Mijn lijstje:quote:Op donderdag 6 augustus 2009 20:54 schreef Memento-Mori het volgende:
Besteld voor Oh-oh en mij
Mijn lijstje:
1 the strokes
1 Demon In The Dark (voor paps!)
2 Big
1 None of your beeswax Lip Balm
1 Jungle
Ja, je bent echt mal dat je dr niks van hoeft maar ik doe dr nog wel wat lekkers bij hoorquote:
Oeh, werken die deo's nog bij je ja, als je ze wisselt? En welke wissel je dan met elkaar? Ik heb Mr. T die in eerste instantie een dag of 2 werkte, maar daarna niet echt meer, en ik heb een stukkie T'eo maar dat vind ik helemaal niets.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 19:42 schreef Dipkip het volgende:
Ik heb nog een bijna volle pot Dream Cream, een bijne volle Karma Kream, een bijna volle tettencreme van de party in maart, en een volle Potion. Maar die Potion is voor mn mama![]()
Ik gebruik in de winter massage bars omdat mn huid anders te droog wordt en als het heel warm is heb ik vaak geen zin om te smerendus body lotion gaat hier ondanks goede voornemens niet zo hard. Maar ik ben erg benieuwd naar Coco omdat ik denk dat het voor mn huid erg goed zal zijn, heb de laatste tijd weer af en toe vlekjes & plekjes en heb het gevoel dat ik moet afwisselen. Dat werkte met deo's ook zo goed en Dream Cream lijkt alleen de eerste dagen flink te helpen en dan weer minder. Charity pot ken ik nog helemaal niet, en met die vanille troep heb ik een haat-liefde verhouding
maar ik heb zoiets van het zijn ook weer lege potjes hm
kan je weer een masker halen.
Ik vond 'm in de winkel helemaal niet lekker, maar hij schijnt naar Godiva te moeten ruiken, wat eigenlijk reden is om 'm toch maar wel een keer te proberenquote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:23 schreef shmoopy het volgende:
Dames, is Flying Fox een beetje Fever-ish? Qua jasmijn en zulks. Ik hoor er zulke enthousiaste verhalen over dat ik het evt wel aandurf om 'm in m'n bestelling te gooien.
Die wilde ik gisteren meebestellen maar uiteindelijk toch niet gedaan (vanwege de prijs inderdaad..). Maar nu ben ik nieuwsgierigquote:Op vrijdag 7 augustus 2009 01:01 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik ben echt zo verliefd op temptation heMaar tis zo duur
Dat dus ja!quote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:59 schreef Memento-Mori het volgende:
ik vind flying fox heel erg smerig
Ik wissel af met aromarant, ik moet zeggen nu het zo warm is gebruik ik bijna alleen aromarant want wit poeder onder je oksels is in geval van mouwloos geen aanraderquote:Op donderdag 6 augustus 2009 22:24 schreef clumsy_clown het volgende:
Oeh, werken die deo's nog bij je ja, als je ze wisselt? En welke wissel je dan met elkaar? Ik heb Mr. T die in eerste instantie een dag of 2 werkte, maar daarna niet echt meer, en ik heb een stukkie T'eo maar dat vind ik helemaal niets.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |