quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 16:49 schreef muay-toy het volgende:
Hallo,
De vriendin van een vriend van mij wilt graag dat ik zijn haar neuk, dit wil ik natuurlijk wel doen. Alleen wil de vriend dan tussendoor ook heel eventjes waarna ik weer verder mag uiteraard. Het is geen optie om het stiekem te doen want het meisje is financieel afhankelijk van de jongen.
Normaal heb ik er wat tegen om om de beurt een meisje te geven omdat het een beetje homo is en ik die jongen niet naakt of bezig hoef te zien. Maar het is zo'n lekker strak wijf dat ik het wel overweeg, bovendien krijg ik er geld voor en ik heb net m'n rijbewijs en wil graag een auto halen
Ik woon nog thuis dus heb niet veel vaste kosten, hoewel ik waarschijnlijk later een goed betaalde baan krijg wil ik op dit moment met een klein autootje beginnen. Ik heb mijn ogen laten vallen op een VW Golf maar ben nog steeds aan het rondkijken, meer dan 2500 wil ik niet betalen. De auto van mijn ouders lenen is ook geen optie want mijn moeder heeft al laten weten dat ze dit liever niet heeft, mede omdat ze laatst een nieuwe hebben gekocht en ik dus pas net een rijbewijs heb. Als ze er naast zit mag het wel maar daar zie ik geen lol in. Ik wil het voornamelijk gebruiken voor uitgaan want anders moet ik met die kk OV terug
Zijn er dingen waar ik op moet letten wanneer we om de beurt naar binnen gaan? Soa ofzo?
-x-
Man-whorequote:Op zaterdag 8 augustus 2009 16:49 schreef muay-toy het volgende:
bovendien krijg ik er geld voor
quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 16:49 schreef muay-toy het volgende:
Hallo,
De vriendin van een vriend van mij wilt graag dat ik zijn haar neuk
Ik wist dat deze user een mongool was, maar dit slaat echt alles.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 16:49 schreef muay-toy het volgende:
Hallo,
De vriendin van een vriend van mij wilt graag dat ik zijn haar neuk, dit wil ik natuurlijk wel doen.
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 17:01 schreef muay-toy het volgende:
nog steeds geen reacties gehad op mijn vraag
Dat je allebei een eigen condoom gebruikt ipv beurtelings dezelfde te delen.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 16:49 schreef muay-toy het volgende:
Zijn er dingen waar ik op moet letten wanneer we om de beurt naar binnen gaan? Soa ofzo?
-x-
Helemaal veilig is om in het condoom klaar te komen, en dan over haar gezicht uit te knijpen. Succes!quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 17:13 schreef muay-toy het volgende:
condoom snap ik wel en aan t einde is het de bedoeling datwe bukake doen op dr face
dat vind ze denk ik niet opwindend ma kan wel vrage. thnx!quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 17:16 schreef focal het volgende:
[..]
Helemaal veilig is om in het condoom klaar te komen, en dan over haar gezicht uit te knijpen. Succes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |