Maar zelfs een weinig brengend Groningen in de Euroborg lijkt mij toch lastiger dan een goed spelend VVV in he3t Philipsstadion??quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:56 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het is maar hoe je het wil lezen. PSV vond ik bij vlagen goed spelen. Ajax vond ik vrij flets. Het verschil zat wel in de tegenstanders. VVV voetbalde gewoon erg goed. Groningen bracht gewoon erg weinig.
Ach, vraagprijs... in de pers... Van mij hoeft Honda ook niet te komen hoor. Leuke speler, maar het is nog wel een verschil om in een elftal te spelen waar de anderen de hete kastanjes voor je uit het vuur halen, of in een elftal waar men verwacht dat ook jij je verdedigende taken uit voert.quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:53 schreef EvanderSno het volgende:
Dan zal het nog steeds rond de 5 miljoen denk ik zijn hoor aangezien de vraagprijs al 10 miljoen is.
Gisteren was dat gewoon niet zo. Groningen was echt heel flets. En VVV speelde boven kunnen. En natuurlijk stuntelde PSV bij de 2e en 3e van VVV, maar dat doet niet af aan het frisse spel van VVV.quote:Op maandag 3 augustus 2009 21:57 schreef EvanderSno het volgende:
Maar zelfs een weinig brengend Groningen in de Euroborg lijkt mij toch lastiger dan een goed spelend VVV in he3t Philipsstadion??
Zelfs dan moet PSV toch van ze kunnen winnen en zeker geen 3 goals tegen krijgen.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:01 schreef DS4 het volgende:
[..]
Gisteren was dat gewoon niet zo. Groningen was echt heel flets. En VVV speelde boven kunnen. En natuurlijk stuntelde PSV bij de 2e en 3e van VVV, maar dat doet niet af aan het frisse spel van VVV.
Op zich heb je gelijk. Er treft ook wel een verwijt en dat is de instelling uit de kleedkamer in de tweede helft. PSV is nog niet zo ver als ze moeten zijn, maar van de andere kant: in het begin van de competitie zie je wel vaker gekke uitslagen. Vorig seizoen begon de kampioen ook met twee uitglijders... En in 87/88 verloor PSV ook in het begin al snel punten (om daarna een reeks neer te zetten waar je u tegen zegt) en was de voorbereiding dramatisch.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:02 schreef EvanderSno het volgende:
Zelfs dan moet PSV toch van ze kunnen winnen en zeker geen 3 goals tegen krijgen.
Het probleem is dat in 87/88 PSV een internationaal topteam had en nu niet meer.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:07 schreef DS4 het volgende:
[..]
Op zich heb je gelijk. Er treft ook wel een verwijt en dat is de instelling uit de kleedkamer in de tweede helft. PSV is nog niet zo ver als ze moeten zijn, maar van de andere kant: in het begin van de competitie zie je wel vaker gekke uitslagen. Vorig seizoen begon de kampioen ook met twee uitglijders... En in 87/88 verloor PSV ook in het begin al snel punten (om daarna een reeks neer te zetten waar je u tegen zegt) en was de voorbereiding dramatisch.
Het is te vroeg om negatief te zijn.
Het is ook erg uitzonderlijk dat een Nederlandse club een internationaal topteam heeft.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:08 schreef EvanderSno het volgende:
Het probleem is dat in 87/88 PSV een internationaal topteam had en nu niet meer.
Zelfs voor Nederlandse begrippen vind ik deze selectie geen topteam in Nederland.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:14 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het is ook erg uitzonderlijk dat een Nederlandse club een internationaal topteam heeft.
Geen idee waarom dan. Het zal tussen Ajax en PSV gaan en ik schat PSV het hoogst in.quote:
Over 2 weken weten we het, als we dan 7 punten hebben en goede wedstrijden hebben laten zien doen we mee, hebben we er nog steeds maar 1 dan kan je je opmaken voor iig een paar seizoenen a la Feyenoord, aangezien je dan al meteen enorm achter de feiten aanloopt en we hoogstwaarschijnlijk weer CL mislopen. En daar is Reker altijd heel duidelijk in geweest, PSV kan NIET 2 seizoenen op rij CL missen en de begroting op peil houden.quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:24 schreef DS4 het volgende:
[..]
Geen idee waarom dan. Het zal tussen Ajax en PSV gaan en ik schat PSV het hoogst in.
Maar aan de andere kant: hoeveel waarde moet je hechten aan de mening van iemand met een Evander Sno usericon?quote:Op maandag 3 augustus 2009 22:15 schreef EvanderSno het volgende:
[..]
Zelfs voor Nederlandse begrippen vind ik deze selectie geen topteam in Nederland.
Ik acht AZ, Twente en Ajax hoger.
Zelfs dan is het te vroeg voor die conclusie. Je kan je wel blind willen staren op het aantal behaalde punten, maar het seizoen duurt 34 wedstrijden en het gaat er toch echt om hoe je er aan het eind voor staat.quote:Op maandag 3 augustus 2009 23:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Over 2 weken weten we het, als we dan 7 punten hebben en goede wedstrijden hebben laten zien doen we mee, hebben we er nog steeds maar 1 dan kan je je opmaken voor iig een paar seizoenen a la Feyenoord, aangezien je dan al meteen enorm achter de feiten aanloopt en we hoogstwaarschijnlijk weer CL mislopen.
De begroting bij PSV is al gedaald.quote:En daar is Reker altijd heel duidelijk in geweest, PSV kan NIET 2 seizoenen op rij CL missen en de begroting op peil houden.
Natuurlijk, Sparta kan ook nog kampioen worden, in theorie...quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 09:15 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zelfs dan is het te vroeg voor die conclusie. Je kan je wel blind willen staren op het aantal behaalde punten, maar het seizoen duurt 34 wedstrijden en het gaat er toch echt om hoe je er aan het eind voor staat.
[..]
De begroting is al gedaald idd maar Reker heeft al aangegeven dat we 1 jaar kunnen overbruggen zonder CL, daarna moet het mes er verder in.quote:De begroting bij PSV is al gedaald.
Maar een vergelijk met feyenoord toont aan dat je of niet weet hoe het bij feyenoord er aan toe gaat, of niet weet hoe het bij PSV er aan toe gaat, of beiden.
Is Waldorf geen betere nick voor jou eigenlijk?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 09:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Natuurlijk, Sparta kan ook nog kampioen worden, in theorie...
Dan nog zitten we niet op het niveau feyenoord. En voor de goede orde: PSV was de afgelopen jaren de enige NL club die in de CL mee mocht doen. Was dat een garantie voor ieder jaar kampioen worden? Hadden de clubs zonder CL geen schijn van kans?quote:De begroting is al gedaald idd maar Reker heeft al aangegeven dat we 1 jaar kunnen overbruggen zonder CL, daarna moet het mes er verder in.
Bron: De Telegraafquote:Hoewel Vergoossen op verzoek van Berden, die veel zakelijke belangen heeft in Azië, op zoek ging naar een jonge Japanse speler met potentie, werd de spelmaker ook bij PSV aangeboden. Berden: "We waren al met Honda bezig toen Sef nog bij Nagoya Grampus Eight in Japan werkte. Toen hij echter onverwachts naar PSV ging, vond Sef dat hij het niet kon maken hem niet bij zijn nieuwe club voor te stellen. Wij hebben een goede deal kunnen maken met Nagoya (VVV betaalde slechts een opleidingsvergoeding van ongeveer 150.000 euro, red.) maar gezien zijn salaris als niet-EU-speler was het al met al toch een flinke investering. We stonden daarom open voor een deal met PSV, maar de interesse was absoluut niet wederzijds."
Vergoossen organiseerde op 15 januari 2008 zelfs speciaal voor zijn tijdelijke werkgever een oefenduel tussen VVV en PSV, waarin Honda mocht proberen de scouts van PSV te overtuigen. Al na enkele minuten schoot de Japanner een vrije trap in de kruising. Sef Vergoossen: "PSV heeft hem verder ook nog enkele trainingen gevolgd. Daaruit maakten ze op dat hij niet goed genoeg was. Ze gingen voorbij aan mijn advies, ik had nota bene twee jaar met hem gewerkt! PSV had hem voor peanuts kunnen halen. Eeuwig zonde voor PSV, maar ik ben wel blij voor VVV."
Zou inderdaad triest zijn als ze Afellay voor zo'n schijntje laten gaan. Maar ik zie ze er wel voor aanquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 07:03 schreef Buitendam het volgende:
8,2 miljoen... Als ze in godsnaam maar niet akkoord gaan. Da's wisselgeld voor die club!
Wat mij betreft een speler met twee gezichten, in de grote wedstrijden stond hij er meestal wel, maar in de overige wedstrijden had je niet bijster veel aan hem.quote:'Transfer PSV'er Mendez naar LDU Quito rond'
Het medium El Commercio claimt dat de transfer van middenvelder Edison Mendez van PSV naar LDU Quito rond is.
Mendez zou volgens El Commercio een akkoord hebben bereikt met de topclub uit Ecuador, die onlangs deelnam aan de Peace Cup. De middenvelder zou voor anderhalf jaar tekenen bij LDU Quito.
Namens de club uit Ecuador bevestigde Esteban Paz de deal tegenover eerdergenoemd medium. Over de transfervoorwaarden wilde Paz geen details geven.
Mendez aast al een tijdje op een vertrek bij PSV. De Ecuadoriaan heeft in Eindhoven nog een contract tot medio 2010, maar wil terugkeren naar zijn vaderland. Sinds de zomer van 2006 verdedigt Mendez de clubkleuren van PSV.
Dat klopt, maar ik ga hem niet missen in ieder gevalquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 10:44 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Wat mij betreft een speler met twee gezichten, in de grote wedstrijden stond hij er meestal wel, maar in de overige wedstrijden had je niet bijster veel aan hem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |