Vandaag en morgen(vrijdag) zijn er stakingen, er rijden volgens mij wel treinen maar niet veel.[/quote]quote:[quote]Op donderdag 6 augustus 2009 22:25 schreef CherryLips het volgende:
Wat hoor ik nou net, stakingen met de trein vanaf Stansted ofzo?
[/quote]quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 00:16 schreef Niek. het volgende:
OP is niet erg aantrekkelijk, of ben ik de enige die dat vind?
Laatste bericht uit het vorige topic:
[..]
Vandaag en morgen(vrijdag) zijn er stakingen, er rijden volgens mij wel treinen maar niet veel.
Volgens mij moet die OP idd weer eens worden aangepast.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 00:16 schreef Niek. het volgende:
OP is niet erg aantrekkelijk, of ben ik de enige die dat vind?
1 maal per uur vandaag en morgen. Ik zou het gewoon vermijden en een van de vele bussen nemen. A6 naar Golders Green en Victoria is over het algemeen vrij snel. Rijdt 24/7 om de 10 minuten.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 00:16 schreef Niek. het volgende:
OP is niet erg aantrekkelijk, of ben ik de enige die dat vind?
Laatste bericht uit het vorige topic:
[..]
Vandaag en morgen(vrijdag) zijn er stakingen, er rijden volgens mij wel treinen maar niet veel.
Oh sorry, om een of andere reden dacht ik dat het nog donderdag was. Alleen vandaag dus nog, en misschien weer hetzelfde volgende week dond + vrij.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 12:49 schreef Niek. het volgende:
Morgen is er weer de normale dienstregeling geloof ik, hooguit dat er in de ochtend nog wat vertragingen zijn.
Afgelopen week maar 30.000 nieuwe swine flu gevallen, het worden er dus minder...
Waarnaartoe ookalweer? Engelse treinen zijn vrij duur maar meestal kan het wel goedkoper.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:05 schreef CherryLips het volgende:
Oké, ik ga volgende week zaterdag en heb het kaartje al betaald. Is het normaal dat zo'n kaartje 25 pond kost ofzo? Ik kan me vorig jaar nog herinneren dat ik ergens goedkopere kaartjes had gezien maar kon ze vorige week niet meer vinden.
De Stansted Express kost zoveel, maar volgens mij zijn er mogelijkheden om goedkoper met de trein van Stansted naar Londen te reizen. Maar de Stansted Express is natuurlijk wel makkelijk. Je stapt op het vliegveld in en 40 minuten later stap je uit op Liverpool Street Station en sta je al in de City.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 14:05 schreef CherryLips het volgende:
Is het normaal dat zo'n kaartje 25 pond kost ofzo? Ik kan me vorig jaar nog herinneren dat ik ergens goedkopere kaartjes had gezien maar kon ze vorige week niet meer vinden.
Ligt er aan hoe regelmatig je het doet, dan, en waar je naartoe reist. Het is 26.60 retour aan normale prijs van Tottenham Hale naar Stansted Airport. Met een railcard wordt dat 17.55 pond.quote:
Ik ga niet vaak genoeg naar Engeland om dat er dan uit te halen, helaasquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 15:50 schreef MonopolyMan het volgende:
[..]
Ligt er aan hoe regelmatig je het doet, dan, en waar je naartoe reist. Het is 26.60 retour aan normale prijs van Tottenham Hale naar Stansted Airport. Met een railcard wordt dat 17.55 pond.
Retours zijn trouwens voor 30 dagen geldig dus je terugreis hoeft zeker niet op dezelfde dag te zijn.
Ik vind Tottenham Hale over het algemeen veel makkelijker en sneller voor de West End dan Liverpool Street, maar dat ligt natuurlijk maar net aan jouw persoonlijke situatie.
Railcards zijn 20 pond en een jaar geldig. Werken ongeveer hetzelfde als kortingskaarten in Nederland.
Voor zover ik weet wel, maar ik reis hier vrijwel nooit met de trein.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 21:53 schreef Hillz het volgende:
nog even een reactie uit het ander topic. tussen eerste en tweede klas trein zit dus weinig verschil? iig te verwaarlozen?
Ga wandelenquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 22:45 schreef Hillz het volgende:
nog tips voor de omgeving eastbourne??
Nee, dan pas je er goed bij. Ik was vorige keer gewoon in me Nike Air-tjes, jeans en pullover. Geen probleem en genoten van de high tea. Brown's is voor mij de beste in Londen, dus goeie keus.quote:Op vrijdag 7 augustus 2009 16:12 schreef aarstulp het volgende:
Als je met Ryanair vliegt kan je via de site van Ryanair ook iets korting krijgen op je treinkaartjes. Het scheelde bij ons ongeveer 15 pond op 2 retourtjes naar Liverpool Street.
Ik wil bij Brown's zo'n afternoon tea gaan doen en de dresscode is smart casual. Val je dan erg uit de toon als je nette schoenen, een nette donkere jeans en overhemd met pullover aan hebt?
Browns is een hotel bij Bond Street met een bekende High Tea. Niet goedkoop, iets van GBP 35, geloof ik.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 22:42 schreef zoetekauwtje het volgende:
hoi, begin december ga ik ook naar london!! Nu heb ik een hostel gevonden in Walthamstow, weet iemand of dat redelijk dichtbij het centrum is? Ik weet dat het in zone3 valt maar dat zegt mij verder niets.
En ik las trouwens iets over Brown's voor een high tea. Is dat een winkel of een restaurant ofzo?
Inderdaad handig om te doen aangezien hij 's weekends vaak gedeeltelijk niet gebruikt wordt omwille van nieuwe treinen die ze moeten testen en alles. Maar je hebt altijd nog de lijn naar Liverpool Street dus je hoeft je niet te veel zorgen te maken.quote:Op zondag 9 augustus 2009 17:26 schreef Niek. het volgende:
Ik zou op tfl.gov.uk even kijken of de victoria lijn wel rijd als je van plan bent te gaan, nu is het namelijk zo dat hij vrijwel elk weekend niet rijd.
Er is nog wel een ticket van Ryanair voor 90 euro naar Londen, maar dat moet je vanaf Weezequote:Op maandag 10 augustus 2009 19:35 schreef Dizzee het volgende:
Ik heb ooit voor 10 cent naar londen gevlogen met een Ryanair actie. Nu betaal ik maar liefst 175 euro voor volgend weekend! Wat betalen jullie?
Iets van 140 euro als ik langer van tevoren boek en tot 200 euro als ik wat laat ben. Maar goed, dat hoort erbij.quote:Op maandag 10 augustus 2009 19:35 schreef Dizzee het volgende:
Ik heb ooit voor 10 cent naar londen gevlogen met een Ryanair actie. Nu betaal ik maar liefst 175 euro voor volgend weekend! Wat betalen jullie?
Bijna altijd tussen de 9 en 40 euro (INCL.). boek wel minimaal 2 weken van tevoren en reis ehv-Stansted. AMS-London is zelden echt goedkoop (als in paar euro).quote:Op maandag 10 augustus 2009 19:35 schreef Dizzee het volgende:
Ik heb ooit voor 10 cent naar londen gevlogen met een Ryanair actie. Nu betaal ik maar liefst 175 euro voor volgend weekend! Wat betalen jullie?
Het verschil, nu zit ik er voor 18 euro pp (Weeze - Stansted), vorige maand was ik (of beter gezegd de baas) 375 euro kwijt om Rotterdam - London City.quote:Op maandag 10 augustus 2009 19:35 schreef Dizzee het volgende:
Ik heb ooit voor 10 cent naar londen gevlogen met een Ryanair actie. Nu betaal ik maar liefst 175 euro voor volgend weekend! Wat betalen jullie?
Mind youre step.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:06 schreef DuvelDuvel het volgende:
Net terugHet was echt super.
Mind the gap.
Voor die prijs kan je idd wel wat meer richting het centrum of in een leukere wijk zitten.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:19 schreef DuvelDuvel het volgende:
Zat in het Ibishotel tegenover het Wembleystadion. Ligt redelijk ver uit het centrum maar in 20 minuten ben je er. Koste 60 pond per nacht voor een 2 persoonskamer. Valt wel mee dus.
Nee we zijn helaas zondag om 1200 terug gegaan naar Nederland. Als ik achteraf had geweten dat deze wedstrijd gespeeld zou worden had ik er wel een dag bij gedaan. Heb wel een tour gehad door het stadion. Ben ook nog bij Chelsea en Arsenal geweest. Geweldige stadions zijn dat toch.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:28 schreef jmac het volgende:
[..]
Voor die prijs kan je idd wel wat meer richting het centrum of in een leukere wijk zitten.
Nog wat meegekregen van de match op zondag?
Hoelang van te voren heb je geboekt dan? Ik wil voor oktober boeken (2 nachten) in Tower Bridge en ik zit dik in de 200 pond.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:35 schreef Walking_On_Sunshine het volgende:
25 augustus weer voor de 3e keer naar londen.Korte trip deze keer: 25e half 10 erheen,26e om 17hr terug.
Ik slaap in een Travelodge hotel.Al eens eerder gedaan en goed bevallen.
Als je van tevoren boekt op travelodge betaal je tussen de 29 en 89 pond per kamer.Ik betaal 39 en zit in die bij Tower Bridge.niet duur dus!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |