te laten zien dan ze vooraf bedacht hadden. Tot nu toe komt dat nog totaal niet uit de verf.
Dat was in mijn ogen een halfslachtige poging van Margriet om Trudy wat steviger aan te pakken. Margriet bracht haar punt niet overtuigend genoeg. Na de zwakke argumentatie van Trudy had ze een schot voor open doel om er verder op in te gaan, maar dat deed ze niet. Even later herhaalde Margriet nogmaals exact dezelfde stellingname met hetzelfde resultaat.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:06 schreef Doc het volgende:
Dat deed Margriet ook - toen ze mevr Dehue confronteerde met het feit dat bepaalde negatieve bijwerkingen ook niet aangetoon waren. Het verweer van mevr. Dehue was toen zeer mager, door op te merken dat niet alles ook aan te tonen valt ... Het was juist verre van het feit dat mevr te ver in details schoot. Ze had gewoon een mager verhaal te vertellen en ze vertelde het niet al te best. Maar het had inderdaad nog wel wat harder gekund.
Zoals je aangaf heeft ze twee pogingen gewaagd. Zonder veel resultaat. Kan je natuurlijk door blijven gaan, maar dat is ook niet echt helemaal de bedoeling. Het is ook natuurlijk geen debateer programma, waarbij de gast stevig aangepakt dient te worden. Het blijft een beetje een "In de hoofdrol" voor mensen die denken "intellectueel" te zijnquote:Op woensdag 12 augustus 2009 11:57 schreef Weakling het volgende:
[..]
Dat was in mijn ogen een halfslachtige poging van Margriet om Trudy wat steviger aan te pakken. Margriet bracht haar punt niet overtuigend genoeg. Na de zwakke argumentatie van Trudy had ze een schot voor open doel om er verder op in te gaan, maar dat deed ze niet. Even later herhaalde Margriet nogmaals exact dezelfde stellingname met hetzelfde resultaat.
Voor een hele avond met tal van mogelijkheden om zaken verder uit te diepen en de motivaties van Dehue beter te duiden, is één keer tegenstand bieden aan de mening van je gast wel erg mager.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 22:06 schreef Doc het volgende:
... het had inderdaad nog wel wat harder gekund.
Nee. Dat heeft te maken met copyrights die op enkele fragmenten zitten.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:31 schreef alors het volgende:
Ik heb van de week Prem teruggekeken. Vond het erg leuk.
We leven in 2009 toch? Kan dat nou niet anders?
Op eredivisie zit toch ook rechten en dat kan ook. Trouwens alsof jatten van pc moeilijker is dan van tv. Plus het is publieke omroep, gefinancierd van belastinggeld. Waarom moet je daar een tv plus ontvanger voor kopen en kun je dat niet gewoon via internet zien?quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:33 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee. Dat heeft te maken met copyrights die op enkele fragmenten zitten.
Ik heb het niet over fragmenten zoals van de eredivisie waar door een omroep veel geld voor betaald is. Ik heb het over buitenlandse fragmenten waar copyright op zit en die eenmalig tijdens de uitzending (tegen copyright-betaling door de VPRO) worden uitgezonden.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:37 schreef alors het volgende:
Op eredivisie zit toch ook rechten en dat kan ook. Trouwens alsof jatten van pc moeilijker is dan van tv. Plus het is publieke omroep, gefinancierd van belastinggeld. Waarom moet je daar een tv plus ontvanger voor kopen en kun je dat niet gewoon via internet zien?
Die mogen blijkbaar ook nog eens worden herhaald. Dan kun je volgens mij ook wel afspreken dat ze ook op livestream eenmalig worden afgespeeld.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:43 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb het niet over fragmenten zoals van de eredivisie waar door een omroep veel geld voor betaald is. Ik heb het over buitenlandse fragmenten waar copyright op zit en die eenmalig tijdens de uitzending (tegen copyright-betaling door de VPRO) worden uitgezonden.
Ook dat klopt niet. In de herhaling zitten sommige fragmenten niet. Dit is omdat de VPRO de uitzendrechten van de gekozen fragmenten maar voor één uitzending verkregen heeft.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:47 schreef alors het volgende:
Die mogen blijkbaar ook nog eens worden herhaald.
Dan zou ik Zomergasten kijken. Shawshank Redemption wil je niet zien als ie 80 keer onderbroken wordt door de reclameblokken van rtl 4. Daar is ie veel te goed voor. Die kan dan beter een keer huren.quote:Op zondag 16 augustus 2009 10:17 schreef hetzwartegat het volgende:
Moeilijke keuze vanavond. De Shawshank Redemption, schijnt een topfilm te zijn, die ik nog nooit heb gezien. Of Zomergasten.
Als ik naar de Shawshank Redemption ga kijken weet ik bij voorhand al dat het een top tv-avond gaat worden. Maar ben ook erg nieuwsgierig naar Carice van Houten, hoewel de fragmenten in de vooraankondiging me niet heel erg aanspreken.
Ja, klopt. Bovendien schijn ik vanavond een barbecue te hebben en is het maar de vraag hoe laat ik terug ben. Het is dan beter neerploffen op de bank en Carice van Houten in beeld krijgen, dan ergens midden in een film vallen.quote:Op zondag 16 augustus 2009 10:58 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Dan zou ik Zomergasten kijken. Shawshank Redemption wil je niet zien als ie 80 keer onderbroken wordt door de reclameblokken van rtl 4. Daar is ie veel te goed voor. Die kan dan beter een keer huren.
Daar ben je toch binnen tien seconden klaar meequote:Op zondag 16 augustus 2009 15:01 schreef golfer het volgende:
Ik ga Carice in ieder geval even rond 21:30 onderbreken voor de finale 100m. mannen bij het WK atletiek.
Daarom.quote:Op zondag 16 augustus 2009 15:35 schreef Reya het volgende:
Daar ben je toch binnen tien seconden klaar mee
Type jij met je ellebogen ofzo?quote:Op zondag 16 augustus 2009 19:09 schreef Suko het volgende:
met het chinese fragment l ag ik eruit, ach ja,je hebtt wiinners en verlliezers Was de conclusie, pfff.Commercial\\9VANpfizer)N Wel interessant,voorALdie atice die eerst in de serie de SOPANO'S EEN SCHRINK PEELDE.sMERIGUITGEKIEND VAN DIE FABRIKANT.....
Amen!quote:Op zondag 16 augustus 2009 10:58 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Dan zou ik Zomergasten kijken. Shawshank Redemption wil je niet zien als ie 80 keer onderbroken wordt door de reclameblokken van rtl 4. Daar is ie veel te goed voor. Die kan dan beter een keer huren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |